Новомариновка ауылының көшелерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Атбасар ауданы Шұңқыркөл ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 28 желтоқсандағы № 2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 16 қаңтарда № 5709 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы",1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңдарына сәйкес, халықтың пікірі ескере отырып, Ақмола облыстық ономастика комиссиясы отырысының 2016 жылғы 21 қазандағы қорытындысының негізінде, Шұңқыркөл ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.Новомариновка ауылының көшелері қайта аталсын:
№ 5 көшесі Жастар көшесіне;
№ 6 көшесі Шаңырақ көшесіне;
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
С.Валитова
"КЕЛІСІЛДІ"
"Атбасар ауданының мәдениет
және тілдерді дамыту бөлімі"
мемлекеттік мекемесі
басшысының міндетін
атқарушы
Ж.Қалиякбарова
2016 жылы "28".12.
"Атбасар ауданының сәулет
және қала құрылысы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
М.Жанабаев
2016 жылы "28".12.

О переименовании улиц села Новомариновка
Решение акима Шункыркольского сельского округа Атбасарского района Акмолинской области от 28 декабря 2016 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 16 января 2017 года № 5709
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения, на основании заключения заседания Акмолинской областной ономастической комиссии от 21 октября 2016 года, аким Шункыркольского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Новомариновка:
улицу № 5 на улицу Жастар;
улицу № 6 на улицу Шанырак;
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
С.Валитова
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющая обязанности
руководителя государственного
учреждения "Отдел культуры и
развития языков Атбасарского
района"
Ж.Калиякбарова
"28".12. 2016 года
Руководитель государственного
учреждения "Отдел архитектуры
и градостроительства Атбасарского
района"
М.Жанабаев
"28".12. 2016 года