Ақмола облысы Атбасар ауданының Новоалександровка ауылын және Новоалександровка ауылдық округін қайта атау туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № А-13/577 қаулысы және Ақмола облыстық мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 6С-7-11 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 қаңтарда № 5704 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 11-бабына сәйкес, Ақмола облыстық ономастика комиссиясының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы қорытындысының, "Новоалександровка ауылын Бастау ауылына, Новоалександровка ауылдық округін Бастау ауылдық округіне өзгерту жөнінде ұсыныс енгізу туралы" Атбасар ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 27 қазандағы № а-10/454 қаулысы мен Атбасар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 қазандағы № 5С 28/4 шешімінің негізінде Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақмола облысы Атбасар ауданының Новоалександровка ауылы Ақмола облысы Атбасар ауданының Бастау ауылы деп қайта аталсын.
2. Ақмола облысы Атбасар ауданының Новоалександровка ауылдық округі Ақмола облысы Атбасар ауданының Бастау ауылдық округі деп қайта аталсын.
3. Осы Ақмола облысы әкімдігінің қаулысы мен Ақмола облыстық мәслихатының шешімі Ақмола облысының Әділет департаментінде тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі С.Кулагин
Ақмола облыстық мәслихаты
сессиясының төрағасы
А.Тайшытаев
Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы
Д.Нұрмолдин

О переименовании села Новоалександровка и Новоалександровского сельского округа Атбасарского района Акмолинской области
Постановление акимата Акмолинской области от 12 декабря 2016 года № А-13/577 и решение Акмолинского областного маслихата от 12 декабря 2016 года № 6С-7-11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 13 января 2017 года № 5704
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения Акмолинской областной ономастической комиссии от 19 декабря 2014 года, постановления акимата Атбасарского района от 27 октября 2014 года № а-10/454 и решения Атбасарского районного маслихата от 27 октября 2014 года № 5С 28/4 "О внесении предложения по переименованию села Новоалександровка в село Бастау, Новоалександровский сельский округ в сельский округ Бастау", акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать село Новоалександровка Атбасарского района Акмолинской области в село Бастау Атбасарского района Акмолинской области.
2. Переименовать Новоалександровский сельский округ Атбасарского района Акмолинской области в сельский округ Бастау Атбасарского района Акмолинской области.
3. Настоящее постановление акимата Акмолинской области и решение Акмолинского областного маслихата вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области С.Кулагин
Председатель
сессии Акмолинского
областного маслихата
А.Тайшытаев
Секретарь Акмолинского
областного маслихата
Д.Нурмулдин