"Лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны алуға және қайта ресімдеуге арналған өтініштердің нысандарын, лицензиялардың және (немесе) лицензияларға қосымшалардың нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 6 қаңтардағы № 3 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2016 жылғы 22 қарашадағы № 478 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылғы 22 желтоқсанда № 14559 болып тіркелді.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны алуға және қайта ресімдеуге арналған өтініштердің нысандарын, лицензиялардың және (немесе) лицензияларға қосымшалардың нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 6 қаңтардағы № 3 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10195 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылы 1 сәуірде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қоса беріліп отырған лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны алуға және қайта ресімдеуге арналған өтініштердің нысандары, лицензиялардың және (немесе) лицензияларға қосымшалардың нысандары:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны алуға арналған заңды тұлға өтiнiшінің нысаны;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес білім беру қызметімен айналысуға арналған лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны алуға арналған заңды тұлға өтiнiшінің нысаны;
3) осы бұйрыққа 2-1-қосымшаға сәйкес білім беру қызметімен айналысуға арналған лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеуге арналған заңды тұлға өтінішінің нысаны;
4) осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны алуға арналған жеке тұлға өтiнiшінің нысаны;
5) осы бұйрыққа 3-1-қосымшаға сәйкес экспорттық бақылауға жататын өнімді экспорттауға арналған лицензияны алуға арналған өтініштің нысаны;
6) осы бұйрыққа 3-2-қосымшаға сәйкес экспорттық бақылауға жататын өнімді импорттауға арналған лицензияны алуға арналған өтініштің нысаны;
7) осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеуге арналған заңды тұлға өтiнiшінің нысаны;
8) осы бұйрыққа 5-қосымшаға сәйкес лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеуге арналған жеке тұлға өтiнiшінің нысаны;
9) осы бұйрыққа 6-қосымшаға сәйкес лицензия нысаны;
10) осы бұйрыққа 7-қосымшаға сәйкес лицензияға қосымшаның нысаны;

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 6 января 2015 года № 3 "Об утверждении форм заявлений для получения и переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии, форм лицензий и (или) приложений к лицензиям"
Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 22 ноября 2016 года № 478. Зарегистрирован Министерством юстиции Республики Казахстан 22 декабря 2016 года № 14559.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 6 января 2015 года № 3 "Об утверждении форм заявлений для получения и переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии, форм лицензий и (или) приложений к лицензиям" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 10195, опубликованный 1 апреля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить прилагаемые формы заявлений для получения и переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии, формы лицензий и (или) приложений к лицензиям:
1) форму заявления юридического лица для получения лицензии и (или) приложения к лицензии, согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) форму заявления юридического лица для получения лицензии и (или) приложения к лицензии на занятие образовательной деятельностью, согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) форму заявления юридического лица для переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии на занятие образовательной деятельностью, согласно приложению 2-1 к настоящему приказу;
4) форму заявления физического лица для получения лицензии и (или) приложения к лицензии, согласно приложению 3 к настоящему приказу;
5) форму заявления для получения лицензии на экспорт продукции, подлежащей экспортному контролю, согласно приложению 3-1 к настоящему приказу;
6) форму заявления для получения лицензии на импорт продукции, подлежащей экспортному контролю, согласно приложению 3-2 к настоящему приказу;
7) форму заявления юридического лица для переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии, согласно приложению 4 к настоящему приказу;
8) форму заявления физического лица для переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии, согласно приложению 5 к настоящему приказу;
9) форму лицензии, согласно приложению 6 к настоящему приказу;
10) форму приложения к лицензии, согласно приложению 7 к настоящему приказу;

11) осы бұйрыққа 8-қосымшаға сәйкес білім беру қызметімен айналысуға арналған лицензияға қосымшаның нысаны;
12) осы бұйрыққа 9-қосымшаға сәйкес объектіге арналған лицензия нысаны;
13) осы бұйрыққа 10-қосымшаға сәйкес объектіге арналған лицензияға қосымшаның нысаны;
14) осы бұйрыққа 11-қосымшаға сәйкес этил спирті мен алкоголь өнімін өндіру және олардың айналымы саласындағы қызметке лицензияның нысаны;
15) осы бұйрыққа 12-қосымшаға сәйкес алкоголь өнімін өндіру жөніндегі қызметке арналған лицензияға қосымшаның нысаны;
16) осы бұйрыққа 13-қосымшаға сәйкес ойын бизнесі саласындағы қызметке лицензияның нысаны;
17) осы бұйрыққа 14-қосымшаға сәйкес экспорттық бақылауға жататын өнімді экспорттауға арналған лицензияның нысаны;
18) осы бұйрыққа 15-қосымшаға сәйкес экспорттық бақылауға жататын өнімді импорттауға арналған лицензияның нысаны;
19) осы бұйрыққа 16-қосымшаға сәйкес экспорттық бақылауға жататын өнімді экспорттауға және (немесе) импорттауға арналған лицензияға қосымшаның нысаны бекітілсін.";
2-қосымша осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес 2-1-қосымшамен толықтырылсын;
осы бұйрыққа 3 және 4-қосымшаларға сәйкес 3-1 және 3-2-қосымшалармен толықтырылсын;
7 және 8-қосымшалар осы бұйрыққа 5 және 6-қосымшаларға сәйкес редакцияда жазылсын;
осы бұйрыққа 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес 14, 15 және 16-қосымшалармен толықтырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Кәсіпкерлікті дамыту департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің мерзімді баспасөз басылымдарына және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне, сондай-ақ Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде орналастыру үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялауға жіберілуін;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Заң департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.

11) форму приложения к лицензии на занятие образовательной деятельностью, согласно приложению 8 к настоящему приказу;
12) форму лицензии на объект, согласно приложению 9 к настоящему приказу;
13) форму приложения к лицензии на объект, согласно приложению 10 к настоящему приказу;
14) форму лицензии на деятельность в сфере производства и оборота этилового спирта и алкогольной продукции, согласно приложению 11 к настоящему приказу;
15) форму приложения к лицензии на деятельность по производству алкогольной продукции, согласно приложению 12 к настоящему приказу;
16) форму лицензии на деятельность в сфере игорного бизнеса, согласно приложению 13 к настоящему приказу;
17) форму лицензии на экспорт продукции, подлежащий экспортному контролю, согласно приложению 14 к настоящему приказу;
18) форму лицензии на импорт продукции, подлежащий экспортному контролю, согласно приложению 15 к настоящему приказу;
19) форму приложения к лицензии на экспорт и (или) импорт продукции, подлежащий экспортному контролю, согласно приложению 16 к настоящему приказу.";
приложение 2 изложить в редакции согласно приложению 1 к настоящему приказу;
дополнить приложением 2-1 согласно приложению 2 к настоящему приказу;
дополнить приложениями 3-1 и 3-2 согласно приложениям 3 и 4 к настоящему приказу;
приложения 7 и 8 изложить в редакции согласно приложениям 5 и 6 к настоящему приказу;
дополнить приложениями 14, 15 и 16 согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему приказу.
2. Департаменту развития предпринимательства Министерства национальной экономики Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания и в информационно-правовую систему "Әділет", а также в Республиканское государственное предприятие "Республиканский центр правовой информации" для размещения в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства национальной экономики Республики Казахстан;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства национальной экономики Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.

3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика
министрі
Қ. Бишімбаев
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2016 жылғы 22 қарашадағы
№ 478 бұйрығына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2015 жылғы 6 қаңтардағы
№ 3 бұйрығына
2-қосымша
Нысан
Білім беру қызметімен айналысуға арналған лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны алуға арналған заңды тұлға өтiнiші
_____________________________________________________________
(лицензиардың толық атауы)
_____________________________________________________________
(заңды тұлғаның (оның ішінде шетелдік заңды тұлғаның) толық атауы,
орналасқан жері, бизнес-сәйкестендіру нөмірі, заңды
тұлғаның бизнес-сәйкестендіру нөмірі болмаған жағдайда – шетелдік
заңды тұлға филиалының немесе өкілдігінің бизнес-сәйкестендіру нөмірі)
_________________________________________________________________________
(қызметтiң түрi және (немесе) қызметтің кіші түрінің (-лерінің) толық атауы көрсетiлсiн)
Шифр/біліктілік
Мамандықтың атауы
Оқу мерзімі
* техникалық және кәсіптік білімнің білім беру бағдарламалары, орта білімнен кейінгі
білімнің білім беру бағдарламалары, жоғары білімнің білім беру бағдарламалары, жоғары
оқу орнынан кейінгі білімнің білім беру бағдарламалары бойынша қызметтің кіші түрлері
үшін жүзеге асыруға арналған лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қағаз жеткізгіште
______ (лицензияны қағаз жеткізгіште алу қажет болған жағдайда Х белгісін қою керек) беруiңiздi сұраймын.
Заңды тұлғаның мекенжайы_________________________________________
(шетелдік заңды тұлға үшін - елі, пошталық индексі, облысы, қаласы, ауданы,
елді мекені, көше атауы, үй/ғимарат (стационарлық үй-жайлар) нөмірі)
Электрондық пошта __________________________________________
Телефондары ________________________________________________
Факсы ______________________________________________________
Банк шоты __________________________________________________
(шот нөмірі, банктiң атауы және орналасқан жерi)
______ парақта қоса беріліп отыр.
Осымен:
көрсетілген барлық деректердің ресми байланыстар болып табылатындығы және оларға лицензияны
және (немесе) лицензияға қосымшаны беру немесе беруден бас тарту мәселелері бойынша кез келген ақпаратты жіберуге болатындығы;
өтініш берушіге қызметтің лицензияланатын түрімен және (немесе) кіші түрімен айналысуға сот тыйым салмайтыны;
қоса берілген құжаттардың барлығы шындыққа сәйкес келетіні және жарамды болып табылатындығы расталады;
өтініш беруші лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру кезінде ақпараттық жүйелерде қамтылған,
заңмен қорғалатын құпияны құрайтын қолжетімділігі шектеулі дербес деректерді пайдалануға келісімін береді;
өтініш беруші "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы жұмыскерінің өтінішті электрондық
цифрлық қолтаңбамен растауына келіседі ("Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы арқылы жүгінген жағдайда).
Басшы ______________ _______________________________________
(қолы) (тегi, аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда)
Мөр орны      Толтыру күні:      20___ жылғы "___" __________
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2016 жылғы 22 қарашадағы
№ 478 бұйрығына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2015 жылғы 6 қаңтардағы
№ 3 бұйрығына

3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра национальной экономики Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования.
Министр
национальной экономики
Республики Казахстан
К. Бишимбаев
Приложение 1
к приказу Министра национальной
экономики Республики Казахстан
от 22 ноября 2016 года № 478
Приложение 2
к приказу Министра национальной
экономики Республики Казахстан
от 6 января 2015 года № 3
Форма
Заявление юридического лица для получения лицензии и (или)
приложения к лицензии на занятие образовательной деятельностью
В ____________________________________________________________
(полное наименование лицензиара)
от ___________________________________________________________
(полное наименование, местонахождение, бизнес-идентификационный номер
юридического лица (в том числе иностранного юридического лица),
бизнес-идентификационный номер филиала или представительства иностранного юридического лица – в случае отсутствия
бизнес-идентификационного номера у юридического лица)
Прошу выдать лицензию и (или) приложение к лицензии на
осуществление _______________________________________________________
(указать полное наименование вида деятельности и (или) подвида (ов)
деятельности)
Шифр/
квалификация
Наименование специальности
Срок обучения
* для подвидов деятельности по образовательным программам
технического и профессионального образования, образовательным
программам послесреднего образования, образовательным программам
высшего образования, образовательным программам послевузовского
образования
на бумажном носителе _____ (поставить знак Х в случае, если
необходимо получить лицензию на бумажном носителе)
Адрес юридического лица_______________________________________
(страна – для иностранного юридического лица, почтовый индекс,
область, город, район, населенный пункт, наименование улицы, номер
дома/здания (стационарного помещения)
Электронная почта ___________________________________________
Телефоны ___________________________________________________
Факс _______________________________________________________
Банковский счет ______________________________________________
(номер счета, наименование и местонахождение банка)
Прилагается ______ листов.
Настоящим подтверждается, что:
все указанные данные являются официальными контактами и на них
может быть направлена любая информация по вопросам выдачи или отказа
в выдаче лицензии и (или) приложения к лицензии;
заявителю не запрещено судом заниматься лицензируемым видом
и(или) подвидом деятельности;
все прилагаемые документы соответствуют действительности и
являются действительными;
заявитель согласен на использование персональных данных
ограниченного доступа, составляющих охраняемую законом тайну,
содержащихся в информационных системах, при выдаче лицензии и(или)
приложения к лицензии;
заявитель согласен на удостоверение заявления электронной
цифровой подписью работника государственной корпорации "Правительство
для граждан" (в случае обращения через государственную корпорацию
"Правительство для граждан").
Руководитель ______________ _______________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (в случае наличия)
Место печати Дата заполнения: "____" __________ 20___ года
Приложение 2
к приказу Министра национальной
экономики Республики Казахстан
от 22 ноября 2016 года № 478

2-1-қосымша
Нысан
Білім беру қызметімен айналысуға арналған лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеуге арналған заңды тұлға өтiнiші
_____________________________________________________________
(лицензиардың толық атауы)
_____________________________________________________________
(заңды тұлғаның (оның ішінде шетелдік заңды тұлғаның) толық атауы,
орналасқан жері, бизнес-сәйкестендіру нөмірі, заңды тұлғаның
бизнес-сәйкестендіру нөмірі болмаған жағдайда – шетелдік заңды тұлға
филиалының немесе өкілдігінің бизнес-сәйкестендіру нөмірі)
__________________________________________________________________
(қызметтiң түрi және (немесе) қызметтің кіші түрінің (-лерінің) толық атауы)
Шифр/біліктілік
Мамандықтың атауы
Оқу мерзімі
*техникалық және кәсіптік білімнің білім беру бағдарламалары, орта білімнен
кейінгі білімнің білім беру бағдарламалары, жоғары білімнің білім беру бағдарламалары,
жоғары оқу орнынан кейінгі білімнің білім беру бағдарламалары бойынша қызметтің кіші
түрлері үшін қағаз жеткізгіште ___ (лицензияны қағаз жеткізгіште алу қажет болған жағдайда
Х белгісін қою керек) мынадай негіз (дер) бойынша (тиісті жолға Х қою қажет):
заңды тұлға-лицензиаттың "Рұқсаттар және хабарламалар туралы" Қазақстан Республикасы
Заңының 34-бабында айқындалған тәртіпке сәйкес (тиісті жолға Х қою қажет):
бірігу ____
қайта құру ____
қосылу ____
бөліп шығару ____
бөліну ____ жолымен қайта ұйымдастырылуы
2) заңды тұлға-лицензиат атауының өзгеруі ____
3) заңды тұлға-лицензиаттың орналасқан жерінің өзгеруі ____
4) егер лицензияның иеліктен шығарылатындығы "Рұқсаттар және хабарламалар туралы"
Қазақстан Республикасының Заңына 1-қосымшада көзделген жағдайларда, лицензиат
үшінші тұлғалардың пайдасына объектімен бірге "объектілерге берілетін рұқсаттар" класы
бойынша берілген лицензияны иеліктен шығаруы ________________________________
5) "объектілерге берілетін рұқсаттар" класы бойынша берілген лицензия үшін немесе лицензияға
қосымшалар үшін объектілерді көрсете отырып, объект нақты көшірілмей оның орналасқан жері мекенжайы өзгеруі
__________________________________________________________________

Приложение 2-1
к приказу Министра национальной
экономики Республики Казахстан
от 6 января 2015 года № 3
Форма
Заявление юридического лица для переоформления лицензии
и (или)приложения к лицензии на занятие образовательной деятельностью
В ___________________________________________________________
(полное наименование лицензиара)
от_____________________________________________________________
(полное наименование, местонахождение, бизнес-идентификационный номер
юридического лица (в том числе иностранного юридического лица),
бизнес идентификационный номер филиала или представительства
иностранного юридического лица – в случае отсутствия
бизнес-идентификационного номера у юридического лица)
Прошу переоформить лицензию и (или) приложение (я) к лицензии
(нужное подчеркнуть)
№__________ от "___" _________ 20___ года, выданную(ое)(ых)
____________________________________________________________________
(номер (а) лицензии и (или) приложения(й) к лицензии, дата выдачи,
наименование лицензиара, выдавшего лицензию и (или) приложение(я) к
лицензии)
На
осуществление________________________________________________
(полное наименование вида деятельности и (или) подвида (ов)
деятельности)
Шифр/
квалификация
Наименование специальности
Срок обучения
* для подвидов деятельности по образовательным программам
технического и профессионального образования, образовательным
программам послесреднего образования, образовательным программам
высшего образования, образовательным программам послевузовского
образования по следующему(им) основанию(ям) (укажите в
соответствующей ячейке Х):
1) реорганизация юридического лица-лицензиата в соответствии с
порядком, определенным статьей 34 Закона Республики Казахстан "О
разрешениях и уведомлениях" путем (укажите в соответствующей ячейке
Х):
слияния ____
преобразования ____
присоединения ____
выделения ____
разделения ____
2) изменение наименования юридического лица-лицензиата
___________
3) изменение места нахождения юридического лица-лицензиата
________
4) отчуждение лицензиатом лицензии, выданной по
классу"разрешения, выдаваемые на объекты", вместе с объектом в пользу
третьих лиц в случаях, если отчуждаемость лицензии предусмотрена
приложением 1 к Закону Республики Казахстан "О разрешениях и
уведомлениях"
_______________________________________________________________
5) изменение адреса места нахождения объекта без его
физического перемещения для лицензии, выданной по классу"разрешения,
выдаваемые на объекты" или для приложений к лицензии с указанием
объектов____________________________________________________

6) Қазақстан Республикасының заңдарында қайта ресімдеуіңізді туралы талап болған жағдайларда
___________________________________________
7) қызмет түрі атауының өзгеруі _________________________________
8) қызметтің кіші түрі атауының өзгеруі __________________________
9) лицензиаттың "Рұқсаттар және хабарламалар туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына
сәйкес лицензияның және (немесе) лицензияға қосымшаның қолданысын тоқтату туралы лицензияларға
ерікті түрде жүгінуі қызметін жүзеге асыруға 20___жылғы " "________________ №____________, ______________
берілген, (лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаның (лардың) нөмір (лері), берілген күні, лицензияны
және (немесе) лицензияға қосымшаны(ларды)берген лицензиардың атауы) лицензияны және (немесе) лицензияға
қосымшаны (керегінің асты сызылсын)қайта ресімдеуіңізді сұраймын.
Заңды тұлғаның мекенжайы____________________________________
(шетелдік заңды тұлға үшін елі, пошталық индексі, облысы, қаласы, ауданы, елді мекені, көше атауы, үй/ғимарат (стационарлық үй-жай) нөмірі)
Электрондық пошта____________________________________________
Телефондары _________________________________________________
Факсы________________________________________________________
Банк шоты ___________________________________________________
(шот нөмірі, банктiң атауы және орналасқан жерi)
Қызметті немесе іс-қимылды (операцияларды) жүзеге асыру объектісінің мекенжайы
_____________________________________________
(пошталық индексі, облысы қаласы, ауданы, елді мекені, көше атауы, үй/ғимарат (стационарлық үй-жай) нөмірі)
______ парақта қоса беріліп отыр.
Осымен:
көрсетілген барлық деректердің ресми байланыстар болып табылатындығы және оларға лицензияны және (немесе)
лицензияға қосымшаны беру немесе беруден бас тарту мәселелері бойынша кез келген ақпаратты жіберуге болатындығы;
өтініш берушіге қызметтің лицензияланатын түрімен және (немесе) кіші түрімен айналысуға сот тыйым салмайтыны;
қоса берілген құжаттардың барлығы шындыққа сәйкес келетіні және жарамды болып табылатындығы расталады;
өтініш беруші лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру кезінде ақпараттық жүйелерде қамтылған,
заңмен қорғалатын құпияны құрайтын қолжетімділігі шектеулі дербес деректерді
пайдалануға келісімін береді;
өтініш беруші "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы қызметкерінің жұмыскерінің өтінішті
электрондық цифрлық қолтаңбамен растауына келіседі ("Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы арқылы жүгінген жағдайда).
Басшы________ ______________________________________________
(қолы) (тегi, аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда)
Мөр орны      Толтыру күні:      20__ жылғы "__" ____________
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2016 жылғы 22 қарашадағы
№ 478 бұйрығына
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2015 жылғы 6 қаңтардағы
№ 3 бұйрығына

6) наличие требования о переоформлении в законах Республики
Казахстан ___________________________________________________________
7) изменение наименования вида деятельности ___________________
8) изменение наименования подвида деятельности
____________________
9) добровольного обращения лицензиата к лицензиару о
прекращении действия лицензии и (или) приложения к лицензии в
соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О разрешениях
и уведомлениях"__________
на бумажном носителе _____ (поставить знак Х в случае, если
необходимо получить лицензию на бумажном носителе)
Адрес юридического лица __________________________________________
(страна – для иностранного юридического лица, почтовый индекс,
область, город, район, населенный пункт, наименование улицы, номер
дома/здания (стационарного помещения)
Электронная
почта_______________________________________________
Телефоны_______________________________________________________
Факс___________________________________________________________
Банковский счет_________________________________________________
(номер счета, наименование и местонахождение банка)
Адрес объекта осуществления деятельности или действий
(операций)
______________________________________________________________
_____
(почтовый индекс, область, город, район, населенный пункт,
наименование
улицы, номер дома/здания (стационарного помещения)
Прилагается ______ листов.
Настоящим подтверждается, что:
все указанные данные являются официальными контактами и на них
может быть направлена любая информация по вопросам выдачи или отказав
выдаче лицензии и (или) приложения к лицензии;
заявителю не запрещено судом заниматься лицензируемым видом
и(или) подвидом деятельности;
все прилагаемые документы соответствуют действительности и
являются действительными;
заявитель согласен на использование персональных данных
ограниченного доступа, составляющих охраняемую законом тайну,
содержащихся в информационных системах, при выдаче лицензии и
(или)приложения к лицензии;
заявитель согласен на удостоверение заявления электронной
цифровой подписью работника государственной корпорации "Правительство
для граждан" (в случае обращения через государственную корпорацию
"Правительство для граждан").
Руководитель _____________
___________________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (в случае наличия)
Место печати Дата заполнения: "__" ______________20__ г.
Приложение 3
к приказу Министра национальной
экономики Республики Казахстан
от 22 ноября 2016 года № 478

3-1-қосымша
Нысан
Экспорттық бақылауға жататын өнімді экспорттауға арналған лицензияны алуға арналған өтініш
1. Өтініш беруші, оның мекенжайы, телефоны
2. Тапсырма бойынша (ұйым, кәсіпорын, оның мекенжайы, телефоны)
3. Сатып алушы, оның мекенжайы
4.Әзірлеуші, оның мекенжайы
5. Сатып алушының елі
6. Тағайындалған ел
7. Мемлекеттік кірістер органы
8. Қолданылу мерзімі
9. Төлем валютасы
10.Өнімнің атауы
11. Тауардың ЕАЭҚ СЭҚ ТН бойынша коды
12. Тауардың бақылау тізімдері бойынша коды
13.Саны
14. Өлшем бірлігі ЕАЭҚ СЭҚ ТН бойынша (негізгі немесе қосалқы)
15. Лицензия сұрау үшін негіз
16. Төлем валютасындағы жалпы құны
17. Есеп айырысу (валюталық) шоттарының нөмірлері, банк бөлімшелерінің атауы
18. Қоса беріліп отырған барлық құжаттардың шындыққа сәйкес келетіндігі және жарамды болып табылатындығы расталады
19. Өтініш берушіден тегi, аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда)___________
__________________________________________________________________
лауазымы ________________________________________________________
қолы (қағаз жеткізгіштегі өтініштер үшін) _____________________________
мөр орны (қағаз жеткізгіштегі өтініштер үшін) _________________________
күні_
20. Лицензияның ерекше шарттары
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2016 жылғы 22 қарашадағы
№ 478 бұйрығына
4-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2015 жылғы 6 қаңтардағы
№ 3 бұйрығына
3-2-қосымша
Нысан
Экспорттық бақылауға жататын өнімді импорттауға арналған лицензияны алуға арналған өтініш
1. Өтініш беруші, оның мекенжайы, телефоны
2. Тапсырма бойынша (ұйым, кәсіпорын, оның мекенжайы, телефоны)
3. Сатушы, оның мекенжайы
4.Тұтынушы, оның мекенжайы
5. Сатушының елі
6. Шыққан елі
7. Мемлекеттік кірістер органы
8. Қолданылу мерзімі
9. Төлем валютасы
10.Өнімнің атауы
11. Тауардың ЕАЭҚ СЭҚ ТН бойынша коды
12. Тауардың бақылау тізімдері бойынша коды
13.Саны
14. Өлшем бірлігі ЕАЭҚ СЭҚ ТН бойынша
(негізгі немесе қосымша)
15. Лицензия сұрау үшін негіз
16. Төлем валютасындағы жалпы құны
17. Есеп айырысу (валюталық) шоттарының нөмірлері, банк бөлімшелерінің атауы
18. Қоса беріліп отырған барлық құжаттардың шындыққа сәйкес келетіндігі және жарамды болып табылатындығы расталады
19. Өтініш берушіден тегi, аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда)___________
__________________________________________________________________
лауазымы ________________________________________________________
қолы (қағаз жеткізгіштегі өтініштер үшін) _____________________________
мөр орны (қағаз жеткізгіштегі өтініштер үшін) _________________________ күні_________________

Приложение 3-1
к приказу Министра национальной
экономики Республики Казахстан
от 6 января 2015 года № 3
Форма
Заявление для получения лицензии на экспорт продукции,
подлежащей экспортному контролю
1. Заявитель, его адрес, телефон
2. По поручению (организация, предприятие, адрес, телефон)
3. Покупатель, его адрес
4.Изготовитель, его адрес
5. Страна покупателя
6. Страна назначения
7. Орган государственных доходов
8. Срок действия
9. Валюта платежа
10.Наименование продукции
11. Код товара по ТН ВЭД ЕАЭС
12. Код товара по контрольным спискам
13.Количество
14. Ед.измерения по ТН ВЭД ЕАЭС
(основная или дополнительная)
15. Основание для запроса лицензии
16. Общая стоимость в валюте платежа
17. Номера расчетных (валютных) счетов, наименование отделений банков
18. Настоящим подтверждается, что все прилагаемые к заявлению документы соответствуют действительности и являются действительными
19. От заявителя фамилия, имя, отчество(в случае наличия)_______________
__________________________________________________________________
должность_________________________________________________________
подпись (для заявлений на бумажных носителях)________________________
место печати (для заявлений на бумажных носителях)____________________
дата_____________
20. Особые условия лицензии
Приложение 4
к приказу Министра национальной
экономики Республики Казахстан
от 22 ноября 2016 года № 478
Приложение 3-2
к приказу Министра национальной
экономики Республики Казахстан
от 6 января 2015 года № 3
Форма
Заявление для получения лицензии на импорт продукции,
подлежащей экспортному контролю
1. Заявитель, его адрес, телефон
2. По поручению (организация, предприятие, адрес, телефон)
3. Покупатель, его адрес
4.Потребитель, его адрес
5. Страна продавца
6. Страна происхождения
7. Орган государственных доходов
8. Срок действия
9. Валюта платежа
10.Наименование продукции
11. Код товара по ТН ВЭД ЕАЭС
12. Код товара по контрольным спискам
13.Количество
14. Ед.измерения по ТН ВЭД ЕАЭС (основная или дополнительная)
15. Основание для запроса лицензии
16. Общая стоимость в валюте платежа
17. Номера расчетных (валютных) счетов, наименование отделений банков
18. Настоящим подтверждается, что все прилагаемые к заявлению документы соответствуют действительности и являются действительными
19. От заявителя фамилия, имя, отчество (в случае наличия)_____________
_________________________________________________________________
должность________________________________________________________
подпись (для заявлений на бумажных носителях)_______________________
место печати (для заявлений на бумажных носителях)___________________
дата_______________________

20. Лицензияның ерекше шарттары
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2016 жылғы 22 қарашадағы
№ 478 бұйрығына
5-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2015 жылғы 6 қаңтардағы
№ 3 бұйрығына
7-қосымша
Нысан
Лицензияға қосымша
Лицензияның нөмірі ____________
Лицензияның берілген күні 20__ жылғы _________________
Лицензияланатын қызмет түрінің кіші түрі(лері)____________________
___________________________________________________________________
("Рұқсаттар және хабарламалар туралы" Қазақстан Республикасының Заңына
сәйкес лицензияланатын қызметтің кіші түрінің атауы)
Лицензиат ___________________________________________________
(заңды тұлғаның (оның ішінде шетелдік заңды тұлғаның) толық атауы,
мекенжайы, бизнес-сәйкестендіру нөмірі, заңды тұлғаның бизнес-сәйкестендіру
нөмірі болмаған жағдайда – шетелдік заңды тұлға филиалының немесе өкілдігінің
бизнес-сәйкестендіру нөмірі/жеке тұлғаның толық тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда),
жеке сәйкестендіру нөмірі)
Өндiрiстік база және/немесе объект_______________________________
(орналасқан жерi)
Лицензияның қолданылуының ерекше шарттары___________________
("Рұқсаттар және хабарламалар туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 36-бабына сәйкес)
Лицензиар ___________________________________________________
(лицензияға қосымшаны берген органның толық атауы)
Басшы (уәкiлеттi тұлға)______________________________________________
(тегi, аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда)
Қолы ______________ (қағаз жеткізгіштегі қосымшалар үшін)
Мөр орны (қағаз жеткізгіштегі қосымшалар үшін)
Қосымшаның нөмірі ________________
Қолданылу мерзiмi "____" _______________ _____ ж.
Қосымшаның берілген күні ________________ 20 ____ ж.
Берілген орны ________________________
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2016 жылғы 22 қарашадағы
№ 478 бұйрығына
6-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2015 жылғы 6 қаңтардағы
№ 3 бұйрығына
8-қосымша
Нысан
Білім беру қызметімен айналысуға арналған лицензияға қосымша
Лицензияның нөмірі ___________________________________________
Лицензияның берілген күні 20___ жылғы ___ ______________________
Лицензияланатын қызмет түрінің кіші түрі(лері)
__________________________________________________________________
("Рұқсаттар және хабарламалар туралы" Қазақстан Республикасының Заңына
сәйкес лицензияланатын қызметтің кіші түрінің атауы)
Шифр/біліктілік
Мамандықтың атауы
Оқу мерзімі
*техникалық және кәсіптік білімнің білім беру бағдарламалары, орта білімнен кейінгі
білімнің білім беру бағдарламалары, жоғары білімнің білім беру бағдарламалары, жоғары
оқу орнынан кейінгі білімнің білім беру бағдарламалары бойынша қызметтің кіші түрлері үшін
Беру үшін негіз ______________________________________________
(лицензиардың лицензияны беру туралы бұйрығының нөмірі және күні)
Лицензиат ___________________________________________________
(заңды тұлғаның (оның ішінде шетелдік заңды тұлғаның) толық атауы, орналасқан жері,
бизнес-сәйкестендіру нөмірі, заңды тұлғаның бизнес-сәйкестендіру нөмірі болмаған жағдайда –
шетелдік заңды тұлға филиалының немесе өкілдігінің бизнес-сәйкестендіру нөмірі/жеке
тұлғаның толық тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), жеке сәйкестендіру нөмірі)
Лицензиар ____________________________________________________
(лицензияға қосымшаны берген органның толық атауы)
Басшы (уәкiлеттi тұлға) _______________________________________
(тегi, аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда)
Қолы ______________ (қағаз жеткізгіштегі қосымшалар үшін)
Мөрорны (қағаз жеткізгіштегі қосымшалар үшін)
Қосымшаның нөмірі ____________________
Берілген орны _________________________
Қосымшаның берілген күні 20__ жылғы _________________
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2016 жылғы 22 қарашадағы
№ 478 бұйрығына
7-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2015 жылғы 6 қаңтардағы
№ 3 бұйрығына
14-қосымша
Нысан
Экспорттық бақылауға жататын өнімді экспорттауға арналған лицензия

20. Особые условия лицензии
Приложение 5
к приказу Министра национальной
экономики Республики Казахстан
от 22 ноября 2016 года № 478
Приложение 7
к приказу Министра национальной
экономики Республики Казхастан
от 6 января 2015 года № 3
Форма
Приложение к лицензии
Номер лицензии _________________
Дата выдачи лицензии ________________ 20 __ года
Подвид(ы) лицензируемого вида деятельности ___________________
___________________________________________________________________
(наименование подвида лицензируемого вида деятельности в соответствии
с Законом Республики Казахстан "О разрешениях и уведомлениях")
Лицензиат __________________________________________________
(полное наименование, местонахождение, бизнес-идентификационный номер
юридического лица (в том числе иностранного юридического лица),
бизнес-идентификационный номер филиала или представительства
иностранного юридического лица – в случае отсутствия
бизнес-идентификационного номера у юридического лица/полностью
фамилия, имя, отчество (в случае наличия), индивидуальный
идентификационный номер физического лица)
Производственная база и/или объект ___________________________
(местонахождение)
Особые условия действия лицензии _____________________________
(в соответствии со статьей 36 Закона Республики Казахстан "О
разрешениях и уведомлениях")
Лицензиар _____________________________________________________
(полное наименование органа, выдавшего приложение к лицензии)
Руководитель (уполномоченное лицо) ____________________________
(фамилия, имя, отчество (в случае наличия)
_____________________ подпись (для приложений на бумажных носителях)
Место печати (для приложений на бумажных носителях)
Номер приложения ____________
Срок действия "____" __________ ______ г.
Дата выдачи приложения ________________ 20 ____ года
Место выдачи __________________________
Приложение 6
к приказу Министра национальной
экономики Республики Казахстан
от 22 ноября 2016 года № 478
Приложение 8
к приказу Министра национальной
экономики Республики Казахстан
от 6 января 2015 года № 3
Форма
Приложение к лицензии на занятие образовательной деятельностью
Номер лицензии _________________
Дата выдачи лицензии ________________20__года
Подвид(ы) лицензируемого вида деятельности
_______________________
(наименование подвида лицензируемого вида деятельности в соответствии
с Законом Республики Казахстан "О разрешениях и уведомлениях")
Шифр/квалификация
Наименование специальности
Срок обучения
* для подвидов деятельности по образовательным программам
технического и профессионального образования, образовательным
программам после среднего образования, образовательным программам
высшего образования, образовательным программам послевузовского
образования
Основание для выдачи
_________________________________________________________________
(номер и дата приказа лицензиара о выдаче лицензии)
Лицензиат
_________________________________________________________________
(полное наименование, местонахождение, бизнес-идентификационный номер
юридического лица (в том числе иностранного юридического лица),
бизнес-идентификационный номер филиала или представительства
иностранного юридического лица – в случае отсутствия
бизнес-идентификационного номера у юридического лица/полностью
фамилия, имя, отчество (в случае наличия), индивидуальный
идентификационный номер физического лица)
Лицензиар
______________________________________________________
(полное наименование органа, выдавшего приложение к лицензии)
Руководитель (уполномоченное лицо)
______________________________
(фамилия, имя, отчество (в случае наличия)
_____________________ подпись (для приложений на бумажных носителях)
Место печати (для приложений на бумажных носителях)
Номер приложения ______________________
Место выдачи __________________________
Дата выдачи приложения ________________20___года
Приложение 7
к приказу Министра национальной
экономики Республики Казахстан
от 22 ноября 2016 года № 478
Приложение 14
к приказу Министра национальной
экономики Республики Казахстан
от 6 января 2015 года № 3
Форма
Лицензия на экспорт продукции, подлежащей экспортному контролю

1. ЛИЦЕНЗИЯ №
2. Өтініш беруші, оның мекенжайы, телефоны
3. Тапсырма бойынша (ұйым, кәсіпорын, оның мекенжайы, телефоны)
4. Сатып алушы, оның мекенжайы
5.Әзірлеуші, оның мекенжайы
6. Сатып алушының елі
7. Баратын елі
8. Мемлекеттік кірістер органы
9. Қолданылу мерзімі
10. Төлем валютасындағы жалпы құны
11.Өнімнің атауы
12. Тауардың ЕАЭҚ СЭҚ ТН бойынша коды
13. Тауардың бақылау тізімдері бойынша коды
14.Саны
15. Өлшем бірлігі ЕАЭҚ СЭҚ ТН бойынша
(негізгі немесе қосымша)
16. Лицензия сұрау үшін негіз
17. Төлем валютасындағы жалпы құны
18. Келісілді
19. Өтініш берушіден
тегi, аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда) ________________________
лауазымы ________________________
20. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік органы - лицензиар
тегi, аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда)__
_____________________________________
Лауазымы____________________________
Қолы________________________________
Мөр орны Күні
21. Есеп айырысу (валюталық) шоттарының нөмірлері, банк бөлімшелерінің атауы
22. Лицензияның ерекше шарттары
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2016 жылғы 22 қарашадағы
№ 478 бұйрығына
8-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2015 жылғы 6 қаңтардағы
№ 3 бұйрығына
15-қосымша
Нысан
Экспорттық бақылауға жататын өнімді импорттауға арналған лицензия
1. ЛИЦЕНЗИЯ №
2. Өтініш беруші, оның мекенжайы, телефоны
3. Тапсырма бойынша (ұйым, кәсіпорын, оның мекенжайы, телефоны)
4. Сатушы, оның мекенжайы
5.Тұтынушы, оның мекенжайы
6. Сатып алушының елі
7. Шыққан елі
8. Мемлекеттік кірістер органы
9. Қолданылу мерзімі
10. Төлем валютасы
11.Өнімнің атауы
12. Тауардың ЕАЭҚ СЭҚ ТН бойынша коды
13. Тауардың бақылау тізімдері бойынша коды
14.Саны
15. Өлшем бірлігі ЕАЭҚ СЭҚ ТН бойынша
(негізгі немесе қосалқы)
16. Лицензия сұрау үшін негіз
17. Төлем валютасындағы жалпы құны
18. Келісілді
19. Өтініш берушіден
тегi, аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда)___________________
лауазымы___________________
20. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік органы – лицензиар
тегi, аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда)__
_____________________________________
Лауазымы____________________________
Қолы________________________________
Мөр орны Күні
21. Есеп айырысу (валюталық) шоттарының нөмірлері, банк бөлімшелерінің атауы
22. Лицензияның ерекше шарттары
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2016 жылғы 22 қарашадағы
№ 478 бұйрығына
9-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2015 жылғы 6 қаңтардағы
№ 3 бұйрығына
16-қосымша
Нысан
Экспорттық бақылауға жататын өнімді экспорттауға және (немесе)импорттауға арналған лицензияға қосымша
р/с
ҚР мемлекеттік органы
20__ жылғы "__" ________ № лицензияға қосымша
1
Өнімнің сипаттамасы
Саны
Өлшем бірлігі
құны
2
Өнімнің сипаттамасы
Саны
Өлшем бірлігі
құны
3
Өнімнің сипаттамасы
Саны
Өлшем бірлігі
құны
4
Өнімнің сипаттамасы
Саны
Өлшем бірлігі
құны
5
Өнімнің сипаттамасы
Саны
Өлшем бірлігі
құны
6
Өнімнің сипаттамасы
Саны
Өлшем бірлігі
құны
7
Өнімнің сипаттамасы
Саны
Өлшем бірлігі
құны
8
Өнімнің сипаттамасы
Саны
Өлшем бірлігі
құны
Барлығы парақ парақ №
Уәкілетті тұлға
(тегi, аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда)___________________
____________________________
Лауазымы___________________
Қолы_______________________
Мөр орны Күні

1. ЛИЦЕНЗИЯ №
2. Заявитель, его адрес, телефон
3. По поручению (организация, предприятие, адрес, телефон)
4. Покупатель, его адрес
5.Изготовитель,его адрес
6. Страна покупателя
7. Страна назначения
8. Орган государственных доходов
9. Срок действия
10. Валюта платежа
11.Наименование продукции
12. Код товара по ТН ВЭД ЕАЭС
13. Код товара по контрольным спискам
14.Количество
15. Ед. измерения по ТН ВЭД ЕАЭС (основная или дополнительная)
16. Основание для запроса лицензии
17. Общая стоимость в валюте платежа
18. Согласовано
19. От заявителя
фамилия, имя, отчество (в случае наличия)______________________
должность_____________________
20. Государственный орган Республики Казахстан – лицензиар______________
фамилия, имя, отчество (в случае наличия)__________________________
должность_________________________
подпись___________________________
место печати дата
21. Номера расчетных (валютных) счетов, наименование отделений банков
22. Особые условия лицензии
Приложение 8
к приказу Министра национальной
экономики Республики Казахстан
от 22 ноября 2016 года № 478
Приложение 15
к приказу Министра национальной
экономики Республики Казахстан
от 6 января 2015 года № 3
Форма
Лицензия на импорт продукции, подлежащей экспортному контролю
1. ЛИЦЕНЗИЯ №
2. Заявитель, его адрес, телефон
3. По поручению (организация, предприятие, адрес, телефон)
4. Продавец, его адрес
5.Потребитель,его адрес
6. Страна покупателя
7. Страна назначения
8. Орган государственных доходов
9. Срок действия
10. Валюта платежа
11. Наименование продукции
12. Код товара по ТН ВЭД ЕАЭС
13. Код товара по контрольным спискам
14.Количество
15. Ед. измерения по ТН ВЭД ЕАЭС (основная или дополнительная)
16. Основание для запроса лицензии
17. Общая стоимость в валюте платежа
18. Согласовано
19. От заявителя
фамилия, имя, отчество ( в случае наличия)_____________
___________________________
должность_________________
20. Государственный орган Республики Казахстан– лицензиар_________________
_____________________________________
фамилия, имя, отчество (в случае наличия)
_____________________________________
должность____________________________
подпись______________________________
место печати дата
21. Номера расчетных (валютных) счетов, наименование отделений банков
22. Особые условия лицензии
Приложение 9
к приказу Министра национальной
экономики Республики Казахстан
от 22 ноября 2016 года № 478
Приложение 16
к приказу Министра национальной
экономики Республики Казахстан
от 6 января 2015 года № 3
Форма
Приложение к лицензии на экспорт и (или) импорт продукции,
подлежащей экспортному контролю
№ п/п
Государственный орган Республики Казахстан
Приложение к лицензии № от
1
Описание товара
количество
единица
измерения
стоимость
2
Описание товара
количество
единица
измерения
стоимость
3
Описание товара
количество
единица
измерения
стоимость
4
Описание товара
количество
единица
измерения
стоимость
5
Описание товара
количество
единица
измерения
стоимость
6
Описание товара
количество
единица
измерения
стоимость
7
Описание товара
количество
единица
измерения
стоимость
8
Описание товара
количество
единица
измерения
стоимость
Всего листов Лист №
Уполномоченное лицо
фамилия, имя, отчество (в случае наличия)_______________________
_______________________________
должность______________________
подпись________________________
место печати дата