Аршалы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 47/3 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 18 тамыздағы № 6/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 22 тамызда № 5500 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аршалы аудандық мәслихатының "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 47/3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5197 тіркелген, 2016 жылдың 26 қаңтарында аудандық "Аршалы айнасы" газетінде, 2016 жылдың 26 қаңтарында аудандық "Вперед" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 3 044 490,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 800 352 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8 218 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 149 354 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 086 566,9 мың теңге;
2) шығындар – 3 096 415,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 48 717,2 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 63 630,2 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 14 913 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 100 641,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 100 641,9 мың теңге.";
Көрсетілген шешімнің 1, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
К.Шедербеков
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
К.Шедербеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Аршалы ауданының әкімі А.Тайжанов
2016 жылғы 18 тамыз
Аршалы аудандық
мәслихатының
2016 жылғы 18 тамыздағы

О внесении изменений в решение Аршалынского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 47/3 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 18 августа 2016 года № 6/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 22 августа 2016 года № 5500
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аршалынского районного маслихата "О районном бюджете на 2016-2018 годы" от 22 декабря 2015 года № 47/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5197, опубликовано 26 января 2016 года в районной газете "Аршалы айнасы", 26 января 2016 года в районной газете "Вперед") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 044 490,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 800 352 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 8 218 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 149 354 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 2 086 566,9 тысяча тенге;
2) затраты – 3 096 415,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 48 717,2 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 63 630,2 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 14 913 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 100 641,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 100 641,9 тысяч тенге.";
Приложения 1, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
районного маслихата
К.Шедербеков
Секретарь
районного маслихата
К.Шедербеков
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Аршалынского района А.Тайжанов
18 августа 2016 года
Приложение 1
к решению Аршалынского
районного маслихата
от 18 августа 2016 года

150535,2
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
150535,2
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7280
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7280
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
23074
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19626
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
669
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
792
028
Коммуналдық меншікке мүлікті сатып алу
1987
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
6939
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6939
02
Қорғаныс
4435
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
4435
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2527
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1908
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
738
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
738
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
738
04
Бiлiм беру
1955234
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1923249
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16487
003
Жалпы білім беру
1477074
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
3262
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
14497
006
Балаларға қосымша білім беру
57371
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
133
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
191303
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі

150535,2
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
150535,2
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7280
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
7280
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
23074
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
19626
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
669
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
792
028
Приобретение имущества в коммунальную собственность
1987
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
6939
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
6939
02
Оборона
4435
122
Аппарат акима района (города областного значения)
4435
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2527
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1908
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
738
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
738
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
738
04
Образование
1955234
464
Отдел образования района (города областного значения)
1923249
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
16487
003
Общеобразовательное обучение
1477074
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
3262
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
14497
006
Дополнительное образование для детей
57371
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
133
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
191303
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей

9324
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3836
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
662
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
4826
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
153119
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
11961
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
11961
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
13479
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13479
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
87146
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12146
039
Ақмола облысының бюджетіне Астана қаласының жасыл желекті аймағын құру үшін мәжбүрлеп оқшаулаған кезде жер пайдаланушылар немесе жер телімдерінің иелеріне шығындарды өтеуге
75000
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
40533
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11089
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
500
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
75
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
26369
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
2500
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
15210
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
7560
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7560
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
7650
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7650
12
Көлiк және коммуникация
154721
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
154721
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
154721
13
Басқалар
25576
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

9324
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
3836
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
662
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
4826
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
153119
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
11961
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
11961
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
13479
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
13479
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
87146
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
12146
039
Возмещение убытков землепользователей или собственникам земельных участков при принудительном отчуждении земельных участков для создания зеленой зоны города Астаны
75000
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
40533
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
11089
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
500
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
75
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
26369
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
2500
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
15210
467
Отдел строительства района (города областного значения)
7560
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
7560
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
7650
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
7650
12
Транспорт и коммуникации
154721
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
154721
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
154721
13
Прочие
25576
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа