Есіл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 48/3 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 мамырдағы № 4/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 8 маусымда № 5413 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, 111 бабының 1 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Есіл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Есіл аудандық мәслихатының "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 48/3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5207 тіркелген, 2016 жылғы 25 қаңтарда "Жаңа Есіл" аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 3506279,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 893908 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 15096 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 13577 мың теңге;
трансферттер түсімі 2583698,3 мың теңге;
2) шығындар 3576873,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 1648633мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер 1651095 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 2462 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-1719227,1) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1719227,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының
төрағасы
К.Мистриди
Аудандық мәслихат
хатшысы
С.Ағымбаева
"КЕЛІСІЛДІ"
Есіл ауданының
әкімі
А.Қалжанов
20 мамыр 2016 жыл
Есіл аудандық мәслихатының
2016 жылғы 20 мамырдағы
№ 4/2 шешіміне
1 қосымша
Есіл аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение Есильского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 48/3 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 20 мая 2016 года № 4/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 8 июня 2016 года № 5413
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Есильского районного маслихата "О районном бюджете на 2016-2018 годы" от 23 декабря 2015 года № 48/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5207, опубликовано 25 января 2016 года в районной газете "Жаңа Есіл") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы 3506279,3 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 893908 тысяч тенге;
неналоговые поступления 15096 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 13577 тысяч тенге;
поступления трансфертов 2583698,3 тысячи тенге;
2) затраты 3576873,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 1648633 тысячи тенге, в том числе: бюджетные кредиты 1651095 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 2462 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-1719227,1) тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1719227,1 тысяча тенге.";
приложения 1, 4, 5, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии районного
маслихата
К.Мистриди
Секретарь районного
маслихата
С.Агымбаева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Есильского
района
А.Калжанов
20 мая 2016 года
Приложение 1
к решению Есильского
районного маслихата
от 20 мая 2016 года № 4/2
Приложение 1
к решению Есильского
районного маслихата

75 911
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
75 911
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
192 967,2
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
192 967,2
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
16 851
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 851
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
35 068,5
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29 334
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
668,5
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
5 066
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
7 194
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 194
02
Қорғаныс
88 787,5
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
88 787,5
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1 875
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
86 912,5
04
Бiлiм беру
2 159 485
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 134 877
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 500
003
Жалпы білім беру
1 663 239
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
18 231
006
Балаларға қосымша білім беру
60 003
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
57 190
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
21 202
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
638
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға

75 911
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района
(города областного значения)
75 911
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
192 967,2
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
192 967,2
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
16 851
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
16 851
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
35 068,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
29 334
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
668,5
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
5 066
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
7 194
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
7 194
02
Оборона
88 787,5
122
Аппарат акима района (города областного значения)
88 787,5
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1 875
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
86 912,5
04
Образование
2 159 485
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 134 877
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
13 500
003
Общеобразовательное обучение
1 663 239
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
18 231
006
Дополнительное образование для детей
60 003
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
57 190
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
21 202
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
638
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования

275 374
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
25 500
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
24 608
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
24 608
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
155 641,8
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
145 917,8
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 690
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
17 487
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
23 257
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
941
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 600
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
25 307,8
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
859
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
468
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
30 712
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
1 310
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
4 295
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1 914
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
8 129
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
4 948
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
578
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
578
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
9 146
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
9 146
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
430 230,1
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
164 500
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру

275 374
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
25 500
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
24 608
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
24 608
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
155 641,8
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
145 917,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
24 690
002
Программа занятости
17 487
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
23 257
005
Государственная адресная социальная помощь
941
006
Оказание жилищной помощи
1 600
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
25 307,8
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
859
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
468
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
30 712
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
1 310
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4 295
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1 914
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
8 129
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
4 948
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
578
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
578
464
Отдел образования района (города областного значения)
9 146
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
9 146
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
430 230,1
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
164 500
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа

164 500
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
125 282,6
011
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету
65 282,6
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
60 000
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
135 176,5
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
25 876,5
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ақмола облысының Калачи және Красногорский елді мекендерінің тұрғындарын көшіру үшін тұрғын үй және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
109 300
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
5 271
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 271
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
165 965
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
131 206
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 126
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
72 125
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
37 503
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
10 757
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1 695
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
19 117
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 212,9
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
4 490
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
6 257
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
157,1
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
15 642
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 136
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
2 254
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
6 252
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
76 916
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
3 090
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру

164 500
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
125 282,6
011
Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов
65 282,6
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
60 000
467
Отдел строительства района (города областного значения)
135 176,5
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
25 876,5
062
Строительство и (или) реконструкция жилья и инженерно-коммуникационной инфраструктуры для переселения жителей населенных пунктов Калачи и Красногорский Акмолинской области
109 300
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
5 271
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
5 271
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
165 965
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
131 206
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
9 126
003
Поддержка культурно-досуговой работы
72 125
006
Функционирование районных (городских) библиотек
37 503
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
10 757
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 695
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
19 117
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
8 212,9
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
4 490
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
6 257
006
Капитальные расходы государственного органа
157,1
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
15 642
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
7 136
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
2 254
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
6 252
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
76 916
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
3 090
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов