Ерейментау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 5С-44/2-15 "2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 24 тамыздағы № 6С-6/4-16 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 9 қыркүйекте № 5519 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ерейментау аудандық мәслихатының "2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 5С-44/2-15 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5194 болып тіркелген, аудандық "Ереймен" газетінде 2016 жылғы 16 қаңтарда, аудандық "Ерейментау" газетінде 2016 жылғы 16 қаңтарда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2016–2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 638 461,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 981 933,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 971,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 9 400,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 644 157,6 мың теңге;
2) шығындар – 3 692 080,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 10 776,2 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 14 744,2 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 968,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 827,6 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 827,6 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 65 222,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 65 222,9 мың теңге.";
6-1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"6-1. 2016 жылға арналған аудан бюджетінде 2016 жылдың 1 қаңтарында пайда болған 54 446,9 мың теңге сомасындағы бюджеттік қаражаттардың бос қалдықтары белгіленген заңнамалық тәртіпте пайдаланылатыны есепке алынсын.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 6, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау аудандық мәслихатының
сессия төрағасы
А.Сырымбетов
Ерейментау аудандық
мәслихатының хатшысы
Қ.Махметов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ерейментау ауданының әкімі Е.Нұғыманов
"24" тамыз 2016 жыл
Ерейментау аудандық
мәслихатының
2016 жылғы 24 тамыздағы

О внесении изменений в решение Ерейментауского районного маслихата от 28 декабря 2015 года № 5С-44/2-15 "О бюджете района на 2016-2018 годы"
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 24 августа 2016 года № 6С-6/4-16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 сентября 2016 года № 5519
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ерейментауского районного маслихата "О бюджете района на 2016-2018 годы" от 28 декабря 2015 года № 5С-44/2-15 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5194, опубликовано 16 января 2016 года в районной газете "Ереймен", 16 января 2016 года в районной газете "Ерейментау") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2016-2018 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 638 461,6 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 981 933,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 971,0 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 9 400,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 644 157,6 тысяч тенге;
2) затраты – 3 692 080,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 10 776,2 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 14 744,2 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 968,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 827,6 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 827,6 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 65 222,9 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 65 222,9 тысячи тенге.";
пункт 6-1 изложить в новой редакции:
"6-1. Учесть, что в бюджете района на 2016 год, в установленном законодательством порядке, используются свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2016 года в сумме 54 446,9 тысячи тенге.";
приложения 1, 4, 5, 6, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
Ерейментауского районного
маслихата
А.Сырымбетов
Секретарь Ерейментауского
районного маслихата
Қ.Махметов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Ерейментауского района Е.Нугманов
"24" августа 2016 года
Приложение 1
к решению Ерейментауского
районного маслихата
от 24 августа 2016 года

3 851,0
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
3 851,0
048
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
3 851,0
04
Білім беру
2 306 727,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
4 042,0
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
4 042,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 151 042,1
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 340,5
003
Жалпы білім беру
1 699 164,6
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
6 005,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
32 353,0
006
Балаларға қосымша білім беру
65 273,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
179 976,0
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
23 271,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
638,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
109 829,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
20 192,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
55 692,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
55 692,9
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
95 950,0
033
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
95 950,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
136 392,8
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
130 117,8
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 012,5
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
23 029,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
0,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету

3 851,0
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
3 851,0
048
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
3 851,0
04
Образование
2 306 727,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
4 042,0
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
4 042,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 151 042,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
14 340,5
003
Общеобразовательное обучение
1 699 164,6
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
6 005,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
32 353,0
006
Дополнительное образование для детей
65 273,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
179 976,0
012
Капитальные расходы государственного органа
0,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
23 271,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
638,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
109 829,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
20 192,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
55 692,9
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
55 692,9
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
95 950,0
033
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
95 950,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
136 392,8
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
130 117,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
30 012,5
002
Программа занятости
23 029,0
005
Государственная адресная социальная помощь
0,0
006
Оказание жилищной помощи

5 468,0
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
0,0
057
Cпорт объектілерін дамыту
0,0
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
28 000,0
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
28 000,0
024
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
28 000,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
159 371,6
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
7 533,0
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
7 533,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
15 528,3
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 528,3
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
18 101,5
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 717,5
004
Жерді аймақтарға бөлу жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
1 771,9
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
3 342,1
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
270,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
118 208,8
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 860,1
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
517,7
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
2 984,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
919,0
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
0,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
72 847,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
26 081,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
7 384,1
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
7 384,1
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

5 468,0
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
0,0
057
Развитие объектов спорта
0,0
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
28 000,0
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
28 000,0
024
Развитие теплоэнергетической системы
28 000,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
159 371,6
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
7 533,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
7 533,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
15 528,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
15 528,3
006
Капитальные расходы государственного органа
0,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
18 101,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
12 717,5
004
Организация работ по зонированию земель
1 771,9
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
3 342,1
007
Капитальные расходы государственного органа
270,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
118 208,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
14 860,1
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
517,7
006
Организация санитарного убоя больных животных
2 984,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
919,0
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов с сырья животного происхождения
0,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
72 847,0
003
Капитальные расходы государственного органа
0,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
26 081,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
7 384,1
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
7 384,1
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне

1 878,0
Экономикалық тұрақтылықты қамтамасыз етуге
7 500,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
52 632,0
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін
259,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
2 373,0
Экономикалық тұрақтылықты қамтамасыз етуге
50 000,0
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
2 431,0
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін
291,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
2 140,0
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
8 727,0
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін
1 709,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
7 018,0
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
27 854,1
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін
6 014,1
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
21 840,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
5 219,0
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін
318,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
4 901,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
30 556,9
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін
29 278,9
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
1 278,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
2 244,0
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін

1 878,0
На обеспечение экономической стабильности
7 500,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
52 632,0
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
259,0
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
2 373,0
На обеспечение экономической стабильности
50 000,0
Аппарат маслихата района (города областного значения)
2 431,0
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
291,0
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
2 140,0
Аппарат акима района (города областного значения)
8 727,0
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
1 709,0
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
7 018,0
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
27 854,1
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
6 014,1
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
21 840,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
5 219,0
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
318,0
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
4 901,0
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
30 556,9
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
29 278,9
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
1 278,0
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
2 244,0
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам

196 365,0
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан нысаналы трансферттер есебінен инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға (60 пәтерлік тұрғын үйге инженерлік желілерді салу)
45 864,0
Бюджеттік кредиттер
14 744,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
14 744,0
Мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттер
14 744,0
Ерейментау аудандық
мәслихатының
2016 жылғы 24 тамыздағы
№ 6С-6/4-16 шешіміне
3 қосымша
Ерейментау аудандық
мәслихатының
2015 жылғы 28 желтоқсандағы

196 365,0
На проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан (Строительство инженерных сетей к 60-квартирному дому)
45 864,0
Бюджетные кредиты
14 744,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
14 744,0
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
14 744,0
Приложение 3
к решению Ерейментауского
районного маслихата
от 24 августа 2016 года
№ 6С-6/4-16
Приложение 5
к решению Ерейментауского
районного маслихата
от 28 декабря 2015 года

№ 5С-44/2-15 шешіміне
5 қосымша
2016 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома, мың теңге
Барлығы
338 578,1
Нысаналы ағымды трансферттер
189 290,1
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
99 445,7
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды өткізуге
72 847,0
Сібір жарасы қорымдары ошақтарында іс-шаралар өткізуге
517,7
Бруцеллезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ мүйізді малдың) құның (50%-ға дейін) өтеуге
26 081,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
10 210,0
Мектептерге арнап электрондық оқулықтар сатып алуға
1 125,0
Новомарковка орта мектебін күрделі жөндеуге жобалау-сметалық құжаттарын дайындауға
4 200,0
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағуға
4 885,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
37 000,0
Автомобиль жолдарын жөндеуге
30 000,0
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгіліне дайындалу үшін
7 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
41 616,0
Балалар мен жасөспірімдердің спорттық мектептері шығындарының облыстық бюджеттен аудандық (қалалық) бюджетке ауыстырылуына байланысты
41 616,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 018,4
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 71-жылдығына арналған бір жолғы материалдық көмекке төлеуге
1 018,4
Дамуға арналған нысаналы трансферттер
149 288,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
149 288,0
Ерейментау ауданының Ерейментау қаласындағы 200 орындық мектептің құрылысы
90 000,0
Ерейментау қаласындағы 60 пәтерлік (жалгерлік) коммуналдық тұрғын үйдің құрылысы
31 288,0
Ерейментау ауданы Ерейментау қаласын жылумен қамтамасыз ету жүйесін және №5 қазандықты қайта жаңартуға мемлекеттік сараптама өткізумен жобалау-сметалық құжаттарын әзірлеу
28 000,0
Ерейментау аудандық
мәслихатының
2016 жылғы 24 тамыздағы
№ 6С-6/4-16 шешіміне
4 қосымша
Ерейментау аудандық
мәслихатының
2015 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 5С-44/2-15 шешіміне
6 қосымша
2016 жылға арналған Ерейментау қаласы және ауылдық округтер мен ауылдар әкімдері аппараттарының бюджеттік бағдарламалары бойынша шығындар
Функционалдық топ
Сома, мың теңге
Функционалдық шағын топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
6
ШЫҒЫНДАР
04
Бiлiм беру
4 042,0
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
4 042,0

№ 5С-44/2-15
Целевые трансферты из областного бюджета на 2016 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
338 578,1
Целевые текущие трансферты
189 290,1
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
99 445,7
На проведение противоэпизоотических мероприятий
72 847,0
На проведение мероприятий по очагам сибиреязвенных захоронений
517,7
На возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направляемых на санитарный убой
26 081,0
Отдел образования района (города областного значения)
10 210,0
На приобретение электронных учебников для школ
1 125,0
На разработку проектно-сметной документации на капитальный ремонт Новомарковской средней школы
4 200,0
На содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
4 885,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
37 000,0
На ремонт автомобильных дорог
30 000,0
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
7 000,0
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
41 616,0
В связи с передачей расходов детских юношеских спортивных школ из областного бюджета на районные (городские) бюджеты
41 616,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 018 ,4
На выплату единовременной материальной помощи к 71-годовщине Победы в Великой Отечественной войне
1 018,4
Целевые трансферты на развитие
149 288,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
149 288,0
Строительство школы на 200 мест в городе Ерейментау Ерейментауского района
90 000,0
Строительство 60 квартирного (арендного) коммунального жилого дома в городе Ерейментау
31 288,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением государственной экспертизы на реконструкцию котельной №5 и системы теплоснабжения города Ерейментау Ерейментауского района
28 000,0
Приложение 4
к решению Ерейментауского
районного маслихата
от 24 августа 2016 года
№ 6С-6/4-16
Приложение 6
к решению Ерейментауского
районного маслихата
от 28 декабря 2015 года
№ 5С-44/2-15
Затраты по бюджетным программам аппаратов акима города Ерейментау, сельских округов и сел на 2016 год
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
6
ЗАТРАТЫ
04
Образование
4 042,0
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
4 042,0