Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрлігінің ашық деректер тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрінің 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 278 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылғы 27 желтоқсанда № 14608 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрінің 2019 жылғы 22 шілдедегі № 239 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Ақпарат және қоғамдық даму министрінің 22.07.2019 № 239 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Ақпараттандыру туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 9-бабының 15) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрлігінің ашық деректер тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрлігінің Стратегиялық жоспарлау департаменті (Ж.Ғ. Баканов) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмелерін мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық құқықтық жүйесінде ресми жариялауды;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмелерін Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде орналастыру үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік кәсіпорнына жолдауды;
4) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрлігінің жауапты хатшысына (Ж.М. Қожахметов) жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр
Д. Абаев
Қазақстан Республикасы
Ақпарат және коммуникациялар
министрінің
2016 жылғы 9 желтоқсандағы
№ 278 бұйрығымен бекітілген
Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын
Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар
министрлігінің ашық деректер тізбесі
Ашық деректер атауы
Өзектендіру кезеңі
Ұсыну мерзімі
Дерек көзі (Автоматтандырылған жұмыс орны (бұдан әрі - АЖО) ашық деректердің интернет-порталы арқылы немесе Application Programming Interface мемлекеттік органыны)
Жауапты құрылымдық бөлімше
1.
ҚР АКМ аумақтық органдарының тізбесі
Жылына 1 рет
есептік кезеңнен кейінгі айдың 10 күніне
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Персоналды басқару департаменті
2.
ҚР АКМ ведомстволық бағынысты ұйымдарының тізбесі
Жылына 1 рет
есептік кезеңнен кейінгі айдың 10 күніне
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Персоналды басқару департаменті
3.
ҚР АКМ ұйымдық құрылымы
Жылына 1 рет
есептік кезеңнен кейінгі айдың 10 күніне
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Персоналды басқару департаменті
4.
ҚР АКМ көрсететін мемлекеттік қызметтердің тізбесі
Жылына 1 рет
Жылдың соңы бойынша
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Мемлекеттік көрсетілетін қызметтерді дамыту департаменті
5.
ҚР АКМ бос әкімшілік мемлекеттік лауазымдарға конкурс туралы хабарландыру
Жарияланған конкурстарға қарай
ҚР СЖҚІҚА сайтында жарияланғаннан кейін 1 жұмыс күні ішінде
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Персоналды басқару департаменті
6.
ҚР АКМ басшылығының атына түсетін Қазақстан Республикасы азаматтарының өтініштері бойынша статистикалық мәліметтер
Тоқсан сайын
есептік кезеңнен кейінгі айдың 10 күніне
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Ішкі әкімшілендіру департаменті
7.
ҚР АКМ азаматтарды қабылдау кестесі
Тоқсан сайын
Есептілік тоқсан басталғанға дейін 15 күн бұрын
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Ішкі әкімшілендіру департаменті
8.
ҚР АКМ Қоғамдық кеңесіне қатысушылардың тізімі (қызмет түрін көрсете отырып, байланыс деректері)
Жылына 1 рет
жыл сайын 31 қаңтарға дейін
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Стратегиялық жоспарлау департаменті
9.
ҚР АКМ Қоғамдық кеңес отырыстарын өткізу кестесі
Жылына 1 рет
есептілік мерзімінен кейінгі айдың 10 күніне
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Стратегиялық жоспарлау департаменті
10.
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы арқылы көрсету үшін алынған мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің тізбесі
Жылына 1 рет
Үкімет жанындағы ведомствоаралық комиссия өткізілуіне байланысты
в зависимости от проведения МВК при Правительстве
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Мемлекеттік көрсетілетін қызметтерді дамыту департаменті
11.
Пошта байланысының қызметтерін ұсынатын компаниялардың тізімі
Жыл сайын (жылына 1 рет)
25 ақпанға дейін
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Байланыс департаменті
12.
"Қазпошта" АҚ бөлімшелерінің тізімі (кестесі және орналасқан жері)
Жыл сайын (жылына 1 рет)
25 ақпанға дейін
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Байланыс департаменті
13.
Пошта байланысы бойынша статистикалық мәліметтер
Жыл сайын (жылына 1 рет)
25 мамырға дейін
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Байланыс департаменті
14.
Халықаралық пошта алмасу (тапсырыс көлемі, қарапайым хаттарды, почта аударымдары)
Жыл сайын (жылына 1 рет)
25 мамырға дейін
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Байланыс департаменті
15.
Пошта бөлімшелеріндегі қызметтер тізбесі (қызметтердің тізбесі, сипаттамасы, тарифтер, жеткізу мерзімі)
Жыл сайын (жылына 1 рет)
25 сәуірге дейін
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Байланыс департаменті
16.
Қазақстан Республикасының пошта индекстері
Жыл сайын (жылына 1 рет)
25 ақпанға дейін
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Байланыс департаменті
17.
телекоммуникация мен почта байланысының әмбебап қызметтері салаларындағы табиғи монополиялардағы тарифтер (бағалар, алым ставкаларын)
Тоқсан сайын
тоқсан сайын
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Байланыс, ақпараттандыру және бұқаралық ақпарат құралдары саласындағы мемлекеттік бақылау комитеті
18.
Мемлекеттік органдарда қолданылатын ақпараттық жүйелердің тізбесі
Жылына 1 рет
Жылдың соңында
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Байланыс, ақпараттандыру және бұқаралық ақпарат құралдары саласындағы мемлекеттік бақылау комитеті
19.
тіркелген телефон байланысы бойынша статистикалық мәліметтер
Тоқсанына бір рет
15 қаңтар
15 сәуір
15 шілде
15 қазан
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Байланыс департаменті
20.
Ұялы байланыс бойынша статистикалық мәліметтер
Тоқсанына бір рет
15 қаңтар
15 сәуір
15 шілде
15 қазан
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Байланыс департаменті
21.
Кең жолақты Интернет желісіне қол жеткізу бойынша статистикалық мәліметтер
Тоқсанына бір рет
15 қаңтар
15 сәуір
15 шілде
15 қазан
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Байланыс департаменті
22.
Ұялы байланыс операторлары мен тарифтер
Тоқсан сайын
тоқсан сайын
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Байланыс, ақпараттандыру және бұқаралық ақпарат құралдары саласындағы мемлекеттік бақылау комитеті
23.
Өңірлер бойынша телефон тығыздығы
Тоқсанына бір рет
15 қаңтар
15 сәуір
15 шілде
15 қазан
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Байланыс департаменті
24.
Кең жолақты Интернет желісіне қол жеткізу үшін тіркелгенжәне сымсыз трафигі (сымды), Гбайт
Жыл сайын (жылына 1 рет)
20 мамыр
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Байланыс департаменті
25.
Байланыс саласының негізгі капиталына инвестициялар
Жыл сайын (жылына 1 рет)
1 шілде
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Байланыс департаменті
26.
Байланыс қызметтерінен түскен табыстар
Тоқсанына бір рет
15 қаңтар
15 сәуір
15 шілде
15 қазан
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Байланыс департаменті
27.
"Халықтық бақылау желі сапасын" қызмет көрсету сәйкес шағымдар бойынша жүргізілген тексерулер туралы есептер
Жарты жыл бойынша
10 қаңтарға дейін
10 шілдеге дейін
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Байланыс, ақпараттандыру және бұқаралық ақпарат құралдары саласындағы мемлекеттік бақылау комитеті
28.
Телекоммуникациялардың әмбебап қызметтеріне арналған тарифтер (бағалар, алым ставкасын)
Тоқсан сайын
тоқсан сайын
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Байланыс, ақпараттандыру және бұқаралық ақпарат құралдары саласындағы мемлекеттік бақылау комитеті
29.
Міндетті теле-, радиоарналар тізбесі
3 жылда 1 рет
Шемім қабылданғаннан кейін 10 күн ішінде
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
БАҚ саласындағы мемлекеттік саясат департаменті
30.
Телерадио хабарларын тарату ұлттық операторы тарататын еркін қолжетімді теле-,радио арналардың тізбесі
3 жылда 1 рет
Шемім қабылданғаннан кейін 10 күн ішінде
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
БАҚ саласындағы мемлекеттік саясат департаменті
31.
