"Өндірушілердің (импорттаушылардың) кеңейтілген міндеттемелері қолданылатын өнімнің (тауарлардың) тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрiнің міндетін атқарушының 2015 жылғы 4 желтоқсандағы № 695 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 555 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылғы 29 желтоқсанда № 14628 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 2022 жылғы 9 қарашадағы № 689 бұйрығымен.
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 09.11.2022 № 689 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік алпыс күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Өндірушілердің (импорттаушылардың) кеңейтілген міндеттемелері қолданылатын өнімнің (тауарлардың) тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрi міндетін атқарушының 2015 жылғы 4 желтоқсандағы № 695 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12565 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 19 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Өндірушілердің (импорттаушылардың) кеңейтілген міндеттемелері оған (оларға) таралатын өнім (тауарлар) тізбесі осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Қалдықтарды басқару департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмелерін мерзімді баспа басылымдарында, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің ресми интернет-ресурсында және мемлекеттік органдардың интранет-порталында орналастыруды;

О внесении изменения в приказ исполняющего обязанности Министра энергетики Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года № 695 "Об утверждении Перечня продукции (товаров), на которую (которые) распространяются расширенные обязательства производителей (импортеров)"
Приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 22 декабря 2016 года № 555. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 декабря 2016 года № 14628. Утратил силу приказом Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 9 ноября 2022 года № 689
О внесении изменения в приказ исполняющего обязанности Министра энергетики Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года № 695 "Об утверждении Перечня продукции (товаров), на которую (которые) распространяются расширенные обязательства производителей (импортеров)"
Сноска. Утратил силу приказом Министра экологии, геологии и природных ресурсов РК от 09.11.2022 № 689 (вводится в действие по истечении шестидесяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ исполняющего обязанности Министра энергетики Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года № 695 "Об утверждении Перечня продукции (товаров), на которую (которые) распространяются расширенные обязательства производителей (импортеров)" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12565, опубликованный 19 января 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующее изменение:
Перечень продукции (товаров), на которую (которые) распространяются расширенные обязательства производителей (импортеров), утвержденный указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту управления отходами Министерства энергетики Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) направление копии настоящего приказа в течение десяти календарных дней со дня его государственной регистрации на официальное опубликование в периодические печатные издания, информационно-правовую систему "Әділет" и в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства энергетики Республики Казахстан и интранет-портале государственных органов;

4) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 2) және 3) тармақшалары мен көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді беруді қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Энергетика вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Энергетика министрі
Қ. Бозымбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Инвестициялар және даму министрі
__________________ Ж. Қасымбек
2016 жылғы 22 желтоқсан
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрінің
2016 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 555 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрiнің
міндетін атқарушының
2015 жылғы 4 желтоқсандағы
№ 695 бұйрығымен бекітілген
Өндірушілердің (импорттаушылардың) кеңейтілген міндеттемелері
қолданылатын өнімнің (тауарлардың) тізбесі
ЕАЭО СЭҚТН коды
ЭҚТӨЖ
Өнім (тауарлар)
Темір жол немесе трамвай жылжымалы құрамынан басқа, жерүсті көлігінің құралдары, олардың бөліктері және жабдықтары

4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства энергетики Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 2) и 3) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра энергетики Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Министр энергетики
Республики Казахстан
К. Бозумбаев
"СОГЛАСОВАН"
Министр по инвестициям
и развитию Республики Казахстан
__________________ Ж. Касымбек
от 23 декабря 2016 года
Приложение
к приказу Министра энергетики
Республики Казахстан
от 22 декабря 2016 года № 555
Утвержден
приказом исполняющего обязанности
Министра энергетики
Республики Казахстан
от 4 декабря 2015 года № 695
Перечень продукции (товаров), на которую (которые) распространяются расширенные обязательства производителей (импортеров)
Код ТН ВЭД ЕАЭС
КПВЭД
Продукция (товары)
Средства наземного транспорта, кроме железнодорожного или трамвайного подвижного состава, и их части и принадлежности

870120101
29-бөлімнен:
жаңа ершікті тартқыштар, толық массасы 50 тоннадан асатын көлік құралдарын қоспағанда
870120901
бұрын қолданыста болған ершікті тартқыштар, толық массасы 50 тоннадан асатын көлік құралдарын қоспағанда
8702
жүргізушіні қоса алғанда, 10 немесе одан да көп адамды тасымалдауға арналған моторлы көлік құралдары
8703
жеңiл автомобильдер және жүк-жолаушы автомобильдер-фургондарды және жарыс автомобильдерін қоса алғанда, негiзiнен адамдарды тасымалдауға арналған өзге де моторлы көлiк құралдары (8702 тауар позициясының моторлы көлік құралдарынан басқа)
8704
жүк тасымалдауға арналған моторлы көлік құралдары, толық массасы 50 тоннадан асатын көлік құралдарын қоспағанда
8705
арнайы мақсаттағы моторлы көлік кұралдары (мысалы, аптатты жағдайдығы жүк көліктері, автокрандар, өрт сөндіру, бетон араластырушы, жол тазалайтын, суаратын көліктері, автошеберхана, рентген құрылысы орнатылған автокөліктер), жолаушылар және жүк тасымалына арналған қолданыстағы траспорттан басқа, толық массасы 50 тоннадан асатын көлік құралдарын қоспағанда
8706009109
8703 тауар позициясының моторлы көлiк құралдарына арналған қозғалтқыштар орнатылған өзге де шассилер
Каучук, резеңке және олардан жасалған бұйымдар
401110
22.1-бөлімінен
жеңіл автомобильдерге арналған шиналар және пневматикалық жаңа резеңке тыстар (жүк-жолаушы автомобильдер-фургондар мен спорттық автомобильдерді қоса алғанда)
401120
автобустар немесе жүк тасымалдайтын моторлы көлік құралдарына арналған шиналар және пневматикалық жаңа резеңке тыстар
401130
авиацияда пайдалануға арналған шиналар және пневматикалық жаңа резеңке тыстар
401140
мотоциклге арналған шиналар және пневматикалық жаңа резеңке тыстар
401150
велосипедтерге арналған шиналар және пневматикалық жаңа резеңке тыстар
401161
ауылшаруашылығына немесе орман шаруашылығына арналған көлік құралдары мен машиналарға арналған шиналар және пневматикалық жаңа резеңке тыстар, протекторында "шырша" суреті бар немесе протекторының осыған ұқсас суреттері бар өзге шиналар және тыстар
401162
құрылыста немесе өнеркәсiпте пайдаланылатын және отырғызу диаметрi 61 см-ден аспайтын көлiк құралдары мен машиналарға арналған шиналар және пневматикалық жаңа резеңке тыстар, протекторында "шырша" суреті бар немесе протекторының осыған ұқсас суреттері бар өзге шиналар
401163
құрылыста немесе өнеркәсiпте пайдаланылатын және отырғызу диаметрi 61 см-ден асатын көлiк құралдары мен машиналарға арналған шиналар және пневматикалық жаңа резеңке тыстар, протекторында "шырша" суреті бар немесе протекторының осыған ұқсас суреттері бар өзге шиналар

870120101
Из отдела: 29
новые седельные тягачи, за исключением транспортных средств полной массы свыше 50 тонн
870120901
бывшие в эксплуатации седельные тягачи, за исключением транспортных средств полной массы свыше 50 тонн
8702
моторные транспортные средства, предназначенные для перевозки 10 человек или более, включая водителя
8703
автомобили легковые и прочие моторные транспортные средства, предназначенные главным образом для перевозки людей (кроме моторных транспортных средств товарной позиции 8702), включая грузопассажирские автомобили-фургоны и гоночные автомобили
8704
моторные транспортные средства для перевозки грузов, за исключением транспортных средств полной массы свыше 50 тонн
8705
моторные транспортные средства специального назначения (например, автомобили грузовые аварийные, автокраны, пожарные транспортные средства, автобетономешалки, автомобили для уборки дорог, поливомоечные автомобили, автомастерские, автомобили с рентгеновскими установками), кроме используемых для перевозки пассажиров или грузов, за исключением транспортных средств полной массы свыше 50 тонн
8706009109
прочие шасси с установленными двигателями для моторных транспортных средств товарных позиций 8703
Каучук, резина и изделия из них
401110
Из отдела: 22.1
шины и покрышки пневматические резиновые новые, для легковых автомобилей (включая грузопассажирские автомобили-фургоны и спортивные автомобили)
401120
шины и покрышки пневматические резиновые новые, для автобусов или моторных транспортных средств для перевозки грузов
401130
шины и покрышки пневматические резиновые новые, для использования в авиации
401140
шины и покрышки пневматические резиновые новые, для мотоциклов
401150
шины и покрышки пневматические резиновые новые, для велосипедов
401161
шины и покрышки пневматические резиновые новые, прочие, с рисунком протектора в "елочку" или аналогичными рисунками протектора, для сельскохозяйственных или лесохозяйственных транспортных средств и машин
401162
шины и покрышки пневматические резиновые новые, прочие, с рисунком протектора в "елочку" или аналогичными рисунками протектора, для транспортных средств и машин, используемых в строительстве или промышленности, и имеющие посадочный диаметр не более 61 см
401163
шины и покрышки пневматические резиновые новые, прочие, с рисунком протектора в "елочку" или аналогичными рисунками протектора, для транспортных средств и машин, используемых в строительстве или промышленности, и имеющие посадочный диаметр более 61 см

401169
шиналар және пневматикалық жаңа резеңке тыстар, протекторында "шыршасы" бар немесе протекторының осыған ұқсас суреттері бар және басқалары
401211
пневматикалық резеңке, қалпына келтірілген немесе бұрын пайдалануда болған шиналар және тыстар; үлкен дөңгелек немесе жартылай пневматикалық шиналар және тыстар, шина протекторлары мен жиектік ленталар, қалпына келтірілген, жеңіл автомобильдер үшін жасалған (жүк-жолаушы автомобиль-фургондар мен спорттық автомобильдерді қоса алғанда) шиналар және дөңгелек тыстары
401212
пневматикалық резеңке, қалпына келтірілген немесе бұрын пайдалануда болған шиналар және тыстар; үлкен дөңгелек немесе жартылай пневматикалық шиналар және тыстар, шина протекторлары мен жиектік ленталар, қалпына келтірілген, автобустар мен жүк тасымалдауға арналған моторлы көлік құралдарына шиналар мен дөңгелек тыстары
401213
авиацияда пайдалануға арналған пневматикалық резеңке, қалпына келтірілген немесе бұрын пайдалануда болған шиналар және тыстар; үлкен дөңгелек немесе жартылай пневматикалық шиналар және тыстар, шина протекторлары мен жиектік ленталар, резеңке, қалпына келтірілген, шиналар мен дөңгелек тыстар
401219
пневматикалық резеңке, қалпына келтірілген немесе бұрын пайдалануда болған шиналар және тыстар; үлкен дөңгелек немесе жартылай пневматикалық шиналар және тыстар, шина протекторлары мен жиектік ленталар, қалпына келтірілген шина және дөңгелек тыстары және басқалары
401220
пневматикалық резеңке, қалпына келтірілген немесе бұрын пайдалануда болған шиналар және тыстар; үлкен дөңгелек немесе жартылай пневматикалық шиналар және тыстар, шина протекторлары мен жиектік ленталар, резеңке, бұрын қолданыста болған шиналар мен дөңгелек тыстары
Электр аккумуляторлар және оларға арналған сепараторларды қоса алғанда
850710
27-бөлімнен
поршенды қозғалтқышты іске қосу үшін пайдаланылатын тікбұрышты (соның ішінде төртбұрышты) немесе басқа пішіндегі қорғасынды электр аккумуляторлары, оған қоса сепараторлар
850720
тікбұрышты (соның ішінде төртбұрышты) немесе басқа пішіндегі электр аккумуляторлары, оған қоса сепараторлар, өзге қорғасынды аккумуляторлар
850730
тікбұрышты (соның ішінде төртбұрышты) немесе басқа пішіндегі электр аккумуляторлары, оған қоса сепараторлар, никельді-кадмий аккумуляторлар
850740
тікбұрышты (соның ішінде төртбұрышты) немесе басқа пішіндегі электр аккумуляторлары, оған қоса сепараторлар, никельді-темір аккумуляторлар
850750
тікбұрышты (соның ішінде төртбұрышты) немесе басқа пішіндегі электр аккумуляторлары, оған қоса сепараторлар, гидридті-никель аккумуляторлары

401169
шины и покрышки пневматические резиновые новые, прочие, с рисунком протектора в "елочку" или аналогичными рисунками протектора, прочие
401211
Шины и покрышки пневматические резиновые, восстановленные или бывшие в употреблении; шины и покрышки массивные или полупневматические, шинные протекторы и ободные ленты, резиновые, шины и покрышки восстановленные, для легковых автомобилей (включая грузопассажирские автомобили-фургоны и спортивные автомобили)
401212
Шины и покрышки пневматические резиновые, восстановленные или бывшие в употреблении; шины и покрышки массивные или полупневматические, шинные протекторы и ободные ленты, резиновые, шины и покрышки восстановленные, для автобусов или моторных транспортных средств для перевозки грузов
401213
Шины и покрышки пневматические резиновые, восстановленные или бывшие в употреблении; шины и покрышки массивные или полупневматические, шинные протекторы и ободные ленты, резиновые, шины и покрышки восстановленные, для использования в авиации
401219
Шины и покрышки пневматические резиновые, восстановленные или бывшие в употреблении; шины и покрышки массивные или полупневматические, шинные протекторы и ободные ленты, резиновые, шины и покрышки восстановленные, прочие
401220
Шины и покрышки пневматические резиновые, восстановленные или бывшие в употреблении; шины и покрышки массивные или полупневматические, шинные протекторы и ободные ленты, резиновые, шины и покрышки пневматические, бывшие в употреблении
Аккумуляторы электрические, включая сепараторы для них
850710
Из отдела: 27
аккумуляторы электрические, включая сепараторы для них, прямоугольной (в том числе квадратной) или иной формы, свинцовые, используемые для запуска поршневых двигателей
850720
аккумуляторы электрические, включая сепараторы для них, прямоугольной (в том числе квадратной) или иной формы, аккумуляторы свинцовые прочие
850730
аккумуляторы электрические, включая сепараторы для них, прямоугольной (в том числе квадратной) или иной формы, никель-кадмиевые
850740
аккумуляторы электрические, включая сепараторы для них, прямоугольной (в том числе квадратной) или иной формы, никель-железные
850750
аккумуляторы электрические, включая сепараторы для них, прямоугольной (в том числе квадратной) или иной формы, гидридно-никелевые

