"Қосымша дәрі-дәрмекпен қамтамасыз ету туралы" Астана қаласы мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 521/75-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Астана қаласы маслихатының 2016 жылғы 9 қыркүйектегі № 46/8-VI шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2016 жылы 10 қазанда № 1067 болып тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2017 жылғы 20 шілдедегі № 170/21-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 20.07.2017 № 170/21-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 18 қыркүйектегі кодексінің 9-бабының 1-тармағының 5) тармақшасын басшылыққа ала отырып, Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Қосымша дәрі-дәрмекпен қамтамасыз ету туралы" Астана қаласы мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 521/75-IV шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 30 желтоқсанда № 707 болып тіркелген, 2012 жылғы 7 қаңтарда "Астана ақшамы" № 2 және "Вечерняя Астана" № 2 газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 - тармақта 6) және 7) тармақшалар мынадай мазмұнда жазылсын:
"6) Драве синдромы ауруына арналған "Стирипентол" препараты, капсула;
7) Қалқанша безінің медуллярлы ісігі ауруына арналған "Вандетаниб" препараты, таблеткалар;";
1-тармақ мынадай мазмұндағы 8) және 9) тармақшалармен толықтырылсын:
"8) "Инфликсимаб" препараты, көктамыр ішіне енгізілетін ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, 100 мг, "Бехтерев ауруына" арналған "Адалимумаб" инъекцияға арналған 40 мг/0,8 мл ерітінді;
"9) Муковисцидоз ауруына арналған "Тобрамицин" препараты, капсулаларда ингаляцияға арналған 28 мг ұнтақ.".
2. Осы шешiм әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы мәслихат
сессиясының төрағасы
З. Шибкенов
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы
Ж. Нұрпейісов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Астана қаласының Денсаулық
сақтау басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің (ДСБ) басшысы
Е. Байжүнісов

"О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Астаны от 7 декабря 2011 года № 521/75-IV "О дополнительном лекарственном обеспечении"
Решение маслихата города Астаны от 9 сентября 2016 года № 46/8-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 10 октября 2016 года № 1067. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 20 июля 2017 года №170/21-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата г. Астаны от 20.07.2017 №170/21-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Руководствуясь подпунктом 5) пункта 1 статьи 9 Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и системе здравоохранения", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 7 декабря 2011 года № 521/75-IV "О дополнительном лекарственном обеспечении" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 декабря 2011 года № 707, опубликовано 7 января 2012 года в газетах "Астана ақшамы" № 2 и "Вечерняя Астана" № 2) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 подпункты 6) и 7) изложить в следующей редакции:
"6) препарат "Стирипентол", капсула, на заболевание Синдром Драве;
7) препарат "Вандетаниб", таблетки, на заболевание Медуллярный рак щитовидной железы;";
пункт 1 дополнить подпунктами 8) и 9) следующего содержания:
"8) препараты "Инфликсимаб", порошок лиофилизированный для приготовления концентрата для приготовления раствора для внутривенного введения 100 мг, "Адалимумаб", раствор для инъекций 40 мг/0,8 мл на заболевание болезнь Бехтерева;
"9) препарат "Тобрамицин", порошок для ингаляций в капсулах 28 мг, на заболевание Муковисцидоз.".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Астаны
З. Шибкенов
Секретарь маслихата
города Астаны
Ж. Нурпиисов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Управление
здравоохранения города Астана"
(УЗ)
Э. Байжунусов