Атбасар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 5С 35/2 "2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 12 ақпандағы № 5С 37/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 25 ақпанда № 5265 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104 бабының 5 тармағына, 109 бабының 1 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының "2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 5С 35/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5193 тіркелген, 2016 жылғы 29 қаңтардағы "Атбасар", "Простор" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 383 774,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 210 731,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9 305,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 65 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 098 738,0 мың теңге;
2) шығындар – 3 402 332,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 6 022,8 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 9 545,8 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 523,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -24 580,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 24 580,8 мың теңге:
қарыздар түсімі – 9 545,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 523,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 18 558,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Атбасар аудандық
мәслихатының хатшысы
Борұмбаев Б.А.
"КЕЛІСІЛДІ"
Атбасар ауданының әкімі
12 ақпан 2016 жыл
А.Н.Никишов
2016 жылғы 12 ақпандағы

О внесении изменений в решение Атбасарского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 5С 35/2 "О бюджете района на 2016-2018 годы"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 12 февраля 2016 года № 5С 37/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 25 февраля 2016 года № 5265
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атбасарского районного маслихата "О бюджете района на 2016-2018 годы" от 23 декабря 2015 года № 5С 35/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5193, опубликовано 29 января 2016 года в газетах "Атбасар", "Простор") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 383 774,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 210 731,0 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 9 305,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 65 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 098 738,0 тысяч тенге;
2) затраты – 3 402 332,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6 022,8 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 9 545,8 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 523,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -24 580,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 24 580,8 тысяч тенге:
поступление займов – 9 545,0 тысяч тенге;
погашение займов – 3 523,0 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 18 558,8 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии,
секретарь Атбасарского
районного маслихата
Борумбаев Б.А.
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Атбасарского района
12 февраля 2016 год
А.Н.Никишов
Приложение
к решению Атбасарского
районного маслихата
от 12 февраля 2016 года

458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7 957,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 957,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
27 261,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 646,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 615,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
2 000,0
02
Қорғаныс
7 091,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
7 091,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2 051,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
4 880,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
160,0
04
Бiлiм беру
2 467 045,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 467 045,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 247,0
003
Жалпы білім беру
1 993 879,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
1 625,0
006
Балаларға қосымша білім беру
106 630,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
108 416,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
23 023,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
478,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
221 547,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
2 200,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
136 440,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
132 630,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7 957,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
7 957,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
27 261,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
23 646,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 615,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
2 000,0
02
Оборона
7 091,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
7 091,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2 051,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
4 880,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
160,0
04
Образование
2 467 045,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 467 045,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
9 247,0
003
Общеобразовательное обучение
1 993 879,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
1 625,0
006
Дополнительное образование для детей
106 630,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
108 416,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
23 023,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
478,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
221 547,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2 200,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
136 440,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
132 630,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

5 621,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
17 497,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 867,0
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
8 500,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
3 130,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
10 352,0
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 037,0
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
24,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
4 291,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
87 349,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
4 501,0
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
4 501,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
12 505,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 505,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
9 514,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 514,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
60 829,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 763,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
200,0
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
700,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
49 166,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
14 116,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
8 049,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 049,0
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
6 067,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 067,0
12
Көлiк және коммуникация
67 677,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
50 000,0
045
Елді-мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу

5 621,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
17 497,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
5 867,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
8 500,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
3 130,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
10 352,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
6 037,0
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
24,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
4 291,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
87 349,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
4 501,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
4 501,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
12 505,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
12 505,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
9 514,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9 514,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
60 829,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
10 763,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
200,0
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
700,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
49 166,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
14 116,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
8 049,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
8 049,0
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
6 067,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
6 067,0
12
Транспорт и коммуникации
67 677,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
50 000,0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов