Ерейментау ауданында жиналыстар, митингiлер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткiзу тәртiбiн қосымша реттеу туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 24 тамыздағы № 6С-6/5-16 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 29 қыркүйекте № 5551 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 маусымдағы № 6С-50/14-20 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 30.06.2020 № 6С-50/14-20 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына, "Қазақстан Республикасында бейбiт жиналыстар, митингiлер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткiзу тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы Заңының 10 бабына сәйкес, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ерейментау ауданында жиналыстар, митингiлер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткiзу тәртiбi қосымшаға сәйкес қосымша реттелсін.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы
А.Сырымбетов
Ерейментау аудандық
мәслихатының
хатшысы
Қ.Махметов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ерейментау ауданының әкімі Е.Нұғыманов
"24" тамыз 2016 жыл
Ерейментау аудандық мәслихатының
2016 жылғы 24 тамызы
№ 6С-6/5-16 шешіміне
қосымша
Ерейментау ауданында жиналыстар, митингiлер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткiзудің қосымша тәртiбi
1. Жиналыстар мен митингілер өткізу орындары белгіленсін:
1) Ерейментау қаласы, А. Құнанбаев көшесі, орталық алаң;
2) Ерейментау қаласы, Үмбетей жырау атындағы көшесі мен Ш. Уалиханов көшесінің қиылысындағы алаң.
2. Шерулер мен демонстрациялар өткізу маршруты белгіленсін:
Ерейментау қаласы, Жеңіс көшесі мен А. Құнанбаев көшесінің қиылысынан бастап, әрі қарай А. Құнанбаев көшесімен Үмбетей жырау атындағы көшесінің қиылысына дейін.
3. Іс-шара уәкілдері (ұйымдастырушылары) мен қатысушыларына алкогольдік және есірткілік масаң күйінде қатысуға жол берілмейді.
4. Қоғамдық тәртіп пен пикет қатысушыларының қауіпсіздігін қамтамасыз ету мақсатында:
1) түрлі жеке дара пикеттерге қатысушылар бір-бірінен 50 метрден кем емес қашықтықта орналасуы немесе бір-біріне айқын көрінбей тұруы қажет;

О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Ерейментауском районе
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 24 августа 2016 года № 6С-6/5-16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 29 сентября 2016 года № 5551. Утратило силу решением Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 30 июня 2020 года № 6С-50/14-20
Сноска. Утратило силу решением Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 30.06.2020 № 6С-50/14-20 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан", Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Дополнительно регламентировать порядок проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Ерейментауском районе согласно приложения.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Ерейментауского районного
маслихата
А.Сырымбетов
Секретарь
Ерейментауского районного
маслихата
К.Махметов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Ерейментауского района Е.Нұғыманов
"24" августа 2016 года
Приложение
к решению Ерейментауского
районного маслихата
от 24 августа 2016 года
№ 6С-6/5-16
Дополнительный порядок проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Ерейментауском районе
1. Определить места проведения собраний и митингов:
1) город Ерейментау, улица А.Кунанбаева, центральная площадь;
2) город Ерейментау, площадь на пересечении улиц имени Умбетея жырау и Ш.Валиханова.
2. Определить маршрут проведения шествий и демонстраций:
город Ерейментау, от пересечения улицы Женис с улицей А.Кунанбаева, далее по улице А.Кунанбаева до пересечения с улицей имени Умбетея жырау.
3. Уполномоченным (организаторам) и участникам мероприятия не допускается участие в состоянии алкогольного и наркотического опьянения.
4. В целях обеспечения общественного порядка и безопасности участников пикета:
1) участники различных одиночных пикетов должны располагаться друг относительно друга на расстоянии не менее 50 метров или не быть в пределах прямой видимости;

2) бір күнде және бір уақытта бір объектіде үштен аспайтын жеке дара пикетті өткізуге рұқсат етіледі.
5. Пикет өткізу кезінде:
1) пикет өткізілетін объектінің алдында тұруға, отыруға;
2) көрнекі үгіт құралдарын пайдалануға;
3) пикеттің тақырыбы бойынша қысқа ұрандар, слогандар айғайлап айтуға рұқсат етіледі.
6. Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізуге рұқсат беруден Ерейментау ауданының әкімдігі бас тартқан жағдайда немесе оны тыйым салу туралы шешім шығарылса, уәкілдер (ұйымдастырушылар) барлық дайындық шараларын тоқтатуға және бұл туралы ықтимал қатысушыларды тиісті хабардар ету бойынша тез арада шаралар қолданады.

2) в один и тот же день и время, на одном и том же объекте допускается проведение не более трех одиночных пикетов.
5. При пикетировании разрешается:
1) стоять, сидеть у пикетируемого объекта;
2) использовать средства наглядной агитации;
3) выкрикивать краткие лозунги, слоганы по теме пикета.
6. В случае, когда получен отказ акимата Ерейментауского района в проведении собрания, митинга, шествия, пикета и демонстрации или когда состоялось решение о его запрещении, уполномоченные (организаторы) незамедлительно принимают меры по отмене всех подготовительных мероприятий и по надлежащему оповещению об этом потенциальных участников.