Зеренді аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 6 наурыздағы № 12-109 "Зеренді ауданының жерлерін аймақтарға бөлу схемасын және жер салығының базалық ставкаларын жоғарылату (төмендету) пайыздарын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2016 жылғы 4 сәуірдегі № 2-10 шешімі. Ақмола облысының Әділет Департаментінде 2016 жылғы 22 сәуірде № 5309 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2021 жылғы 19 қарашадағы № 13-87 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 19.11.2021 № 13-87 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 8 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 387 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Зеренді аудандық мәслихаттың "Зеренді ауданының жерлерін аймақтарға бөлу схемасын және жер салығының базалық ставкаларын жоғарылату (төмендету) пайыздарын бекіту туралы" 2013 жылғы 6 наурыздағы № 12-109 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3702 тіркелген, 2013 жылғы 19 сәуірде "Зерделі–Зеренді", "Зерен" аудандық газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
шешімнің 1 тармағындағы "және ауыл шаруашылығына арналған" сөздері алынып тасталсын;
шешімнің 1 тармағындағы "1, 2 қосымшаларына" сөздері "1 қосымшасына" сөздеріне ауыстырылсын;
шешімнің 2 тармағындағы "Автотұраққа (паркингке), автомобильге май құю станцияларына бөлінген (бөліп шығарылған) жерлерді қоспағанда" сөздері алынып тасталсын;
шешімнің 2 қосымшасы алынып тасталсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Э.Халелова
Аудандық мәслихаттың хатшысы Қ.Ауғалиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Зеренді ауданының әкімі А.Мұратұлы
2016 жылғы "4" сәуір

О внесении изменений в решение Зерендинского районного маслихата от 6 марта 2013 года № 12-109 "Об утверждении схемы зонирования земель и процентов повышения (понижения) базовых ставок земельного налога Зерендинского района"
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 4 апреля 2016 года № 2-10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 22 апреля 2016 года № 5309. Утратило силу решением Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 19 ноября 2021 года № 13-87
Сноска. Утратило силу решением Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 19.11.2021 № 13-87 (вводится в действие с 01.01.2022).
В соответствии со статьей 8 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 387 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зерендинского районного маслихата "Об утверждении схемы зонирования земель и процентов повышения (понижения) базовых ставок земельного налога Зерендинского района" от 06 марта 2013 года № 12-109 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3702, опубликовано 19 апреля 2013 года в районных газетах "Зерделі–Зеренді", "Зерен"), следующие изменения:
в пункте 1 решения слова "и сельскохозяйственного назначения" исключить;
в пункте 1 решения слова "приложениям 1, 2" заменить словами "приложению 1";
в пункте 2 решения слова "за исключением земель, выделенных (отведенных) под автостоянки (паркинги), автозаправочные станции" исключить;
приложение 2 к решению исключить.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии Э.Халелова
Секретарь районного маслихата К.Аугалиев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Зерендинского района А.Муратулы
"4" апреля 2016 года