Ақмола облысы Жақсы ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысын өзгерту туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2016 жылғы 15 маусымдағы № А-7/288 қаулысы және Ақмола облыстық мәслихатының 2016 жылғы 15 маусымдағы № 6С-3-7 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 20 шілдеде № 5461 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына сәйкес, "Ақмола облысы Жақсы ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысын өзгерту туралы ұсыныстар енгізу туралы" Жақсы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 28 сәуіріндегі № А-3/97 қаулысы мен Жақсы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 28 сәуіріндегі № 6ВС-3-10 шешімінің негізінде Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақмола облысының Жақсы ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысына келесі өзгерістер енгізілсін:
1) келесі елді мекендер жақын орналасқан елді мекендердің құрамына қосу арқылы басқа қоныстар санатына ауыстырылсын және есептік көрсеткіштерден шығарылсын:
Жақсы ауданының Жаңақийма ауылдық округі бойынша:
Қийма ауылының құрамына қосу арқылы Трудовое ауылы;
Жаңа-Қийма ауылының құрамына қосу арқылы Тайпақ ауылы;
Жақсы ауданының Қайрақты ауылдық округі бойынша:
Қайрақты ауылының құрамына қосу арқылы Старое Перекатное ауылы;
2) Жақсы ауданының Беловодск ауылдық округі құрамына Қайрақты ауылдық округінің Қайрақты ауылын қосу арқылы қайта құрылсын, Қайрақты ауылдық округі әкімшілік-аумақтық бірлік ретінде қысқартылсын;
3) Жақсы ауданының Беловодск ауылдық округінің шекаралары 38025 гектар жалпы ауданымен Қайрақты ауылдық округінің аумағын қосу арқылы өзгертілсін.
2. Осы Ақмола облысы әкімдігінің қаулысы мен Ақмола облыстық мәслихатының шешімі Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің міндетін атқарушы Қ.Отаров
Ақмола облыстық мәслихаты
сессиясының төрағасы
С.Әшебеков
Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы
Д.Нұрмолдин

Об изменении административно-территориального устройства Жаксынского района Акмолинской области
Постановление акимата Акмолинской области от 15 июня 2016 года № А-7/288 и решение Акмолинского областного маслихата от 15 июня 2016 года № 6С-3-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 20 июля 2016 года № 5461
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании постановления акимата Жаксынского района от 28 апреля 2016 года № А-3/97 и решения Жаксынского районного маслихата от 28 апреля 2016 года № 6ВС-3-10 "О внесении предложений об изменении административно-территориального устройства Жаксынского района Акмолинской области", акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести следующие изменения в административно-территориальное устройство Жаксынского района Акмолинской области:
1) перевести в категорию иных поселений и исключить из учетных данных следующие населенные пункты, включив их в состав ближайших населенных пунктов:
по Жанакийминскому сельскому округу Жаксынского района:
село Трудовое, включив в состав села Кийма;
село Тайпак, включив в состав села Жана-Кийма;
по Кайрактинскому сельскому округу Жаксынского района:
село Старое Перекатное, включив в состав села Кайракты;
2) преобразовать Беловодский сельский округ Жаксынского района, включив в его состав село Кайракты Кайрактинского сельского округа и упразднить Кайрактинский сельский округ как административно-территориальную единицу;
3) изменить границы Беловодского сельского округа Жаксынского района путем включения территории Кайрактинского сельского округа общей площадью 38025 гектар.
2. Настоящее постановление акимата Акмолинской области и решение Акмолинского областного маслихата вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима области К.Отаров
Председатель сессии
Акмолинского областного маслихата
С.Ашебеков
Секретарь Акмолинского
областного маслихата
Д.Нурмулдин