Көкшетау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № С-44/3 "2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 26 сәуірдегі № С-2/5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 5 мамырда № 5337 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағы, 2 тармағының 2 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының "2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № С-44/3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5205 тіркелген, 2016 жылғы 21 қаңтарда "Көкшетау" және "Степной Маяк" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2016–2018 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 025 805,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 16 819 621 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 89 522 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –974 115 мың теңге;
трансферттер түсімі – 12 142 547,7 мың теңге;
2) шығындар – 29 487 119,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 732 559 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 740 061 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7 502 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 193 873,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 193 873,2 мың теңге.";
5 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"5. 2016 жылға арналған қалалық бюджетте республика бюджетінің қаражаты есебінен білім беру саласына 1 083 975 мың теңге сомасында нысаналы трансферттердің қарастырылғандығы ескерілсін, соның ішінде:
1) ағымдағы нысаналы трансферттер 866 436 мың теңге сомасында, соның ішінде:
767 286 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру мекемелерде мемлекеттік тапсырысты жүзеге асыруына;
64 150 мың теңге – бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімді жан басына шаққандағы қаржыландыруына;
35 000 мың теңге – экономикалық тұрақтылықты қамтамасыз етуге;

О внесении изменений в решение Кокшетауского городского маслихата от 24 декабря 2015 года № С-44/3 "О городском бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 26 апреля 2016 года № С-2/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 5 мая 2016 года № 5337
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 2 пункта 2, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата "О городском бюджете на 2016-2018 годы" от 24 декабря 2015 года № С-44/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5205, опубликовано 21 января 2016 года в газетах "Көкшетау" и "Степной маяк") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1.Утвердить городской бюджет на 2016–2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 025 805,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16 819 621 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 89 522 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 974 115 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12 142 547,7 тысячи тенге;
2) затраты – 29 487 119,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 732 559 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 740 061 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7 502 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -193 873,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 193 873,2 тысячи тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть, что в городском бюджете на 2016 год предусмотрены целевые трансферты за счет средств республиканского бюджета на образование в сумме 1 083 975 тысяч тенге, в том числе:
1) целевые текущие трансферты в сумме 866 436 тысяч тенге, в том числе:
767 286 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
64 150 тысяч тенге – на апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего образования;
35 000 тысяч тенге – на обеспечение экономической стабильности;

2) дамытуға 217 539 мың теңге сомасында жіберілген нысаналы трансферттер, соның ішінде:
217 539 мың теңге – Ақмола облысы Көкшетау қаласында 280 орынды мектепке дейінгі білім беру мекемесінің құрылысына.";
7 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"7. 2016 жылға жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджет қаражаттары есебінен халықты әлеуметтік қамтамасыз етуге ағымдағы нысаналы трансферттер 93 852,1 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:
8 963 мың теңге - Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге;
11 489 мың теңге - Көкшетау қаласында арнаулы әлеуметтік қызметтер
стандарттарын енгізуге;
62 755,7 мың теңге – міндетті гигиеналық құралдармен мүгедектерді қамтамасыз ету нормаларын көбейтуге;
5 513 мың теңге – "Инватакси" қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға;
5 131,4 мың теңге – Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға.";
8 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"8. 2016 жылға арналған қалалық бюджетте облыс бюджетінің қаражаттары есебінен халықты әлеуметтік қамтамасыз етуге ағымдағы нысаналы трансферттер 14 596,6 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:
1 340 мың теңге - "Инватакси" қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға;
13 256,6 мың теңге - Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс бір жылдығына арналған бір жолғы материалдық көмекке төлеуге.";
9 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"9. 2016 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджет қаражаттары есебінен 6 622 753 мың теңге сомасында нысаналы трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:
1) 5 493 791 мың теңге сомасындағы ағымды нысаналы трансферттер, соның ішінде:
1 474 114 мың теңге – жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге;
72 548 мың теңге – мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға;
417 мың теңге - мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілері мен сілтегіштерін орнатуға;
1 576 мың теңге – мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жүргіншілер өтетін жолдарды дыбыстайтын және жарық беретін құрылғылармен жарақтауға;
3 860 мың теңге - профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда);

2) целевые трансферты на развитие в сумме 217 539 тысяч тенге, в том числе:
217 539 тысяч тенге – на строительство дошкольного образовательного учреждения на 280 мест в городе Кокшетау Акмолинской области.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Учесть, что в городском бюджете на 2016 год предусмотрены целевые текущие трансферты за счет средств республиканского бюджета на социальное обеспечение населения в сумме 93 852,1 тысяч тенге, в том числе:
8 963 тысячи тенге – на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу;
11 489 тысяч тенге – на введение стандартов специальных социальных услуг в городе Кокшетау;
62 755,7 тысяч тенге – на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами;
5 513 тысяч тенге – на размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси";
5 131,4 тысячи тенге – на размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Учесть, что в городском бюджете на 2016 год предусмотрены целевые текущие трансферты за счет средств областного бюджета на социальное обеспечение населения в сумме 14 596,6 тысяч тенге, в том числе:
1 340 тысяч тенге – на размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси";
13 256,6 тысяч тенге – на выплату единовременной материальной помощи к семидесяти первой годовщине Победы в Великой Отечественной войне.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Учесть, что в городском бюджете на 2016 год предусмотрены целевые трансферты за счет средств республиканского бюджета в сумме 6 622 753 тысячи тенге, в том числе:
1)      целевые текущие трансферты в сумме 5 493 791 тысяч тенге, в том числе:
1 474 114 тысяч тенге – для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам;
72 548 тысяч тенге – на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих;
417 тысяч тенге – на установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов;
1 576 тысяч тенге – на обустройство пешеходных переходов звуковыми и световыми устройствами в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов;
3 860 тысяч тенге - на проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний);

6 860 мың теңге – ветеринария саласындағы жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын ұстауға;
4 557 мың теңге – азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын ұлғайтуға;
2 729 859 мың теңге – жергілікті бюджеттердің шығындарын өтеуді қамтамасыз етуге;
1 200 000 мың теңге – экономикалық тұрақтылықты қамтамасыз етуге;
2) дамытуға нысаналы трансферттер 1 128 962 мың теңге сомасында, соның ішінде:
419 157 мың теңге – жас отбасыларға тұрғын үй құрылысына;
709 805 мың теңге - инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға.";
10 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"10. 2016 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджет қаражаттары есебінен 4 059 036 мың теңге сомасында нысаналы трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:
1) 2 736 306 мың теңге сомасындағы ағымдағы нысаналы трансферттер, соның ішінде:
6 531 мың теңге - эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге;
150 мың теңге – бруцелезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін
ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын (50 %-ға
дейін) өтеуге;
285 000 мың теңге - аула аумағының жөндеуіне;
200 000 мың теңге – мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн, жылжымайтын мүлiктi алып қоюына;
115 000 мың теңге - лифт шаруашылығын қалпына келтіруіне;
1 107 873 мың теңге - Көкшетау қаласының автомобиль жолдарының
жөндеуіне;
20 512 мың теңге – балалар мен жасөспірімдердің спорттық мектептері шығындарының облыстық бюджеттен қалалық бюджетке ауыстырылуына байланысты;
966 240 мың теңге – төменгі бюджеттердің шығындарына өтемақы;
35 000 мың теңге – Көкшетау қаласының № 2 аудандық қазандықтың реконструкциясына техикалық-экономикалық негіздемесін әзірлеуге;
2) дамытуға нысаналы трансферттер 1 322 730 мың теңге сомасында, соның ішінде:
272 000 мың теңге – Көкшетау қаласында Неке қию сарайының ғимаратын салуға;
96 443 мың теңге – Көкшетау қаласында екі тұрғын жапсаржайымен тоғыз қабатты қырық бес пәтерлі бес тұрғын үйдің (байлам) құрылысына (14 позиция);
96 385 мың теңге – Көкшетау қаласында екі тұрғын жапсаржаймен тоғыз қабатты қырық бес пәтерлі бес тұрғын үйдің (байлам) құрылысына (15 позиция);
139 267 мың теңге – Көкшетау қаласында екі тұрғын жапсаржайымен тоғыз қабатты қырық бес пәтерлі бес тұрғын үйдің (байлам) құрылысына (16 позиция);
157 566 мың теңге – Көкшетау қаласында екі тұрғын жапсаржаймен тоғыз қабатты қырық бес пәтерлі бес тұрғын үйдің (байлам) құрылысына (17 позиция);

6 860 тысяч тенге – на содержание штатной численности местных исполнительных органов в области ветеринарии;
4 557 тысяч тенге – на увеличение штатной численности местных исполнительных органов по регистрации актов гражданского состояния;
2 729 859 тысяч тенге – на обеспечение компенсации потерь местных бюджетов;
1 200 000 тысяч тенге – на обеспечение экономической стабильности;
2) целевые трансферты на развитие в сумме 1 128 962 тысяч тенге, в том числе:
419 157 тысяч тенге – на строительство жилья для молодых семей;
709 805 тысяч тенге – на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Учесть, что в городском бюджете на 2016 год предусмотрены целевые трансферты за счет средств областного бюджета в сумме 4 059 036 тысяч тенге, в том числе:
1) целевые текущие трансферты в сумме 2 736 306 тысяч тенге, в том числе:
6 531 тысяча тенге - на проведение противоэпизоотических мероприятий;
150 тысяч тенге - на возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом, направляемых на санитарный убой;
285 000 тысяч тенге - на ремонт дворовых территорий;
200 000 тысяч тенге - на изъятие земельных участков и недвижимого имущества для государственных надобностей;
115 000 тысяч тенге - на восстановление лифтового хозяйства;
1 107 873 тысячи тенге - на ремонт автомобильных дорог города Кокшетау;
20 512 тысяч тенге - в связи с передачей расходов детских юношеских спортивных школ из областного бюджета в городской бюджет;
966 240 тысяч тенге – на компенсацию потерь нижестоящих бюджетов;
35 000 тысяч тенге – на разработку технико-экономического обоснования по реконструкции районной котельной № 2 города Кокшетау;
2) целевые трансферты на развитие в сумме 1 322 730 тысяч тенге, в том числе:
272 000 тысячи тенге - на строительство здания Дворца бракосочетания в городе Кокшетау;
96 443 тысячи тенге - на строительство пяти девятиэтажных сорокапятиквартирных жилых домов (привязка) с двумя жилыми пристройками в городе Кокшетау (позиция 14);
96 385 тысяч тенге - на строительство пяти девятиэтажных сорокапятиквартирных жилых домов (привязка) с двумя жилыми пристройками в городе Кокшетау (позиция 15);
139 267 тысяч тенге - на строительство пяти девятиэтажных сорокапятиквартирных жилых домов (привязка) с двумя жилыми пристройками в городе Кокшетау (позиция 16);
157 566 тысяч тенге - на строительство пяти девятиэтажных сорокапятиквартирных жилых домов (привязка) с двумя жилыми пристройками в городе Кокшетау (позиция 17);

92 623 мың теңге – Көкшетау қаласында екі тұрғын жапсаржаймен тоғыз қабатты қырық бес пәтерлі бес тұрғын үйдің (байлам) құрылысына (29 позиция);
40 720 мың теңге – Көкшетау қаласында он көппәтерлі тұрғын ұйлерді құруға жобалы-сметалық құжаттаманы әзірлеуге;
276 446 мың теңге –Көкшетау қаласында болашақ құрылыс аудандарына және Горький көшесі бойындағы тұрғын үй құрылыстарына (соның ішінде "Жансая" тұрғын кешені) инженерлік желілерінің құрылысына;
54 342 мың теңге –Көкшетау қаласында Көктем мөлтекауданының солтүстігіне қарай (аумағы 38,6 га учаскесінде) магистралды инженерлік желілердің құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге;
83 938 мың теңге –Көкшетау қаласында Сары арка мөлтекауданында (аумағы 88,5 га учаскесінде) магистралды инженерлік желілердің құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге;
7 000 мың теңге –Көкшетау қаласында Центральный мөлтекауданындағы екі қырықбес пәтерлі тұрғын үйлерге инжерлік желілердің құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге;
6 000 мың теңге –Көкшетау қаласында Көктем мөлтекауданындағы қырық бес пәтерлі тұрғын үйге инжерлік желілердің құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге.";
13 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"13. 2016 жылға арналған қалалық бюджетте Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен 727 335 мың теңге сомасында бюджеттік несиелер қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:
727 335 мың теңге – жылу, сумен жабдықтау және су қайтару жүйлерінің жаңартуына және құрылысына.";
17 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"17. 2016 жылға арналған қалалық бюджетінің шығындарында облыс бюджетіне 48 540 мың теңге сомасында орта білім беруде жан басына шаққандағы қаржыландыруды енгізу бойынша сынамалауды өткізу үшін мемлекеттік жалпыға міндетті білім беру стандарттарына сәйкес орта білім беру ұйымдарында білім беру процесін жүзеге асыруға қарастырылған шығындарды тапсыруға байланысты, нысаналы трансферттерінің қарастырылғандығы ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алтыншы шақырылған Көкшетау
қалалық мәслихатының 2 –ші
кезекті сессиясының төрағасы
В.Шиманский
Алтыншы шақыралған
Көкшетау қалалық
мәслихатының хатшысы
Б.Ғайса
"КЕЛІСІЛДІ"
Көкшетау қаласының әкімі Е.Маржықпаев

92 623 тысячи тенге - на строительство пяти девятиэтажных сорокапятиквартирных жилых домов (привязка) с двумя жилыми пристройками в городе Кокшетау (позиция 29);
40 720 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации на строительсво десяти многоквартирных жилых домов в городе Кокшетау;
276 446 тысяч тенге – на строительство инженерных сетей по улице Горького к жилым застройкам (в том числе, жилого комплекса "Жансая") и районам перспективного строительства города Кокшетау;
54 342 тысячи тенге – на разработку проектно-сметной документации на строительство магистральных инженерных сетей (на участке площадью 38,6 га) севернее микрорайона Коктем города Кокшетау;
83 938 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации на строительство магистральных инженерных сетей (на участке площадью 88,5 га) в микрорайоне Сары арка города Кокшетау;
7 000 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации на строительство инженерных сетей к двум сорокапяти квартирным жилым домам в микрайоне Центральный города Кокшетау;
6 000 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации на строительство инженерных сетей к сорокапяти квартирным жилым домам в микрорайоне Коктем города Кокшетау.";
пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Учесть, что в городском бюджете на 2016 год предусмотрены бюджетные кредиты за счет целевого трансферта из Национального Фонда
Республики Казахстан в сумме 727 335 тысяч тенге, в том числе:
727 335 тысяч тенге – на реконструкцию и строительство систем тепло-водоснабжения и водоотведения.";
пункт 17 изложить в новой редакции:
"17. Учесть, что в затратах городского бюджета на 2016 год предусмотрены целевые текущие трансферты в областной бюджет в сумме 48 540 тысяч тенге, в связи с передачей расходов, предусмотренных на осуществление образовательного процесса в организациях среднего образования в соответствии с государственными общеобязательными стандартами образования, для проведения апробации по внедрению подушевого финансирования в среднем образовании.";
приложения 1, 2, 5 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель 2 -ой очередной сессии
Кокшетауского городского
маслихата шестого созыва В.Шиманский
Секретарь Кокшетауского городского
маслихата шестого созыва
Б.Ғайса
"СОГЛАСОВАНО"
Аким города Кокшетау Е.Маржикпаев

7818,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
76554,0
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
709721,2
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
32667,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
9301,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
8403,0
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
14963,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
8188,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
8188,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
520839,6
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
69649,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
9226,0
006
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
31676,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
161910,6
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4021,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
51584,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
108279,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
82837,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1657,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
145331,1
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
68446,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2145,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
69608,7
054
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
5131,4
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2695,5
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру

7818,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
76554,0
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
709721,2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
32667,0
005
Государственная адресная социальная помощь
9301,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
8403,0
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
14963,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
8188,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
8188,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
520839,6
002
Программа занятости
69649,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
9226,0
006
Оказание жилищной помощи
31676,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
161910,6
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4021,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
51584,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
108279,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
82837,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1657,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
145331,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
68446,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2145,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
69608,7
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
5131,4
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2695,5
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы

160729,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3170095,0
003
Жалпы білім беру
2961469,0
006
Балаларға қосымша білім беру
208626,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
100000,0
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
100000,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
28511,0
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
28511,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
296957,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15114,0
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
8832,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
127604,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
18072,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
57526,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
7818,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
61991,0
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
625626,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
25131,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
9720,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
8991,0
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
6420,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
542778,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
74463,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
9870,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
33479,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
156328,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4304,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
33219,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
83318,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету

160729,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
3170095,0
003
Общеобразовательное обучение
2961469,0
006
Дополнительное образование для детей
208626,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
100000,0
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
100000,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
28511,0
018
Организация профессионального обучения
28511,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
296957,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
15114,0
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
8832,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
127604,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
18072,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
57526,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
7818,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
61991,0
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
625626,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
25131,0
005
Государственная адресная социальная помощь
9720,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
8991,0
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
6420,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
542778,0
002
Программа занятости
74463,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
9870,0
006
Оказание жилищной помощи
33479,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
156328,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4304,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
33219,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
83318,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида