Ақкөл аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № С 52-1 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № С 8-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 27 желтоқсанда № 5633 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, 111 бабының 1 тармағына "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңынын 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақкөл аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № С 52-1 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5187 тіркелген, 2016 жылғы 15 қаңтарда аудандық "Ақкөл өмірі" және "Знамя Родины КZ" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1,2,3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 783 749,4 мың теңге, соның ішінде;
салықтық түсімдер – 652 308,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 16 024,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 213 924,2 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 901 493,2 мың теңге;
2) шығындар – 2 792 302,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 7 007,6 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 12 726,6 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5 719 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 15 561,1 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) –15 561,1 мың теңге;
1, 5, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақкөл аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Н.Пигнастеев
Ақкөл аудандық
мәслихат хатшысы
Ж.Салыбекова
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақкөл ауданының әкімі Т.Қ.Едігенов
23 желтоқсан 2016 жыл
Ақкөл аудандық мәслихаттың
2016 жылғы 23 желтоқсандағы

О внесении изменений в решение Аккольского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № С 52-1 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2016 года № С 8-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 27 декабря 2016 года № 5633
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109, пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аккольского районного маслихата "О районном бюджете на 2016-2018 годы" от 23 декабря 2015 года № С 52-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5187, опубликовано 15 января 2016 года в газетах "Ақкөл өмірі" и "Знамя Родины KZ" ), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 2 783 749,4 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 652 308,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 16 024,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 213 924,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 901 493,2 тысячи тенге;
2) затраты – 2 792 302,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7 007,6 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 12 726,6 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5 719 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 15 561,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 15 561,1 тысяч тенге.
приложения 1, 5, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Аккольского
районного маслихата
Н.Пигнастеев
Секретарь Аккольского
районного маслихата
Д.Салыбекова
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Аккольского района Т.К.Едигенов
23 декабря 2016 года
Приложение 1
к решению Аккольского
районного маслихата
от 23 декабря 2016 года

1 816 052,1
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 858,8
003
Жалпы білім беру
1 421 316,7
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
1 000,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
21 015,0
006
Балаларға қосымша білім беру
57 295,2
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
126 073,9
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
14 997,0
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
32 475,9
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
126 059,6
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
8 960,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
30 048,4
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
30 048,4
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
157 962,3
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
141 584,3
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 567,3
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
22 295,4
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
659,3
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
24 943,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
879,5
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
496,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
39 353,1
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
6 967,9
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
6 090,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 100,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1 145,2
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
5 083,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
4 776,0
054
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру

1 816 052,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
6 858,8
003
Общеобразовательное обучение
1 421 316,7
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
1 000,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
21 015,0
006
Дополнительное образование для детей
57 295,2
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
126 073,9
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
14 997,0
018
Организация профессионального обучения
32 475,9
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
126 059,6
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
8 960,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
30 048,4
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
30 048,4
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
157 962,3
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
141 584,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
24 567,3
002
Программа занятости
22 295,4
006
Оказание жилищной помощи
659,3
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
24 943,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
879,5
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
496,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
39 353,1
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
6 967,9
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
6 090,0
021
Капитальные расходы государственного органа
2 100,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1 145,2
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
5 083,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
4 776,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе

146 776,3
оның iшiнде:
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
801,2
Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігінің 25-жылдығына орай бір жолғы төлемдер үшін
801,2
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
3 011,5
Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігінің 25-жылдығына орай бір жолғы төлемдер үшін
3 011,5
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3 558,3
Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігінің 25-жылдығына орай бір жолғы төлемдер үшін
3 558,3
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1 039,8
Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігінің 25-жылдығына орай бір жолғы төлемдер үшін
1 039,8
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
36 301,2
Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігінің 25-жылдығына орай бір жолғы төлемдер үшін
301,2
Автомобиль жолдарын жөндеуге
30 000,0
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгіліне дайындалу үшін
6 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
395,4
Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігінің 25-жылдығына орай бір жолғы төлемдер үшін
395,4
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
31 600,2
Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігінің 25-жылдығына орай бір жолғы төлемдер үшін
19 990,2
Мектептерге арнап электрондық оқулықтар сатып алуға
1 125,0
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу әлеуметтiк қамсыздандыруға
10 485,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2 517,0
Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігінің 25-жылдығына орай бір жолғы төлемдер үшін
1 688,4
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге
828,6
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 71-жылдығына арналған бір жолғы материалдық көмекке төлеуге
828,6
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
1 414,5
Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігінің 25-жылдығына орай бір жолғы төлемдер үшін
1 414,5
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
444,1
Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігінің 25-жылдығына орай бір жолғы төлемдер үшін
444,1
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
24 316,3
Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігінің 25-жылдығына орай бір жолғы төлемдер үшін
943,3
Балалар мен жасөспірімдердің спорттық мектептері шығындарының облыстық бюджеттен аудандық (қалалық) бюджетке ауыстырылуына байланысты
23 373,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
707,7
Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігінің 25-жылдығына орай бір жолғы төлемдер үшін
707,7
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
332,4
Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігінің 25-жылдығына орай бір жолғы төлемдер үшін
332,4
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі

146 776,3
в том числе:
Аппарат маслихата района (города областного значения)
801,2
Для единовременной выплаты к 25-летию Дня Независимости Республики Казахстан
801,2
Аппарат акима района (города областного значения)
3 011,5
Для единовременной выплаты к 25-летию Дня Независимости Республики Казахстан
3 011,5
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3 558,3
Для единовременной выплаты к 25-летию Дня Независимости Республики Казахстан
3 558,3
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1 039,8
Для единовременной выплаты к 25-летию Дня Независимости Республики Казахстан
1 039,8
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
36 301,2
Для единовременной выплаты к 25-летию Дня Независимости Республики Казахстан
301,2
На ремонт автомобильных дорог
30 000,0
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
6 000,0
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
395,4
Для единовременной выплаты к 25-летию Дня Независимости Республики Казахстан
395,4
Отдел образования района (города областного значения)
31 600,2
Для единовременной выплаты к 25-летию Дня Независимости Республики Казахстан
19 990,2
На приобретение электронных учебников для школ
1 125,0
На содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
10 485,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2 517,0
Для единовременной выплаты к 25-летию Дня Независимости Республики Казахстан
1 688,4
На выплату единовременной материальной помощи к 71-годовщине Победы в Великой Отечественной войне
828,6
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
1 414,5
Для единовременной выплаты к 25-летию Дня Независимости Республики Казахстан
1 414,5
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
444,1
Для единовременной выплаты к 25-летию Дня Независимости Республики Казахстан
444,1
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
24 316,3
Для единовременной выплаты к 25-летию Дня Независимости Республики Казахстан
943,3
В связи с передачей расходов детских юношеских спортивных школ из областного бюджета на районные (городские) бюджеты
23 373,0
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
707,7
Для единовременной выплаты к 25-летию Дня Независимости Республики Казахстан
707,7
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
332,4
Для единовременной выплаты к 25-летию Дня Независимости Республики Казахстан
332,4
Отдел ветеринарии района (города областного значения)