Ақмола облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 5С-43-2 "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2016 жылғы 15 сәуірдегі № 6С-2-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 25 сәуірде № 5314 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақмола облыстық мәслихатының "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 5С-43-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5147 тіркелген, 2016 жылдың 5 қаңтарында "Арқа ажары" газетінде, 2016 жылдың 7 қаңтарында "Акмолинская правда" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2016–2018 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 147 546 846,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 16 273 574,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 351 997,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 129 920 275,6 мың теңге;
2) шығындар – 147 117 688,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 3 356 650,7 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 4 233 804,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 877 153,3 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 500 000,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу - 500 000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -3 427 492,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 3 427 492,4 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 1, 4, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешiм Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ақмола облыстық
мәслихаты сессиясының
төрағасы
А.Әшебеков
Ақмола облыстық мәслихатының
хатшысы
Д.Нұрмолдин
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақмола облысының
әкімі
С.Кулагин
"Ақмола облысының экономика
және бюджеттік жоспарлау
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Б.Малғаждаров
Ақмола облыстық мәслихатының
2016 жылғы 15 сәуірдегі
№ 6С-2-2 шешіміне
1 қосымша
Ақмола облыстық мәслихатының

О внесении изменений в решение Акмолинского областного маслихата от 14 декабря 2015 года № 5С-43-2 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Акмолинского областного маслихата от 15 апреля 2016 года № 6С-2-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 25 апреля 2016 года № 5314
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение Акмолинского областного маслихата "Об областном бюджете на 2016 - 2018 годы" от 14 декабря 2015 года № 5С-43-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5147, опубликовано 5 января 2016 года в газете "Арқа ажары", 7 января 2016 года в газете "Акмолинская правда) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2016 - 2018 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 147 546 846,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16 273 574,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 1 351 997,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 000,0 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 129 920 275,6 тысяч тенге;
2) затраты – 147 117 688,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 356 650,7 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 4 233 804,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 877 153,3 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 500 000,0 тысяч тенге,
в том числе:
приобретение финансовых активов – 500 000,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 427 492,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 427 492,4 тысячи тенге.";
2) приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Акмолинского
областного маслихата
С.Ашебеков
Секретарь Акмолинского
областного маслихата
Д.Нурмулдин
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Акмолинской
области
С.Кулагин
Руководитель государственного
учреждения "Упр
авление
экономики и бюджетного
планирования Акмолинской
области"
Б.Малгаждаров
Приложение 1
к решению Акмолинского областного маслихата
от 15 апреля 2016 года № 6С-2-2
Приложение 1
к решению Акмолинского областного маслихата

015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
28 482,0
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
5 628 016,0
001
Облыс аумағында қоғамдық тәртіпті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 772 344,0
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
4 756,0
006
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
739 635,0
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
43 366,0
014
Әкiмшiлiк тәртiппен тұтқындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
22 594,0
015
Қызметтік жануарларды ұстауды ұйымдастыру
37 922,0
024
Дағдарыстық жағдай қаупі төнген және туындаған кезде іс-қимылдар бойынша оқу-жаттығу жүргізу
7 399,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
19 728,9
053
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік объектілерін салу
19 728,9
4
Бiлiм беру
18 223 246,5
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
251 631,0
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
10 090,0
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
241 541,0
261
Облыстың білім басқармасы
15 668 760,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
132 935,0
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
972 205,0
004
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
84 878,0
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
70 938,0
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
688 034,0
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
178 073,0
011
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
192 701,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
6 816 265,0
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 685 928,0
029
Әдістемелік жұмыс
110 407,0
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін күтіп-ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
676 058,0
053
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне орта білім беру ұйымдарының жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынамалауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния
28 482,0
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
5 628 016,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области
4 772 344,0
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
4 756,0
006
Капитальные расходы государственного органа
739 635,0
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
43 366,0
014
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
22 594,0
015
Организация содержания служебных животных
37 922,0
024
Проведение учений по действиям при угрозе и возникновении кризисной ситуации
7 399,0
271
Управление строительства области
19 728,9
053
Строительство объектов общественного порядка и безопасности
19 728,9
4
Образование
18 223 246,5
253
Управление здравоохранения области
251 631,0
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
10 090,0
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
241 541,0
261
Управление образования области
15 668 760,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
132 935,0
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
972 205,0
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
84 878,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
70 938,0
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
688 034,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
178 073,0
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
192 701,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
6 816 265,0
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
4 685 928,0
029
Методическая работа
110 407,0
050
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание вновь вводимых объектов образования
676 058,0
053
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования

275 690,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
644 436,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
140 212,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 190 869,6
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттер
515 419,8
079
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттерi
675 449,8
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 111 985,9
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
850 313,9
007
Мамандандырылған бiлiм ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
261 672,0
5
Денсаулық сақтау
27 878 737,3
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
26 967 454,4
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
354 147,0
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
144 631,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
566 582,0
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызметтер көрсету
96 086,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
122 078,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
279 397,0
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
3 872 838,0
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
595 832,0
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
14 703,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
733 403,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
6 847,0
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу

275 690,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
644 436,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
140 212,0
271
Управление строительства области
1 190 869,6
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов дошкольного воспитания и обучения
515 419,8
079
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
675 449,8
285
Управление физической культуры и спорта области
1 111 985,9
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
850 313,9
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
261 672,0
5
Здравоохранение
27 878 737,3
253
Управление здравоохранения области
26 967 454,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
354 147,0
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
144 631,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
566 582,0
006
Услуги по охране материнства и детства
96 086,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
122 078,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
279 397,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
3 872 838,0
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
595 832,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
14 703,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
733 403,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
6 847,0
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора

1 353,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
21 401,0
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
354 657,0
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
574 410,0
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
172 761,0
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
116 532,0
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
356 852,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 109 279,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
79 787,0
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
3 102,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
673 144,0
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
17 256,0
037
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен денсаулық сақтау ұйымдарының міндеттемелері бойынша кредиттік қарызды өтеу
30 000,0
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
127 123,0
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
14 397 542,0
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
839 226,4
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
1 306 485,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
911 282,9
038
Денсаулық сақтау объектiлерiн салу және реконструкциялау
851 144,0
083
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаториялар және фельдшерлік-акушерлік пункттерді салу
60 138,9
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
4 601 684,5
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 630 352,7
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
101 278,7
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

1 353,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
21 401,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
354 657,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
574 410,0
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
172 761,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации органов
116 532,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
356 852,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 109 279,0
029
Областные базы спецмедснабжения
79 787,0
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
3 102,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
673 144,0
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
17 256,0
037
Погашение кредиторской задолженности по обязательствам организаций здравоохранения за счет средств местного бюджета
30 000,0
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
127 123,0
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
14 397 542,0
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
839 226,4
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 306 485,0
271
Управление строительства области
911 282,9
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
851 144,0
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерско-акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020
60 138,9
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
4 601 684,5
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 630 352,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
101 278,7
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания

581 204,7
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
283 765,7
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
927 952,0
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
5 066,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
224 300,0
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
11 489,0
018
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
25 652,4
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
2 479,0
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
172 877,0
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
152 089,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызметтер көрсету
12 532,0
054
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
50 203,6
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
32 359,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
47 104,6
261
Облыстың білім басқармасы
1 307 246,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 260 608,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
46 638,0
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
28 139,0
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
28 139,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
4 719,0
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

581 204,7
003
Социальная поддержка инвалидов
283 765,7
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
927 952,0
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
5 066,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
224 300,0
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов оказания специальных социальных услуг
11 489,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
25 652,4
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
2 479,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
172 877,0
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
152 089,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
12 532,0
054
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
50 203,6
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
32 359,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
47 104,6
261
Управление образования области
1 307 246,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 260 608,0
037
Социальная реабилитация
46 638,0
263
Управление внутренней политики области
28 139,0
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
28 139,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
4 719,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы

4 719,0
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
92 871,8
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
92 871,8
271
Облыстың құрылыс басқармасы
538 356,0
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
538 356,0
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
6 136 040,9
259
Облыстың архивтер және құжаттама басқармасы
3 163,0
042
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
3 163,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 706 102,6
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 873 881,0
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 470 751,6
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
256 233,0
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ақмола облысының Калачи және Красногорский елді мекендерінің тұрғындарын көшіру үшін тұрғын үй және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
105 237,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 426 775,3
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
66 651,3
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
11 299,0
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
267 210,0
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы даму трансферттері
226 639,0
026
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
1 640,0
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
925 942,0
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда) берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

4 719,0
270
Управление по инспекции труда области
92 871,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
92 871,8
271
Управление строительства области
538 356,0
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
538 356,0
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
6 136 040,9
259
Управление архивов и документации области
3 163,0
042
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
3 163,0
271
Управление строительства области
3 706 102,6
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
1 873 881,0
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 470 751,6
058
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
256 233,0
062
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) реконструкцию жилья и инженерно-коммуникационной инфраструктуры для переселения жителей населенных пунктов Калачи и Красногорский Акмолинской области
105 237,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 426 775,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
66 651,3
005
Капитальные расходы государственного органа
11 299,0
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
267 210,0
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
226 639,0
026
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
1 640,0
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
925 942,0
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)

61 000,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
331 303,0
9
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
825 686,1
271
Облыстың құрылыс басқармасы
522 520,0
092
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
522 520,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
303 166,1
011
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйені дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
302 800,0
071
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
366,1
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
27 681 756,7
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
375 457,7
001
Облыс аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
50 682,7
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
324 775,0
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
1 187 742,0
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
84 309,0
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
766 028,0
006
Жануарлар дүниесін қорғау
32 210,0
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
220 235,0
009
"Шортанды - Щучинск" учаскесінде "Астана – Щучинск" автомобиль жолының бойында орман екпе ағаштарын отырғызу
84 960,0
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
25 147 654,9
001
Жергiлiкті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
144 920,9
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
557 447,0
018
Пестицидтердi (улы химикаттарды) залалсыздандыру
4 700,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
150 151,0
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
2 886 357,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
104 536,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
119,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 508 863,0
049
Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім шығаруы үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау
115 200,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу

61 000,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
331 303,0
9
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
825 686,1
271
Управление строительства области
522 520,0
092
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
522 520,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
303 166,1
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
302 800,0
071
Развитие газотранспортной системы
366,1
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
27 681 756,7
251
Управление земельных отношений области
375 457,7
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории области
50 682,7
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
324 775,0
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
1 187 742,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
84 309,0
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
766 028,0
006
Охрана животного мира
32 210,0
008
Мероприятия по охране окружающей среды
220 235,0
009
Создание лесонасаждений вдоль автомобильной дороги "Астана-Щучинск" на участках "Шортанды-Щучинск"
84 960,0
255
Управление сельского хозяйства области
25 147 654,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
144 920,9
002
Поддержка семеноводства
557 447,0
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
4 700,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
150 151,0
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
2 886 357,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
104 536,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
119,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 508 863,0
049
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки
115 200,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях

2 412 322,0
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
131 083,0
052
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
15 691,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
4 147 610,0
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
42 495,0
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
9 298 934,0
056
Кредиттер, сондай-ақ технологиялық жабдықтың және ауыл шаруашылығы техникасының лизингі бойынша сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялау
3 627 226,0
719
Облыстың ветеринария басқармасы
921 354,1
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64 872,1
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
660,0
028
Уақытша сақтау пунктіне дейін ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша көрсетілетін қызметтер
3 291,0
052
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
104 404,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
748 127,0
725
Облыстың жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы
49 548,0
001
Жергілікті деңгейде жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
49 548,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
605 928,3
271
Облыстың құрылыс басқармасы
509 866,3
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
69 273,3
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9 900,0
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
430 693,0
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
50 157,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
50 157,0
724
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
45 905,0
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45 905,0
12
Көлiк және коммуникация
5 298 081,3
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
61 554,0
011
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

2 412 322,0
051
Субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса
131 083,0
052
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
15 691,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
4 147 610,0
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
42 495,0
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
9 298 934,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения по кредитам, а также лизингу технологического оборудования и сельскохозяйственной техники
3 627 226,0
719
Управление ветеринарии области
921 354,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
64 872,1
003
Капитальные расходы государственного органа
660,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
3 291,0
052
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
104 404,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
748 127,0
725
Управление по контролю за использованием и охраной земель области
49 548,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере контроля за использованием и охраной земель
49 548,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
605 928,3
271
Управление строительства области
509 866,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
69 273,3
005
Капитальные расходы государственного органа
9 900,0
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
430 693,0
272
Управление архитектуры и градостроительства области
50 157,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
50 157,0
724
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
45 905,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
45 905,0
12
Транспорт и коммуникации
5 298 081,3
251
Управление земельных отношений области
61 554,0
011
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на изъятие земельных участков для государственных нужд

61 554,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
5 236 527,3
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
62 189,0
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
44 569,3
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
707 937,0
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 318 742,0
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
10 365,0
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
865 007,0
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
161 137,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 866 581,0
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
200 000,0
13
Басқалар
20 814 862,3
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
38 452,0
049
Моноқалаларды ағымдағы жайластыру
38 452,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
18 805 108,5
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
330 000,0
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 151 509,0
055
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
11 921 040,5
056
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5 402 559,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
220 000,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
220 000,0
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
1 573 469,0
004
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
22 000,0
014
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау

61 554,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
5 236 527,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
62 189,0
002
Развитие транспортной инфраструктуры
44 569,3
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
707 937,0
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
1 318 742,0
011
Капитальные расходы государственного органа
10 365,0
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
865 007,0
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
161 137,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 866 581,0
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
200 000,0
13
Прочие
20 814 862,3
253
Управление здравоохранения области
38 452,0
049
Текущее обустройство моногородов
38 452,0
257
Управление финансов области
18 805 108,5
012
Резерв местного исполнительного органа области
330 000,0
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
1 151 509,0
055
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
11 921 040,5
056
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов
5 402 559,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
220 000,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
220 000,0
265
Управление предпринимательства и промышленности области
1 573 469,0
004
Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
22 000,0
014
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"

1 376 612,0
015
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
174 857,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
8 786,8
051
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
8 786,8
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
169 046,0
024
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
169 046,0
14
Борышқа қызмет көрсету
1 597,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
1 597,0
016
Жергiлiктi атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдердi төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
1 597,0
15
Трансферттер
21 206 539,4
257
Облыстың қаржы басқармасы
21 206 539,4
007
Субвенциялар
19 233 260,0
011
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
132 462,8
017
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
1 032,3
024
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
300 095,0
026
Заңнаманың өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттен төмен тұрған бюджеттерге өтемақыға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 499 040,0
052
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімі бойынша толық пайдалануға рұқсат етілген, өткен қаржы жылында бөлінген, пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы даму трансферттерінің сомасын қайтару
449,8
053
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
40 199,5
III. Таза бюджеттiк кредиттеу
3 356 650,7
Бюджеттiк кредиттер
4 233 804,0
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 051 949,0
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
1 051 949,0
009
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру
1 051 949,0
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 372 067,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 372 067,0
046
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру
2 372 067,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары

1 376 612,0
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
174 857,0
271
Управление строительства области
8 786,8
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
8 786,8
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
169 046,0
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
169 046,0
14
Обслуживание долга
1 597,0
257
Управление финансов области
1 597,0
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
1 597,0
15
Трансферты
21 206 539,4
257
Управление финансов области
21 206 539,4
007
Субвенции
19 233 260,0
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
132 462,8
017
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
1 032,3
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
300 095,0
026
Целевые текущие трансферты из вышестоящего бюджета на компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства
1 499 040,0
052
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов на развитие, выделенных в истекшем финансовом году, разрешенных доиспользовать по решению Правительства Республики Казахстан
449,8
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
40 199,5
III. Чистое бюджетное кредитование
3 356 650,7
Бюджетные кредиты
4 233 804,0
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 051 949,0
265
Управление предпринимательства и промышленности области
1 051 949,0
009
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Дорожной карты занятости 2020
1 051 949,0
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 372 067,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 372 067,0
046
Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
2 372 067,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения

12 532
Облыстың бiлiм басқармасы
6 242 508
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
4 685 928
Техникалық және кәсіптік білім ұйымдарында мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын ұлғайтуға
170 511
Жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік білім беру тапсырысы негізінде техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында білім алушылардың стипендияларының мөлшерін ұлғайтуға
434 321
Орта білім беру ұйымдарының жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынамалауға, оның ішінде:
275 690
2016 жылдың қаңтары мен тамыз аралығында орта білім беру ұйымдарының 10-11 сыныптарында жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынамалауын өткізуге
184 473
2016 жылдың 1 қыркүйегінен бастап орта білім беру ұйымдарының 1-11 сыныптарында жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынамалауын өткізуге
91 217
Жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін күтіп-ұстауға
676 058
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
17 720 381
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз етуге және кеңейтуге
127 123
Дәрiлiк заттарды, вакциналарды және басқа да иммундық-биологиялық препараттарды сатып алуға
3 157 126
Онкогологиялық науқастарға медициналық көмек көрсетуге
1 193 074
Аудандық маңызы бар және ауылдық және амбулаториялық-емханалық көмек көрсететін денсаулық сақтау субьектілерінің халыққа медициналық көмек көрсетуіне
13 224 681
Жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік білім беру тапсырысы негізінде техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі медициналық білім беру ұйымдарында білім алушылардың стипендияларының мөлшерін ұлғайтуға
18 377
Облыстың ішкі саясат басқармасы
21 476
Жаңалықтық телехабарларды трансляциялауда сурдоаудармалардың ілеспесін қамтамсыз етуге
21 476
Облыстың құрылыс басқармасы
522 520
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыруға және жүргізуге
522 520
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
364 537
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық объектілерінің қауіпті техникалық құрылғыларының қауіпсіз пайдаланылуын бақылауды жүзеге асыратын штат санын ұстауға
1 598
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын аса маңызды топтық және оқшау сумен жабдықтау жүйелерінен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялауға
359 079
Профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда)

12 532
Управление образования области
6 242 508
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
4 685 928
На увеличение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов в организациях технического и профессионального образования
170 511
На увеличение размера стипендии обучающимся в организациях технического и профессионального образования на основании государственного образовательного заказа местных исполнительных органов
434 321
На апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования, в том числе:
275 690
на апробирование подушевого финансирования в 10-11 классах организаций среднего образования с января по август 2016 года
184 473
на апробирование подушевого финансирования в 1-11 классах организаций среднего образования с 1 сентября 2016 года
91 217
На содержание вновь вводимых объектов образования
676 058
Управление здравоохранения области
17 720 381
На обеспечение и расширение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
127 123
На закуп лекарственных средств, вакцин и других иммунобиологических препаратов
3 157 126
На оказание медицинской помощи онкологическим больным
1 193 074
На оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи
13 224 681
На увеличение размера стипендий обучающимся в медицинских организациях технического и профессионального, послесреднего образования на основании государственного образовательного заказа местных исполнительных органов
18 377
Управление внутренней политики области
21 476
На обеспечение сопровождения сурдопереводом, транслирование новостных телепередач
21 476
Управление строительства области
522 520
На организацию и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
522 520
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
364 537
Содержание штатной численности местных исполнительных органов, осуществляющих контроль за безопасной эксплуатацией опасных технических устройств объектов жилищно-коммунального хозяйства
1 598
На субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
359 079
На проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)

3 860
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
165 856
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға
161 137
Мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілері мен сілтегіштерін орнату
1 566
Мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жүргіншілер өтетін жолдарды дыбыстайтын және жарық беретін құрылғылармен жарақтау
3 153
Облыстың жер қатынастары басқармасы
61 554
Мемлекет мұқтаждықтары үшін жер учаскелерін алып қоюға
61 554
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
1 573 469
Өңiрлерде жеке кәсiпкерлiктi қолдауға, оның iшiнде:
1 573 469
кредиттері бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 376 612
жобаларды іске асыру үшін банктердің кредиттері бойынша кепілдік беру
174 857
жаңа өндірістерді дамытуға гранттар беру
22 000
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
10 346 259
Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауыл шаруашылығы өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім өндіруі үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялауға
115 200
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялауға
42 495
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялауға
9 298 934
Кредиттер, сондай-ақ технологиялық жабдықтың және ауыл шаруашылығы техникасының лизингі бойынша сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялауға
867 204
Жергілікті атқарушы органдардың агроөнеркәсіптік кешен бөлімшелерін ұстауға
22 426
Облыстың ветеринария басқармасы
129 272
Жергілікті атқарушы органдардың агроөнеркәсіптік кешен бөлімшелерін ұстауға
129 272
Облыстың жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы
45 710
Жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау жөніндегі уәкілетті органның штат санын ұстауға
45 710
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
39 609
Сәулет, қала құрылысы, құрылыс және мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы істері жөніндегі жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұстауға
39 609
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
3 882 117
оның iшiнде:
Облыстың құрылыс басқармасы
1 921 429
Білім беру объектілерін салуға және қайта жаңғыртуға, соның ішінде:
217 539
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен
217 539
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйесін дамытуға

3 860
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
165 856
На финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
161 137
Установка дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
1 566
Обустройство пешеходных переходов звуковыми и световыми устройствами в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
3 153
Управление земельных отношений
61 554
На изъятие земельных участков для государственных нужд
61 554
Управление предпринимательства и промышленности области
1 573 469
На поддержку частного предпринимательства в регионах, в том числе:
1 573 469
субсидирование процентной ставки по кредитам
1 376 612
гарантирование по кредитам банков для реализации проектов
174 857
предоставление грантов на развитие новых производств
22 000
Управление сельского хозяйства области
10 346 259
На субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки
115 200
На субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
42 495
На субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
9 298 934
На субсидирование ставок вознаграждения по кредитам, а также лизингу технологического оборудования и сельскохозяйственной техники
867 204
На содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
22 426
Управление ветеринарии области
129 272
На содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
129 272
Управление по контролю за использованием и охраной земель области
45 710
На содержание штатной численности уполномоченного органа по контролю за использованием и охраной земель
45 710
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
39 609
На содержание штатной численности местных исполнительных органов по делам архитектуры, градостроительства, строительства и государственного архитектурно-строительного контроля
39 609
Целевые трансферты на развитие
3 882 117
в том числе:
Управление строительства области
1 921 429
На строительство и реконструкцию объектов образования, в том числе:
217 539
за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
217 539
На развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах

39 142
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға, соның ішінде:
688 202
кезекте тұрғандар үшін тұрғын үй салуға
269 045
жас отбасылар үшін тұрғын үй салуға
419 157
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға, оның ішінде:
976 546
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен
976 546
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
641 946
Жылу-энергетика жүйесін дамытуға
300 000
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
172 900
Индустриялық инфрақұрылымды дамытуға, оның ішінде:
169 046
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен
169 046
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 318 742
Көліктік инфрақұрылымды дамытуға
1 318 742
Бюджеттік несиелер
4 233 804
оның iшiнде:
Облыстың экономика және бюджеттiк жоспарлау басқармасы
696 748
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
696 748
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 372 067
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылысына, соның ішінде:
2 372 067
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен
2 372 067
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
1 164 989
Моноқалаларда, кіші қалаларда және ауылдық елді мекендерде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге
113 040
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде кәсіпкерліктің дамуына жәрдемдесуге, оның ішінде:
1 051 949
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен
560 000
Ақмола облыстық мәслихатының
2016 жылғы 15 сәуірдегі
№ 6С-2-2 шешіміне
3-қосымша
Ақмола облыстық мәслихатының
2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 5С-43-2 шешіміне
5-қосымша
2016 жылға арналған аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы
9 998 564,1
Ағымдағы нысаналы трансферттер
5 886 006,6
оның iшiнде:
Облыстың бiлiм басқармасы
140 212,0
Бiлiм беру объектілерінің күрделі шығындарына
15 000,0
Мектептерге арнап электрондық оқулықтар сатып алуға
24 375,0
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
92 598,0
Степногорск қ. ЕЦ-166/11 мекемесінде жазасын өтеп жүрген сотталғандардың орта білім алуына
8 239,0
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
331 303,0
Балалар мен жасөспірімдердің спорттық мектептері шығындарының облыстық бюджеттен аудандық (қалалық) бюджетке ауыстырылуына байланысты
261 303,0
Астрахан ауданында футбол алаңы және жеңіл атлетика жолақтары үшін жасанды жабынды, көрермендерге трибун сатып алуға және орнатуға

39 142
На проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда, в том числе:
688 202
на строительства жилья для очередников
269 045
на строительство жилья для молодых семей
419 157
На проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры, в том числе:
976 546
за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
976 546
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
641 946
На развитие теплоэнергетической системы
300 000
На развитие системы водоснабжения и водоотведения
172 900
На развитие индустриальной инфраструктуры, в том числе:
169 046
за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
169 046
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 318 742
На развитие транспортной инфраструктуры
1 318 742
Бюджетные кредиты
4 233 804
в том числе:
Управление экономики и бюджетного планирования области
696 748
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
696 748
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 372 067
На реконструкцию и строительство систем тепло-водоснабжения и водоотведения, в том числе:
2 372 067
за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
2 372 067
Управление предпринимательства и промышленности области
1 164 989
На содействие развитию предпринимательства в моногородах, малых городах и сельских населенных пунктах
113 040
На содействие развитию предпринимательства в рамках Дорожной карты занятости 2020, в том числе:
1 051 949
за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
560 000
Приложение 3
к решению Акмолинского
областного маслихата
от 15 апреля 2016 года
№ 6С-2-2
Приложение 5
к решению Акмолинского
областного маслихата
от 14 декабря 2015 года
№ 5С-43-2
Целевые трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на 2016 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
9 998 564,1
Целевые текущие трансферты
5 886 006,6
в том числе:
Управление образования области
140 212,0
На капитальные расходы объектов образования
15 000,0
На приобретение электронных учебников для школ
24 375,0
На содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
92 598,0
На получение среднего образования осужденными находящимися в ЕЦ-166/11 г.Степногорск
8 239,0
Управление физической культуры и спорта области
331 303,0
В связи с передачей расходов детских юношеских спортивных школ из областного бюджета на районные (городские) бюджеты
261 303,0
На приобретение и установку искусственного покрытия для футбольного поля, легкоатлетических дорожек и трибун для зрителей в Астраханском районе

45 000,0
Астрахан ауданының Астрахан с. стадионның ағымдағы жөндеуін өткізуге
25 000,0
Облыстың жұмыспен қамтуды және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
52 434,6
"Инватакси" қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
5 330,0
Ұлы отан соғысындағы Жеңістің 71 жылдығына орай бір жолғы материалдық көмек төлеуге
47 104,6
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 866 581,0
Автомобиль жолдарын жөндеуге
1 866 581,0
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
923 534,0
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға
855 000,0
Сумен жабдықтауды жөндеуге
68 534,0
Облыстың жер қатынастары басқармасы
324 775,0
Жер пайдаланушыларға немесе жер учаскелерінің меншік иелеріне Астана қаласының жасыл аймағын құру үшін жер учаскелерін мәжбүрлеп иеліктен шығару кезінде келтірілген шығынды өтеуге
324 775,0
Облыстың ветеринария басқармасы
748 127,0
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
679 096,0
Бруцелезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын (50 %-ға дейін) өтеуге
69 031,0
Облыстың қаржы басқармасы
1 499 040,0
Төмен тұрған бюджеттердің ысырабын өтеуге арналған
1 499 040,0
Нысаналы даму трансферттерi
4 112 557,5
оның iшiнде:
Облыстың құрылыс басқармасы
3 588 808,5
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салуға және реконструкциялауға
297 880,8
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға
675 449,8
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйелерін дамытуға
217 091,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) құрылысына, реконструкциялауға
1 185 679,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға
494 205,6
Ақмола облысының Калачи және Красногорский елді мекендерінің тұрғындарын көшіру үшін тұрғын үй және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салуға және (немесе) реконструкциялауға
105 237,0
Целиноград ауданында әкімшілік ғимараттардың құрылысына
153 693,0
Көкшетау қаласының бос уақытта инфрақұрылымын, демалыс орындарын және әлеуметтік саланы дамытуға
272 000,0
Бурабай ауданыңда бос уақытта инфрақұрылымын, демалыс орындарын дамытуға
5 000,0
Спорт объектілерін дамытуға
182 572,3
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
323 749,0
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
226 639,0
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
94 310,0
Жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға
2 800,0
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
200 000,0
Көлік инфрақұрылымын дамытуға
200 000,0

45 000,0
На проведение текущего ремонта стадиона в с.Астраханка Астраханского района
25 000,0
Управление координации занятости и социальных программ области
52 434,6
Размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
5 330,0
На выплату единовременной материальной помощи к 71-летию Победы в Великой Отечественной войне
47 104,6
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 866 581,0
На ремонт автомобильных дорог
1 866 581,0
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
923 534,0
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
855 000,0
На ремонт системы водоснабжения
68 534,0
Управление земельных отношений области
324 775,0
На возмещение убытков землепользователей или собственникам земельных участков при принудительном отчуждении земельных участков для создания зеленой зоны города Астаны
324 775,0
Управление ветеринарии области
748 127,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
679 096,0
Возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направленных на санитарный убой
69 031,0
Управление финансов области
1 499 040,0
На компенсацию потерь нижестоящих бюджетов
1 499 040,0
Целевые трансферты на развитие
4 112 557,5
в том числе:
Управление строительства области
3 588 808,5
На строительство и реконструкцию объектов дошкольного воспитания и обучения
297 880,8
На строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
675 449,8
На развитие систем водоснабжения в сельских населенных пунктах
217 091,0
На проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
1 185 679,0
На проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
494 205,6
На строительство и (или) реконструкцию жилья и инженерно-коммуникационной инфраструктуры для переселения жителей населенных пунктов Калачи и Красногорский Акмолинской области
105 237,0
На строительство административных зданий в Целиноградском районе
153 693,0
На развитие инфраструктуры досуга, отдыха и социальной сферы города Кокшетау
272 000,0
На развитие инфраструктуры досуга, отдыха Бурабайского района
5 000,0
На развитие объектов спорта
182 572,3
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
323 749,0
На развитие коммунального хозяйства
226 639,0
На развитие систем водоснабжения и водоотведения
94 310,0
На развитие теплоэнергетической системы
2 800,0
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
200 000,0
На развитие транспортной инфраструктуры
200 000,0