"Жеке күзет ұйымында басшы және күзетші лауазымдарын атқаратын жұмыскерлерді даярлау және олардың біліктілігін арттыру жөніндегі үлгілік оқу бағдарламалары мен үлгілік оқу жоспарларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2015 жылғы 23 ақпандағы № 143 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2016 жылғы 7 желтоқсандағы № 1142 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 16 қаңтарда № 14678 болып тіркелді
"Күзет қызметі туралы" 2000 жылғы 19 қазандағы Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Жеке күзет ұйымында басшы және күзетші лауазымдарын атқаратын жұмыскерлерді даярлау және олардың біліктілігін арттыру жөніндегі үлгілік оқу бағдарламалары мен үлгілік оқу жоспарларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2015 жылғы 23 ақпандағы № 143 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10557 болып тіркелген, "Егемен Қазақстан" газетінде 2016 жылғы 27 ақпанда № 39 (28767) болып жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
Көрсетілген бұйрықпен бекітілген жеке күзет ұйымында басшы және күзетші лауазымдарын атқаратын жұмыскерлерді даярлау және олардың біліктілігін арттыру жөніндегі үлгілік оқу бағдарламалары мен үлгілік оқу жоспарлары осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2.Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Әкімшілік полиция комитеті (И.В. Лепеха):
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін баспа және электронды түрде бір данада мемлекеттік және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне орналастыру үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің ресми интернет-ресурсында және мемлекеттік органдардың интранет-порталында орналастыруды;
4) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы бұйрықтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шараларды орындау туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Заң департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Ішкі істер министрінің орынбасары полиция генерал-майоры Е.З. Тургумбаевқа жүктелсін.

О внесении изменения в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 23 февраля 2015 года № 143 "Об утверждении типовых учебных программ и типовых учебных планов по подготовке и повышению квалификации работников, занимающих должность руководителя и охранника в частной охранной организации"
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 7 декабря 2016 года № 1142. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 января 2017 года № 14678
В соответствии со статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 19 октября 2000 года «Об охранной деятельности» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 23 февраля 2015 года № 143 «Об утверждении типовых учебных программ и типовых учебных планов по подготовке и повышению квалификации работников, занимающих должность руководителя и охранника в частной охранной организации» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10557, опубликованный 27 февраля 2016 года в газете «Казахстанская правда» № 39 (28165)) следующее изменение:
Типовые учебные программы и типовые учебные планы по подготовке и повышению квалификации работников, занимающих должность руководителя и охранника в частной охранной организации, утвержденные указанным приказом, изложить в редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету административной полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан (Лепеха И.В.) обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление его копии в печатном и электронном виде в одном экземпляре на государственном и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения «Республиканский центр правовой информации» для включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение на официальном интернет-ресурсе Министерства внутренних дел Республики Казахстан и на интранет-портале государственных органов;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства внутренних дел Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2), 3) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя министра внутренних дел генерал-майора полиции Тургумбаева Е.З.

