Атбасар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 5С 21/7 "Атбасар ауданының Атбасар қаласы және ауылдық елді мекендердегі жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 27 сәуірдегі № 6С 2/6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 23 мамырда № 5374 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына, "Ақмола облысының әкімшілік-аумақтық құрылысын өзгерту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № А-11/556 қаулысына және Ақмола облыстық мәслихатының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 5С-20-10 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5105 тіркелген) шешіміне сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының "Атбасар ауданының Атбасар қаласы және ауылдық елді мекендердегі жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 5С 21/7 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3993 тіркелген, 2014 жылғы 7 ақпандағы "Атбасар", "Простор" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
аталған шешiмнің 2 қосымшасы осы шешiмнiң қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,Атбасар аудандық
мәслихатының хатшысы
Борұмбаев Б.А.
"Келісілді"
Атбасар аудан әкімінің
міндетін атқарушы
А.В.Чириков
27 сәуір 2016 жыл
2016 жылғы 27 сәуірдегі
№ 6С 2/6 Атбасар аудандық
мәслихатының шешіміне
қосымша
Атбасар аудандық мәслихатының
2013 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 5С 21/7 шешіміне
2 қосымша
Атбасар ауданының ауылдық елді мекендердегі жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Аймақтар №
Төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Аймаққа енетін ауылдық елді мекендердің атауы (ауылдық округтер бойынша)
1
2
3
І
2,0

О внесении изменения в решение Атбасарского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 5С 21/7 "Об утверждении поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки города Атбасар и сельских населенных пунктов Атбасарского района"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 27 апреля 2016 года № 6С 2/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 23 мая 2016 года № 5374
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением акимата Акмолинской области от 21 октября 2015 года № А-10/483 и решением Акмолинского областного маслихата от 21 октября 2015 года № 5С-42-6 "О переименовании села Октябрьское и Октябрьского сельского округа Атбасарского района Акмолинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5105), Абасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атбасарского районного маслихата "Об утверждении поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки города Атбасар и сельских населенных пунктов Атбасарского района" от 25 декабря 2013 года № 5С 21/7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3993, опубликовано 7 февраля 2014 года в газетах "Атбасар", "Простор") следующее изменение:
приложение 2 к указанному решению, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии, секретарь Атбасарского
районного маслихата
Б.А.Борумбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности
акима Атбасарского района
А.В.Чириков
27 апреля 2016 года
Приложение
к решению Атбасарского районного маслихата от 27 апреля 2016 года № 6С 2/6
Приложение 2
к решению Атбасарского
районного маслихата
от 25 декабря 2013 года № 5С 1/7
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки сельских населенных пунктов Атбасарского района
№ зоны
Поправочный коэффициент к базовым ставкам платы
Название сельских населенных пунктов, входящих в зону (по сельским округам)
1
2
3
I
2,0

01-003-049
Тельман ауылы (№ 87 разъезд) (Тельман ауылдық округі)

01-003-049
село Тельмана (разъезд № 87) (Тельманский сельский округ)