Сандықтау ауданы Широков ауылдық округі елді мекендерінің көшелерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы Широков ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № 2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 2 ақпанда № 5735 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35, 37 баптарына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып және Ақмола облыстық ономастика комиссиясы отырысының 2016 жылғы 21 қазандағы қорытындысы негізінде, Широков ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сандықтау ауданы Широков ауылдық округінің Богородка ауылының көшелері қайта аталсын:
1) Мир көшесі Бейбітшілік көшесіне;
2) Центральная көшесі Орталық көшесіне;
3) Казахстанская көшесі Қазақстан көшесіне;
4) Парковая көшесі Саябақ көшесіне.
2. Сандықтау ауданы Широков ауылдық округінің Дорогинка ауылының көшелері қайта аталсын:
1) Речная көшесі Тәуелсіздіктің 25 жылдығы көшесіне;
2) Декабристер көшесі Ыбырай Алтынсарин көшесіне.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Широков ауылдық округінің әкімі С.Казанков

О переименовании улиц населенных пунктов Широковского сельского округа Сандыктауского района
Решение акима Широковского сельского округа Сандыктауского района Акмолинской области от 26 декабря 2016 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 2 февраля 2017 года № 5735
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьями 35, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения заседания Акмолинской областной ономастической комиссии от 21 октября 2016 года, аким Широковского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Богородка Широковского сельского округа Сандыктауского района:
1) улицу Мира на улицу Бейбитшилик;
2) улицу Центральная на улицу Орталык;
3) улицу Казахстанская на улицу Казакстан;
4) улицу Парковая на улицу Саябак.
2. Переименовать улицы села Дорогинка Широковского сельского округа Сандыктауского района:
1) улицу Речная на улицу Тауелсиздиктин 25 жылдыгы;
2) улицу Декабристер на улицу Ыбырай Алтынсарин.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Широковского сельского округа С.Казанков