Сайлау учаскелерін құру туралы
Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімінің 2016 жылғы 19 қазандағы № 3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 16 қарашада № 5594 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімінің 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № 9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімінің 07.12.2018 № 9 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23 бабына сәйкес, Жақсы ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жақсы ауданы аумағында сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. "Сайлау учаскелерін құру туралы" Жақсы ауданы әкімінің 2014 жылғы 3 наурыздағы № 04 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4047 болып тіркелген, 2014 жылғы 7 сәуірдегі "Жақсы жаршысы" аудандық газетінде жарияланған) шешімі күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі К.Сүйіндіков
"КЕЛІСІЛДІ"
Жақсы аудандық
аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы
Б.Саутов

Об образовании избирательных участков
Решение акима Жаксынского района Акмолинской области от 19 октября 2016 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 16 ноября 2016 года № 5594. Утратило силу решением акима Жаксынского района Акмолинской области от 7 декабря 2018 года № 9
Сноска. Утратило силу решением акима Жаксынского района Акмолинской области от 07.12.2018 № 9 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", аким Жаксынского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Жаксынского района согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение акима Жаксынского района "Об образовании избирательных участков" от 3 марта 2014 года № 04 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4047, опубликовано 7 апреля 2014 года в районной газете "Жаксынский вестник").
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района К.Суюндиков
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Жаксынской
районной территориальной
избирательной комиссии
Б.Саутов

" 19 " 10 2016 жыл
2016 жылғы "19" қазан
№ 3
Жақсы ауданы әкімінің
шешіміне қосымша
Жақсы ауданы аумағындағы сайлау учаскелері
Ескерту. Қосымшаға өзгеріс енгізілді - Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімінің 14.09.2017 № 5 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1.
№ 449 сайлау учаскесі. Шекарасы: Подгорное ауылы.
2.
№ 450 сайлау учаскесі. Шекарасы: Чапай ауылы.
3.
№ 451 сайлау учаскесі. Шекарасы: Қызылсай ауылы.
4.
№ 452 сайлау учаскесі. Шекарасы: Киров ауылы.
5.
№ 453 сайлау учаскесі. Шекарасы: Баяғыз ауылы.
6.
№ 454 сайлау учаскесі. Шекарасы: Калинин ауылы.
7.
№ 455 сайлау учаскесі. Шекарасы: Моховое ауылы.
8.
№ 456 сайлау учаскесі. Шекарасы: Қалмақкөл ауылы.
9.
№ 457 сайлау учаскесі. Шекарасы: Новокиенка ауылы.
10.
№ 458 сайлау учаскесі. Шекарасы: Парчевка ауылы.
11.
№ 459 сайлау учаскесі. Шекарасы: Киев ауылы.
12.
№ 460 сайлау учаскесі. Шекарасы: Қайрақты ауылы.
13.
№ 462 сайлау учаскесі. Шекарасы: Тарас ауылы.
14.
№ 463 сайлау учаскесі. Шекарасы: Казахское ауылы.
15.
№ 464 сайлау учаскесі. Шекарасы: Жаңа-Қима ауылы, көшелер: Әліби Жангелдин 1, 2, 4, 4а, 4, 8, 20, 22, 24, 24а, 26, 33.

"19" 10 2016 год
Приложение
к решению акима
Жаксынского района
от "19" октября 2016 года
№ 3
Избирательные участки на территории Жаксынского района
Сноска. Приложение с изменением, внесенным решением акима Жаксынского района Акмолинской области от 14.09.2017 № 5 (вводится в действие со дня официального опубликования).
1.
Избирательный участок № 449. Границы: село Подгорное.
2.
Избирательный участок № 450. Границы: село Чапаевское.
3.
Избирательный участок № 451. Границы: село Кызылсай.
4.
Избирательный участок № 452. Границы: село Кировское.
5.
Избирательный участок № 453. Границы: село Баягиз.
6.
Избирательный участок № 454. Границы: село Калининское.
7.
Избирательный участок № 455. Границы: село Моховое.
8.
Избирательный участок № 456. Границы: село Калмакколь.
9.
Избирательный участок № 457. Границы: село Новокиенка.
10.
Избирательный участок № 458. Границы: село Парчевка.
11.
Избирательный участок № 459. Границы: село Киевское.
12.
Избирательный участок № 460. Границы: село Кайракты.
13.
Избирательный участок № 462. Границы: село Тарасовка.
14.
Избирательный участок № 463. Границы: село Казахское.
15.
Избирательный участок № 464. Границы: село Жана-Кийма, улицы:
Алиби Жангелдина 1, 2, 4, 4а, 4, 8, 20, 22, 24, 24а, 26, 33.

Амангелді Иманов 2, 3, 4, 6, 8, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 25, 28, 29, 30, 35, 40, 46.
Иван Панфилов 6, 7, 8, 10, 12, 13, 13а, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 25, 27, 29, 30, 31, 33, 35, 49, 51, 53.
Мәншүк Маметова 6, 11, 12, 15, 17, 19, 21, 23, 24, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 38, 46, 46а, 46б, 50.
30 лет Победы 3, 4, 4а, 11, 17, 20, 22, 26, 30, 32, 34, 36, 40, 42.
Дорожная 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 23.
Тауасар 1, 3, 5, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 19, 20, 24, 24а.
Баубек - батыр 2, 3, 3а, 3б, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 14.
Больничная 3, 3А, 5А, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 27, 32, 36.
Райавтодор 1, 2, 6, 7, 8, 8А, 9, 9А, 11, 12, 14, 15, 16, 16А, 19, 22.
Хлебная 1, 1А, 1Б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11.
Сельхозтехника 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 22А, 23, 24, 25.
Сельхозхимия 9.
Энергетиков 1, 1А, 2, 2А, 3, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26.
Водстрой 2, 3, 7, 8.
Шекарасы: Қима ауылы, көшелер:
Бабичевтар 1, 3, 5, 9, 10, 13, 14, 17, 19, 20, 21, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 41, 42, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 66, 70.
Ғалия Аманбекова 2, 6, 13, 17, 18, 25, 29, 32, 35, 38, 41, 44, 46, 47, 52, 54, 56, 57, 59, 60, 63, 66, 68, 76, 78, 82.
16.
№ 465 сайлау учаскесі. Шекарасы: Қима ауылы, көшелер:
Қизат Ермұханов 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 15, 17, 19, 20, 21, 25, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 66, 67, 69, 80, 82.
Әділбек Майкүтов 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 5А, 6, 6А, 7, 7А, 8, 8А, 10, 11, 13, 14, 16, 18, 19, 21, 22, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 60, 63, 81.
Карл Маркс 1, 1А, 1Б, 2, 2А, 3, 3Б, 4, 5, 6, 6А, 6Б, 7, 7А, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 22, 24, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 37, 38, 39, 42, 46, 47, 49, 57, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 69, 70, 71, 72.
Ленин 1, 1А, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 28, 29, 32, 34, 36, 37, 38, 40, 44, 48, 50, 52, 54, 64.
Киров 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 40, 46, 48, 50, 52, 54, 60, 60А, 68, 70.
Садовая 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10.
Строительная 1, 1А, 1Б, 2, 4, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 13, 14, 17, 19, 21, 23.
Студенческая 1, 1А, 2, 3, 3А, 4, 4А, 4Б, 4В, 5, 5А, 7, 8, 9.
17.
№ 467 сайлау учаскесі. Шекарасы: Алғабас ауылы.
18.
№ 468 сайлау учаскесі. Шекарасы: Запорожье ауылы, көшелер:

