Бұланды аудандық мәслихатының 2014 жылғы 11 сәуірдегі № 5С-26/2 "Бұланды ауданының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2016 жылғы 11 тамыздағы № 6С-5/6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 қыркүйекте № 5528 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 6С-8/5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 23.12.2016 № 6С-8/5 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңы 39-3 бабының 6 тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 қазандағы № 1106 қаулысымен бекітілген Бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің үлгі қағидаларына сәйкес, Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының "Бұланды ауданының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" 2014 жылғы 11 сәуірдегі № 5С-26/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4179 болып тіркелген, аудандық "Бұланды таңы" және "Вести Буланды жаршысы" газеттерінде 2014 жылғы 23 мамырда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Бұланды ауданының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларындағы бүкіл мәтінінде:
мемлекеттік тілде "селолық" деген сөз;
орыс тілінде "аульных" және "аульного" деген сөздер алынып тасталсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс 5 – сессияның
төрағасы
Б.Қажақанов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Ш.Құсайынов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бұланды ауданының әкімі Қ.Испергенов
11 тамыз 2016 жыл

О внесении изменений в решение Буландынского районного маслихата от 11 апреля 2014 года № 5С-26/2 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества Буландынского района"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 11 августа 2016 года № 6С-5/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 сентября 2016 года № 5528. Утратило силу решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2016 года № 6С-8/5
Сноска. Утратило силу решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 23.12.2016 № 6С-8/5 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 6 статьи 39-3 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с Типовыми правилами проведения раздельных сходов местного сообщества, утвержденными Постановлением Правительства Республики Казахстан 18 октября 2013 года № 1106, Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Буландынского районного маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества Буландынского района" от 11 апреля 2014 года № 5С-26/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4179, опубликованное 23 мая 2014 года в газетах "Бұланды таңы" и "Вести Буланды жаршысы") следующие изменения:
исключить по всему тексту в Правилах проведения раздельных сходов местного сообщества Буландынского района, утвержденных указанным решением:
на государственном языке слово "селолық";
на русском языке слова "аульных" и "аульного".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель
5 внеочередной сессии
Б.Кажаканов
Секретарь
районного маслихата
Ш.Кусаинов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Буландынского района К.Испергенов
11 августа 2016 года