"Еңбекшілдер ауданындағы коммуналдық мүлікті иеліктен айыру түрлерін таңдау бойынша өлшемдерді айқындау туралы"
Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 26 сәуірдегі № а-5/81 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 24 мамырда № 5378 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Біржан сал ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 28 наурыздағы № а-3/126 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Біржан сал ауданы әкімдігінің 28.03.2018 № а-3/126 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа еңгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, "Жекешелендіру объектілерін сату қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 9 тамыздағы № 920 қаулысы негізінде, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Еңбекшілдер ауданындағы коммуналдық мүлікті иеліктен айыру түрлерін таңдау бойынша өлшемдерін қосымшасына сәйкес айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары О.Т.Ахметоваға жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Қиықов
Еңбекшілдер аудан әкімдігінің
2016 жылғы " 26 " 04
№ а-5/81 қаулысына
қосымша
Еңбекшілдер ауданындағы коммуналдық мүлікті иеліктен айыру түрлерін таңдау бойынша өлшемдер
№ р/р
өлшемдердің атауы
иеліктен айыру түрі
1.
Егер мемлекеттің алдағы уақытта мемлекеттік меншік объектісін бақылауда мүдделігі болмаса
Аукцион түріндегі жекешелендіру
2.
Сату шартын бекіту арқылы уақыттың қандай да бір кезеңіне мемлекет тарапынан бақылауды сақтау қажеттілігі болса (қызмет түрін сақтау, кредиторлық берешекті өтеу, еңбек ақы бойынша берешекті өтеу және басқа шарттар)
Тендер түріндегі жекешелендіру

"Об определении критериев по выбору видов отчуждения коммунального имущества Енбекшильдерского района"
Постановление акимата Енбекшильдерского района Акмолинской области от 26 апреля 2016 года № а-5/81. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 24 мая 2016 года № 5378. Утратило силу постановлением акимата района Биржан сал Акмолинской области от 28 марта 2018 года № а-3/126
Сноска. Утратило силу постановлением акимата района Биржан сал Акмолинской области от 28.03.2018 № а-3/126 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2011 года № 920 "Об утверждении Правил продажи объектов приватизации", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить критерии по выбору видов отчуждения коммунального имущества Енбекшильдерского района согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ахметову О.Т.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района А.Кииков
Приложение
к постановлению акимата
Енбекшильдерского района
от " 26 " 04 2016 года
№ а-5/81
Критерии по выбору видов отчуждения коммунального имущества Енбекшильдерского района
№ п/п
наименование критерия
вид отчуждения
1.
При отсутствии заинтересованности государства в дальнейшем контроле над объектом государственной собственности
приватизация в форме аукциона
2.
При необходимости сохранения контроля со стороны государства на определенный период времени путем установления условий продажи (сохранения профиля деятельности, погашение кредиторской задолженности, погашение задолженности по заработной плате и другие условия)
приватизация в форме тендера