2016 жылға Аршалы ауданында халықтың нысаналы топтарға жататын адамдардың бұған қосымша тізбесін белгілеу туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 25 қаңтардағы № А-28 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 16 ақпанда № 5250 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 19 сәуірдегі № А-213 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 19.04.2016 № А-213 (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына сәйкес, Аршалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2016 жылға Аршалы ауданында халықтың нысаналы топтарға жататын адамдардың бұған қосымша тізбесі белгіленсін:
1) көп уақыт жұмыс істемейтін тұлғалар (бір жылдан артық);
2) маусымдық және уақытша жұмыстардың мерзімінің аяқталуына байланысты жұмыстан шыққан адамдар;
3) техникалық және кәсіптік білім беру оқу орындарының түлектері;
4) адам ағзасындағы қорғаныс қабілеті жетіспейтін және қорғаныс қабілетінің төмендеуі салдарының қоздырғышын жұқтырғандар;
5) әлеуметтік-психологиялық оңалту курсынан өткен, есірткіге тәуелді тұлғалар;
6) елу жастан жоғары адамдар.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Аршалы ауданы әкімінің орынбасары М.М. Маусынбаеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Аршалы ауданының әкімі Ж.Нұркенов

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения на 2016 год в Аршалынском районе
Постановление акимата Аршалынского района Акмолинской области от 25 января 2016 года № А-28. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 16 февраля 2016 года № 5250. Утратило силу постановлением акимата Аршалынского района Акмолинской области от 19 апреля 2016 года № А-213
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Аршалынского района Акмолинской области от 19.04.2016 № А-213 (вступает в силу и вводится в действие со дня его подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Аршалынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения на 2016 год в Аршалынском районе:
1) лица, длительно не работающие (более одного года);
2) лица, уволенные в связи с завершением сроков сезонных и временных работ;
3) выпускники учебных заведений технического и профессионального образования;
4) инфицированные вирусом иммунодефицита человека и синдромом приобретенного иммунодефицита;
5) наркозависимые лица, прошедшие курс социально- психологической реабилитации;
6) лица, старше пятидесяти лет.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Аршалынского района Маусынбаеву М.М.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2016 года.
Аким Аршалынского района Ж.Нуркенов