Жақсы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 5С-45-3 "2016-2018 жылдарға арналған Жақсы ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 6 қазандағы № 6ВС-7-1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 18 қазанда № 5574 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жақсы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы №5С-45-3 "2016-2018 жылдарға арналған Жақсы ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 14 қаңтарында № 5203 тіркелген, "Жақсы жаршысы" аудандық газетінде 2016 жылдың 18 қаңтарында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2016 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) түсімдер – 2778285,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 598413 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2882 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8590 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 2168400,5 мың теңге;
2) шығындар – 2797120 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 14551 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 22271 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7720 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 33385,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 33385,5 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1, 7, 8 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы
Б.Жанәділов
Жақсы аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Жанәділов
"КЕЛІСІЛГЕН"
Жақсы ауданының әкімі Қ.Сүйіндіков

О внесении изменений в решение Жаксынского районного маслихата от 25 декабря 2015 года № 5С-45-3 "О бюджете Жаксынского района на 2016-2018 годы"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 6 октября 2016 года № 6ВС-7-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 18 октября 2016 года № 5574
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан от 23 января 2001 года, Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаксынского районного маслихата "О бюджете Жаксынского района на 2016-2018 годы" от 25 декабря 2015 года № 5С-45-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 14 января 2016 года № 5203, опубликовано 18 января 2016 года в районной газете "Жаксынский вестник") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 2778285,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 598413 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2882 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 8590 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 2168400,5 тысяч тенге;
2) затраты – 2797120 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 14551 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 22271 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7720 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 33385,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 33385,5 тысяч тенге.".
приложения 1, 7, 8 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
Жаксынского районного
маслихата
Б.Джанадилов
Секретарь Жаксынского
районного маслихата
Б.Джанадилов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Жаксынского района К.Суюндиков

122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
79727,6
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
78613,5
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1114,1
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
146229,7
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
142515
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3714,7
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
15113,2
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12613,2
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2500
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
25685,5
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономиқалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25034
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
651,5
02
Қорғаныс
6268,3
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6268,3
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2339,6
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
3870
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
58,7
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
863,7
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
863,7
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
863,7
04
Білім беру
1796092,4
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1796092,4
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12292
003
Жалпы білім беру
1542346,1
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
19874,6
006
Балаларға қосымша білім беру
50461,4
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
60251
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі

122
Аппарат акима района (города областного значения)
79727,6
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
78613,5
003
Капитальные расходы государственного органа
1114,1
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
146229,7
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
142515
022
Капитальные расходы государственного органа
3714,7
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
15113,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
12613,2
013
Капитальные расходы государственного органа
2500
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
25685,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
25034
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
651,5
02
Оборона
6268,3
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6268,3
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2339,6
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
3870
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
58,7
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
863,7
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
863,7
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
863,7
04
Образование
1796092,4
464
Отдел образования района (города областного значения)
1796092,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
12292
003
Общеобразовательное обучение
1542346,1
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
19874,6
006
Дополнительное образование для детей
50461,4
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
60251
012
Капитальные расходы государственного органа
0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей