Профилактикасы мен диагностикасы бюджет қаражаты есебінен жүзеге асырылатын жануарлардың энзоотиялық ауруларының тізбесін бекіту туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2016 жылғы 7 сәуірдегі № А-5/157 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 12 мамырда № 5348 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Ветеринария туралы" 2002 жылғы 10 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабындағы 1-тармағының 17-3) тармақшасына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған профилактикасы мен диагностикасы бюджет қаражаты есебінен жүзеге асырылатын жануарлардың энзоотиялық ауруларының тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы әкiмiнiң бірінші орынбасары Қ.М.Отаровқа жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі С.Кулагин
Ақмола облысы әкімдігінің
2016 жылғы 7 сәуірдегі
№ А-5/157 қаулысымен
бекітілген
Профилактикасы мен диагностикасы бюджет қаражаты есебінен жүзеге асырылатын жануарлардың энзоотиялық ауруларының тізбесі
Ірі қара мал аурулары: гиподерматоз (тері асты бөгелегі);
Жылқы аурулары: сақау, сальмонеллезді іш тастау.

Об утверждении перечня энзоотических болезней животных, профилактика и диагностика которых осуществляется за счет бюджетных средств
Постановление акимата Акмолинской области от 7 апреля 2016 года № А-5/157. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 мая 2016 года № 5348
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 17-3) пункта 1 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень энзоотических болезней животных, профилактика и диагностика которых осуществляется за счет бюджетных средств.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима Акмолинской области Отарова К.М.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким области С.Кулагин
Утвержден
постановлением акимата
Акмолинской области
от 7 апреля 2016 года
№ А-5/157
Перечень энзоотических болезней животных, профилактика и диагностика которых осуществляется за счет бюджетных средств
Болезни крупного рогатого скота: гиподерматоз (подкожный овод);
Болезни лошадей: мыт, сальмонеллезный аборт.