850760
тікбұрышты (соның ішінде төртбұрышты) немесе басқа пішіндегі электр аккумуляторлары, оған қоса сепараторлар, литий-ионды аккумуляторлар
850780
тікбұрышты (соның ішінде төртбұрышты) немесе басқа пішіндегі электр аккумуляторлары, оған қоса сепараторлар, өзге де аккумуляторлар
Битумды жыныстардан алынған мұнай және мұнай өнімдері (шикілерден басқасы) және басқа жерде аталмаған немесе қосылмаған, құрамында 70 және одан артық май % мұнай немесе мұнай өнімдері бар, битумды жыныстардан алынған өнімдер, бұл ретте осы мұнай өнімдері құрамында биодизель және пайдаланылған мұнай өнімдері барларын қоспағанда, өнімдердің негізгі құрауыштары болып табылады
2710198200
20-бөлімнен
Мотор майлары, компрессорлық майлау майлары, турбиналық майлау майы
2710198400
гидравликалық мақсаттарға арналған сұйықтықтар
2710198600
ашық түсті майлар, вазелин майы
2710198800
Жетектерге арналған май және редукторларға арналған май
Өзге де химия өнімдері
3819000000
20-бөлімнен
тежегіш гидравликалық сұйықтықтар және гидравликалық берілістерге арналған, құрамында 70 және одан артық май % мұнай немесе мұнай өнімдері жоқ немесе бар, битумды жыныстардан алынған дайын өзге де сұйықтықтар
3820000000
антифриздер және мұздануға қарсы дайын сұйықтықтар
Пластмасса, шыны, қағаз, картон, алюминий және металл орамалар
392010
22.2-бөлімнен
үлдір және жолақтар немесе таспалар, пластмассадан жасалған басқалары, кеуексіз және армирленбеген, қабатсыз, төсемсіз және ұқсас тәсілдермен этилен полимерлерінен дайындалған басқа материалдармен жалғанбаған.
392020
үлдір және жолақтар немесе таспалар, пластмассадан жасалған басқалары, кеуексіз және армирленбеген, қабатсыз, төсемсіз және ұқсас тәсілдермен пропилен полимерлерінен дайындалған басқа материалдармен жалғанбаған.
392030
үлдір және жолақтар немесе таспалар, пластмассадан жасалған басқалары, кеуексіз және армирленбеген, қабатсыз, төсемсіз және ұқсас тәсілдермен стирол полимерлерінен дайындалған басқа материалдармен жалғанбаған.
392062
үлдір және жолақтар немесе таспалар, пластмассадан жасалған басқалары, кеуексіз және армирленбеген, қабатсыз, төсемсіз және ұқсас тәсілдермен полиэтилентерефталат полимерлерінен дайындалған басқа материалдармен жалғанбаған
3923
пластмассадан жасалған тауарларды тасымалдау немесе орамдауға арналған өнімдер; тығындар, қақпақтар, қалпақтар және басқа да пластмассадан жасалған тығындайтын заттар.
4819
17.21-бөлімнен
қағаздан,картоннан, целлюлозалық мақтадан жасалған қатты қағаздар, жәшіктер, қаптар,пакеттер және басқа да орамдаушы ыдыстар мақтадан немесе целлюлозалық талшықтан жасалған кенептер; мекемелерде, дүкендерде немесе осыған ұқсас мақсаттарда пайдаланылатын картотекаларға арналған қорапшалар, хаттарға немесе осыған ұқсас бұйымдарды салуға арналып қағаздан немесе картоннан жасалған лотоктар.

850760
аккумуляторы электрические, включая сепараторы для них, прямоугольной (в том числе квадратной) или иной формы, литий-ионные
850780
аккумуляторы электрические, включая сепараторы для них, прямоугольной (в том числе квадратной) или иной формы, аккумуляторы прочие
Нефть и нефтепродукты (кроме сырых), полученные из битуминозных пород, и продукты, в другом месте не поименованные или не включенные, содержащие 70 мас. % или более нефти или нефтепродуктов, полученных из битуминозных пород, причем эти нефтепродукты являются основными составляющими продуктов, за исключением содержащих биодизель и отработанных нефтепродуктов
2710198200
Из отдела: 20
моторные масла, компрессорное смазочное масло, турбинное смазочное масло
2710198400
жидкости для гидравлических целей
2710198600
светлые масла, вазелиновое масло
2710198800
масло для шестерен и масло для редукторов
Прочие химические продукты
3819000000
Из отдела: 20
Жидкости тормозные гидравлические и жидкости готовые прочие для гидравлических передач, не содержащие или содержащие менее 70 мас. % нефти или нефтепродуктов, полученных из битуминозных пород
3820000000
Антифризы и жидкости антиобледенительные готовые
Пластмассовая, стеклянная, бумажная, картонная, алюминиевая и металлическая упаковки
3920 10
Из отдела: 22.2
Пленка и полосы или ленты, прочие, из пластмасс, непористые и неармированные, неслоистые, без подложки и не соединенные аналогичным способом с другими материалами, из полимеров этилена
3920 20
Пленка и полосы или ленты, прочие, из пластмасс, непористые и неармированные, неслоистые, без подложки и не соединенные аналогичным способом с другими материалами, из полимеров пропилена
3920 30
Пленка и полосы или ленты, прочие, из пластмасс, непористые и неармированные, неслоистые, без подложки и не соединенные аналогичным способом с другими материалами, из полимеров стирола
3920 62
Пленка и полосы или ленты, прочие, из пластмасс, непористые и неармированные, неслоистые, без подложки и не соединенные аналогичным способом с другими материалами, из полиэтилентерефталата
3923
Изделия для транспортировки или упаковки товаров, из пластмасс; пробки, крышки, колпаки и другие укупорочные средства, из пластмасс
4819
Из отдела:
17.21
Картонки, ящики, коробки, мешки, пакеты и другая упаковочная тара, из бумаги, картона, целлюлозной ваты или полотна из целлюлозных волокон; коробки для картотек, лотки для писем и аналогичные изделия, из бумаги или картона, используемые в учреждениях, магазинах или в аналогичных целях

7010
23.13-бөлімнен
үлкен бөтелкелер, бөтелкелер, құтылар және тауарларды сақтауға, тасымалдауға немесе буып-түюге арналған басқа да шыны ыдыстар; консервілеуге арналған шыны құтылар; шыныдан жасалған сақтандырғыш тығындар, тығындар, қақпақтар және басқа да осыған ұқсас шыны бұйымдар.
731021
25.9-бөлімнен
Қара металдардан жасалған қалайымен немесе қаусыршамен жабылған консерві банкілері: кез келген заттарға (тығыздалған немесе сұйытылған газдан басқа) сыйымдылығы 5 л-ден аспайтын.
731029
Өзгелері қара металдардан жасалған қалайымен немесе қаусыршамен жабылған консерві банкілері: кез келген заттарға (тығыздалған немесе сұйытылған газдан басқа) сыйымдылығы 5 л-ден аспайтын
7612902000
24.42-бөлімнен
Аэрозольдар пайдаланылатын үшін алюминийден жасалған ұқсас сыйымдылықтар кез келген заттарға (тығыздалған немесе сұйытылған газдан басқа) сыйымдылығы 1 л-ден аспайтын
7612909001
банкiлер және алюминийден дайындалған ұқсас сыйымдылықтар кез келген заттарға (тығыздалған немесе сұйытылған газдан басқа) сыйымдылығы 1 л-ден аспайтын
Пластмассадан жасалған асхана және ас үй ыдыстары, асхана және ас үй жарақтары, үй тұрмысына қажетті және гигиеналық немесе дәретханаға арналған басқа да заттар
3924
22.2-бөлімнен
пластмассадан жасалған асхана және ас үй ыдыстары, асхана және ас үй жарақтары, үй тұрмысына қажетті және гигиеналық немесе дәретханаға арналған басқа да заттар
Қазақстан Республикасына импортталатын, пластмасса, шыны, қағаз, картон, алюминий және металл орамаларға буылып-түйілген тауарлар
Бастапқы элементтер және бастапқы батареялар
8506
27.2-бөлімнен
бастапқы элементтер және бастапқы батареялар
Электрлік қыздыру немесе газразрядты шамдар, герметикалық бағытталған жарық шамдарын қосқанда, сондай-ақ ультракүлгін немесе инфрақызыл шамдар; құрамында сынап бар доғалық шамдар:
853931
27.40-бөлімнен
газразрядты шамдар, ультрақызыл сәулелену шамдарын: термокатодты люминесценттік шамдарды қоспағанда
853932
сынаптық немесе натрий шамдары; металл-галогендік шамдар
853939
басқа да газразрядты шамдар, ультрақызыл сәулелену шамдарын қоспағанда.
853941
доғалық шамдар
853949
басқа да ультракүлгін немесе инфрақызыл сәулелену шамдары
Құрамында сынап бар медициналық немесе ветеринариялық термометрлер
902511
26.51-бөлімнен
құрамында сынап бар медициналық немесе ветеринариялық термометрлер
Ірі габаритті электр және электрондық жабдықтар
732111
26-27-бөлімнен
тамақты тек қана газда немесе газда, сондай-ақ басқа да отындар түрлерінде дайындау мен жылытуға арналған қондырғы
8418
электр немесе басқа типтегі тоңазытқыштар, мұздатқыштар және басқа да тоңазыту немесе мұздату құрылғылары

7010
Из отдела:
23.13
Бутыли, бутылки, флаконы, банки и прочие стеклянные емкости для хранения, транспортировки или упаковки товаров; банки для консервирования стеклянные; предохранительные пробки из стекла, пробки, крышки и прочие аналогичные стеклянные изделия
731021
Из отдела:
25.9
Банки консервные, закрываемые пайкой или отбортовкой, из черных металлов, для любых веществ (кроме сжатого или сжиженного газа), вместимостью не более 5 литров
731029
Прочие банки консервные, закрываемые пайкой или отбортовкой, из черных металлов, для любых веществ (кроме сжатого или сжиженного газа), вместимостью не более 5 литров
7612902000
Из отдела:
24.42
Емкости алюминиевые, для любых веществ (кроме сжатого или сжиженного газа), используемые для аэрозолей, вместимостью не более 1 литров
7612909001
Банки и аналогичные емкости алюминиевые, для любых веществ (кроме сжатого или сжиженного газа), вместимостью не более 1 литров
Посуда столовая и кухонная, приборы столовые и кухонные принадлежности, прочие предметы домашнего обихода и предметы гигиены или туалета, из пластмасс
3924
Из отдела:
22.2
Посуда столовая и кухонная, приборы столовые и кухонные принадлежности, прочие предметы домашнего обихода и предметы гигиены или туалета, из пластмасс
Товары, импортируемые в Республику Казахстан, упакованные в пластмассовую, стеклянную, бумажную, картонную, алюминиевую и металлическую упаковки
Первичные элементы и первичные батареи
8506
Из отдела: 27.2
Первичные элементы и первичные батареи
Лампы накаливания электрические или газоразрядные, включая лампы герметичные направленного света, а также ультрафиолетовые или инфракрасные лампы; дуговые лампы, ртутьсодержащие:
853931
Из отдела: 27.40
лампы газоразрядные, за исключением ламп ультрафиолетового излучения: люминесцентные с термокатодом
853932
ртутные или натриевые лампы; лампы металлогалогенные
853939
прочие лампы газоразрядные, за исключением ламп ультрафиолетового излучения
853941
дуговые лампы
853949
прочие лампы ультрафиолетового или инфракрасного излучения
Термометры медицинские или ветеринарные, ртутьсодержащие
902511
Из отдела: 26.51
термометры медицинские или ветеринарные, ртутьсодержащие
Крупногабаритное электрическое и электронное оборудование
732111
Из отдела: 26-27
устройства для приготовления и подогрева пищи только на газовом или на газовом и других видах топлива
8418
холодильники, морозильники и прочее холодильное или морозильное оборудование электрическое или других типов

8422110000
ыдыс-аяқ жуатын машиналар: тұрмыстық
8422190000
басқа да ыдыс жуатын машиналар
8450
кір жуатын машиналар:
845121000
кептіргіш машиналар
8451290000
басқа да тұрмыстық кептіргіш машиналар
85166010
электр плиталары (ең жоқ дегенде, духовкалық шкафы бар және электр қыздырғыш элементтері бар панельді) тұрмыстық
Орташа габаритті электр және электрондық жабдықтар
841510
26-27-бөлімнен
температураны және ауа ылғалдылығын өзгертіп тұруға арналған қозғалтқышы және аспаптары бар, желдеткішпен жабдықталған, ауаны жақсартуға арналған қондырғылар, ылғалдылығы жеке реттелмейтін, терезеге орнатылатын немесе қабырғалық типтегі бір корпусты немесе "сплит-жүйелі" кондиционерлерді қоса алғанда
844331
есептеу машинасына немесе желіге қосылуға мүмкіндігі бар басып шығару, көшірме жасау немесе факс арқылы жөнелту сияқты екі немесе одан да көп қызметтерді атқаратын машиналар
844332
түпнұсқаны сканерлеу арқылы көшірмесін жасау және көшірмелерді электр статикалық әдіспен басып шығару қызметін атқаратын принтерлер, машиналар, көшірмелерін жасау қызметін кіріктірілген оптикалық жүйесі бар басқа да машиналар
844339
түпнұсқаны сканерлеу арқылы көшірмесін жасау және көшірмелерді электр статикалық әдіспен басып шығару қызметін атқаратын машиналар, кіріктірілген оптикалық жүйесі бар басқа да көшіру аппараттары
845210
тұрмыстық тігін машиналары
8508
шаңсорғыштар
8509
электр қозғалтқышы кіріктірілген тұрмыстық электр механикалық машиналар, 8508, 8509 90 000 0 тауарлық позицияның шаң сорғыштарынан басқа
851610
электрлік ағынды немесе жинақтаушы (сыйымдылықты) сужылытқыштар және батпалы тұрмыстық электр жылытқыштар
8516210000
жылуды жинақтағыш тұрмыстық радиаторлар
851629
басқа да жылуды жинақтағыш тұрмыстық радиаторлар
8467
пневматикалық, гидравликалық немесе кіріктірілген электрлі немесе электрлі емес қозғалтқышты қол аспаптары
8471
есептеу машиналары және олардың блоктары, магниттік немесе оптикалық есептеуіш қондырғылар, деректерді кодталған формадағы ақпаратты тасымалдағыштарға көшіруге арналған машиналар және басқа жерде аты аталмаған немесе қосылмаған осындай ақпаратты өңдеуге арналған машиналар
8516500000
қысқа толқынды пештер
8516605000
электр плиталар, қайнату қазандары және тұрмыстық электр плиталарына арланған электр қыздырғыш элементтері бар панельдер
8516609000
басқа да тұрмыстық пештер
8516607000
грильдер және тұрмыстық ростерлер
8516608000
тұрмыстық, кіріктірілген пештер
8516710000
кофе немесе шай дайындауға арналған, тұрмыстық басқа да электрлі қыздырғыш аспаптар
8519
дыбысты жазып алатын немесе дыбыс шығаратын аппаратура, 8519 20-ден өзге

8422110000
посудомоечные машины бытовые
8422190000
прочие посудомоечные машины
8450
машины стиральные
845121000
машины сушильные
8451290000
машины сушильные бытовые прочие
85166010
электроплиты (имеющие, по крайней мере, духовой шкаф и панель с электронагревательными элементами) бытовые
Среднегабаритное электрическое и электронное оборудование
841510
Из отдела: 26-27
установки для кондиционирования воздуха, оборудованные вентилятором с двигателем и приборами для изменения температуры и влажности воздуха, включая кондиционеры, в которых влажность не может регулироваться отдельно, оконного или настенного типа, в едином корпусе или "сплит-системы"
844331
машины, которые выполняют две или более функции, такие как печать, копирование или факсимильная передача, имеющие возможность подключения к вычислительной машине или к сети
844332
принтеры, машины, выполняющие функцию копирования посредством сканирования оригинала и печати копий электростатическим способом, прочие машины, выполняющие функцию копирования, со встроенной оптической системой
844339
машины, выполняющие функцию копирования посредством сканирования оригинала и печати копий электростатическим способом, прочие копировальные аппараты со встроенной оптической системой
845210
швейные машины бытовые
8508
пылесосы
8509
машины электромеханические бытовые со встроенным электродвигателем, кроме пылесосов товарной позиции 8508, 8509900000
851610
электрические водонагреватели проточные или накопительные (емкостные) и электронагреватели погружные бытовые
8516210000
радиаторы теплоаккумулирующие бытовые
851629
прочие, радиаторы теплоаккумулирующие бытовые
8467
инструменты ручные пневматические, гидравлические или со встроенным электрическим или неэлектрическим двигателем
8471
вычислительные машины и их блоки, магнитные или оптические считывающие устройства, машины для переноса данных на носители информации в кодированной форме и машины для обработки подобной информации, в другом месте не поименованные или не включенные
8516500000
печи микроволновые
8516605000
электроплитки, варочные котлы и панели с электронагревательными элементами для электроплит
8516609000
печи прочие, бытовые
8516607000
грили и тостеры бытовые
8516608000
печи встраиваемые бытовые
8516710000
приборы электронагревательные прочие для приготовления кофе или чая
8519
аппаратура звукозаписывающая или звуковоспроизводящая, кроме 851920

8521
бейнені жазып алатын немесе бейнені көрсететін, бейнетюнермен біріктірілген немесе біріктірілмеген аппаратура
8527
радиохабарламаларды қабылдауға арналған, дыбыс жазып алғышпен немесе дыбысты шығарғыш аппаратурамен немесе сағаттармен бір корпуста біріктірілген немесе біріктірілмеген аппаратура
(8701-8705 тауарлық позициялардағы моторлық көлік құралдарын, немесе олардың бөлшектері мен агрегаттарын өнеркәсіптік жинауға арналғаннан басқасы)
8528
құрамына қабылдағыш телевизиялық аппаратура кірмейтін мониторлар және проекторлар, құрамына хабарды кең таратушы радиоқабылдағыш немесе дыбысты немесе бейнені жазып алу немесе көрсету аппаратурасы кірмейтін, телевизиялық байланысты қабылдауға арналған аппаратура
950450
консольдер және бейне ойындарға арналған жабдық
Ұсақгабаритті электр және электрондық жабдықтар
847010000
26-27-бөлімнен
сыртқы қуат беру көзінсіз жұмыс істеуге бейім электрондық калькуляторлар, және есептеу қызметтері бар деректерді жазып алуға, көрсетуге және сырттай қарап шығуға арналған қалта машиналары
8510
электр ұстаралар, шаш алуға арналған машиналар және кіріктірілген электр қозғалтқышы бар шаштарды алып тастауға арналған аспаптар, 8510 90 000 0-ден басқа
851631000
шаш кептіргіштер
8516400000
тұрмыстық электр үтіктері
851679
қуырма ыдыстар, басқа да тұрмыстық электр қыздырғыш аспаптар
8516720000
тостерлер
8517110000
сымсыз тұтқалы байланыс жасайтын телефон аппараттары
8517120000
ұялы байланыс желісіне немесе басқа да сымсыз байланыс желісіне арналған телефон аппараттары
851769
бейнефондар, домофондар
8517180000
басқа да телефон аппараттары
8525803000
цифрлық камералар
9006400000
дайын суреттерді лезде алатын фотокамералар
9006510000
жалпақтығы 35 мм-ден аспайтын катушка түріндегі фотоүлдірге арналған айналы фотокамералар
900652000
жалпақтығы 35 мм-ден кем катушка түріндегі фотоүлдірге арналған басқа да фотокамералар
900653
жалпақтығы 35 мм катушка түріндегі фотоүлдірге арналған басқа да фотокамералар
900659000
басқа да фотокамералар
900661000
разрядтық фотожарқылдар (электрондық)
9006690000
басқа да фотожарқылдар және 8539 т.п. газразрядты шамдардан басқа жарқыл шамдар

8521
аппаратура видеозаписывающая или видеовоспроизводящая, совмещенная или не совмещенная с видеотюнером
8527
аппаратура приемная для радиовещания, совмещенная или не совмещенная в одном корпусе со звукозаписывающей или звуковоспроизводящей аппаратурой или часами(кроме предназначенной для промышленной сборки моторных транспортных средств товарных позиции 8701-8705, их узлов и агрегатов)
8528
мониторы и проекторы, не включающие в свой состав приемную телевизионную аппаратуру, аппаратура приемная для телевизионной связи, включающая или не включающая в свой состав широковещательный радиоприемник или аппаратуру, записывающую или воспроизводящую звук или изображение
950450
консоли и оборудование для видеоигр
Мелкогабаритное электрическое и электронное оборудование
847010000
Из отдела: 26-27
калькуляторы электронные, способные работать без внешнего источника питания, и карманные машины для записи, воспроизведения и визуального представления данных с вычислительными функциями
8510
электробритвы, машинки для стрижки волос и приспособления для удаления волос со встроенным электродвигателем, кроме 8510900000
851631000
сушилки для волос
8516400000
электроутюги бытовые
851679
фритюрницы, приборы электронагревательные прочие бытовые
8516720000
тостеры
8517110000
телефонные аппараты для проводной связи с беспроводной трубкой
8517120000
телефонные аппараты для сотовых сетей связи или других беспроводных сетей связи
851769
видеофоны, домофоны
8517180000
прочие телефонные аппараты
8525803000
цифровые камеры
9006400000
фотокамеры с моментальным получением готового снимка
9006510000
фотокамеры зеркальные, для катушечной фотопленки шириной не более 35 мм
900652000
фотокамеры прочие, для катушечной фотопленки шириной менее 35 мм
900653
фотокамеры прочие, для катушечной фотопленки шириной 35 мм
900659000
прочие фотокамеры
900661000
фотовспышки разрядные (электронные)
9006690000
прочие фотовспышки и лампы-вспышки, кроме газоразрядных ламп т.п. 8539