"Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және учаскелерінің тізбесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № А-12/572 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № А-13/571 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 16 қаңтарда № 5706 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2017 жылғы 27 қазандағы № А-11/489 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 27.10.2017 № А-11/489 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Жануарлар дүниесiн қорғау, өсiмiн молайту және пайдалану туралы" 2004 жылғы 9 шілдедегі заңдарына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және учаскелерінің тізбесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № А-12/572 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5225 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 9 ақпанда жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және учаскелерінің тізбесінде:
"Ақкөл ауданы" тарауында:
келесі мазмұндағы реттік нөмірі 38-жолымен толықтырылсын:
"
38
Жарсор көлі
300
";

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 14 декабря 2015 года № А-12/572 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов и участков местного значения"
Постановление акимата Акмолинской области от 9 декабря 2016 года № А-13/571. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 16 января 2017 года № 5706. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 27 октября 2017 года № А-11/489
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 27.10.2017 № А-11/489 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 9 июля 2004 года "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира", акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов и участков местного значения" от 14 декабря 2015 года № А-12/572 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5225, опубликовано 9 февраля 2016 года в информационно – правовой системе "Әділет") следующие изменения и дополнения:
в перечне рыбохозяйственных водоемов и участков местного значения, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "Аккольский район":
дополнить строкой, порядковый номер 38, следующего содержания:
"
38
Озеро Жарсор
300
";

"Барлығы: 51" сөзі мен сандары "Барлығы: 54" сөзіне және сандарына ауыстырылсын;
"8678" сандары "8738" сандарына ауыстырылсын;
"Шортанды ауданы" тарауында:
келесі мазмұндағы реттік нөмірі 37-жолымен толықтырылсын:
"
37
Донец тоғаны
32
";
"Барлығы: 36" сөзі мен сандары "Барлығы: 37" сөзіне және сандарына ауыстырылсын;
"3846" сандары "3878" сандарына ауыстырылсын;
"Көкшетау қаласы" тарауымен толықтырылсын:
"
Көкшетау қаласы
1
Бармашино тоғаны
1,3
Барлығы:
1,3 гектар
";
"Барлығы: 484" сөзі мен сандары "Барлығы: 510" сөзіне және сандарына ауыстырылсын;
"105903" сандары "108140,2" сандарына ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облыс әкімінің бірінші орынбасары Қ.М. Отаровқа жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі С.Кулагин

слово и цифры "Итого: 51" заменить словом и цифрами "Итого: 54";
цифры "8678", заменить цифрами "8738";
в разделе "Шортандинский район":
дополнить строкой, порядковый номер 37, следующего содержания:
"
37
Плотина Донец
32
";
слово и цифры "Итого: 36" заменить словом и цифрами "Итого: 37";
цифры "3846", заменить цифрами "3878";
дополнить разделом "город Кокшетау", следующего содержания:
"
город Кокшетау
1
Пруд Бармашино
1,3
Итого:
1,3 гектара
";
слово и цифры "Всего: 484" заменить словом и цифрами "Всего: 510";
цифры "105903" заменить цифрами "108140,2".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима Акмолинской области Отарова К.М.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области С.Кулагин