"Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көпжылдық көшеттерін отырғызу және өсіру (оның ішінде қалпына келтіру) шығындарының құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 3 шілдедегі № А-7/321 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2016 жылғы 15 маусымдағы № А-7/294 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 18 шілдеде № 5457 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2020 жылғы 8 сәуірдегі № а-4/189 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 08.04.2020 № а-4/189 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көпжылдық көшеттерін отырғызу және өсіру (оның ішінде қалпына келтіру) шығындарының құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 3 шілдедегі № А-7/321 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4936 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 28 тамызында жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
аталмыш қаулымен бекітілген "Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көпжылдық көшеттерін отырғызу және өсіру (оның ішінде қалпына келтіру) шығындарының құнын субсидиялау" регламенті осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы әкімінің бірінші орынбасары Қ.М. Отаровқа жүктелсін.
3. Облыс әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысы әкімінің
міндетін атқарушы
Қ.Отаров
Ақмола облысы әкімдігінің
2016 жылғы 15 маусымдағы
№ А-7/294
қаулысына қосымша
Ақмола облысы әкімдігінің
2015 жылғы 3 шілдедегі
№ А-7/321 қаулысымен
бекітілген
"Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көпжылдық көшеттерін отырғызу және өсіру (оның ішінде қалпына келтіру) шығындарының құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Жемiс-жидек дақылдарының және жүзiмнiң көпжылдық көшеттерiн отырғызу және өсiру (оның iшiнде қалпына келтiру) шығындарының құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) "Ақмола облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – Басқарма), аудандардың, Көкшетау және Степногорск қалаларының ауыл шаруашылығы бөлімдерімен (бұдан әрі – Бөлім) көрсетіледі.
Өтінімдерді қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижелерін беру:

О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 3 июля 2015 года № А-7/321 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости затрат на закладку и выращивание (в том числе восстановление) многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда"
Постановление акимата Акмолинской области от 15 июня 2016 года № А-7/294. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 18 июля 2016 года № 5457. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 8 апреля 2020 года № а-4/189
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 08.04.2020 № а-4/189 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости затрат на закладку и выращивание (в том числе восстановление) многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда" от 3 июля 2015 года № А-7/321 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4936, опубликовано 28 августа 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующее изменение:
регламент государственной услуги "Субсидирование стоимости затрат на закладку и выращивание (в том числе восстановление) многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда", утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима Акмолинской области Отарова К.М.
3. Настоящее постановление акимата области вступает в силу со дня государственной регистрации в Департамент юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Акмолинской области
К.Отаров
Приложение
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 15 июня 2016 года
№ А-7/294
Утвержден
постановлением акимата
Акмолинской области
от 3 июля 2015 года
№ А-7/321
Регламент государственной услуги "Субсидирование стоимости затрат на закладку и выращивание (в том числе восстановление) многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Субсидирование стоимости затрат на закладку и выращивание (в том числе восстановление) многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда" оказывается государственным учреждением "Управление сельского хозяйства Акмолинской области", отделами сельского хозяйства районов, городов Степногорск и Кокшетау (далее – Отдел).
Прием заявок и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется через:

1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі;
2) "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі – көрсетілетін қызметті алушылардың банктік шоттарына тиесілі бюджеттік субсидияларды одан әрі аудару үшін аумақтық қазынашылық бөлімшесіне төлеуге төлем құжаттарын ұсыну.
