Құрамында кең таралған пайдалы қазбалар бар, тендерге шығаруға жататын жер қойнауы учаскелерінің тізбесін бекіту туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2016 жылғы 13 желтоқсандағы № А-13/583 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 22 желтоқсанда № 5623 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2019 жылғы 29 сәуірдегі № А-5/196 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 29.04.2019 № А-5/196 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 24 маусымдағы "Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" Заңына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Құрамында кең таралған пайдалы қазбалар бар, тендерге шығаруға жататын жер қойнауы учаскелерінің қоса берілген тізбесі бекітілсін.
2. "Құрамында кең таралған пайдалы қазбалар бар, тендерге шығаруға жататын жер қойнауы учаскелерінің тізбесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 27 ақпандағы № А-3/89 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4724 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 27 сәуірде жарияланған) қаулысының, "Құрамында кең таралған пайдалы қазбалар бар, тендерге шығаруға жататын жер қойнауы учаскелерінің тізбесін бекіту туралы" облыс әкімдігінің 2015 жылғы 27 ақпандағы № А-3/89 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 1 маусымдағы № А-6/246 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4822 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 22 маусымдағы жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Облыс әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі С.Кулагин
Ақмола облысы әкімдігінің
2016 жылғы "13" желтоқсандағы
№ А-13/583 каулысымен
бекітілген
Құрамында кең таралған пайдалы қазбалар бар, тендерге шығаруға жататын жер қойнауы учаскелерінің тізбесі
Жер қойнауы учаскесінің атауы
Кең таралған пайдалы қазбаның түрі
Орналасқан жері (аудан, қала)
Жер қойнауын пайдалану жөніндегі операциялардың түрі
1
"Вячеславский"
атқылаудан кейінгі жыныстар
Аршалы ауданы
барлау
2
"Бірсуат"
саз және сазды жыныстар
Аршалы ауданы
барлау
3
"Солтүстік"
атқылаудан кейінгі жыныстар
Аршалы ауданы
барлау
4
"Михайловский-2"
саз және сазды жыныстар
Аршалы ауданы
барлау
5
"Кілт"
шөгінді жыныстар
Аршалы ауданы
барлау
6
"Жалтыр"
шөгінді жыныстар
Аршалы ауданы
барлау
7
"Шілікті"
саз және сазды жыныстар
Аршалы ауданы
барлау
8
"Мигер"
саз және сазды жыныстар
Аршалы ауданы
барлау
9
"Вячеславский-1"
саз және сазды жыныстар
Аршалы ауданы
барлау
10
"Дауылпаз"
шөгінді жыныстар
Астрахан ауданы
барлау
11
"Николаевский-3"
шөгінді жыныстар
Астрахан ауданы
барлау
12
Солтүстік (Златопольский кен орнының оңтүстік-шығыс учаскесі)
гранит
Бурабай ауданы
өндіру
13
"Виктория-1"
құм (құрылыс)
Бурабай ауданы
барлау
14
"Виктория-2"
құм (құрылыс)
Бурабай ауданы
барлау
15
"Қыран"
шөгінді жыныстар
Егіндікөл ауданы
барлау
16
"Шойындыкөл"
шөгінді жыныстар
Жарқайың ауданы
барлау
17
"Жолдыбай-1"
шөгінді және атқылаудан кейінгі жыныстар
Зеренді ауданы
барлау
18
"Кеңбидайық"
құм (құрылыс)
Қорғалжын ауданы
барлау
19
"Желкен - 1"
құм (құрылыс)
Көкшетау қаласы шегінде
барлау
20
"Желкен - 2"
құм (құрылыс)
Көкшетау қаласы шегінде
барлау
21
Балкашино-2
шөгінді жыныстар
Сандықтау ауданы
барлау
22
Балкашинский
гранит
Сандықтау ауданы
өндіру
23
"Каменная сопка"
құм тас
Целиноград ауданы
өндіру
24
"Бұртұй"
құм (құрылыс)
Целиноград ауданы
барлау
25
"Боғдар"
құм (құрылыс)
Целиноград ауданы
барлау
26
Төңкеріс (Солтүстік-Шығыс учаскесі)
баяу балқитын саз
Целиноград ауданы
өндіру
27
"Жасылтас-1"
шөгінді жыныстар
Целиноград ауданы
барлау
28
"Жасылтас-2"
шөгінді жыныстар
Целиноград ауданы
барлау
29
"Ғайса"
шөгінді жыныстар
Целиноград ауданы
барлау
30
"Аққұм-1"
құм (құрылыс)
Целиноград ауданы
барлау
31
"Аққұм-2"
қиыршық тас-құм қоспасы
Целиноград ауданы
барлау
32
"Бектау"
атқылаудан кейінгі жыныстар
Шортанды ауданы
барлау
33
"Райз"
атқылаудан кейінгі жыныстар
Шортанды ауданы
барлау
34
"Раевка"
атқылаудан кейінгі жыныстар
Шортанды ауданы
барлау

Об утверждении перечня участков недр, содержащих общераспространенные полезные ископаемые, подлежащих выставлению на тендер
Постановление акимата Акмолинской области от 13 декабря 2016 года № А-13/583. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 22 декабря 2016 года № 5623. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 29 апреля 2019 года № А-5/196
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 29.04.2019 № А-5/196 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 24 июня 2010 года "О недрах и недропользовании" акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень участков недр, содержащих общераспространенные полезные ископаемые, подлежащих выставлению на тендер.
