Сандықтау ауданының бюджет шығыстарының басым бағыттарының тізбесін анықтау туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 7 шілдедегі № А-7/150 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 тамызда № 5495 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 4 желтоқсандағы № 540 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9934 болып тіркелген) сәйкес, Сандықтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 06.08.2020 № А-8/162 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Сандықтау ауданы бюджет шығыстарының басым бағыттарының тізбесі анықталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Сандықтау ауданы әкімінің орынбасары Қ.С. Омаровқа жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сандықтау ауданының әкімі А.Исмағамбетов
Сандықтау ауданы
әкімдігінің 2016 жылғы
7 шілдедегі № А-7/150
қаулысына қосымша
Сандықтау ауданы бюджет шығыстарының басым бағыттарының тізбесі
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 06.08.2020 № А-8/162 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Жалақыны және басқа да ақшалай төлемдер, оның ішінде штаттан тыс техникалық персоналдың жалақысы, жалақыдан барлық ұстаулары.
2. Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерімен көзделген ақшалай өтемақылар.
3. Алименттері, міндетті зейнетақы жарналары, кәсіптік және ерікті зейнетақы жарналары, әлеуметтік аударымдары, міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдары және (немесе) жарналары, жәрдемақылары, стипендиялары.
4. Банктік қызмет ақысын төлеу, борыштық міндеттемелерін өтеу және қызмет көрсету жөніндегі төлемдер, салықтар және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер.
5. Отын (ғимараттарды жылыту бөлігінде), тамақтануды ұйымдастыру және тамақ өнімдерін сатып алу бойынша қызметтерді сатып алуға шығыстар.
6. Атқарушылық құжаттар мен сот актілерін орындау.
7. Іссапар және қызметтік сапарлар.

Об определении перечня приоритетных направлений расходов бюджета Сандыктауского района
Постановление акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 7 июля 2016 года № А-7/150. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 августа 2016 года № 5495.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с приказом Министра финансов Республики Казахстан от 4 декабря 2014 года № 540 "Об утверждении Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 9934), акимат Сандыктауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула - в редакции постановления акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 06.08.2020 № А-8/162 (вводится в действие со дня официального опубликования).
1. Определить перечень приоритетных направлений расходов бюджета Сандыктауского района, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Сандыктауского района Омарова К.С.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Сандыктауского района А.Исмагамбетов
Приложение
к постановлению акимата
Сандыктауского района
от 7 июля 2016 года
№ А-7/150
Перечень приоритетных направлений расходов бюджета Сандыктауского района
Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 06.08.2020 № А-8/162 (вводится в действие со дня официального опубликования).
1. Выплата заработной платы и других денежных выплат, в том числе заработная плата внештатного технического персонала и все удержания из заработной платы.
2. Денежные компенсации, предусмотренные законодательными актами Республики Казахстан.
3. Алименты, обязательные пенсионные взносы, профессиональные и добровольные пенсионные взносы, социальные отчисления, отчисления и (или) взносы на обязательное социальное медицинское страхование, пособия, стипендии.
4. Оплата банковских услуг, выплаты по погашению и обслуживанию долговых обязательств, налоги и другие обязательные платежи в бюджет.
5. Расходы на приобретение топлива (в части отопления зданий), услуг по организации питания и приобретению продуктов питания.
6. Исполнение исполнительных документов и судебных актов.
7. Командировочные и служебные разъезды.