Атбасар ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 20 қарашадағы № а-11/383 "2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" қаулысына өзгерту енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 22 маусымдағы № а-6/213 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 21 шілдеде № 5467 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

О внесении изменения в постановление акимата Атбасарского района от 20 ноября 2015 года № а-11/383 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год"
Постановление акимата Атбасарского района Акмолинской области от 22 июня 2016 года № а-6/213. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 21 июля 2016 года № 5467
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңдарына сәйкес, Атбасар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атбасар ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 20 қарашадағы № а-11/383 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5121 тіркелген, аудандық "Атбасар" газетінде 2015 жылдың 25 желтоқсанында, аудандық "Простор" газетінде 2015 жылдың 25 желтоқсанында жарияланған) "2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" қаулысына келесідей өзгерту енгізілсін:
осы қаулыға қосымшаны қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Атбасарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Атбасарского района от 20 ноября 2015 года № а-11/383 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5121, опубликовано от 25 декабря 2015 года в районной газете "Атбасар", от 25 декабря 2015 года в районной газете "Простор") следующее изменение:
приложение к настоящему постановлению изложить в новой редакции согласно приложению.

2. Аудан әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Никишов
Атбасар ауданы әкімдігінің
2016 жылғы "22" маусымдағы
№ а-6/213 қаулысына
қосымша
2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі білім беру ұйымының түрі
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының айына жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері (теңге)
мемлекеттік
жеке меншік
мемлекеттік
жеке меншік
1
Балабақша

2. Настоящее постановление акимата района вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района А.Никишов
Приложение
к постановлению акимата
Атбасарского района
от 22 июня 2016 года № а-6/213
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год
Вид дошкольной организации образования
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования дошкольных организаций в месяц (в тенге)
государственный
частный
государственный
частный
1
Детский сад