Есіл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 48/3 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 қарашадағы № 8/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 28 қарашада № 5599 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, 111 бабының 1 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Есіл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Есіл аудандық мәслихатының "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 48/3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5207 тіркелген, 2016 жылғы 25 қаңтарда "Жаңа Есіл" аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 3559159 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 834558 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 9311,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 33746 мың теңге;
трансферттер түсімі 2681543,7 мың теңге;
2) шығындар 3629753,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 1649409 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер 1651871 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 2462 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-1720003,1) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1720003,1 мың теңге.";
7 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"7. 2016 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 1000 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Л.Клименко
Аудандық мәслихат
хатшысы
С.Ағымбаева
"КЕЛІСІЛДІ"
Есіл ауданының әкімі А.Қалжанов
23 қараша 2016 жыл
Есіл аудандық мәслихатының
2016 жылғы 23 қарашадағы

О внесении изменений в решение Есильского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 48/3 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 23 ноября 2016 года № 8/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 28 ноября 2016 года № 5599
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Есильского районного маслихата "О районном бюджете на 2016-2018 годы" от 23 декабря 2015 года № 48/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5207, опубликовано 25 января 2016 года в районной газете "Жаңа Есіл") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы 3559159 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 834558 тысяч тенге;
неналоговые поступления 9311,3 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 33746 тысяч тенге;
поступления трансфертов 2681543,7 тысяч тенге;
2) затраты 3629753,1 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 1649409 тысяч тенге, в том числе: бюджетные кредиты 1651871 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов 2462 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-1720003,1) тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1720003,1 тысяча тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2016 год в сумме 1000 тысяча тенге.";
приложения 1, 4, 5, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
районного маслихата
Л.Клименко
Секретарь районного
маслихата
С.Агымбаева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Есильского
района
А.Калжанов
23 ноября 2016 года
Приложение 1
к решению Есильского
районного маслихата
от 23 ноября 2016 года

15 566
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
72 847
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
72 847
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
192 322,6
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
192 322,6
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
17 253
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 253
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
31 875,8
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29 199
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
668,5
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
2 008,3
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
7 194
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 194
02
Қорғаныс
3 108,1
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
3 108,1
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2 108,1
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1 000
04
Бiлiм беру
2 178 702,5
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 152 900
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 690,2
003
Жалпы білім беру
1 664 652,9
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
24 481
006
Балаларға қосымша білім беру
60 003
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
61 947,2
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
15 302
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
275 374
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
37 449,7
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі

15 566
122
Аппарат акима района (города областного значения)
72 847
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района
(города областного значения)
72 847
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
192 322,6
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
192 322,6
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
17 253
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
17 253
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
31 875,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
29 199
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
668,5
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
2 008,3
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
7 194
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
7 194
02
Оборона
3 108,1
122
Аппарат акима района (города областного значения)
3 108,1
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2 108,1
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1 000
04
Образование
2 178 702,5
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 152 900
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
13 690,2
003
Общеобразовательное обучение
1 664 652,9
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
24 481
006
Дополнительное образование для детей
60 003
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
61 947,2
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
15 302
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
275 374
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
37 449,7
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)

25 802,5
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
25 802,5
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
134 597,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
125 399,5
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 447
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
14 908,1
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
20 807,1
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
68,3
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
194,8
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
18 294,1
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
888,3
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
191,4
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
30 912
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
606,1
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
4 293,6
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
914
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
8 140,7
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
2 734
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
52
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
52
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
9 146
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
9 146
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
576 120,1
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
161 994,6
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
157 585,8
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
1 663,8
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру

25 802,5
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
25 802,5
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
134 597,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
125 399,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
22 447
002
Программа занятости
14 908,1
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
20 807,1
005
Государственная адресная социальная помощь
68,3
006
Оказание жилищной помощи
194,8
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
18 294,1
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
888,3
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
191,4
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
30 912
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
606,1
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4 293,6
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
914
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
8 140,7
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
2 734
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
52
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
52
464
Отдел образования района (города областного значения)
9 146
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
9 146
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
576 120,1
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
161 994,6
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
157 585,8
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
1 663,8
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020

2 745
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
269 567
011
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету
162 864,6
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
106 702,2
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 881,2
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
2 881,2
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
136 406,5
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
27 106,5
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ақмола облысының Калачи және Красногорский елді мекендерінің тұрғындарын көшіру үшін тұрғын үй және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
109 300
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
5 271
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 271
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
166 542
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
131 326
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 246
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
72 125
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
37 503
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
10 757
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1 695
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
19 574
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 574,4
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
4 490
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
6 352,5
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
157,1
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
15 642
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 136
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
2 254
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
6 252
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары

2 745
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
269 567
011
Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов
162 864,6
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
106 702,2
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 881,2
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
2 881,2
467
Отдел строительства района (города областного значения)
136 406,5
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
27 106,5
062
Строительство и (или) реконструкция жилья и инженерно-коммуникационной инфраструктуры для переселения жителей населенных пунктов Калачи и Красногорский Акмолинской области
109 300
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
5 271
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
5 271
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
166 542
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
131 326
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
9 246
003
Поддержка культурно-досуговой работы
72 125
006
Функционирование районных (городских) библиотек
37 503
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
10 757
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 695
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
19 574
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
8 574,4
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
4 490
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
6 352,5
006
Капитальные расходы государственного органа
157,1
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
15 642
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
7 136
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
2 254
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
6 252
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения

275 374
Цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға берiлетiн
14 880
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
10 809
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын көбейтуге
2 734
Өрлеу жобасы бойынша шартты қаржылай көмекті енгізуге
7 382
Азаматтық хал актілерін тіркеу бойынша жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын ұстауға
693
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
52
Мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілерін және нұсқауларды орнатуға
52
Ауданның ветеринария бөлімі
4 866
Ветеринария саласындағы жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын ұстауға
4 866
Ауданның ауыл шаруашылығы бөлімі
1 248
Ауыл шаруашылығы саласындағы жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын ұстауға
1 248
Бюджеттік несиелер
1 651 871
оның iшiнде:
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
7 139
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
7 139
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 644 732
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылысына, соның ішінде:
1 644 732
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен
1 644 732
Есіл аудандық мәслихатының
2016 жылғы 23 қарашадағы
№ 8/2 шешіміне
3 қосымша
Есіл аудандық мәслихатының
2015 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 48/3 шешіміне
5 қосымша
2016 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
499 824,1
Ағымдағы нысаналы трансферттер
394 587,1
оның iшiнде:
Ауданның бiлiм бөлімі
7 845
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыруға
6 720
Мектептерге арнап электрондық оқулықтар сатып алуға
1 125
Ауданның ветеринария бөлімі
26 913,4
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
25 734
Бруцеллезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын (50 %-ға дейін) өтеуге
700
Сібір жарасы қорымдары ошақтарында іс-шаралар өткізуге
479,4
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
190 629,7
Автомобиль жолдарын жөндеуге
69 840
Сумен жабдықтауды жөндеуге
80 789,7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға
40 000
Ауданның дене шынықтыру және спорт бөлімі
18 460
Балалар мен жасөспірімдердің спорттық мектептері шығындарының облыстық бюджеттен аудандық бюджетке ауыстырылуына байланысты
18 460
Есіл қаласы әкімінің аппараты
150 085,8
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға
150 085,8
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
653,2
Ұлы отан соғысындағы Жеңістің 71 жылдығына орай бір жолғы материалдық көмек төлеуге
653,2
Нысаналы даму трансферттерi
105 237
Ауданның құрылыс бөлімі
105 237
Ақмола облысының Калачи және Красногорский елді мекендерінің тұрғындарын көшіру үшін тұрғын үй және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салуға және (немесе) реконструкциялауға
105 237
Есіл аудандық мәслихатының

275 374
На создание цифровой образовательной инфраструктуры
14 880
Отдел занятости и социальных программ района
10 809
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
2 734
На внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
7 382
На содержание штатной численности местных исполнительных органов по регистрации актов гражданского состояния
693
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
52
На установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
52
Отдел ветеринарии района
4 866
На содержание штатной численности местных исполнительных органов в области ветеринарии
4 866
Отдел сельского хозяйства района
1 248
На содержание штатной численности местных исполнительных органов в области сельского хозяйства
1 248
Бюджетные кредиты
1 651 871
в том числе:
Отдел экономики и финансов района
7 139
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
7 139
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
1 644 732
На реконструкцию и строительство систем тепло-водоснабжения и водоотведения, в том числе:
1 644 732
за счет кредитования из средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
1 644 732
Приложение 3
к решению Есильского
районного маслихата
от 23 ноября 2016 года
№ 8/2
Приложение 5
к решению Есильского
районного маслихата
от 23 декабря 2015 года
№ 48/3
Целевые трансферты из областного бюджета на 2016 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
499 824,1
Целевые текущие трансферты
394 587,1
в том числе:
Отдел образования района
7 845
На содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
6 720
На приобретение электронных учебников для школ
1 125
Отдел ветеринарии района
26 913,4
На проведение противоэпизоотических мероприятий
25 734
На возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направляемых на санитарный убой
700
На проведение мероприятий по очагам сибиреязвенных захоронений
479,4
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
190 629,7
На ремонт автомобильных дорог
69 840
На ремонт системы водоснабжения
80 789,7
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
40 000
Отдел физической культуры и спорта района
18 460
В связи с передачей расходов детских юношеских спортивных школ из областного бюджета на районные бюджеты
18 460
Аппарат акима города Есиль
150 085,8
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
150 085,8
Отдел занятости и социальных программ района
653,2
На выплату единовременной материальной помощи к 71-летию Победы в Великой Отечественной войне
653,2
Целевые трансферты на развитие
105 237
Отдел строительства района
105 237
На строительство и (или) реконструкцию жилья и инженерно-коммуникационной инфраструктуры для переселения жителей населенных пунктов Калачи и Красногорский Акмолинской области
105 237
Приложение 4
к решению Есильского
районного маслихата