Мемлекеттік корпорация арқылы жүгінген жағдайда көрсетілетін қызметті алушыға Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 4-1/379 бұйрығымен бекітілген (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде № 11278 тіркелді) "Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көпжылдық көшеттерін отырғызу және өсіру (оның ішінде қалпына келтіру) шығындарының құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі – Стандарт) 1-ші және 2-қосымшаларына сәйкес нысандар бойынша көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті тұлғасының қолы қойылған субсидия тағайындау немесе тағайындамау туралы шешімі бар хабарлама беріледі.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беру нысаны: қағаз түрінде.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) әрекет ету тәртібін сипаттау
4. Стандарттың 9-тармағына сәйкес көрсетілетін қызметті алушымен ұсынылған құжаттар мемелекеттік қызмет көрсету жөніндегі рәсімдерді (іс-әрекеттерді) бастау үшін негіз болып табылады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-әрекеттің) мазмұны, оның орындалу ұзақтығы:
1) Бөлімнің кеңсе маманы көрсетілетін қызметті алушы қажетті құжаттарды тапсырған кезінен бастап, құжаттарды қабылдауды, оларды тіркеуді жүзеге асырады және құжаттарды Бөлім басшысына бұрыштама қою үшін жолдайды – 15 минут;
2) Бөлім басшысы келіп түскен құжаттарды қарайды және Бөлімнің жауапты орындаушысын белгілейді – 1 сағат;
3) Бөлімнің жауапты орындаушысы:
өтінімнің қолданыстағы заңнамаға сәйкестігін қарайды. Өтінім қолданыстағы заңнамаға сәйкес болмаған жағдайда, өтінім қайта пысықтау үшін өтінім иесіне қайтарылады – 1 жұмыс күні;
Өтінімді ведомствоаралық комиссияның қарауына енгізеді (бұдан әрі – Комиссия) – 1 жұмыс күні;
4) Комиссия:
құжаттар келіп түскен күннен бастап орнына барып:
жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көпжылдық көшеттерін отырғызуды зерттеп-қарау, сондай-ақ жұмыс жобасына сәйкестігі актісін;
жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көпжылдық көшеттерін өсіруді зерттеп-қарау актісін құрастырады – 3 жұмыс күні;
акт құрастырған күннен бастап субсидия беру не болмаса беруден бас тарту туралы хаттамалық шешім қабылданады – 1 жұмыс күні;

1) канцелярию услугодателя;
2) некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация).
2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги – предоставление в территориальное подразделение казначейства платежных документов к оплате для дальнейшего перечисления причитающихся субсидий на банковские счета услугополучателей.
При обращении через Государственную корпорацию услугополучателю выдается уведомление с решением о назначении или не назначении субсидии, подписанное уполномоченным лицом услугодателя, по формам, согласно приложениям 1 и 2 к стандарту государственной услуги "Субсидирование стоимости затрат на закладку и выращивание (в том числе восстановление) многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда", утвержденного приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 28 апреля 2015 года № 4-1/379 (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан № 11278) (далее – Стандарт).
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги являются документы, предоставленные услугополучателем согласно пункта 9 Стандарта.
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) специалист канцелярии Отдела с момента подачи услугополучателем необходимых документов осуществляет прием документов, проводит регистрацию и направляет документы руководителю Отдела на резолюцию – 15 минут;
2) руководитель Отдела рассматривает поступившие документы и определяет ответственного исполнителя Отдела – 1 час;
3) ответственный исполнитель Отдела:
рассматривает заявку на предмет соответствия действующему законодательству. В случае несоответствия заявки действующему законодательству, заявка возвращается заявителю на доработку – 1 рабочий день;
вносит заявку на рассмотрение межведомственной комиссии (далее – Комиссия) – 1 рабочий день;
4) Комиссия:
со дня поступления документов с выездом на место составляет:
акт обследования закладки многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда, а также соответствия рабочему проекту;
акт обследования выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда – 3 рабочих дня;
со дня составления акта принимает протокольное решение о предоставлении либо отказе в предоставлении субсидий – 1 рабочий день;

5) Бөлімнің жауапты орындаушысы субсидия беру туралы шешім қабылданған жағдайда өтінімді тиісті актінің көшірмесімен және Комиссияның хаттамалық шешімінің көшірмесімен бірге Басқармаға жолдайды. Субсидия беруден бас тартқан жағдайда, көрсетілетін қызметті алушы:
көрсетілетін қызметті берушіге жүгінгенде субсидияны тағайындамау туралы шешімі бар хабарлама береді;
Мемлекеттік корпорацияға жүгінсе Мемлекеттік корпорацияға субсидия тағайындамау туралы шешімі бар хабарлама жібереді – 1 жұмыс күні;
6) Басқарманың бюджеттік қаржыландыру және мемлекеттік сатып алулар бөлімінің басшысы жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көпжылдық көшеттерін отырғызуға немесе оларды өсіруге арналған субсидияны алуға агроөнеркәсіптік кешен субъектісінен өтінім түскеннен кейін аумақтық қазынашылық бөлімшесіне төлемақы құжаттарын ұсынады. – 1 жұмыс күні;
7) Басқарманың жауапты орындаушысы Бөлімге комиссияның хаттамалық шешімінің көшірмесін жолдайды – 1 сағат;
8) Бөлімнің жауапты орындаушысы субсидия тағайындау туралы шешімі бар хабарламаны дайындайды – 1 жұмыс күні;
9) Бөлім басшысы субсидия тағайындау туралы шешімі бар хабарламаға қол қояды – 1 сағат;
10) Бөлімнің кеңсе маманы көрсетілетін қызметті алушы:
көрсетілетін қызметті берушіге жүгінгенде, субсидияны тағайындау туралы шешімі бар хабарлама береді – 15 минут;
Мемлекеттік корпорацияға жүгінсе, Мемлекеттік корпорацияға субсидия тағайындау туралы шешімі бар хабарлама жібереді – 30 минут.
6. Төмендегі рәсімдерді (іс-әрекеттерді) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімнің (іс-әрекеттің) нәтижесі:
1) тіркеу және құжаттарды Бөлім басшысына бұрыштама қою үшін жолдау;
2) Бөлімнің жауапты орындаушысын белгілеу;
3) өтінімді қолданыстағы заңнама сәйкестігіне қарау. Өтінім қолданыстағы заңнамаға сәйкес болмаған жағдайда, өтінім өтініш иесіне қайта пысықтау үшін қайтарылады;
4) өтінімді Комиссия қарауына енгізу;
5) зерттеп-қарау актісін құрастыру;
6) субсидия беру не болмаса беруден бас тарту туралы хаттамалық шешім дайындау;
7) өтінімді тиісті актінің көшірмесімен және Комиссияның хаттамалық шешімінің көшірмесімен бірге Басқармаға жолдау. Субсидия беруден бас тартқан жағдайда, көрсетілетін қызметті алушы:
көрсетілетін қызметті берушіге жүгінгенде, субсидияны тағайындамау туралы шешімі бар хабарлама беру;
Мемлекеттік корпорацияға жүгінсе, Мемлекеттік корпорацияға субсидия тағайындамау туралы шешімі бар хабарлама жібереді;
8) аумақтық қазынашылық бөлімшесіне төлемақы құжаттарын ұсыну;
9) Бөлімге комиссияның хаттамалық шешімінің көшірмелерін жолдау;

5) ответственный исполнитель Отдела в случае принятия решения о предоставлении субсидий направляет заявку с копией соответствующего акта и копией протокольного решения Комиссии в Управление. В случае отказа в предоставлении субсидий, при обращении услугополучателя:
к услугодателю, выдает уведомление с решением о неназначении субсидий;
в Государственную корпорацию, направляет в Государственную корпорацию уведомление с решением о неназначении субсидий – 1 рабочий день;
6) руководитель отдела бюджетного финансирования и государственных закупок Управления после поступления заявки субъекта агропромышленного комплекса на получение субсидий на закладку или выращивание многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда представляет в территориальное подразделение казначейства платежные документы к оплате – 1 рабочий день;
7) ответственный исполнитель Управления направляет в Отдел копию протокольного решения комиссии – 1 час;
8) ответственный исполнитель Отдела подготавливает уведомление с решением о назначении субсидий – 1 рабочий день;
9) руководитель Отдела подписывает уведомление с решением о назначении субсидий – 1 час;
10) специалист канцелярии Отдела при обращении услугополучателя:
к услугодателю, выдает уведомление с решением о назначении субсидий – 15 минут;
в Государственную корпорацию, направляет в Государственную корпорацию уведомление с решением о назначении субсидий – 30 минут.
6. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):
1) регистрация и направление документов на резолюцию руководителю Отдела;
2) определение ответственного исполнителя Отдела;
3) рассмотрение заявки на предмет соответствия действующему законодательству. В случае несоответствия заявки действующему законодательству, заявка возвращается заявителю на доработку;
4) внесение заявки на рассмотрение Комиссии;
5) составление актов обследования;
6) подготовка протокола с решением о предоставлении либо отказе в предоставлении субсидий;
7) направление заявки с копией соответствующего акта и копией протокольного решения Комиссии в Управление. В случае отказа в предоставлении субсидий, при обращении услугополучателя:
к услугодателю, выдает уведомление с решением о неназначении субсидий;
в Государственную корпорацию, направляет в Государственную корпорацию уведомление с решением о неназначении субсидий;
8) представление в территориальное подразделение казначейства платежных документов к оплате;
9) направление в Отдел копии протокольного решения Комиссии;

10) субсидия тағайындау туралы шешімі бар хабарламаны дайындау және оған қол қою;
11) көрсетілетін қызметті алушы:
көрсетілетін қызметті берушіге жүгінгенде, субсидияны тағайындау туралы шешімі бар хабарлама беру;
Мемлекеттік корпорацияға жүгінсе, Мемлекеттік корпорацияға субсидия тағайындау туралы шешімі бар хабарлама жібереді.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлердің) өзара әрекет ету тәртібін сипаттау
7. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын құрылымдық бөлімшелердің (қызметкерлердің) тізбесі:
1) Бөлімнің кеңсе маманы;
2) Бөлім басшысы;
3) Бөлімнің жауапты орындаушысы;
4) Комиссия;
5) Басқарманың бюджеттік қаржыландыру және мемлекеттік сатып алулар бөлімінің басшысы;
6) Басқарманың жауапты орындаушысы.
8. Әрбір рәсімнің (іс-әрекеттің) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелер арасындағы өзара іс-қимылдың реттілігін сипаттау:
1) Бөлімнің кеңсе маманы көрсетілетін қызметті алушы қажетті құжаттарды тапсырған кезінен бастап, құжаттарды қабылдауды, оларды тіркеуді жүзеге асырады және құжаттарды Бөлім басшысына бұрыштама қою үшін жолдайды – 15 минут;
2) Бөлім басшысы келіп түскен құжаттарды қарайды және Бөлімнің жауапты орындаушысын белгілейді – 1 сағат;
3) Бөлімнің жауапты орындаушысы:
Өтінімнің қолданыстағы заңнамаға сәйкестігін қарайды. Өтінім қолданыстағы заңнамаға сәйкес болмаған жағдайда, өтінім қайта пысықтау үшін өтінім иесіне қайтарылады – 1 жұмыс күні;
Өтінімді ведомствоаралық комиссияның қарауына енгізеді (бұдан әрі – Комиссия) – 1 жұмыс күні;
4) Комиссия:
Құжаттар келіп түскен күннен бастап орнына барып:
жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көпжылдық көшеттерін отырғызуды зерттеп-қарау, сондай-ақ жұмыс жобасына сәйкестігі актісін;
жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көпжылдық көшеттерін өсіруді зерттеп-қарау актісін құрастырады – 3 жұмыс күні;
акт құрастырған күннен бастап субсидия беру не болмаса беруден бас тарту туралы хаттамалық шешім қабылданады – 1 жұмыс күні;
5) Бөлімнің жауапты орындаушысы субсидия беру туралы шешім қабылданған жағдайда өтінімді тиісті актінің көшірмесімен және Комиссияның хаттамалық шешімінің көшірмесімен бірге Басқармаға жолдайды. Субсидия беруден бас тартқан жағдайда, көрсетілетін қызметті алушы:
көрсетілетін қызметті берушіге жүгінгенде субсидияны тағайындамау туралы шешімі бар хабарлама береді;
Мемлекеттік корпорацияға жүгінсе Мемлекеттік корпорацияға субсидия тағайындамау туралы шешімі бар хабарлама жібереді – 1 жұмыс күні;