2. Признать утратившими силу постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении перечня участков недр, содержащих общераспространенные полезные ископаемые, подлежащих выставлению на тендер" от 27 февраля 2015 года № А-3/89 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4724, опубликовано 27 апреля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет"), постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений в постановление акимата области от 27 февраля 2015 года № А-3/89 "Об утверждении перечня участков недр, содержащих общераспространенные полезные ископаемые, подлежащих выставлению на тендер" от 1 июня 2015 года № А-6/246 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4822, опубликовано 22 июня 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
3. Настоящее постановление акимата области вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким области С.Кулагин
Утвержден
постановлением акимата
Акмолинской области
от "13" декабря 2016 года
№ А-13/583
Перечень участков недр, содержащих общераспространенные полезные ископаемые, подлежащих выставлению на тендер
Наименование участка недр
Вид общераспространенного полезного ископаемого
Местонахождение (район, город)
Вид операций по недропользованию
1
"Вячеславский"
изверженные породы
Аршалынский район
разведка
2
"Берсуатское"
глина и глинистые породы
Аршалынский район
разведка
3
"Северное"
изверженные породы
Аршалынский район
разведка
4
"Михайловское-2"
глина и глинистые породы
Аршалынский район
разведка
5
"Килт"
осадочные породы
Аршалынский район
разведка
6
"Жалтыр"
осадочные породы
Аршалынский район
разведка
7
"Шиликты"
глина и глинистые породы
Аршалынский район
разведка
8
"Мигер"
глина и глинистые породы
Аршалынский район
разведка
9
"Вячеславский-1"
глина и глинистые породы
Аршалынский район
разведка
10
"Дауылпаз"
осадочные породы
Астраханский район
разведка
11
"Николаевский-3"
осадочные породы
Астраханский район
разведка
12
Северное (Юго-восточный участок Златопольского месторождения)
гранит
Бурабайский район
добыча
13
"Виктория-1"
песок (строительный)
Бурабайский район
разведка
14
"Виктория-2"
песок (строительный)
Бурабайский район
разведка
15
"Кыран"
осадочные породы
Егиндыкольский район
разведка
16
"Шойындыколь"
осадочные породы
Жаркаинский район
разведка
17
"Жолдыбай-1"
осадочные и изверженные породы
Зерендинский район
разведка
18
"Кенбидайык"
песок (строительный)
Коргалжынский район
разведка
19
"Желкен - 1"
песок (строительный)
в пределах города Кокшетау
разведка
20
"Желкен - 2"
песок (строительный)
в пределах города Кокшетау
разведка
21
Балкашино-2
осадочные породы
Сандыктауский район
разведка
22
Балкашинское
гранит
Сандыктауский район
добыча
23
"Каменная сопка"
песчаник
Целиноградский район
добыча
24
"Буртуй"
песок (строительный)
Целиноградский район
разведка
25
"Богдар"
песок (строительный)
Целиноградский район
разведка
26
Танкерисское (участок Сев-Восточный)
тугоплавкие глины
Целиноградский район
добыча
27
"Жасылтас-1"
осадочные породы
Целиноградский район
разведка
28
"Жасылтас-2"
осадочные породы
Целиноградский район
разведка
29
"Ғайса"
осадочные породы
Целиноградский район
разведка
30
"Аккум-1"
песок (строительный)
Целиноградский район
разведка
31
"Аккум-2"
гравийно-песчаная смесь
Целиноградский район
разведка
32
"Бектау"
изверженные породы
Шортандинский район
разведка
33
"Райз"
изверженные породы
Шортандинский район
разведка
34
"Раевка"
изверженные породы
Шортандинский район
разведка