"Радиожиілік спектрін пайдаланғаны үшін жылдық төлемді есептеу әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрінің 2011 жылғы 29 қыркүйектегі № 295 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрінің 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 295 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 12 қаңтарда № 14672 болып тіркелді.
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 50-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Радиожиілік спектрін пайдаланғаны үшін жылдық төлемді есептеу әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрінің 2011 жылғы 29 қыркүйектегі № 295 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7234 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрлігінің Байланыс департаменті (В.В. Ярошенко):
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмелерін Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялауға жолдауды;
3) осы бұйрықты кейіннен мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жолдауды;
4) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрлігінің ресми интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар вице-министріне (С.С. Сарсенов) жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Ақпарат және коммуникациялар
Министрі Д. Абаев

О признании утратившим силу приказа Министра связи и информации Республики Казахстан от 29 сентября 2011 года № 295 "Об утверждении методики расчета годовой платы за использование радиочастотного спектра"
Приказ Министра информации и коммуникаций Республики Казахстан от 22 декабря 2016 года № 295. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 января 2017 года № 14672.
В соответствии с пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра связи и информации Республики Казахстан от 29 сентября 2011 года № 295 "Об утверждении методики расчета годовой платы за использование радиочастотного спектра" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7234).
2. Департаменту связи Министерства информации и коммуникаций Республики Казахстан (Ярошенко В.В.) обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) направление настоящего приказа на официальное опубликование в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан в течение десяти календарных дней со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
3) направление настоящего приказа на последующее официальное опубликование в периодические печатные издания;
4) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства информации и коммуникаций Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра информации и коммуникаций Республики Казахстан (Сарсенов С.С.).
4. Настоящий приказ вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Министр информации и
коммуникаций
Республики Казахстан
Д. Абаев