Ақмола облысы Целиноград ауданының Воздвиженка ауылын және Воздвиженка ауылдық округін қайта атау туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № А-13/578 қаулысы және Ақмола облыстық мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 6С-7-12 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 29 желтоқсанда № 5659 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 11-бабына сәйкес, Ақмола облыстық ономастика комиссиясының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы қорытындысының, "Воздвиженка ауылын Нұресіл ауылына, Воздвиженка ауылдық округін Нұресіл ауылдық округіне өзгерту жөнінде ұсыныс енгізу туралы" Целиноград ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 14 мамырдағы № А-1/157 қаулысы мен Целиноград аудандық мәслихатының 2014 жылғы 14 мамырдағы № 219/30-5 шешімінің негізінде Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақмола облысы Целиноград ауданының Воздвиженка ауылы Ақмола облысы Целиноград ауданының Нұресіл ауылы деп қайта аталсын.
2. Ақмола облысы Целиноград ауданының Воздвиженка ауылдық округі Ақмола облысы Целиноград ауданының Нұресіл ауылдық округі деп қайта аталсын.
3. Осы Ақмола облысы әкімдігінің қаулысы мен Ақмола облыстық мәслихатының шешімі Ақмола облысының Әділет департаментінде тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі С.Кулагин
Ақмола облыстық мәслихаты
сессиясының төрағасы
А.Тайшытаев
Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы
Д.Нұрмолдин

О переименовании села Воздвиженка и Воздвиженского сельского округа Целиноградского района Акмолинской области
Постановление акимата Акмолинской области от 12 декабря 2016 года № А-13/578 и решение Акмолинского областного маслихата от 12 декабря 2016 года № 6С-7-12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 29 декабря 2016 года № 5659
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения Акмолинской областной ономастической комиссии от 19 декабря 2014 года, постановления акимата Целиноградского района от 14 мая 2014 года № А-1/157 и решения Целиноградского районного маслихата от 14 мая 2014 года № 219/30-5 "О внесении предложения по переименованию села Воздвиженка в село Нуресиль, Воздвиженского сельского округа в Нуресильский сельский округ", акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать село Воздвиженка Целиноградского района Акмолинской области в село Нуресиль Целиноградского района Акмолинской области.
2. Переименовать Воздвиженский сельский округ Целиноградского района Акмолинской области в Нуресильский сельский округ Целиноградского района Акмолинской области.
3. Настоящее постановление акимата Акмолинской области и решение Акмолинского областного маслихата вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области С.Кулагин
Председатель сессии
Акмолинского областного
маслихата
А.Тайшытаев
Секретарь Акмолинского
областного маслихата
Д.Нурмулдин