4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрі Қ. Қасымов
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2016 жылғы 7 желтоқсандағы
№ 1142 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2015 жылғы 23 ақпандағы
№ 143 бұйрығымен
бекітілген
Жеке күзет ұйымында басшы және күзетші лауазымдарын атқаратын жұмыскерлерді даярлау және олардың біліктілігін арттыру жөніндегі үлгілік оқу бағдарламалары мен үлгілік оқу жоспарлары 1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы Жеке күзет ұйымында басшы және күзетші лауазымдарын атқаратын жұмыскерлерді даярлау және біліктілігін арттыру жөніндегі үлгілік оқу бағдарламалары мен үлгілік оқу жоспарлары (бұдан әрі – үлгілік оқу бағдарламалары мен үлгілік оқу жоспарлары) "Күзет қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабына сәйкес әзірленген.
2. Оқыту курсының ұзақтығы:
жеке күзет ұйымының басшыларын даярлау бойынша – 99 оқу сағатын;
заңды және жеке тұлғалардың мүлкін, оның ішінде оны тасымалдау кезінде күзету жөніндегі қызметтер көрсететін күзетшілерді даярлау бойынша – 99 оқу сағатын;
жеке тұлғалардың өмірі мен денсаулығын қорғауды жүзеге асыратын күзетшілерді даярлау бойынша – 146 оқу сағатын;
жеке күзет ұйымдары басшыларының біліктілігін арттыру бойынша – 19 оқу сағатын;
заңды және жеке тұлғалардың мүлкін, оның ішінде оны тасымалдау кезінде күзету жөніндегі қызметтер көрсететін күзетшілердің біліктілігін арттыру бойынша – 32 оқу сағатын;
аумағында қару, оқ-дәрілер және жарылғыш заттар бар объектілерде заңды және жеке тұлғалардың мүлкін, оның ішінде оны тасымалдау және объектілерді күзету жөніндегі қызметтерді көрсететін күзетшілердің біліктілігін арттыру бойынша – 36 оқу сағатын;
жеке тұлғалардың өмірі мен денсаулығын күзетуді жүзеге асыратын күзетшілердің біліктілігін арттыру бойынша – 72 оқу сағатын құрайды.
3. Жеке күзет ұйымдарының басшылары лауазымда үзіліссіз жұмыс өтілінің болуы кезінде екі жылда бір рет біліктілігін арттырудан өтеді.
Күзетшілердің біліктілігін арттыру лауазымда үзіліссіз жұмыс өтілінің болуы кезінде жыл сайын және өтілі бір жылдан аса үзілген жағдайда жұмысқа қайта қабылдау кезінде жүргізіледі.
4. Мамандандырылған оқу орталықтарына жергілікті жағдайларға байланысты тақырыптық жоспарлар және тақырып мазмұндарын жасауға, тапсырыс берушінің келісімі бойынша Үлгілік оқу бағдарламалары мен үлгілік оқу жоспарлары шеңберінде теориялық және практикалық сабақтар арасында оқу сағаттарының ара қатынасын түзетуге құқық берілген.

4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр внутренних дел
Республики Казахстан                       К. Касымов
Приложение
к приказу Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 7 декабря 2016 года № 1142
Утверждены приказом Министра
внутренних дел
Республики Казахстан
от 23 февраля 2015 года № 143
Типовые учебные программы и типовые учебные планы по подготовке
и повышению квалификации работников, занимающих
должность руководителя и охранника в частной охранной
организации Глава 1. Общие положения
1. Настоящие Типовые учебные программы и типовые учебные планы по подготовке и повышению квалификации работников, занимающих должность руководителя и охранника в частной охранной организации (далее – типовые учебные программы и типовые учебные планы) разработаны в соответствии со статьей 10-1 Закона Республики Казахстан «Об охранной деятельности».
2. Продолжительность курса обучения составляет:
по подготовке руководителей частной охранной организации – 99 учебных часов;
по подготовке охранников, оказывающих услуги по охране имущества юридических и физических лиц, в том числе при его транспортировке – 99 учебных часов;
по подготовке охранников, осуществляющих защиту жизни и здоровья физических лиц – 146 учебных часов;
по повышению квалификации руководителей частной охранной организации – 19 учебных часов;
по повышению квалификации охранников, оказывающих услуги по охране имущества юридических и физических лиц, в том числе при его транспортировке – 32 учебных часа;
по повышению квалификации охранников, оказывающих услуги по охране имущества юридических и физических лиц, в том числе при его транспортировке и охране объектов, на территории которых имеется оружие, боеприпасы и взрывчатые вещества – 36 учебных часов;
по повышению квалификации охранников, осуществляющих защиту жизни и здоровья физических лиц – 72 учебных часа.
3. Руководители частных охранных организаций при непрерывном стаже работы в должности проходят повышение квалификации один раз в два года.
Повышение квалификации охранников проводится при непрерывном стаже работы в должности ежегодно и при приеме на работу вновь в случае прерывания стажа более одного года.
4. Специализированным учебным центрам предоставляется право, в зависимости от местных условий, составлять тематические планы и содержание тем, по согласованию с заказчиками корректировать соотношение учебных часов между теоретическими и практическими занятиями в рамках Типовых учебных программ и типовых учебных планов.

5. Заңды және жеке тұлғалардың мүлкін, оның ішінде оны тасымалдау кезінде күзету және аумағында қару, оқ-дәрілер және жарылғыш заттар бар объектілерді күзету жөніндегі қызметтерді көрсететін күзетшілердің біліктілігін арттыру шеңберінде атыс даярлығы бойынша сабақтар өткізу кезінде жеке күзет ұйымдарының басшыларының не күзетшілерінің келісімі бойынша қажет болған жағдайда электрондық және пневматикалық тирлерді пайдалануға жол беріледі.
6. Даярлау және біліктілікті арттыру жөніндегі курстар аяқталғаннан кейін оқу орталығында өткен тақырыптар бойынша емтихандар өткізіледі. Емтихандарды құрамында кемінде 3 адам бар комиссия өткізеді, оның төрағасы барлық күзет қызметі субъектілерінің бірыңғай есебін жүргізетін бөліністің уәкілетті органының өкілі болып табылады.
Білім алушылардың емтиханды қайта тапсыруы емтиханды алғаш тапсырғаннан кейін кемінде 2 аптадан соң өткізілуі мүмкін.
7. Емтихандарды табысты тапсырған адамдарға оқу орталығының басшысы және емтихан комиссиясының барлық мүшелері қол қойған мамандандырылған оқу орталығының біліктілікті беру/растау туралы куәлігі беріледі.
Даярлау/біліктілікті арттыру курсын аяқтағаны туралы куәлік баспаханалық офсеттік тәсілмен дайындалады, түсі жасыл, көлемі 115х75мм болады.
Осы Үлгілік оқу бағдарламалары мен үлгілік оқу жоспарларына 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жеке күзет ұйымдары басшыларын даярлау/біліктілікті арттыру курсын бітіргені туралы куәлік.
Осы Үлгілік оқу бағдарламалары мен үлгілік оқу жоспарларына 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша заңды және жеке тұлғалардың мүлкін, оның ішінде оны тасымалдау кезінде күзету жөніндегі қызметтер көрсететін күзетшілерді даярлау/біліктілігін арттыру курсын бітіргені туралы куәлік.
Осы Үлгілік оқу бағдарламалары мен үлгілік оқу жоспарларына 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша заңды және жеке тұлғалардың мүлкін, оның ішінде оны тасымалдау кезінде күзету және аумағында қару, оқ-дәрілер және жарылғыш заттар бар объектілерді күзету жөніндегі қызметтер көрсететін күзетшілердің біліктілігін арттыру курсын бітіргені туралы куәлік.
Осы Үлгілік оқу бағдарламалары мен үлгілік оқу жоспарларына 4-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жеке тұлғалардың өмірі мен денсаулығын қорғауды жүзеге асыратын күзетшілерді даярлау/біліктілігін арттыру курсын бітіргені туралы куәлік.
Куәлікті дайындау кезінде мемлекеттік нышандарды пайдалануға жол берілмейді, куәліктердің саны мен қорғалу дәрежесі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігімен келісіледі.

5. При проведении занятий по огневой подготовке в рамках повышения квалификации охранников, оказывающих услуги по охране имущества юридических и физических лиц, в том числе при его транспортировке и охране объектов, на территории которых имеется оружие, боеприпасы и взрывчатые вещества, по согласованию с руководителями либо охранниками частных охранных организаций допускается использование электронных и пневматических тиров.
6. По окончании курсов обучения по подготовке и повышению квалификации в учебном центре проводятся экзамены по пройденным темам. Экзамены проводятся комиссией в составе не менее 3 человек, председателем которой является представитель уполномоченного органа подразделения, осуществляющего единый учет всех субъектов охранной деятельности.
Повторная сдача экзамена обучавшимся может быть проведена не ранее чем через 2 недели после первоначальной сдачи экзаменов.
7. Лицам, успешно сдавшим экзамены, выдается свидетельство специализированного учебного центра о присвоении/подтверждении квалификации, подписанное руководителем учебного центра и всеми членами экзаменационной комиссии.
Свидетельство об окончании курса подготовки/повышения квалификации изготавливается типографским офсетным способом, зеленого цвета, размером 115 х 75 мм.
Свидетельство об окончании курса подготовки/повышения квалификации руководителей частных охранных организаций по форме, согласно приложению 1 к настоящим Типовым учебным программам и типовым учебным планам.
Свидетельство об окончании курса подготовки/повышения квалификации охранников, оказывающих услуги по охране имущества юридических и физических лиц, в том числе при его транспортировке по форме, согласно приложению 2 к настоящим Типовым учебным программам и типовым учебным планам.
Свидетельство об окончании курса повышения квалификации охранников, оказывающих услуги по охране имущества юридических и физических лиц, в том числе при его транспортировке и охране объектов, на территории которых имеется оружие, боеприпасы и взрывчатые вещества по форме, согласно приложению 3 к настоящим Типовым учебным программам и типовым учебным планам.
Свидетельство об окончании курса подготовки/повышения квалификации охранников, осуществляющих защиту жизни и здоровья физических лиц по форме, согласно приложению 4 к настоящим Типовым учебным программам и типовым учебным планам.
При изготовлении свидетельства не допускается использование государственных символов, количество и степень защиты свидетельств согласовываются с Министерством внутренних дел Республики Казахстан.

2-тарау. Жеке күзет ұйымдарының басшыларын даярлау жөніндегі үлгілік оқу бағдарламасы
Жеке күзет ұйымдарының басшыларын даярлау жөніндегі үлгілік оқыту бағдарламасына мынадай пәндер енгізіледі:
1) құқықтық білім негіздері – 28 сағат;
2) жеке күзет ұйымының жұмысын ұйымдастыру негіздері – 38 сағат;
3) жеке күзет ұйымының жұмыскерлерін кәсіби даярлау негіздері – 11 сағат;
4) психологиялық даярлық – 6 сағат;

Глава 2. Типовая учебная программа по подготовке руководителей
частных охранных организаций
8. В типовую учебную программу по подготовке руководителей частных охранных организаций включаются следующие дисциплины:
1) основы правовых знаний – 28 часов;
2) основы организации работы частной охранной организации – 38 часов;
3) основы профессиональной подготовки работников частной охранной организации – 11 часов;
4) психологическая подготовка – 6 часов;

10-тарау. Заңды және жеке тұлғалардың мүлкін, оның ішінде оны тасымалдау кезінде күзету және аумағында қару, оқ-дәрілер және жырылғыш заттар бар объектілерді күзету жөніндегі қызметтерді көрсететін күзетшілердің біліктілігін арттырудың үлгілік оқу бағдарламасы
12. Заңды және жеке тұлғалардың мүлкін күзету жөніндегі қызметтер көрсететін күзетшілердің біліктілігін арттыру жөніндегі үлгілік оқу бағдарламасына мынадай пәндер енгізіледі:

Глава 10. Типовая учебная программа повышения квалификации
охранников, оказывающих услуги по охране имущества юридических
и физических лиц, в том числе при его транспортировке и
охране объектов, на территории которых имеется оружие,
боеприпасы и взрывчатые вещества
12. В типовую учебную программу по повышению квалификации охранников, оказывающих услуги по охране имущества юридических и физических лиц, включаются следующие дисциплины:

12-тарау. Жеке тұлғалардың өмірі мен денсаулығын қорғауды жүзеге асыратын күзетшілердің біліктілігін арттырудың үлгілік оқу бағдарламасы
13. Жеке тұлғалардың өмірі мен денсаулығын қорғауды жүзеге асыратын күзетшілердің біліктілігін арттыру жөніндегі үлгілік оқу бағдарламасына мынадай пәндер енгізіледі:
1) құқықтық даярлық – 4 сағат;
2) арнайы-тактикалық (оның ішінде терроризмге қарсы) даярлық – 18 сағат;
3) атыс даярлығы – 18 сағат;

Глава 12. Типовая учебная программа повышения квалификации
охранников, осуществляющих защиту жизни и здоровья
физических лиц
13. В типовую учебную программу по повышению квалификации охранников, осуществляющих защиту жизни и здоровья физических лиц, включаются следующие дисциплины:
1) правовая подготовка – 4 часа;
2) тактико-специальная (в том числе антитеррористическая) подготовка – 18 часов;
3) огневая подготовка – 18 часов;

7. Авариялар мен төтенше жағдайлар туындаған кездегі іс-әрекет
31
Эвакуациялық іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу.
1
1
-
Барлығы:
1
1
-
Жеке күзет ұйымында басшы
және күзетші лауазымдарын
атқаратын жұмыскерлерді
даярлау және олардың
біліктілігін арттыру жөніндегі
үлгілік оқу бағдарламалары мен
үлгілік оқу жоспарларына
1-қосымша
Нысан
Жеке күзет ұйымдары басшыларын даярлау/біліктілікті арттыру курсын бітіргені туралы куәліктің үлгісі
Мамандандырылған оқу орталығының атауы:
____________________________________________________________________
Мекенжайы: ___________________________________________________
________ КУӘЛІК
Осы куәлік
___________________________________________________
________________________ берілді,
яғни ол 20__ жылғы "__" ___________бастап 20__ жылғы "__" ________дейін __________________________________________ оқыды.
(мамандандырылған оқу орталығының атауы)
Оқу орталығы комиссиясының 20__ жылғы "___" _________ № _______шешімімен
"Жеке күзет ұйымының басшысы" біліктілігі берілді/расталды
Комиссия төрағасы
________________________________
Директор _________________________________________
Комиссия мүшесі
__________________________________
м.о.
20__ жылғы "__" _____________ Тіркеу № __________
Жеке күзет ұйымында басшы
және күзетші лауазымдарын
атқаратын жұмыскерлерді
даярлау және олардың
біліктілігін арттыру жөніндегі
үлгілік оқу бағдарламалары мен
үлгілік оқу жоспарларына
2-қосымша
Нысан
Заңды және жеке тұлғалардың мүлкін, оның ішінде оны тасымалдау кезінде күзету жөніндегі қызметтер көрсететін күзетшілерді даярлау/біліктілігін арттыру курсын бітіргені туралы куәліктің үлгісі
Мамандандырылған оқу орталығының атауы:
____________________________________________________________________
Мекенжайы:
_________________________________________________
____ КУӘЛІК
Осы куәлік
___________________________________________________
___________________________________ берілді,
яғни ол 20__ жылғы "__"_______ бастап 20__ жылғы "__"_________дейін _____________________________________________ оқыды.
(мамандандырылған оқу орталығының атауы)
Оқу орталығы комиссиясының 20__ жылғы "__" ______ № _______ шешімімен
"Заңды және жеке тұлғалардың мүлкін, оның ішінде оны тасымалдау кезінде күзету жөніндегі қызметтер көрсететін күзетші" біліктілігі берілді/расталды
Комиссия төрағасы
________________________________
Директор _________________________________________
Комиссия мүшесі
__________________________________
м.о.
20__ жылғы "__" _____________Тіркеу № __________
Жеке күзет ұйымында басшы
және күзетші лауазымдарын
атқаратын жұмыскерлерді
даярлау және олардың
біліктілігін арттыру жөніндегі
үлгілік оқу бағдарламалары мен
үлгілік оқу жоспарларына
3-қосымша
Нысан
Заңды және жеке тұлғалардың мүлкін, оның ішінде оны тасымалдау кезінде күзету және аумағында қару, оқ-дәрілер және жарылғыш заттар бар объектілерді күзету жөніндегі қызметтер көрсететін күзетшілердің біліктілігін арттыру курсын бітіргені туралы куәліктің үлгісі
Мамандандырылған оқу орталығының атауы:
__________________________________________________________________________
Мекенжайы:
__________________________________________________________________________
______ КУӘЛІК
Осы куәлік
________________________________________________________________________________берілді,
яғни ол 20__ жылғы "__"______________ бастап 20__ жылғы "__" _________дейін
_________________________________________ оқыды.
(мамандандырылған оқу орталығының атауы)
Оқу орталығы комиссиясының 20__ жылғы "__" ______ № _______ шешімімен
"Заңды және жеке тұлғалардың мүлкін, оның ішінде оны тасымалдау кезінде күзету және аумағында қару, оқ-дәрілер және жарылғыш заттар бар объектілерді күзету жөніндегі қызметтер көрсететін күзетші" біліктілігі берілді/расталды
Комиссия төрағасы ________________________________
Директор _________________________________________
Комиссия мүшесі __________________________________
м.о.
20__ жылғы "__" ____________ Тіркеу № __________
Жеке күзет ұйымында басшы
және күзетші лауазымдарын
атқаратын жұмыскерлерді
даярлау және олардың
біліктілігін арттыру жөніндегі
үлгілік оқу бағдарламалары мен
үлгілік оқу жоспарларына
4-қосымша
Нысан
Жеке тұлғалардың өмірі мен денсаулығын қорғауды жүзеге асыратын күзетшілерді даярлау/біліктілігін арттыру курсын бітіргені туралы куәліктің үлгісі
Мамандандырылған оқу орталығының атауы:
__________________________________________________________________________
Мекенжайы:
__________________________________________________________________________
______ КУӘЛІК
Осы куәлік ________________________________________________________________
берілді,
яғни ол 20__ жылғы "__"_________ бастап 20__ жылғы "__" _________ дейін
_________________________________________ оқыды.
(мамандандырылған оқу орталығының атауы)
Оқу орталығы комиссиясының 20__ жылғы "__" ______ № _______ шешімімен
"Жеке тұлғалардың өмірі мен денсаулығын қорғау жөніндегі күзетші" біліктілігі берілді/расталды
Комиссия төрағасы ________________________________
Директор ________________________________________
Комиссия мүшесі _________________________________
м.о.
20__ жылғы "__" ____________ Тіркеу № ____________

7. Действия при возникновении аварий и чрезвычайных ситуаций
31
Организация и проведение эвакуационных мероприятий
1
1
-
Итого:
1
1
-
Приложение 1
к Типовым учебным программам
и типовым учебным планам
по подготовке и повышению
квалификации работников,
занимающих должности руководителя
и охранника в частной
охранной организации
Форма
Свидетельство об окончании курса подготовки/повышения
квалификации руководителей частных охранных организаций
Наименование специализированного учебного центра:
_____________________________________________________________________
Адрес: ______________________________________________________________
СВИДЕТЕЛЬСТВО _____
Настоящее свидетельство выдано _______________________________,
в том, что он (она) в период с «___» _________ 20 __ г. по «___»
_________ 20 __ г. обучался (обучалась) в___________________________
____________________________________________________________________
(наименование специализированного учебного центра)
Решением комиссии учебного центра № ____ от «__» _____ 20 _г.
присвоена/подтверждена квалификация «Руководитель частной охранной
организации»
Председатель комиссии ____________________________
Директор _________________________________________
Член комиссии ____________________________________
М.П.
«___» _________ 20 __ г. Регистрационный № ____
Приложение 2
к Типовым учебным программам
и типовым учебным планам
по подготовке и повышению
квалификации работников,
занимающих должности
руководителя и охранника
в частной охранной организации
Форма
Свидетельство об окончании курса подготовки/повышения
квалификации охранников, оказывающих услуги по охране
имущества юридических и физических лиц, в том числе при
его транспортировке
Наименование специализированного учебного центра:
_____________________________________________________________________
Адрес: ______________________________________________________________
СВИДЕТЕЛЬСТВО _____
Настоящее свидетельство выдано _______________________________,
в том, что он (она) в период с «__» ______ 20 __ г. по «__» __ 20 _г.
обучался (обучалась) в ______________________________________________
(наименование специализированного учебного центра)
Решением комиссии учебного центра № ____ от «__» _____ 20 __ г.
присвоена/подтверждена квалификация «Охранник, оказывающий услуги по
охране имущества юридических и физических лиц, в том числе при его
транспортировке»
Председатель комиссии ____________________________
Директор _________________________________________
Член комиссии ____________________________________
М.П.
«___» _________ 20 __ г. Регистрационный № ____
Приложение 3
к Типовым учебным программам
и типовым учебным планам
по подготовке и повышению
квалификации работников,
занимающих должности
руководителя и охранника
в частной охранной организации
Форма
Свидетельство об окончании курса повышения квалификации
охранников, оказывающих услуги по охране имущества
юридических и физических лиц, в том числе при его
транспортировке и охране объектов, на территории которых
имеется оружие, боеприпасы и взрывчатые вещества
Наименование специализированного учебного центра:
_____________________________________________________________________
Адрес: ______________________________________________________________
СВИДЕТЕЛЬСТВО _____
Настоящее свидетельство выдано ______________________________,
в том, что он (она) в период с «__» ____ 20 __ г. по «__» ____20__г.
обучался (обучалась) в _____________________________________________
(наименование специализированного  учебного центра)
Решением комиссии учебного центра № ____ от «__» _____ 20 __ г.
присвоена/подтверждена квалификация «Охранник, оказывающий услуги по
охране имущества юридических и физических лиц, в том числе при его
транспортировке и охране объектов, на территории которых имеется
оружие, боеприпасы и взрывчатые вещества»
Председатель комиссии ____________________________
Директор _________________________________________
Член комиссии ____________________________________
М.П.
«___» _________ 20 __ г. Регистрационный № ____
Приложение 4
к Типовым учебным программам
и типовым учебным планам
по подготовке и повышению
квалификации работников, занимающих
должности руководителя и
охранника в частной
охранной организации
Форма
Свидетельство об окончании курса подготовки/повышения
квалификации охранников, осуществляющих защиту жизни и
здоровья физических лиц
Наименование специализированного учебного центра:
_____________________________________________________________________
Адрес: ______________________________________________________________
СВИДЕТЕЛЬСТВО _____
Настоящее свидетельство выдано _____________________________, в
том, что он (она) в период с «__» _____ 20 __ г. по «___» ___ 20 __г.
обучался (обучалась) в ______________________________________________
(наименование специализированного учебного центра)
Решением комиссии учебного центра № ____ от «__» ____ 20 __ г.
присвоена/подтверждена квалификация «Охранник, по защите жизни и
здоровья физических лиц»
Председатель комиссии ____________________________
Директор _________________________________________
Член комиссии ____________________________________
М.П.
«___» _________ 20 __ г. Регистрационный № ____