"Ақмола облысының ішкі саясат басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 26 қарашадағы № А-11/572 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2016 жылғы 29 наурыздағы № А-5/138 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 26 сәуірде № 5322 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2016 жылғы 17 мамырдағы № А-6/219 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 17.05.2016 № А-6/219 (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ақмола облысының ішкі саясат басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 26 қарашадағы № А-11/572 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4542 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 14 қаңтарда жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген "Ақмола облысының ішкі саясат басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ережесінде:
16-тармақтағы:
2), 4), 5), 6) тармақшалары алып тасталсын;
келесі мазмұндағы 13) тармақшамен толықтырылсын:
"13) Ақмола облысының аумағында қызметін жүзеге асыратын үкіметтік емес ұйымдар туралы мәліметтерді жинау, жинақтау және уәкілетті органға беру.".
2. "Ақмола облысының ішкі саясат басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіп пен мерзімде енгізілген өзгерістер мен толықтыру туралы әділет органдарын хабарлауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы әкімінің орынбасары Н.Ж.Нұркеновке жүктелсін.
4. Осы облыс әкімдігінің қаулысы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының
әкімі
С.Кулагин
Ақмола облысы әкімдігінің
2016 жылғы 29 наурыздағы
№ А-5/138
қаулысымен бекітілді
"Ақмола облысының ішкі саясат басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережесіне
енгізілетін өзгерістер мен толықтыру мәтіні
16-тармақтағы:
2), 4), 5), 6) тармақшалары алып тасталсын;
келесі мазмұндағы 13) тармақшамен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнения в постановление акимата Акмолинской области от 26 ноября 2014 года № А-11/572 "Об утверждении положения государственного учреждения "Управление внутренней политики Акмолинской области"
Постановление акимата Акмолинской области от 29 марта 2016 года № А-5/138. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 26 апреля 2016 года № 5322. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 17 мая 2016 года № А-6/219
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 17.05.2016 № А-6/219 (вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении положения государственного учреждения "Управление внутренней политики Акмолинской области" от 26 ноября 2014 года № А-11/572 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4542, опубликовано 14 января 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения и дополнение:
в положении государственного учреждения "Управление внутренней политики Акмолинской области", утвержденном вышеуказанным постановлением:
в пункте 16:
подпункты 2), 4), 5), 6) исключить;
дополнить подпунктом 13) следующего содержания:
"13) сбор, обобщение и представление в уполномоченный орган сведений о неправительственных организациях, осуществляющих деятельность на территории Акмолинской области.".
2. Государственному учреждению "Управление внутренней политики Акмолинской области" обеспечить извещение органов юстиции о внесенных изменениях и дополнении в порядке и сроки, установленные законодательством Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Акмолинской области Нуркенова Н.Ж.
4. Настоящее постановление акимата области вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области С.Кулагин
Утвержден
постановлением акимата
Акмолинской области
от 29 марта 2016 года
№ А-5/138
Текст вносимых изменений и дополнения в положении о государственном учреждении
"Управление внутренней политики Акмолинской области"
в пункте 16:
подпункты 2), 4), 5), 6) исключить;
дополнить подпунктом 13) следующего содержания: