"Мүгедектер қатарындағы мүмкіндігі шектеулі балаларды үйде оқытуға тәртібін және мөлшерін белгілеу туралы" Жарқайың аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 қазандағы № 5С-37/3 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 6С-7/11 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 9 қаңтарда № 5674 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 06 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес, Жарқайың ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Мүгедектер қатарындағы мүмкіндігі шектеулі балаларды үйде оқытуға тәртібін және мөлшерін белгілеу туралы" Жарқайың аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 қазандағы № 5С-37/3 (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4459 болып тіркелген, 2014 жылғы 21 қарашада "Жарқайың тынысы" және "Целинное знамя" аудандық газеттерінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
А.Пугачев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Ұ.Ахметова
"КЕЛІСІЛДІ"
Жарқайың ауданының әкімі А.Үйсімбаев

О признании утратившим силу решения Жаркаинского районного маслихата от 27 октября 2014 года № 5С-37/3 "Об определении порядка и размера на обучение на дому детей с ограниченными возможностями из числа инвалидов"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2016 года № 6С-7/11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 января 2017 года № 5674
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 06 апреля 2016 года "О правовых актах", Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жаркаинского районного маслихата "Об определении порядка и размера на обучение на дому детей с ограниченными возможностями из числа инвалидов" от 27 октября 2014 года № 5С-37/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4459, опубликовано 21 ноября 2014 года в районных газетах "Жарқайың тынысы" и "Целинное Знамя").
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится со дня официального опубликования
Председатель сессии
районного маслихата
А.Пугачев
Секретарь
районного маслихата
У.Ахметова
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Жаркаинского
района
А.Уисимбаев