Бұланды аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 5С-43/1 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 6С-8/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 28 желтоқсанда № 5638 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің, 109 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 1 тармағына сәйкес Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 5С-43/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5195 болып тіркелген, 2016 жылғы 22 қаңтарда "Бұланды таңы" газетінде және 2016 жылғы 22 қаңтарда "Вести Бұланды жаршысы" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда баяндалсын:
1) кірістер – 3587125,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 601679,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 32589,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 38794,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2914063,0 мың теңге;
2) шығындар – 3613143,7 мың теңге;
6 тармақтағы бірінші азат жолындағы "1357882,0" деген сандар "1383026,0" деген сандармен ауыстырылсын;
6 тармақтың 2), 4) тармақшалары жаңа редакцияда баяндалсын:
2) облыстық бюджеттен 39768,0 мың теңге сомасында дамуға нысаналы трансферттер, соның ішінде:
29500,0 мың теңге бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға;
1,0 мың теңге коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) құрылысына, реконструкциялауға;
4158,0 мың теңге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға;
6109,0 мың теңге коммуналдық шаруашылықты дамытуға;
4) облыстық бюджеттен 271361,3 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер, соның ішінде:
50000,0 мың теңге автомобиль жолдарын жөндеуге және күтіп- ұстауға;
33724,0 мың теңге эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге;
3000,0 мың теңге бруцеллезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын (50 % дейін) өтеуге;
4320,0 мың теңге патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағуға;

О внесении изменений в решение Буландынского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 5С-43/1 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2016 года № 6С-8/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 28 декабря 2016 года № 5638
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Буландынского районного маслихата "О районном бюджете на 2016-2018 годы" от 23 декабря 2015 года № 5С-43/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5195, опубликовано 22 января 2016 года в газете "Бұланды Таңы" и 22 января 2016 года в газете "Вести Бұланды жаршысы") следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 3587125,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 601679,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 32589,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 38794,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 2914063,0 тысяч тенге;
2) затраты – 3613143,7 тысяч тенге;";
в первом абзаце пункта 6 цифры "1357882,0" заменить на цифры "1383026,0";
подпункты 2), 4) пункта 6 изложить в новой редакции:
"2) целевые трансферты на развитие из областного бюджета в сумме 39768,0 тысяч тенге, в том числе:
29500,0 тысяч тенге на строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования;
1,0 тысяча тенге на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда;
4158,0 тысяч тенге на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
6109,0 тысяч тенге на развитие коммунального хозяйства;
4) целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 271361,3 тысяч тенге, в том числе:
50000,0 тысяч тенге на ремонт и содержание автомобильных дорог;
33724,0 тысячи тенге на проведение противоэпизоотических мероприятий;
3000,0 тысячи тенге на возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направленных на санитарный убой;
4320,0 тысяч тенге на содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям;

1613,0 мың теңге мектептерге арнап электрондық оқулықтар сатып алуға;
1150,9 мың теңге Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 71 жылдығына орай бір жолғы материалдық көмек төлеуге;
39000,0 мың теңге білім беру объектілерінің күрделі жөндеуіне және материалдық-техникалық базасын нығайтуға;
73000,0 мың теңге тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға;
95,9 мың теңге сібір жарасы қорымдары ошақтарында іс-шаралар өткізуге;
23974,5 мың теңге Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға;
41483,0 мың теңге Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 25-жылдық күніне орай бір жолғы төлемдер.";
көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезекті 8 – сессияның
төрағасы
Ж.Жақыпов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Ш.Құсайынов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бұланды ауданы әкімінің м.а О.Смағұлов
23 желтоқсан 2016 жыл
Бұланды аудандық
мәслихатының
2016 жылғы 23 желтоқсандағы

1613,0 тысяч тенге на приобретение электронных учебников для школ;
1150,9 тысяч тенге на выплату единовременной материальной помощи к 71-летию Победы в Великой Отечественной войне;
39000,0 тысяч тенге на капитальный ремонт и укрепление материально-технической базы объектов образования;
73000,0 тысяч тенге на развитие жилищно-коммунального хозяйства;
95,9 тысяч тенге на проведение мероприятий по очагам сибиреязвенных захоронений;
23974,5 тысячи тенге на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020;
41483,0 тысячи тенге на единовременные выплаты к 25-летию Дня Независимости Республики Казахстан.";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель 8 очередной
сессии
Ж.Жакупов
Секретарь районного
маслихата
Ш.Кусаинов
"СОГЛАСОВАНО"
И.о. акима Буландынского
района
О.Смагулов
23 декабря 2016 года
Приложение 1
к решению Буландынского
районного маслихата
от 23 декабря 2016 года