Телеарналардың қызметін тарату үшін берілген лицензиялар жөніндегі тізбесі
Тоқсан сайын
тоқсан сайын
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Байланыс, ақпараттандыру және бұқаралық ақпарат құралдары саласындағы мемлекеттік бақылау комитеті
32.
Радиоарналарды қызметін тарату үшін берілген лицензиялар жөніндегі тізбесі
Тоқсан сайын
тоқсан сайын
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Байланыс, ақпараттандыру және бұқаралық ақпарат құралдары саласындағы мемлекеттік бақылау комитеті
33.
Есепке қойылған, қайта есепке қоюды, куәліктің телнұсқасын беру отандық телеарна тізбесі
Тоқсан сайын
тоқсан сайын
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Байланыс, ақпараттандыру және бұқаралық ақпарат құралдары саласындағы мемлекеттік бақылау комитеті
34.
Есепке қойылған, қайта есепке қоюды, куәліктің телнұсқасын беру отандық радиоарна тізбесі
Тоқсан сайын
тоқсан сайын
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Байланыс, ақпараттандыру және бұқаралық ақпарат құралдары саласындағы мемлекеттік бақылау комитеті
35.
Қазақстан Республикасының аумағына таралатын песепке қойылған, қайта есепке қоюды, куәліктің телнұсқасын беру шетелдік радио тізбесі
Тоқсан сайын
тоқсан сайын
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Байланыс, ақпараттандыру және бұқаралық ақпарат құралдары саласындағы мемлекеттік бақылау комитеті
36.
Қазақстан Республикасының аумағына таралатын песепке қойылған, қайта есепке қоюды, куәліктің телнұсқасын беру шетелдік телеарна тізбесі
Тоқсан сайын
тоқсан сайын
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Байланыс, ақпараттандыру және бұқаралық ақпарат құралдары саласындағы мемлекеттік бақылау комитеті
37.
ҚР АКМ қызметін реттейтін нормативтік-құқықтық актілер тізімі
Келіп түсуіне қарай
Жарты жылда бір рет
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Заң департаменті
38.
ҚР АКМ қызмет салалары бойынша мемлекеттік наградалар иегерлерінің тізбесі
Жылына 1 рет
есептілік кезеңнен кейінгі айдың 1 күніне
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Персоналды басқару департаменті
39.
ҚР АКМ қызмет салалары бойынша мемлекеттік наградалар иегерлерінің тізбесі
Жылына 1 рет
есептілік кезеңнен кейінгі айдың 1 күніне
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Персоналды басқару департаменті
40.
Ақпарат және коммуникациялар саласында аккредиттелген жеке кәсіпкерлік субъектілері бірлестіктерінің тізімі
Бір жыл ішінде
2017 жылғы наурыз айының соңына
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Заң департаменті
41.

Об утверждении Перечня открытых данных Министерства информации и коммуникаций Республики Казахстан, размещаемых на интернет-портале открытых данных
Приказ Министра информации и коммуникаций Республики Казахстан от 9 декабря 2016 года № 278. Зарегистрирован Министерством юстиции Республики Казахстан 27 декабря 2016 года № 14608. Утратил силу приказом Министра информации и общественного развития Республики Казахстан от 22 июля 2019 года № 239.
Сноска. Утратил силу приказом Министра информации и общественного развития РК от 22.07.2019 № 239 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 15) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 24 ноября 2015 года "Об информатизации" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый Перечень открытых данных Министерства информации и коммуникаций Республики Казахстан, размещаемых на интернет-портале открытых данных.
2. Департаменту стратегического планирования Министерства информации и коммуникаций Республики Казахстан (Баканов Ж.Г.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) направление копии настоящего приказа на официальное опубликование в периодические печатные издания и информационно-правовую систему "Әділет" в течение десяти календарных дней после дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
3) направление копии настоящего приказа в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для размещения в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
4) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства информации и коммуникаций Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на ответственного секретаря Министерства информации и коммуникаций Республики Казахстан (Кожахметов Ж.М.).
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Министр Д. Абаев
Утвержден
приказом Министра
информации и коммуникаций
Республики Казахстан
от 9 декабря 2016 года № 278
Перечень открытых данных Министерства информации и коммуникаций Республики Казахстан, размещаемых на интернет-портале открытых данных
Наименование набора открытых данных
Период актуализации
Срок предоставления
Источник (через Автоматизированное рабочее место (далее - АРМ) интернет-портала открытых данных или через Application Programming Interface системы государственного органа)
Ответственное структурное подразделение
1.
Перечень территориальных органов МИК РК
1 раз в год
К 10 числу месяца следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент управления персоналом
2.
Перечень подведомственных организаций МИК РК
1 раз в год
К 10 числу месяца следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент управления персоналом
3.
Организационная структура МИК РК
1 раз в полугодие
К 10 числу месяца следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент управления персоналом
4.
Перечень государственных услуг, предоставляемых МИК РК
1 раз в год
По завершению года
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент по развитию государственных услуг
5.
Объявления о конкурсе на занятие вакантных административных государственных должностей МИК РК
По мере опубликования конкурсов
В течение 1-го рабочего дня после опубликования объявления на сайте АГДС РК
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент управления персоналом
6.
Статистические данные по обращениям граждан Республики Казахстан, поступающим на имя руководства МИК РК
Ежеквартально
До 10 числа следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент внутреннего администрирования
7.
График приема граждан руководством МИК РК
Ежеквартально
За 15 дней до начала очередного квартала
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент внутреннего администрирования
8.
Список участников Общественного совета МИК РК (с указанием вида деятельности, контактных данных)
1 раз в год
До 31 января, ежегодно
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент стратегического планирования
9.
График проведения заседаний Общественного совета МИК РК
1 раз в год
До 10 числа следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент стратегического планирования
10.
Перечень государственных услуг, отобранных для оказания через НАО "Государственная корпорация "Правительство для граждан"
1 раз в год
в зависимости от проведения МВК при Правительстве
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент по развитию государственных услуг
11.
Перечень компаний предоставляющих услуги почтовой связи
Ежегодно
(1 раз в год)
До 25 февраля
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент связи
12.
Список отделений (расписание и местоположение) "АО Казпочта"
Ежегодно
(1 раз в год)
До 25 февраля
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент связи
13.
Статистические данные по почтовой связи
Ежегодно
(1 раз в год)
До 25 мая
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент связи
14.
Международный почтовый обмен (объем заказных, простых писем, почтовые переводы)
Ежегодно
(1 раз в год)
До 25 мая
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент связи
15.
Перечень услуг в почтовых отделениях (перечень услуг, описание, тарифы, сроки доставки)
Ежегодно
(1 раз в год)
До 25 апреля
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент связи
16.
Почтовые индексы Республики Казахстан
Ежегодно
(1 раз в год)
До 25 февраля
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент связи
17.
Тарифы (цены, ставки сбора) в сферах естественных монополий в области телекоммуникаций и универсальных услуг почтовой связи
Ежеквартально
ежеквартально
АРМ интернет-портала открытых данных
Комитет государственного контроля в области связи, информатизации СМИ
18.
Перечень информационных систем, используемых в государственных органах
Раз в год
По завершению года
АРМ интернет-портала открытых данных
Комитет государственного контроля в области связи, информатизации СМИ
19.
Статистические данные по фиксированной телефонной связи
Раз в квартал
15 января
15 апреля
15 июля
15 октября
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент связи
20.
Статистические данные по мобильной связи
Раз в квартал
15 января
15 апреля
15 июля
15 октября
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент связи
21.
Статистические данные по широкополосному доступу к сети Интернет
Раз в квартал
15 января
15 апреля
15 июля
15 октября
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент связи
22.
Операторы и тарифы сотовой связи
Ежеквартально
ежеквартально
АРМ интернет-портала открытых данных
Комитет государственного контроля в области связи, информатизации СМИ
23.
Телефонная плотность по регионам
Раз в квартал
15 января
15 апреля
15 июля
15 октября
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент связи
24.
Трафик фиксированного (проводного) и беспроводного широкополосного доступа к сети Интернет, Гбайт
Ежегодно
(1 раз в год)
20 мая
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент связи
25.
Инвестиции в основной капитал отрасли связи
Ежегодно
(1 раз в год)
1 июля
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент связи
26.
Доходы от услуг связи
Раз в квартал
15 января
15 апреля
15 июля
15 октября
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент связи
27.
Отчеты о проведенных проверках согласно жалобам по сервису “Народный контроль качества сотовой сети”
По полугодию
до 10 января
до 10 июля
АРМ интернет-портала открытых данных
Комитет государственного контроля в области связи, информатизации СМИ
28.
Тарифы (цены, ставки сбора) на универсальные услуги телекоммуникаций
Ежеквартально
ежеквартально
АРМ интернет-портала открытых данных
Комитет государственного контроля в области связи, информатизации СМИ
29.
Перечень обязательных теле-, радиоканалов
1 раз в 3 года
В течении 10 дней со дня принятия решения
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент государственной политики в области СМИ
30.
Перечень теле-, радиоканалов свободного доступа, распространяемых национальным оператором телерадиовещания
1 раз в 3 года
В течении 10 дней со дня принятия решения
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент государственной политики в области СМИ
31.
Перечень выданных лицензий для занятия деятельностью по распространению телеканалов
Ежеквартально
ежеквартально
АРМ интернет-портала открытых данных
Комитет государственного контроля в области связи, информатизации СМИ
32.
Перечень выданных лицензий для занятия деятельностью по распространению радиоканалов
Ежеквартально
ежеквартально
АРМ интернет-портала открытых данных
Комитет государственного контроля в области связи, информатизации СМИ
33.
Перечень постановленных на учет, переучет, выдача дубликата свидетельства отечественного телеканала
Ежеквартально
ежеквартально
АРМ интернет-портала открытых данных
Комитет государственного контроля в области связи, информатизации СМИ
34.
Перечень постановленных на учет, переучет, выдача дубликата свидетельства отечественного радиоканала
Ежеквартально
ежеквартально
АРМ интернет-портала открытых данных
Комитет государственного контроля в области связи, информатизации СМИ
35.
Перечень постановленных на учет, переучет, выдача дубликата свидетельства иностранного радиоканала, распространяемого на территории Республики Казахстан
Ежеквартально
ежеквартально
АРМ интернет-портала открытых данных
Комитет государственного контроля в области связи, информатизации СМИ
36.
Перечень постановленных на учет, переучет, выдача дубликата свидетельства иностранного телеканала, распространяемого на территории Республики Казахстан
Ежеквартально
ежеквартально
АРМ интернет-портала открытых данных
Комитет государственного контроля в области связи, информатизации СМИ
37.
Перечень нормативно-правовых актов, регулирующих деятельность МИК РК
По мере поступления
Раз в полгода
АРМ интернет-портала открытых данных
Юридический департамент
38.
Перечень государственных наград по сферам деятельности МИК РК
1 раз в год
К 1 числу месяца следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент управления персоналом
39.
Перечень обладателей государственных наград по сферам деятельности МИК РК
1 раз в год
К 1 числу месяца следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент управления персоналом
40.
Перечень аккредитованных объединений субъектов частного предпринимательства в сфере информации и коммуникаций
В течение года
Конец марта 2017 года
АРМ интернет-портала открытых данных
Юридический департамент
41.

Қазақстан Республикасы халықының 3G, 4G ұялы байланыс қызметімен қамту пайызы
Жыл сайын (жылына 1 рет)
есептілік кезеңнен кейінгі айдың 1 күніне
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Байланыс департаменті
Аббревиатурлардын толық жазылуы:
ВАК – Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы заң жобалық қызметі мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссия;
ҚР АКМ – Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрлігі;
ХҚКО – Халыққа қызмет көрсету орталықтары;
АҚ – Акционерлік қоғам;
КЕАҚ – коммерциялық емес акционерлік қоғамы.

Процент покрытия населения Республики Казахстан услугами мобильной связи 3G, 4G
Ежегодно
(1 раз в год)
К 1 числу месяца следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент связи
Расшифровка аббревиатур:
МВК – Межведомственная комиссия по вопросам законопроектной деятельности при Правительстве Республики Казахстан;
МИК РК – Министерство информации и коммуникаций Республики Казахстан;
НАО – Некоммерческое акционерное общество;
АО – Акционерное общество.