6) Басқарманың бюджеттік қаржыландыру және мемлекеттік сатып алулар бөлімінің басшысы жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көпжылдық көшеттерін отырғызуға немесе оларды өсіруге арналған субсидияны алуға агроөнеркәсіптік кешен субъектісінен өтінім түскеннен кейін аумақтық қазынашылық бөлімшесіне төлемақы құжаттарын ұсынады – 1 жұмыс күні;

10) подготовка и подписание уведомления с решением о назначении субсидий;
11) при обращении услугополучателя:
к услугодателю, выдает уведомление с решением о назначении субсидий;
в Государственную корпорацию, направляет в Государственную корпорацию уведомление с решением о назначении субсидий.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) специалист канцелярии Отдела;
2) руководитель Отдела;
3) ответственный исполнитель Отдела;
4) Комиссия;
5) руководитель отдела бюджетного финансирования и государственных закупок Управления;
6) ответственный исполнитель Управления.
8. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия):
1) специалист канцелярии Отдела с момента подачи услугополучателем необходимых документов осуществляет прием документов, проводит регистрацию и направляет документы руководителю Отдела на резолюцию – 15 минут;
2) руководитель Отдела рассматривает поступившие документы и определяет ответственного исполнителя Отдела – 1 час;
3) ответственный исполнитель Отдела:
рассматривает заявку на предмет соответствия действующему законодательству. В случае несоответствия заявки действующему законодательству, заявка возвращается заявителю на доработку – 1 рабочий день;
вносит заявку на рассмотрение Комиссии – 1 рабочий день;
4) Комиссия:
со дня поступления документов с выездом на место составляет:
акт обследования закладки многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда, а также соответствия рабочему проекту;
акт обследования выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда – 3 рабочих дня;
со дня составления акта принимает протокольное решение о предоставлении либо отказе в предоставлении субсидий – 1 рабочий день;
5) ответственный исполнитель Отдела в случае принятия решения о предоставлении субсидий направляет заявку с копией соответствующего акта и копией протокольного решения Комиссии в Управление. В случае отказа в предоставлении субсидий, при обращении услугополучателя:
к услугодателю, выдает уведомление с решением о неназначении субсидий;
в Государственную корпорацию, направляет в Государственную корпорацию уведомление с решением о неназначении субсидий – 1 рабочий день;
6) руководитель отдела бюджетного финансирования и государственных закупок Управления после поступления заявки субъекта агропромышленного комплекса на получение субсидий на закладку или выращивание многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда представляет в территориальное подразделение казначейства платежные документы к оплате – 1 рабочий день;

7) Басқарманың жауапты орындаушысы Бөлімге комиссияның хаттамалық шешімінің көшірмесін жолдайды – 1 сағат;
8) Бөлімнің жауапты орындаушысы субсидия тағайындау туралы шешімі бар хабарламаны дайындайды – 1 жұмыс күні;
9) Бөлім басшысы субсидия тағайындау туралы шешімі бар хабарламаға қол қояды – 1 сағат;
10) Бөлімнің кеңсе маманы көрсетілетін қызметті алушы:
көрсетілетін қызметті берушіге жүгінгенде субсидияны тағайындау туралы шешімі бар хабарлама береді – 15 минут;
Мемлекеттік корпорацияға жүгінсе Мемлекеттік корпорацияға субсидия тағайындау туралы шешімі бар хабарлама жібереді – 30 минут.
4. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде Мемлекеттік корпорациямен және (немесе) басқа да көрсетілетін қызметті берушімен өзара әрекет ету тәртібінің сипаттамасы
9. Мемлекеттік корпорацияға жүгіну тәртібінің сипаттамасы, көрсетілетін қызметті берушінің өтінішті өңдеу ұзақтығы:
1-процесс – Мемлекеттік корпорацияның қызметкері ұсынылған құжаттарды тексереді, көрсетілетін қызметті берушінің өтінішін қабылдайды және тіркейді, құжаттарды қабылдау күні мен уақыты көрсетілген құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат береді.
Көрсетілетін қызметті алушы (сенімхат бойынша өкілі) тиісті жылғы 15 маусымға дейінгі мерзімде Стандарттың 3-қосымшасына сәйкес нысан бойынша көрсетілетін қызметті берушіге және Мемлекеттік корпорацияға алдыңғы жылдың күзінде және (немесе) ағымдағы жылдың көктемінде жүргізілген жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көпжылдық көшеттерін отырғызу арналған субсидиялар алуға өтінім береді.
Көрсетілетін қызметті алушы (сенімхат бойынша өкілі) тиісті жылдың 1 қыркүйегіне дейінгі мерзімде көрсетілетін қызметті берушіге Стандарттың 4-қосымшасына сәйкес нысан бойынша көпжылдық жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің екінші вегетацияның көшеттерін аласа бойлы телітушілердің көшеттерімен және книп-баум көшеттерімен отырызылғандар үшін, екінші-үшінші вегетацияның – жартылай аласа бойлы телітушілердің көшеттерімен отырғызылғандар үшін, екінші-үшінші-төртінші вегетацияның – биік бойлы телітушілердің көшеттерімен отырығызылғандар үшін, екіншіден бастап жетінші вегетацияны қоса алғанда – алманың "Апорт" сорты бойынша өсіру сақталған кезде өсіруге арналған субсидиялар алуға өтінім береді.
Көрсетілетін қызметті алушы (сенімхат бойынша өкілі) көрсетілетін қызметті берушіге өтінімді тапсырған кезде өтінімді қағаз тасығышта қабылдауды растаушысы болып көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесінде оның өтінім көшірмесіндегі құжаттардың қабылданған күні, уақыты, құжаттарды қабылдаған жауапты орындаушының тегі, аты, әкесінің аты көрсетілген таңба болып табылады.
Құжаттар Мемлекеттік корпорация арқылы қабылданғанда, көрсетілетін қызметті алушыға тиісті құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат беріледі, осының негізінде көрсетілетін қызметті алушы (не болмаса нотариалды сенімхат бойынша оның өкілі, заңды тұлғаға – өкілеттілікті растайтын құжат бойынша) жеке басын куәландыратын құжатты ұсынған жағдайда дайын құжаттарды беру жүзеге асырылады.

7) ответственный исполнитель Управления направляет в Отдел копию протокольного решения комиссии – 1 час;
8) ответственный исполнитель Отдела подготавливает уведомление с решением о назначении субсидий – 1 рабочий день;
9) руководитель Отдела подписывает уведомление с решением о назначении субсидий – 1 час;
10) специалист канцелярии Отдела при обращении услугополучателя:
к услугодателю, выдает уведомление с решением о назначении субсидий – 15 минут;
в Государственную корпорацию, направляет в Государственную корпорацию уведомление с решением о назначении субсидий – 30 минут.
4. Описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией и (или) иными услугодателями, в процессе оказания государственной услуги
9. Описание порядка обращения в Государственную корпорацию, длительность обработки запроса услугодателем:
процесс.1 – работник Государственной корпорации проверяет представленные документы, принимает и регистрирует заявление услугополучателя, выдает расписку о приеме документов с указанием даты и времени приема документов.
Услугополучатель (представитель по доверенности) для получения субсидий на закладку многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда, произведенную предыдущей осенью и (или) весной текущего года, в срок до 15 июня соответствующего года представляет услугодателю и в Государственную корпорацию заявку на получение субсидий по форме согласно приложению 3 к Стандарту.
Услугополучатель (представитель по доверенности) для получения субсидий на выращивание (уход) многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда второй вегетации – для заложенных саженцами на карликовом подвое или саженцами книп-баум, второй-третьей вегетаций – для заложенных саженцами на полукарликовом подвое, второй-третьей-четвертой вегетаций – для заложенных саженцами на сильнорослых подвоях, со второй по седьмую вегетацию включительно – по яблоне сорта "Апорт" в срок до 1 сентября соответствующего года представляет услугодателю заявку на получение субсидий по форме согласно приложению 4 к Стандарту.
При сдаче услугополучателем (представителем по доверенности) заявки услугодателю подтверждением принятия заявки на бумажном носителе является отметка на копии его заявления о регистрации в канцелярии услугодателя с указанием даты, времени приема документов, фамилии, имени, отчества ответственного лица, принявшего документы.
При приеме документов через Государственную корпорацию услугополучателю выдается расписка о приеме соответствующих документов, на основании которой осуществляется выдача готовых документов при предъявлении документа, удостоверяющего личность услугополучателя (либо его представителя по нотариальной доверенности, юридическому лицу – по документу, подтверждающему полномочия).

1-шарт – көрсетілетін қызметті алушы стандарттың 9-тармағында көрсетілген құжаттар топтамасын толық ұсынбаған жағдайда Мемлекеттік корпорация қызметкері құжаттарды қабылдаудан бас тартады және өтінімді қабылдаудан бас тарту туралы қолхат береді;
2-процесс – көрсетілетін қызметті берушінің осы Регламенттің 5-тармағында қарастырылған рәсімдері (әрекеттері);
3-процесс – Мемлекеттік корпорация қызметкері тиісті құжаттарды қабылдау туралы қолхатта көрсетілген мерзімнің ішінде көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік қызметті көрсетудің дайын нәтижесін береді.
Мемлекеттік корпорацияға жүгінген жағдайда, құжаттарды қабылдау күні мемлекеттік қызметті көрсету мерзіміне кірмейді.
Өтінімді тапсыру үшін күтудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты – 15 минут.
Көрсетілетін қызметті алушыға қызмет көрсетудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты – 20 минут.
Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) рәсімдерінің (әрекеттерінің) кезеңділігін, сондай-ақ өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен және (немесе) Мемлекеттік корпорациямен өзара әрекет етуінің тәртібін және мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін нақтылы сипаттау осы регламенттің қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.
"Жеміс-жидек
дақылдарының және
жүзімнің көпжылдық
көшеттерін отырғызу және
өсіру (оның ішінде
қалпына келтіру)
шығындарының құнын
субсидиялау" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
регламентіне қосымша
"Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көпжылдық көшеттерін отырғызу және өсіру (оның ішінде қалпына келтіру) шығындарының құнын субсидиялау" мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы

Условие 1 – в случае предоставления услугополучателем неполного пакета документов, указанных в пункте 9 Стандарта, работник Государственной корпорации отказывает в приеме документов и выдает расписку об отказе в приеме заявки;
Процесс 2 – процедуры (действия) услугодателя, предусмотренные пунктом 5 настоящего регламента;
процесс 3 – работник Государственной корпорации в срок, указанный в расписке о приеме соответствующих документов, выдает услугополучателю готовый результат оказания государственной услуги.
При обращении в Государственную корпорацию, день приема документов не входит в срок оказания государственной услуги.
Максимально допустимое время ожидания для сдачи пакета документов – 15 минут.
Максимально допустимое время обслуживания – 20 минут.
Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с иными услугодателями и (или) Государственной корпорации в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению к настоящему регламенту.
Приложение
к регламенту государственной
услуги "Субсидирование
стоимости затрат на закладку и
выращивание (в том числе
восстановление) многолетних
насаждений плодово-ягодных
культур и винограда"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Субсидирование стоимости затрат на закладку и выращивание (в том числе восстановление) многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда"