Атбасар ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 20 қарашадағы № а-11/383 "2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" қаулысына өзгертулер енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 15 қаңтардағы № а-1/6 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 3 ақпанда № 5240 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

О внесении изменений в постановление акимата Атбасарского района от 20 ноября 2015 года № а-11/383 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год"
Постановление акимата Атбасарского района Акмолинской области от 15 января 2016 года № а-1/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 3 февраля 2016 года № 5240
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

Қазақстан Республикасының 2001 жылға 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы», 2007 жылғы 27 шілдедегі «Білім туралы» Заңдарына сәйкес, Атбасар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атбасар ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 20 қарашадағы № а-11/383 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5121 тіркелген, аудандық «Атбасар» газетінде 2015 жылдың 25 желтоқсанында, аудандық «Простор» газетінде 2015 жылдың 25 желтоқсанында жарияланған) «2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы» қаулысына келесідей өзгертулер енгізілсін:
осы қаулыға қосымшаны қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 27 июля 2007 года «Об образовании», акимат Атбасарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Атбасарского района от 20 ноября 2015 года № а-11/383 «Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5121, опубликовано от 25 декабря 2015 года в районной газете «Атбасар», от 25 декабря 2015 года в районной газете «Простор») следующее изменение:
приложение к настоящему постановлению изложить в новой редакции согласно приложению

2. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А.Никишов
Атбасар ауданы әкімдігінің
2016 жылғы «15» қаңтардағы
№ а-1/6 қаулысына қосымша
2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі білім беру ұйымының түрі
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының айына жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері (теңге)
мемлекеттік
жеке меншік
мемлекеттік
жеке меншік
1
Балабақша

2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие 1 января 2016 года.
Аким района                                А.Никишов
Приложение
к постановлению акимата
Атбасарского района
от 15 января 2016
года № а-1/6
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год
Вид дошкольной организации образования
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования дошкольных организаций в месяц (в тенге)
государственный
частный
государственный
частный
1
Детский сад