Ақкөл ауданының бюджет шығыстарының басым бағыттарының тізбесін анықтау туралы
Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 15 тамыздағы № А-8/221 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 қыркүйекте № 5529 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 4 желтоқсандағы № 540 бұйрығының 213 тармағына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9934 болып тіркелген) сәйкес, Ақкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Ақкөл ауданының бюджет шығыстарының басым бағыттарының тізбесі анықталсын.
2. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т.Едігенов
Ақкөл ауданы әкімдігінің
2016 жылғы "15" тамыздағы
№ А-8/221 қаулысына
қосымша
Ақкөл ауданының бюджет шығыстарының басым бағыттарының тізбесі
1. Еңбекақы және өзге ақшалай төлемдерді төлеу, оның ішінде техникалық персоналдың еңбекақысы және еңбекақыдан барлық ұстап қалулар.
2. Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерімен қарастырылған ақшалай өтемақылар.
3. Алимент, міндетті зейнетақы жарналары, ерікті зейнетақы жарналары, әлеуметтік аударымдар, жәрдемақылар және өзге әлеуметтік төлемдер, шәкіртақылар.
4. Банк қызметтеріне төлем жасау, қарыздық міндеттемелерді өтеу және қызмет көрсету бойынша төлемдер, салықтар және бюджетке төленетін өзге міндетті төлемдер.
5. Жанармай сатып алу (ғимараттарды жылытуға қатысты), тамақтандыруды ұйымдастыру бойынша қызметтер, азық-түлік және дәрі-дәрмектерді сатып алу үшін шығындар.
6. Атқарушылық құжаттарды және сот актілерін орындау, іссапар және қызметтік сапарлар.
7. Нысаналы ағымдағы трансфеттер және республикалық және облыстық бюджеттен дамыту трансферттері, бюджеттік несиелер, жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер.

Об определении перечня приоритетных направлений расходов бюджета Аккольского района
Постановление акимата Аккольского района Акмолинской области от 15 августа 2016 года № А-8/221. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 сентября 2016 года № 5529
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 213 Приказа Министра финансов Республики Казахстан от 4 декабря 2014 года № 540 "Об утверждении Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 9934), акимат Аккольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень приоритетных направлений расходов бюджета Аккольского района, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района Т.Едигенов
Приложение
к постановлению акимата
Аккольского района
от "15" августа 2016 года
№ А-8/221
Перечень приоритетных направлений расходов бюджета Аккольского района
1. Выплата заработной платы и других денежных выплат, в том числе заработная плата технического персонала и все удержания из заработной платы.
2. Денежные компенсации, предусмотренные законодательными актами Республики Казахстан.
3. Алименты, обязательные пенсионные взносы, добровольные пенсионные взносы, социальные отчисления, пособия и другие социальные выплаты, стипендии.
4. Оплата банковских услуг, выплаты по погашению и обслуживанию долговых обязательств, налоги и другие обязательные платежи в бюджет.
5. Расходы на приобретение топлива (в части отопления зданий), услуг по организации питания, приобретению продуктов питания и медикаментов.
6. Исполнение исполнительных документов и судебных актов, командировочные и служебные разъезды.
7. Целевые текущие трансферты и трансферты на развитие из республиканского и областного бюджета, бюджетные кредиты, трансферты органам местного самоуправления.