Амангельды Иманова 2, 3, 4, 6, 8, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 25, 28, 29, 30, 35, 40, 46.
Ивана Панфилова 6, 7, 8, 10, 12, 13, 13а, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 25, 27, 29, 30, 31, 33, 35, 49, 51, 53.
Маншук Маметовой 6, 11, 12, 15, 17, 19, 21, 23, 24, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 38, 46, 46а, 46б, 50.
30 лет Победы 3, 4, 4а, 11, 17, 20, 22, 26, 30, 32, 34, 36, 40, 42.
Дорожная 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 23.
Тауасар 1, 3, 5, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 19, 20, 24, 24а.
Баубек - батыра 2, 3, 3а, 3б, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 14.
Больничная 3, 3А, 5А, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 27, 32, 36.
Райавтодор 1, 2, 6, 7, 8, 8А, 9, 9А, 11, 12, 14, 15, 16, 16А, 19, 22.
Хлебная 1, 1А, 1Б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11.
Сельхозтехника 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 22А, 23, 24, 25.
Сельхозхимия 9.
Энергетиков 1, 1А, 2, 2А, 3, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26.
Водстрой 2, 3, 7, 8.
Границы: село Кийма, улицы:
Бабичевых 1, 3, 5, 9, 10, 13, 14, 17, 19, 20, 21, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 41, 42, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 66, 70.
Галии Аманбековой 2, 6, 13, 17, 18, 25, 29, 32, 35, 38, 41, 44, 46, 47, 52, 54, 56, 57, 59, 60, 63, 66, 68, 76, 78, 82.
16.
Избирательный участок № 465. Границы: село Кийма, улицы:
Кизата Ермуханова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 15, 17, 19, 20, 21, 25, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 66, 67, 69, 80, 82.
Адильбека Майкутова 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 5А, 6, 6А, 7, 7А, 8, 8А, 10, 11, 13, 14, 16, 18, 19, 21, 22, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 60, 63, 81.
Карла Маркса 1, 1А, 1Б, 2, 2А, 3, 3Б, 4, 5, 6, 6А, 6Б, 7, 7А, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 22, 24, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 37, 38, 39, 42, 46, 47, 49, 57, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 69, 70, 71, 72.
Ленина 1, 1А, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 28, 29, 32, 34, 36, 37, 38, 40, 44, 48, 50, 52, 54, 64.
Кирова 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 40, 46, 48, 50, 52, 54, 60, 60А, 68, 70.
Садовая 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10.
Строительная 1, 1А, 1Б, 2, 4, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 13, 14, 17, 19, 21, 23.
Студенческая 1, 1А, 2, 3, 3А, 4, 4А, 4Б, 4В, 5, 5А, 7, 8, 9.
17.
Избирательный участок № 467. Границы: село Алгабас.
18.
Избирательный участок № 468. Границы: село Запорожье, улицы:

Ивановтар 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45.
Ленин 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39а, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 99, 100, 100а, 101, 103, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 113, 114, 115, 116, 117, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160.
Мира 1а, 2, 2а, 3а, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 70, 74, 76, 77, 78, 79, 81, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 111, 112, 114, 115, 116, 117, 122, 128, 130, 132, 134, 136а, 136, 138, 138а, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 158, 160, 162, 164, 166, 170, 174, 178, 180.
19.
№ 469 сайлау учаскесі. Шекарасы: Жақсы ауылы, көшелер:
Дружбы 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 14, 16, 18, 18а, 20.
Пионерская 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10.
Кенжеш Түктібаев 2, 2а, 2б, 3, 4, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 45, 47.
Элеваторная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.
30 лет Победы 3а, 5, 7, 9, 11а, 14, 15, 16, 17, 18, 23а, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50.
Западная 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 7а, 9.
Энергетиков 1, 3, 5, 7.
Амангелді Иманов 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 17а, 18, 18а, 20.
Тоқтар Әубәкіров 1, 2, 4, 5, 6, 7, 7а.
Әлия Молдағұлова 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 6.
Юрий Гагарин 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 20а, 20А, 21, 22, 22а, 23, 24, 36.

Ивановых 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45.
Ленина 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39а, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 99, 100, 100а, 101, 103, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 113, 114, 115, 116, 117, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160.
Мира 1а, 2, 2а, 3а, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 70, 74, 76, 77, 78, 79, 81, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 111, 112, 114, 115, 116, 117, 122, 128, 130, 132, 134, 136а, 136, 138, 138а, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 158, 160, 162, 164, 166, 170, 174, 178, 180.
Доргольц 1, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72.
Космонавтов 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26.
Целинная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 26, 28.
19.
Избирательный участок № 469. Границы: село Жаксы, улицы:
Дружбы 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 14, 16, 18, 18а, 20.
Пионерская 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10.
Кенжеша Туктубаева 2, 2а, 2б, 3, 4, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 45, 47.
Элеваторная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.
30 лет Победы 3а, 5, 7, 9, 11а, 14, 15, 16, 17, 18, 23а, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50.
Западная 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 7а, 9.
Энергетиков 1, 3, 5, 7.
Амангельды Иманова 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 17а, 18, 18а, 20.
Токтара Аубакирова 1, 2, 4, 5, 6, 7, 7а.
Алии Молдагуловой 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 6.
Юрия Гагарина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 20а, 20А, 21, 22, 22а, 23, 24, 36.

Южная 1, 2, 3, 4.
Северная 1, 2, 3, 4, 5.
Дорожная 1, 1а, 2а, 2б, 3, 4.
Ленин 1, 1а, 1б, 1Б, 2, 2б, 2в, 2г, 2д, 2е, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 5б, 5в, 6, 9, 9а, 11, 12, 12а, 13а, 14, 17, 19, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 39.
Шағын ауданы 1, 2, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16.
20.
№ 470 сайлау учаскесі. Шекарасы: Лозовой ауылы.
21.
№ 471 сайлау учаскесі. Шекарасы: Жақсы ауылы, көшелер:
Сәкен Сейфуллин 1, 2, 2А, 2а, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 35, 36, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 69, 75, 79, 83, 85, 87, 89, 91.
Карл Маркс 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 15б, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33.
Әділбек Майкүтов 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 13.
Максим Горький 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31.
Мәншүк Маметова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11.
Октябрьская 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11.
Целинная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.
Молодежная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12.
Жамбыл Жабаев 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12.
Степная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18.
Транспортная 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16.
Дорожный орамы 3.
Мира 77, 79, 80, 81, 82, 82а, 84, 85, 86, 86а, 88, 89, 89а, 90, 90а, 91, 93, 94, 96, 97, 102, 103, 104, 105, 109, 111, 112, 113, 114, 114а, 115, 116, 116а, 116б, 117, 118, 121, 123, 124, 125, 127, 128, 129, 136, 137, 138, 139, 141, 142, 143, 144, 148, 150, 157, 159, 161, 163, 165, 167.

Южная 1, 2, 3, 4.
Северная 1, 2, 3, 4, 5.
Дорожная 1, 1а, 2а, 2б, 3, 4.
Ленина 1, 1а, 1б, 1Б, 2, 2б, 2в, 2г, 2д, 2е, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 5б, 5в, 6, 9, 9а, 11, 12, 12а, 13а, 14, 17, 19, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 39.
Микрорайон 1, 2, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16.
20.
Избирательный участок № 470. Границы: село Лозовое.
21.
Избирательный участок № 471. Границы: село Жаксы, улицы:
Сакена Сейфуллина 1, 2, 2А, 2а, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 35, 36, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 69, 75, 79, 83, 85, 87, 89, 91.
Карла Маркса 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 15б, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33.
Адильбека Майкутова 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 13.
Максима Горького 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 11, 11а, 12, 13, 14,
15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31.
Маншук Маметовой 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11.
Октябрьская 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11.
Целинная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.
Молодежная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12.
Жамбыла Жабаева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12.
Степная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18.
Транспортная 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16.
переулок Дорожный 3.
Мира 77, 79, 80, 81, 82, 82а, 84, 85, 86, 86а, 88, 89, 89а, 90, 90а, 91, 93, 94, 96, 97, 102, 103, 104, 105, 109, 111, 112, 113, 114, 114а, 115, 116, 116а, 116б, 117, 118, 121, 123, 124, 125, 127, 128, 129, 136, 137, 138, 139, 141, 142, 143, 144, 148, 150, 157, 159, 161, 163, 165, 167.

Ленин 41, 43, 44, 45, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110.
Болашақ шағын ауданы 5, 6, 7, 10, 11.
22.
№ 472 сайлау учаскесі. Шекарасы: Беловод ауылы.
23.
№ 473 сайлау учаскесі. Шекарасы: Перекатное ауылы.
24.
№ 475 сайлау учаскесі. Шекарасы: Жақсы ауылы, көшелер:
Қали Еспенбетұлы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 23, 24, 24а, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 49, 50, 52, 53, 55, 57, 59, 60, 62, 66, 67, 73, 74, 75, 76, 79, 81, 83, 85, 87, 89.

Ленина 41, 43, 44, 45, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110.
микрорайон Болашак 5, 6, 7, 10, 11.
22.
Избирательный участок № 472. Границы: село Беловодское.
23.
Избирательный участок № 473. Границы: село Перекатное.
24.
Избирательный участок № 475. Границы: село Жаксы, улицы:
Кали Еспенбетулы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 23, 24, 24а, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 49, 50, 52, 53, 55, 57, 59, 60, 62, 66, 67, 73, 74, 75, 76, 79, 81, 83, 85, 87, 89.

Ілияс Жансүгіров 1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 15, 16, 20, 23, 24, 25, 26, 27.
Банная 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10.
Бейімбет Майлин 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 24, 26, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 41, 42, 43.
Әліби Жангелдин 3, 4, 6, 10, 13.
Строительная 1, 3, 4, 5, 6, 7а, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 31, 33.
Мұхтар Әуезов 1, 1а, 3, 5, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23.

Ильяса Жансугурова 1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 15, 16, 20, 23, 24, 25, 26, 27.
Банная 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10.
Бейимбета Майлина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 24, 26, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 41, 42, 43.
Алиби Жангелдина 3, 4, 6, 10, 13.
Строительная 1, 3, 4, 5, 6, 7а, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 31, 33.
Мухтара Ауезова 1, 1а, 3, 5, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23.

Сейітжан Жакупов 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 6б, 7, 7а, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 19а, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 30а, 32, 33, 35, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 48А, 48а, 52, 54, 56, 59, 60, 63, 64, 65, 67, 68, 70, 73, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 105а, 106, 107, 109, 111, 113, 121, 123, 125, 127.

Сейтжана Жакупова 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 6б, 7, 7а, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 19а, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 30а, 32, 33, 35, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 48А, 48а, 52, 54, 56, 59, 60, 63, 64, 65, 67, 68, 70, 73, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 105а, 106, 107, 109, 111, 113, 121, 123, 125, 127.

Советская 1, 1а, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 10б, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 22.
Комсомольская 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14.
Мира 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36а, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44а, 45, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 66, 68, 69, 70, 73, 74, 75, 76.
25.
№ 476 сайлау учаскесі. Шекарасы: Белағаш ауылы.
26.
№ 477 сайлау учаскесі. Шекарасы: Ешім ауылы.
27.
№ 478 сайлау учаскесі. Шекарасы: Монастырка ауылы.
28.
№ 479 сайлау учаскесі. Шекарасы: Қазақстан ауылы.
29.
№ 480 сайлау учаскесі. Шекарасы: Терісаққан ауылы.
30.

Советская 1, 1а, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 10б, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 22.
Комсомольская 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14.
Мира 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36а, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44а, 45, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 66, 68, 69, 70, 73, 74, 75, 76.
25.
Избирательный участок № 476. Границы: село Белагаш.
26.
Избирательный участок № 477. Границы: село Ишимское.
27.
Избирательный участок № 478. Границы: село Монастырка.
28.
Избирательный участок № 479. Границы: село Казахстан.
29.
Избирательный участок № 480. Границы: село Терсакан.
30.

Алынып тасталды - Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімінің 14.09.2017 № 5 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

Исключен решением акима Жаксынского района Акмолинской области от 14.09.2017 № 5 (вводится в действие со дня официального опубликования).