"2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" Көкшетау қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 27 маусымдағы № А-6/1502 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № А-12/2977 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 28 желтоқсанда № 5651 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңдарына сәйкес, Көкшетау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" Көкшетау қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 27 маусымдағы № А-6/1502 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5481 тіркелген, "Степной маяк" және "Көкшетау" газеттерінде 2016 жылдың 2 тамызында жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы қаулы Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Е. Маржықпаев
Көкшетау қаласы әкімдігінің
2016 жылғы 09 желтоқсандағы
№ А-12/2977 қаулысына
қосымша
Көкшетау қаласы әкімдігінің
2016 жылғы 27 маусымдағы
№ А-6/1502 қаулысымен
бекітілген
2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Елді мекеннің атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілердің саны
Мектепке дейінгі ұйымдардағы жан басына шаққандағы бір айға қаржыландыру мөлшері (теңге)
Балабақша
Күндіз толық қатынайтын шағын орталық
Балабақша
Күндіз толық қатынайтын шағын орталық
Мемлекеттік
Жеке меншік
Мемлекеттік
Жеке меншік
Мемлекеттік
Жеке меншік
Мемлекеттік
Жеке меншік
Көкшетау қаласы

О внесении изменения в постановление акимата города Кокшетау от 27 июня 2016 года № А-6/1502 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год"
Постановление акимата города Кокшетау Акмолинской области от 9 декабря 2016 года № А-12/2977. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 28 декабря 2016 года № 5651
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города Кокшетау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Кокшетау "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год" от 27 июня 2016 года № А-6/1502 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5481, опубликовано 2 августа 2016 года в газетах "Степной маяк" и "Көкшетау") следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области, вводится в действие со дня его официального опубликования.
Аким города Е.Маржикпаев
Приложение
к постановлению акимата
города Кокшетау
от 09 декабря 2016 года
№ А-12/2977
Утвержден
постановлением акимата
города Кокшетау
от 27 июня 2016 года
№ А-6/1502
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год.
Наименование населенного пункта
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования дошкольных организаций в месяц (тенге)
Детский сад
Мини-центр с полным днем пребывания
Детский сад
Мини-центр с полным днем пребывания
государственный
частный
государственный
частный
государственный
частный
государственный
частный
город Кокшетау