Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің жұмысын бағалау әдістемесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2016 жылғы 8 тамыздағы № 11-1-2/362 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылы 8 қыркүйекте № 14216 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2017 жылғы 26 қыркүйектегі № 11-1-2/440 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Сыртқы істер министрінің 26.09.2017 № 11-1-2/440 бұйрығымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Заңының 33-бабының 5-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің жұмысын бағалау әдістемесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің Кадрлар басқармасы заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі осы бұйрықты мемлекеттік тіркеген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін мерзімді баспасөз басылымдарында, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға және Қазақстан Республикасының нормативті құқықтық актілерінің Эталондық банкіне енгізу үшін "Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінің Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Мыналардың:
1) "Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің міндетін атқарушының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 08-1-1-1/648 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10104 болып тіркелген, "Егемен Қазақстан" 2015 жылғы 12 ақпандағы № 28 (28506) газетінде жарияланған);
2) "Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің міндетін атқарушының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 08-1-1-1/648 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2015 жылғы 27 тамыздағы № 11-1-2/359 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12126 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 6 қарашада жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" Министерства иностранных дел Республики Казахстан
Приказ Министра иностранных дел Республики Казахстан от 8 августа 2016 года № 11-1-2/362. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 сентября 2016 года № 14216. Утратил силу приказом Министра иностранных дел Республики Казахстан от 26 сентября 2017 года № 11-1-2/440 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Утратил силу приказом Министра иностранных дел РК от 26.09.2017 № 11-1-2/440 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года "О государственной службе Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемую Методику оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" Министерства иностранных дел Республики Казахстан.
2. Управлению кадров Министерства иностранных дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление его копии в бумажном и электронном виде на официальное опубликование в периодических печатных изданиях, информационно-правовой системе "Әділет" и в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан" для внесения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства иностранных дел Республики Казахстан.
3. Признать утратившими силу:
1) приказ исполняющего обязанности Министра иностранных дел Республики Казахстан от 23 декабря 2014 года № 08-1-1-1/648 "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" Министерства иностранных дел Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 10104, опубликован в газете "Казахстанская правда" от 12 февраля 2015 года № 28 (27904);
2) приказ Министра иностранных дел Республики Казахстан от 27 августа 2015 года № 11-1-2/359 "О внесении изменений в приказ исполняющего обязанности Министра иностранных дел Республики Казахстан от 23 декабря 2014 года № 08-1-1-1/648 "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" Министерства иностранных дел Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 12126, опубликован в информационно-правовой системе "Әділет" от 6 ноября 2015 года).

4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің Жауапты хатшысы А.Б. Қарашевқа жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрі
Е.Ыдырысов
Қазақстан Республикасы
Сыртқы істер министрлігінің
2016 жылғы 8 тамыздағы
№ 11-1-2/362 бұйрығымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің жұмысын бағалау әдістемесі
1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің жұмысын бағалау әдістемесі (бұдан әрі – Әдістеме) "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Заңының 33-бабының 5-тармағына сәйкес әзірленді және Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің (бұдан әрі – "Б" корпусының қызметшілері) жұмысын бағалау алгоритмін айқындайды.
2. "Б" корпусы қызметшілерінің жұмысын бағалау (бұдан әрі – бағалау) олардың жұмыс тиімділігі мен сапасын анықтау үшін жүргізіледі.
3. Бағалау "Б" корпусы қызметшісінің атқаратын лауазымындағы жұмысының нәтижелері бойынша:
1) тоқсан қорытындысы бойынша (тоқсандық бағалау) – есептік тоқсаннан кейінгі айдың онынан кешіктірмей (бағалануы оныншы желтоқсаннан кеш емес өткізілетін төртінші тоқсанды қоспағанда);
2) жыл қорытындысы бойынша (жылдық бағалау) – бағаланып жатқан жылдың жиырма бесінші желтоқсанынан кешіктірмей жүргізіледі. "Б" корпусының қызметшісін бағалау оның нақты лауазымға орналасу мерзімі үш айдан кем болған жағдайда өткізілмейді.
Әлеуметтік демалыстағы "Б" корпусының қызметшілері бағалаудан жұмысқа шыққаннан кейін осы Әдістеменің осы тармағында көрсетілген мерзімде өтеді.
4. Тоқсандық бағалауды тікелей басшы жүргізеді және "Б" корпусы қызметшісінің лауазымдық міндеттерді орындауын бағалауға негізделеді.
Өзінің лауазымдық нұсқаулығына сәйкес бағынатын тұлға "Б" корпусы қызметшісінің тікелей басшысы болып табылады.
5. Жылдық бағалау:
1) "Б" корпусы қызметшісінің есептік тоқсандардағы орта бағасынан;
2) "Б" корпусы қызметшісінің жеке жұмыс жоспарын орындау бағасынан;
3) айналмалы бағалаудан құралады.
6. Бағалау жүргізу үшін "Б" корпусы қызметшісін мемлекеттік лауазымға тағайындау және одан босату құқығы бар лауазымды тұлға Бағалау жөніндегі комиссия құрады, Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің Кадрлар басқармасы (бұдан әрі – Кадрлар басқармасы) оның жұмыс органы болып табылады.

4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Ответственного секретаря Министерства иностранных дел Республики Казахстан Карашева А.Б.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр иностранных дел
Республики Казахстан
Е.Идрисов
Утверждена
приказом Министра
иностранных дел
Республики Казахстан
от 8 августа 2016 года
№ 11-1-2/362
Методика оценки
деятельности административных государственных служащих
корпуса "Б" Министерства иностранных дел Республики Казахстан
Глава 1. Общие положения
1. Настоящая Методика оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" Министерства иностранных дел Республики Казахстан (далее - Методика) разработана в соответствии с пунктом 5 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года "О государственной службе Республики Казахстан" и определяет алгоритм оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" Министерства иностранных дел Республики Казахстан (далее - служащие корпуса "Б").
2. Оценка деятельности служащих корпуса "Б" (далее - оценка) проводится для определения эффективности и качества их работы.
3. Оценка проводится по результатам деятельности служащего корпуса "Б" на занимаемой должности:
1) по итогам квартала (квартальная оценка) - не позднее десятого числа месяца, следующего за отчетным кварталом (за исключением четвертого квартала, оценка которого проводится не позднее десятого декабря);
2) по итогам года (годовая оценка) - не позднее двадцать пятого декабря оцениваемого года.
Оценка служащего корпуса "Б" не проводится в случаях, если срок пребывания на занимаемой должности в оцениваемом периоде составляет менее трех месяцев.
Служащие корпуса "Б", находящиеся в социальных отпусках, проходят оценку после выхода на работу в сроки, указанные в настоящем пункте настоящей Методики.
4. Квартальная оценка проводится непосредственным руководителем и основывается на оценке исполнения служащим корпуса "Б" должностных обязанностей.
Непосредственным руководителем служащего корпуса "Б" является лицо, которому он подчиняется согласно своей должностной инструкции.
5. Годовая оценка складывается из:
1) средней оценки служащего корпуса "Б" за отчетные кварталы;
2) оценки выполнения служащим корпуса "Б" индивидуального плана работы;
3) круговой оценки.
6. Для проведения оценки должностным лицом, имеющим право назначения на государственную должность и освобождения от государственной должности служащего корпуса "Б" создается Комиссии по оценке, рабочим органом которой является Управление кадров Министерства иностранных дел Республики Казахстан (далее – Управление кадров).

7. Бағалау жөніндегі комиссияның отырысы оның құрамының кемінде үштен екісі қатысқан жағдайда заңды болып есептеледі.
Бағалау жөніндегі комиссияның төрағасы не мүшесі болмаған жағдайда оларды алмастыру бағалау жөніндегі комиссия құру туралы бұйрыққа өзгерістер енгізу арқылы уәкілетті тұлғаның шешімі бойынша жүзеге асырылады.
8. Бағалау жөніндегі комиссияның шешімі ашық дауыс беру арқылы қабылданады.
9. Дауыс беру қорытындысы Бағалау жөніндегі комиссия мүшелерінің көпшілік дауысымен айқындалады. Дауыс саны тең болған жағдайда, комиссия төрағасының дауысы шешуші болып табылады.
Кадрлар басқармасының қызметшісі Бағалау жөніндегі комиссияның хатшысы болып табылады. Бағалау жөніндегі комиссияның хатшысы дауыс беруге қатыспайды.
2-тарау. Жеке жұмыс жоспарын жасау
10. "Б" корпусы қызметшісінің жеке жұмыс жоспарын "Б" корпусы қызметшісі тікелей басшысымен бірлесіп келесі жылдың бірінші қаңтарынан кешіктірмей осы Әдістемеге 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жасайды.
11. "Б" корпусының қызметшісі лауазымға осы Әдістеменің 10-тармағында көрсетілген мерзім өткеннен кейін тағайындалған жағдайда атқаратын лауазымдағы "Б" корпусы қызметшісінің жеке жұмыс жоспары оны лауазымға тағайындаған күнінен бастап он жұмыс күні ішінде жасалады.
12. "Б" корпусы қызметшісінің жеке жұмыс жоспарына:
1) "Б" корпусының қызметшісі туралы дербес деректер (аты-жөні (бар болса), атқаратын лауазымы, "Б" корпусының қызметшісі қызмет атқаратын құрылымдық бөлімшенің атауы);
2) "Б" корпусы қызметшісінің жұмыс іс-шараларының атауы.
Іс-шаралар "Б" корпусы қызметшісі жұмысының функционалдық бағытымен байланысты, нақты аяқталу нысаны бар, қол жеткізуге және іске асыруға болатын болып көрсетіледі.
Іс-шаралардың саны мен күрделілігі Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің (бұдан әрі – ҚР СІМ) қызметіне қарай белгіленеді;
3) "Б" корпусы қызметшісінің және оның тікелей басшысының қойған қолы, жеке жоспарға қол қою күні кіреді.
13. Жеке жоспар екі данада жасалады. Бір данасы Кадрлар басқармасына беріледі. Екінші данасы "Б" корпусы қызметшісі қызмет атқаратын құрылымдық бөлімше басшысында болады.
3-тарау. Бағалауды жүргізуге дайындық
14. Кадрлар басқармасы Бағалау жөніндегі комиссия төрағасының келісімі бойынша бағалау өткізу кестесін қалыптастырады.
Кадрлар басқармасы бағалауға жататын "Б" корпусы қызметшісін және бағалауды жүзеге асыратын тұлғаларды бағалау туралы уақтылы хабардар етуді қамтамасыз етеді және оларға бағалау парақтарын толтыру үшін жібереді.
4-тарау. Лауазымдық міндеттерді орындауды бағалау

7. Заседание Комиссии по оценке считается правомочным, если на нем присутствовали не менее двух третей ее состава.
Замена отсутствующего члена или председателя Комиссия по оценке осуществляется по решению уполномоченного лица путем внесения изменения в приказ о создании комиссии по оценке.
8. Решение Комиссии по оценке принимается открытым голосованием.
9. Результаты голосования определяются большинством голосов членов Комиссии по оценке. При равенстве голосов голос председателя комиссии является решающим.
Секретарем Комиссии по оценке является сотрудник Управления кадров. Секретарь Комиссии по оценке не принимает участие в голосовании.
Глава 2. Составление индивидуального плана работы
10. Индивидуальный план работы служащего корпуса "Б" составляется не позднее первого января следующего года, служащим корпуса "Б" и его непосредственным руководителем совместно по форме согласно приложению 1 к настоящей Методике.
11. При назначении служащего корпуса "Б" на должность по истечении указанного в пункте 10 настоящей Методики срока, индивидуальный план работы служащего корпуса "Б" на занимаемой должности составляется в течение десяти рабочих дней со дня назначения его на должность.
12. Индивидуальный план работы служащего корпуса "Б" содержит:
1) персональные данные о служащем корпуса "Б" (фамилия, имя отчество (при его наличии), занимаемая должность, наименование структурного подразделения служащего корпуса "Б");
2) наименование мероприятий работы служащего корпуса "Б", исходя из его функциональных обязанностей.
Мероприятия указываются достижимые, реалистичные, связанные с функциональным направлением работы служащего корпуса "Б", имеющие конкретную форму завершения.
Количество и сложность мероприятий определяются в сопоставлении по Министерству иностранных дел Республики Казахстан (далее – МИД РК).
3) подписи служащего корпуса "Б" и его непосредственного руководителя, дата подписания индивидуального плана.
13. Индивидуальный план составляется в двух экземплярах. Один экземпляр передается в Управление кадров. Второй экземпляр находится у руководителя структурного подразделения служащего корпуса "Б".
Глава 3. Подготовка к проведению оценки
14. Управление кадров формирует график проведения оценки по согласованию с председателем Комиссии по оценке.
Управление кадров обеспечивает своевременное уведомление служащего корпуса "Б", подлежащего оценке, и лиц, осуществляющих оценку, о проведении оценки и направляет им оценочные листы для заполнения.
Глава 4. Оценка исполнения должностных обязанностей

15. Лауазымдық міндеттерді орындауды бағалау базалық, көтермелеу және айыппұл баллдарынан құралады.
16. Базалық баллдар 100 балл деңгейінде белгіленеді.
17. Көтермелеу баллдары ағымдағы жұмыстың орташа көлемінен асатын қызмет көрсеткіштері, сондай-ақ мазмұндық және/немесе ұйымдастырушылық жағынан күрделі болып табылатын қызмет түрлері үшін қойылады.
18. Көтермеленетін қызмет көрсеткіштері мен түрлері осы Әдістемеге 2-қосымшаға сәйкес анықталады.
Әрбір көтермеленетін қызмет көрсеткіші немесе түрі үшін "Б" корпусының қызметшісі не оның тікелей басшысы бекітілген шәкілге сәйкес "+1"-"+5" аралығында балл қояды.
19. Айыппұл баллдары орындаушылық және еңбек тәртібін бұзғаны үшін қойылады.
20. Орындаушылық тәртіптің бұзылуына:
1) жоғары тұрған органдар, ҚР СІМ басшылығы, тікелей басшы тапсырмаларының және жеке және заңды тұлғалардың өтініштерінің орындалу мерзімдерін бұзу;
2) тапсырмаларды, жеке және заңды тұлғалардың өтініштерін сапасыз орындау жатады.
21. Еңбек тәртібінің бұзылуына:
1) дәлелді себепсіз жұмыста болмау;
2) дәлелді себепсіз жұмысқа кешігу;
3) қызметшілердің қызметтік әдепті бұзуы жатады.
Кадрлар басқармасының "Б" корпусы қызметшісінің тікелей басшысы мен әдеп жөніндегі уәкілдің құжатпен дәлелденген мәліметі еңбек тәртібін бұзу фактілері туралы ақпарат көзі болып табылады.
22. Әрбір орындаушылық және еңбек тәртібін бұзғаны үшін "Б" корпусының қызметшісіне әрбір бұзу фактісі үшін "-2" мөлшерінде айыппұл баллы қойылады.
23. Лауазымдық міндеттердің орындалуына бағалау жүргізу үшін "Б" корпусының қызметшісі тікелей басшысына осы Әдістемеге 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша толтырылған бағалау парағын келісу үшін жібереді.
24. Тікелей басшы Кадрлар басқармасы және әдеп жөніндегі уәкіл берген "Б" корпусы қызметшісінің еңбек тәртібін бұзғаны туралы мәліметті ескере отырып, бағалау парағында берілген деректердің растығын қарап, оған түзетулер (бар болса) енгізеді және оны келіседі.
25. Тікелей басшы келіскеннен кейін бағалау парағын "Б" корпусы қызметшісі растайды.
"Б" корпусы қызметшісінің танысудан бас тартуы құжаттарды Бағалау жөніндегі комиссияның отырысына жіберуге кедергі бола алмайды. Бұл жағдайда Кадрлар басқармасының қызметкері және "Б" корпусы қызметшісінің тікелей басшысы еркін түрде танысудан бас тарту туралы акт жасайды.
5-тарау. Жеке жұмыс жоспарын орындауды бағалау
26. Жылдық бағалау жүргізу үшін "Б" корпусының қызметшісі тікелей басшысына келісу үшін осы Әдістемеге 4-қосымшаға сәйкес нысан бойынша толтырылған бағалау парағын жолдайды.

15. Оценка исполнения должностных обязанностей складывается из базовых, поощрительных и штрафных баллов.
16. Базовые баллы устанавливаются на уровне 100 баллов.
17. Поощрительные баллы выставляются за показатели деятельности, превышающие средние объемы текущей работы, а также виды деятельности, являющиеся сложными в содержательном и/или организационном плане.
18. Поощряемые показатели и виды деятельности определены в приложении 2 к настоящей Методике.
19. Штрафные баллы выставляются за нарушения исполнительской и трудовой дисциплины.
20. К нарушениям исполнительской дисциплины относятся:
1) нарушения сроков исполнения поручений вышестоящих органов, руководства МИД РК, непосредственного руководителя и обращений физических и юридических лиц;
2) некачественное исполнение поручений, обращений физических и юридических лиц.
21. К нарушениям трудовой дисциплины относятся:
1) отсутствие на работе без уважительной причины;
2) опоздания на работу без уважительной причины;
3) нарушения служащими служебной этики.
Источниками информации о фактах нарушения трудовой дисциплины служат документально подтвержденные сведения от Управления кадров, непосредственного руководителя служащего корпуса "Б", уполномоченного по этике.
22. За каждое нарушение исполнительской и трудовой дисциплины служащему корпуса "Б" выставляются штрафные баллы в размере "-2" балла за каждый факт нарушения.
23. Для проведения оценки исполнения должностных обязанностей служащий корпуса "Б" направляет для согласования заполненный оценочный лист непосредственному руководителю по форме согласно приложению 3 к настоящей Методике.
24. Непосредственный руководитель с учетом представленных Управлением кадров и уполномоченным по этике сведений о фактах нарушения служащим корпуса "Б" трудовой дисциплины, рассматривает оценочный лист на предмет достоверности представленных в нем сведений, вносит в него корректировки (в случае наличия) и согласовывает его.
25. После согласования непосредственным руководителем оценочный лист заверяется служащим корпуса "Б".
Отказ служащего корпуса "Б" не может служить препятствием для направления документов на заседание Комиссии по оценке. В этом случае сотрудником Управления кадров и непосредственным руководителем служащего корпуса "Б" в произвольной форме составляется акт об отказе от ознакомления.
Глава 5. Оценка выполнения индивидуального плана работы
26. Для проведения годовой оценки служащий корпуса "Б" направляет для согласования заполненный оценочный лист непосредственному руководителю по форме согласно приложению 4 к настоящей Методике.

27. Тікелей басшы бағалау парағын онда берілген мәліметтердің дұрыстығы мәніне қарап, түзетулер (бар болса) енгізеді және келіседі.
28. Тікелей басшымен келіскеннен кейін бағалау парағын "Б" корпусының қызметшісі растайды.
"Б" корпусы қызметшісінің танысудан бас тартуы құжаттарды Бағалау жөніндегі комиссияның отырысына жіберуге кедергі бола алмайды. Бұл жағдайда Кадрлар басқармасының қызметкері және "Б" корпусы қызметшісінің тікелей басшысы еркін түрде танысудан бас тарту туралы акт жасайды.
6-тарау. Айналмалы бағалау
29. Айналмалы бағалау:
1) тікелей басшыны;
2) "Б" корпусы қызметшісінің қарамағындағы қызметкерлерді;
3) қарамағында қызметкер болмаған жағдайда – "Б" корпусының қызметшісі жұмыс істейтін құрылымдық бөлімшеде лауазымдар атқаратын тұлғаларды (бар болса) бағалау болып табылады.
30. Осы Әдістеменің 29-тармағының 2), 3) тармақшаларында көрсетілген тұлғалардың тізбесін (үштен аспайтын) "Б" корпусы қызметшісінің лауазымдық міндеттеріне және қызметтік өзара іс-қимыл жасалуына байланысты Кадрлар басқармасы бағалау жүргізілуіне дейін бір айдан кешіктірмей белгілейді.
31. Осы Әдістеменің 29-тармағында көрсетілген тұлғалар осы Әдістемеге 5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша айналмалы бағалау парағын толтырады.
32. Толтырылған бағалау парақтары алынған күнінен бастап екі жұмыс күні ішінде Кадрлар басқармасына жіберіледі.
33. Кадрлар басқармасы айналмалы бағалаудың орта бағасын есептейді.
34. Айналмалы бағалау жасырын түрде жүргізіледі.
7-тарау. Қорытынды баға
35. "Б" корпусы қызметшісінің тоқсандық қорытынды бағасын тікелей басшысы мынадай формула бойынша есептейді:
?тоқсан. – тоқсандық баға;
a – көтермелеу баллдары;
в – айыппұл баллдары.
36. Тоқсандық қорытынды баға мынадай шәкіл бойынша қойылады:
80 баллдан төмен - "қанағаттанарлықсыз",
80 баллдан 105 баллға дейін – "қанағаттанарлық",
106 баллдан 130 баллға дейін (қоса алғанда) – "тиімді",
130 баллдан астам – "өте жақсы".
37. Кадрлар басқармасы "Б" корпусы қызметшісінің жылдық қорытынды бағасын мынадай формула бойынша Бағалау жөніндегі комиссия отырысына дейін бес жұмыс күнінен кешіктірмей есептейді:
?жыл – жылдық баға;
?т– есептік тоқсандардың орташа бағасы (орта арифметикалық мәні).
Бұл ретте, осы Әдістеменің 36-тармағында көрсетілген шәкілді ескере отырып, тоқсандық бағалардан алынған орта арифметикалық мәні бес баллдық бағалау жүйесіне келеді, атап айтқанда:
"қанағаттанарлықсыз" мәніне (80 баллдан төмен) – 2 балл,
"қанағаттанарлық" мәніне (80 баллдан 105 баллға дейін) – 3 балл,

27. Непосредственный руководитель рассматривает оценочный лист на предмет достоверности представленных в нем сведений, вносит в него корректировки (в случае наличия) и согласовывает его.
28. После согласования непосредственным руководителем оценочный лист заверяется служащим корпуса "Б".
Отказ служащего корпуса "Б" не может служить препятствием для направления документов на заседание Комиссии по оценке. В этом случае сотрудником Управления кадров и непосредственным руководителем служащего корпуса "Б" в произвольной форме составляется акт об отказе от ознакомления.
Глава 6. Круговая оценка
29. Круговая оценка представляет собой оценки:
1) непосредственного руководителя;
2) подчиненных служащего корпуса "Б";
3) а в случае отсутствия подчиненных - лиц, занимающих должности в структурном подразделении, в котором работает служащий корпуса "Б" (в случае их наличия).
30. Перечень лиц (не более трех), указанных в подпунктах 2) и 3) пункта 29 настоящей Методики, определяется Управлением кадров не позднее одного месяца до проведения оценки, исходя из должностных обязанностей и служебных взаимодействий служащего корпуса "Б".
31. Лица, указанные в пункте 29 настоящей Методики, заполняют оценочный лист круговой оценки по форме согласно приложению 5 к настоящей Методике.
32. Заполненные оценочные листы направляются в Управление кадров в течение двух рабочих дней со дня их получения.
33. Управление кадров осуществляет расчет среднего значения круговой оценки.
34. Круговая оценка осуществляется анонимно.
Глава 7. Итоговая оценка
35. Итоговая квартальная оценка служащего корпуса "Б" вычисляется непосредственным руководителем по следующей формуле:
где
кв. - квартальная оценка;
а - поощрительные баллы;
в - штрафные баллы.
36. Итоговая квартальная оценка выставляется по следующей шкале:
менее 80 баллов - "неудовлетворительно";
от 80 до 105 баллов - "удовлетворительно";
от 106 до 130 (включительно) баллов - "эффективно";
свыше 130 баллов - "превосходно".
37. Итоговая годовая оценка служащего корпуса "Б" вычисляется Управлением кадров не позднее пяти рабочих дней до заседания Комиссии по оценке по следующей формуле:
где
год - годовая оценка;
кв. - средняя оценка за отчетные кварталы (среднеарифметическое значение). При этом полученное среднеарифметическое значение квартальных оценок с учетом шкалы, указанной в пункте 36 настоящей Методики, приводится к пятибальной системе оценок, а именно:
значению "неудовлетворительно" (менее 80 баллов) присваиваются 2 балла;
значению "удовлетворительно" (от 80 до 105 баллов) - 3 балла;

"тиімді" мәніне (106 баллдан 130 баллға (қоса алғанда) дейін) – 4 балл,
"өте жақсы" мәніне (130 баллдан астам) – 5 балл қойылады;
?ЖЖ – жеке жұмыс жоспарын орындау бағасы (орта арифметикалық мәні);
?к – айналмалы бағалау (орта арифметикалық мәні).
38. Жылдық қорытынды баға мынадай шәкіл бойынша қойылады:
3 баллдан төмен – "қанағаттанарлықсыз";
3 баллдан 4 баллға дейін – "қанағаттанарлық;
4 баллдан 5 баллға дейін – "тиімді";
5 балл – "өте жақсы".
8-тарау. Комиссияның бағалау нәтижелерін қарауы
39. Кадрлар басқармасы Комиссия төрағасымен келісілген кестеге сәйкес бағалау нәтижелерін қарау бойынша Комиссияның отырысын өткізуді қамтамасыз етеді.
Кадрлар басқармасы Комиссияның отырысына мынадай құжаттарды:
1) толтырылған бағалау парақтарын;
2) толтырылған айналмалы бағалау парағын (жылдық бағалау үшін);
3) "Б" корпусы қызметшісінің лауазымдық нұсқаулығын;
4) осы Әдістемеге 6-қосымшаға сәйкес нысан бойынша Комиссия отырысы хаттамасының жобасын ұсынады.
40. Комиссия бағалау нәтижелерін қарайды және мынадай шешімдердің бірін шығарады:
1) бағалау нәтижелерін бекіту;
2) бағалау нәтижелерін қайта қарау.
Бағалау нәтижелерін қайта қарау туралы шешім қабылданса, Комиссия хаттамада тиісті түсіндірме берумен мынадай жағдайларда бағаны түзетеді:
1) егер "Б" корпусы қызметшісі жұмысының тиімділігі бағалау нәтижесінен асса. Бұл ретте, "Б" корпусы қызметшісінің жұмыс нәтижесіне құжаттамалық растау беріледі;
2) Кадрлар басқармасы "Б" корпусы қызметшісін бағалау нәтижесін санауда қате жіберсе.
41. Кадрлар басқармасы "Б" корпусының қызметшісін бағалау нәтижелерімен бағалау аяқталу күнінен бастап екі жұмыс күні ішінде таныстырады.
"Б" корпусының қызметшісін бағалау нәтижелерімен таныстыру жазбаша немесе электрондық түрде жүзеге асырылады.
"Б" корпусы қызметшісінің танысудан бас тартуы бағалау нәтижелерін оның қызмет тізіміне енгізуге кедергі бола алмайды. Бұл жағдайда Кадрлар басқармасының қызметкері еркін түрде танысудан бас тарту туралы акт жасайды.
42. Осы Әдістеменің 39-тармағында көрсетілген құжаттар, сондай-ақ Комиссия отырысының қол қойылған хаттамасы Кадрлар басқармасында сақталады.
9-тарау. Бағалау нәтижелеріне шағымдану
43. "Б" корпусы қызметшісінің Комиссия шешіміне мемлекеттік қызмет істері жөніндегі уәкілетті органға немесе оның аумақтық департаментіне шағымдануы шешім шыққан күнінен бастап он жұмыс күні ішінде жүзеге асырылады.
44. ҚР СІМ қабылданған шешім туралы ақпаратты екі апта ішінде мемлекеттік қызмет істері жөніндегі уәкілетті органға немесе оның аумақтық департаментіне береді.

значению "эффективно" (от 106 до 130 (включительно) баллов) - 4 балла;
значению "превосходно" (свыше 130 баллов) - 5 баллов;
ИП - оценка выполнения индивидуального плана работы (среднеарифметическое значение);
к - круговая оценка (среднеарифметическое значение).
38. Итоговая годовая оценка выставляется по следующей шкале:
менее 3 баллов - "неудовлетворительно";
от 3 до 4 баллов - "удовлетворительно";
от 4 до 5 баллов - "эффективно";
5 баллов - "превосходно".
Глава 8. Рассмотрение результатов оценки Комиссией
39. Управление кадров обеспечивает проведение заседания Комиссии по рассмотрению результатов оценки в соответствии с графиком, согласованным с председателем Комиссии.
Управление кадров предоставляет на заседание Комиссии следующие документы:
1) заполненные оценочные листы;
2) заполненный лист круговой оценки (для годовой оценки);
3) должностную инструкцию служащего корпуса "Б";
4) проект протокола заседания Комиссии по форме согласно приложению 6 к настоящей Методике.
40. Комиссия рассматривает результаты оценки и принимает одно из следующих решений:
1) утвердить результаты оценки;
2) пересмотреть результаты оценки.
В случае принятия решения о пересмотре результатов оценки Комиссия корректирует оценку с соответствующим пояснением в протоколе в следующих случаях:
1) если эффективность деятельности служащего корпуса "Б" превышает результат оценки. При этом представляется документальное подтверждение результатов работы служащего корпуса "Б";
2) при допущении ошибки Управлением кадров при расчете результата оценки служащего корпуса "Б".
41. Управление кадров ознакамливает служащего корпуса "Б" с результатами оценки в течение двух рабочих дней со дня ее завершения.
Ознакомление служащего корпуса "Б" с результатами оценки осуществляется в письменной или электронной форме.
Отказ служащего корпуса "Б" от ознакомления не может служить препятствием для внесения результатов оценки в его послужной список. В этом случае сотрудником Управления кадров в произвольной форме составляется акт об отказе от ознакомления.
42. Документы, указанные в пункте 39 настоящей Методики, а также подписанный протокол заседания Комиссии хранятся в Управлении кадров.
Глава 9. Обжалование результатов оценки
43. Обжалование решения Комиссии служащим корпуса "Б" в уполномоченном органе по делам государственной службы или его территориальном департаменте осуществляется в течение десяти рабочих дней со дня вынесения решения.
44. Информация о принятом решении представляется МИД РК в течение двух недель в уполномоченный орган по делам государственной службы или его территориальный департамент.

45. "Б" корпусы қызметшісі бағалау нәтижелері жөнінде сотқа шағымдануға құқылы.
10-тарау. Бағалау нәтижелері бойынша шешім қабылдау
46. Бағалау нәтижелері бонус төлеу және оқыту жөнінде шешім қабылдауға негіз болып табылады.
47. Бонустар "өте жақсы" және "тиімді" бағалау нәтижелері бар "Б" корпусы қызметшілеріне төленеді.
48. "Б" корпусының қызметшісін оқыту (біліктілігін арттыру) жылдық бағалаудың қорытындылары бойынша "Б" корпусы қызметшісінің қанағаттанарлықсыз болып танылған қызмет бағыты бойынша жүргізіледі.
"Б" корпусының қызметшісі Комиссия оның жұмысын жылдық бағалаудың нәтижелерін бекіткеннен кейін үш ай ішінде біліктілікті жоғарылату курстарына жіберіледі.
49. "Қанағаттанарлықсыз" баға алған "Б" корпусының қызметшісі мемлекеттік әкімшілік лауазымға алғаш рет қабылданған тұлғаларға тәлімгер ретінде бекітілмейді.
50. "Б" корпусы қызметшісінің қатарынан екі жыл қорытындысы бойынша "қанағаттанарлықсыз" мәндегі бағалау нәтижесі оны лауазымында төмендетуге негіз болып табылады. Кез-келген төмен тұрған бос лауазым болмаған жағдайда "Б" корпусының қызметшісі заңнамада белгіленген тәртіппен жұмыстан шығарылады.
51. "Б" корпусы қызметшілерінің жұмысын бағалау нәтижелері олардың қызмет тізімдеріне енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Сыртқы істер министрлігінің
"Б" корпусының мемлекеттік
әкімшілік
қызметшілерінің жұмысын
бағалау әдістемесіне
1-қосымша
Нысан
"Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшісінің жеке жұмыс жоспары
__________________________________ жыл
(жеке жұмыс жоспары жасалатын кезең)
Қызметшінің аты-жөні (бар болса):__________________________________________
________________________________________________________________________
Қызметшінің лауазымы: ___________________________________________________
________________________________________________________________________
Қызметші қызмет атқаратын құрылымдық бөлімшенің атауы:____________________
______________________________________________________________________________________
р/с
Іс-шара атауы
Іс-шара нәтижесі
1.
2.
3.
4.
Қызметші
Тікелей басшы
аты-жөні (бар болса)
аты-жөні (бар болса)
күні
күні
қолы
қолы
Қазақстан Республикасы
Сыртқы істер министрлігінің
"Б" корпусының мемлекеттік
әкімшілік
қызметшілерінің жұмысын
бағалау әдістемесіне
2-қосымша
Көтермеленетін баллдар
Көтермеленетін қызмет көрсеткіштері мен түрлері
Қосымша баллдар
Қосымша жұмыс көлемін орындау (ағымдағы жұмыстың орта көлеміне шаққандағы пайыз арақатысы):

45. Служащий корпуса "Б" вправе обжаловать результаты оценки в суде.
Глава 10. Принятие решений по результатам оценки
46. Результаты оценки являются основаниями для принятия решений по выплате бонусов и обучению.
47. Бонусы выплачиваются служащим корпуса "Б" с результатами оценки "превосходно" и "эффективно".
48. Обучение (повышение квалификации) служащего корпуса "Б" проводится по направлению, по которому деятельность служащего корпуса "Б" по итогам годовой оценки признана неудовлетворительной.
Служащий корпуса "Б" направляется на курсы повышения квалификации в течение трех месяцев после утверждения Комиссией результатов годовой оценки его деятельности.
49. Служащий корпуса "Б", получивший оценку "неудовлетворительно", не закрепляется наставником за лицами, впервые принятыми на административные государственные должности.
50. Результаты оценки служащего корпуса "Б" по итогам двух лет подряд со значением "неудовлетворительно" являются основанием для принятия решения о понижении его в должности. При отсутствии любой вакантной нижестоящей должности служащий корпуса "Б" увольняется в порядке, установленном законодательством.
51. Результаты оценки деятельности служащих корпуса "Б" вносятся в их послужные списки.
Приложение 1
к Методике оценки деятельности
административных государственных
служащих корпуса "Б"
Министерства иностранных
дел Республики Казахстан
Форма
Индивидуальный план работы административного
государственного служащего корпуса "Б"
________________________________________________ год
(период, на который составляется индивидуальный план)
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) служащего:
_____________________________________________________________________
Должность служащего:___________________________________________
_____________________________________________________________________
Наименование структурного подразделения служащего: ____________
_____________________________________________________________________
№ п/п
Наименование мероприятий
Результат мероприятия
1
2
3
4
______________________
Служащий
Непосредственный руководитель
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
дата
дата
подпись
подпись
Приложение 2
к Методике оценки деятельности
административных государственных
служащих корпуса "Б"
Министерства иностранных
дел Республики Казахстан
Поощрительные баллы
Поощряемые показатели и виды деятельности
Дополнительные баллы
Выполнение дополнительного объема работы (в процентном соотношении к среднему объему текущей работы):

10-19%
1
20-29%
2
30-39%
3
40-49%
4
50 және одан жоғары
5
Күрделі болып табылатын қызметтің қосымша түрлері
Құрамдық тұрғыдан
3
Ұйымдастырушылық тұрғыдан
3
Қазақстан Республикасы
Сыртқы істер министрлігінің
"Б" корпусының мемлекеттік
әкімшілік
қызметшілерінің жұмысын
бағалау әдістемесіне
3-қосымша
Нысан
Бағалау парағы
_____________________ жылғы _____ тоқсан
(бағаланатын кезең)
Бағаланатын қызметшінің аты-жөні (бар болса): _____________________________
_______________________________________________________________________
Бағаланатын қызметшінің лауазымы: _______________________________________
_______________________________________________________________________
Бағаланатын қызметші қызмет атқаратын құрылымдық бөлімшенің атауы:
_______________________________________________________________________
Лауазымдық міндеттерді орындау бағасы:
№ р/с
Қызметшінің өзін-өзі бағалауы
Тікелей басшының бағалауы
Ескерту
Көтермеленетін қызмет көрсеткіштері мен түрлері туралы мәлімет
Орындаушылық тәртіпті бұзу фактілері туралы мәлімет
Еңбек тәртібін бұзу фактілері туралы мәлімет
Көтермеленетін қызмет көрсеткіштері мен түрлері туралы мәлімет
Орындаушылық тәртіпті бұзу фактілері туралы мәлімет
Еңбек тәртібін бұзу фактілері туралы мәлімет
1
2
3
Өзін-өзі бағалау нәтижесі:
Бағалау нәтижесі:
Қызметші
Тікелей басшы
аты-жөні (бар болса)
аты-жөні (бар болса)
күні
күні
қолы
қолы
Қазақстан Республикасы
Сыртқы істер министрлігінің
"Б" корпусының мемлекеттік
әкімшілік
қызметшілерінің жұмысын
бағалау әдістемесіне
4-қосымша
Нысан
Бағалау парағы
___________________________________ жыл
(бағаланатын жыл)
Бағаланатын қызметшінің аты-жөні (бар болса): ______________________________
________________________________________________________________________
Бағаланатын қызметшінің лауазымы: ________________________________________
________________________________________________________________________
Бағаланатын қызметші қызмет атқаратын құрылымдық бөлімшенің атауы:
________________________________________________________________________
Жеке жоспарды орындау бағасы:
№ р/с
Іс-шара атауы
Мәні
Қызметшінің өзін-өзі бағалау нәтижелері
Басшының бағалау нәтижелері
Ескерту
1
2-ден 5-ке дейін
2
2-ден 5-ке дейін
3
2-ден 5-ке дейін
4
Қызметші
Тікелей басшы
аты-жөні (бар болса)
аты-жөні (бар болса)
күні
күні
қолы
қолы
Қазақстан Республикасы
Сыртқы істер министрлігінің
"Б" корпусының мемлекеттік
әкімшілік
қызметшілерінің жұмысын
бағалау әдістемесіне
5-қосымша
Нысан
Айналмалы бағалау нәтижелері
_________________________________________ жыл
(бағаланатын жыл)
Бағаланатын қызметшінің аты-жөні (бар болса): _____________________________
_______________________________________________________________________
Бағаланатын қызметшінің лауазымы:
_______________________________________________________________________
Бағаланатын қызметші қызмет атқаратын құрылымдық бөлімшенің атауы:
_______________________________________________________________________
№ р/с
Құзыреттілік атауы
Мәні
Баға (балл)
Тікелей басшы
1.
Бастамашылығы
2-ден 5-ке дейін
2.
Әріптестікке қабілеттілігі
2-ден 5-ке дейін
3.
Қызметтік әдепті сақтауы
2-ден 5-ке дейін
БАРЛЫҒЫ:
Қарамағындағы қызметкер
1.
Жұмысты жоспарлай білуі
2-ден 5-ке дейін
2.
Жұмысқа баули білуі
2-ден 5-ке дейін
3.
Қызметтік әдепті сақтауы
2-ден 5-ке дейін
БАРЛЫҒЫ:
Әріптес
1.
Ұжымда бірге жұмыс істей білуі
2-ден 5-ке дейін
2.
Қызметтік әдепті сақтауы
2-ден 5-ке дейін
БАРЛЫҒЫ:
Қазақстан Республикасы
Сыртқы істер министрлігінің
"Б" корпусының мемлекеттік
әкімшілік
қызметшілерінің жұмысын
бағалау әдістемесіне
6-қосымша
Нысан
Бағалау жөніндегі комиссия отырысының хаттамасы
_______________________________________________
(мемлекеттік органның атауы)
_____________________________________________________________
(бағалау түрі: тоқсандық /жылдық және бағаланатын кезең
(тоқсан және (немесе) жыл)
Бағалау нәтижелері
р/с
Қызметшілердің аты-жөні (бар болса)
Бағалау нәтижелері туралы мәлімет
Комиссияның бағалау нәтижелерін түзетуі (бар болса)
Комиссияның ұсынымдары
1.
2.
...
Комиссия қорытындысы:
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
Тексерген:
Комиссия төрағасы: __________________________ Күні: _________________
(аты-жөні (бар болса), қолы)
Комиссия мүшесі: ____________________________ Күні: _________________
(аты-жөні (бар болса), қолы)
Комиссия хатшысы: __________________________ Күні: _________________
(аты-жөні (бар болса), қолы)

10-19 %
1
20-29 %
2
30-39 %
3
40-49 %
4
50 и более
5
Дополнительные виды деятельности являющиеся сложными:
в содержательном плане
3
в организационном плане
3
Приложение 3
к Методике оценки деятельности
административных государственных
служащих корпуса "Б"
Министерства иностранных
дел Республики Казахстан
Форма
Оценочный лист
___________________ квартал ____ года
(оцениваемый период)
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) оцениваемого
служащего:
_____________________________________________________________________
Должность оцениваемого служащего: _____________________________
_____________________________________________________________________
Наименование структурного подразделения оцениваемого служащего:
_____________________________________________________________________
Оценка исполнения должностных обязанностей:
№ п/п
Самооценка служащего
Оценка непосредственного руководителя
Примечание
Сведения о поощряемых показателях и видах деятельности
Сведения о фактах нарушения исполнительской дисциплины
Сведения о фактах нарушения трудовой дисциплины
Сведения о поощряемых показателях и видах деятельности
Сведения о фактах нарушения исполнительской дисциплины
Сведения о фактах нарушения трудовой дисциплины
1.
2.
3.
Результат самооценки:
Результат оценки:
Служащий
Непосредственный руководитель
Ф.И.О. (при его наличии)
Ф.И.О. (при его наличии)
дата
дата
подпись
подпись
Приложение 4
к Методике оценки деятельности
административных государственных
служащих корпуса "Б"
Министерства иностранных
дел Республики Казахстан
Форма
Оценочный лист
____________________ год
(оцениваемый год)
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) оцениваемого
служащего:
_____________________________________________________________________
Должность оцениваемого служащего: _____________________________
_____________________________________________________________________
Наименование структурного подразделения оцениваемого служащего:
_____________________________________________________________________
Оценка выполнения индивидуального плана:
№ п/п
Наименование мероприятий
Значение
Результаты самооценки служащего
Результаты оценки руководителя
Примечание
1
от 2 до 5
2
от 2 до 5
3
от 2 до 5
4
Служащий
Непосредственный руководитель
Ф.И.О. (при его наличии)
Ф.И.О. (при его наличии)
дата
дата
подпись
подпись
Приложение 5
к Методике оценки деятельности
административных государственных
служащих корпуса "Б"
Министерства иностранных
дел Республики Казахстан
Форма
Лист круговой оценки
____________________ год
(оцениваемый год)
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) оцениваемого
служащего:
_____________________________________________________________________
Должность оцениваемого служащего: _____________________________
_____________________________________________________________________
Наименование структурного подразделения оцениваемого служащего:
_____________________________________________________________________
№ п/п
Наименование компетенции
Значение
Оценка (баллы)
Непосредственный руководитель
1.
Инициативность
от 2 до 5
2.
Способность к сотрудничеству
от 2 до 5
3.
Соблюдение служебной этики
от 2 до 5
ИТОГО:
Подчиненный
1.
Умение планировать работу
от 2 до 5
2.
Умение мотивировать к работе
от 2 до 5
3.
Соблюдение служебной этики
от 2 до 5
ИТОГО:
Коллега
1.
Умение работать в команде
от 2 до 5
2.
Соблюдение служебной этики
от 2 до 5
3.
ИТОГО:
Приложение 6
к Методике оценки деятельности
административных государственных
служащих корпуса "Б"
Министерства иностранных
дел Республики Казахстан
Форма
Протокол заседания Комиссии по оценке
______________________________________________________
(наименование государственного органа)
_______________________________________________________________
(вид оценки: квартальная/годовая и оцениваемый период
(квартал и (или) год)
Результаты оценки
№ п/п
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) служащих
Сведения о результатах оценки
Корректировка Комиссией результатов оценки (в случае наличия)
Рекомендации Комиссии
1.
2.
...
Заключение Комиссии:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Проверено:
Председатель Комиссии: _______________________ Дата: __________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии, подпись)
Член Комиссии: _______________________________ Дата: __________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии, подпись)
Секретарь Комиссии: __________________________ Дата: __________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии, подпись)