Целиноград аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 344/50-5 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2016 жылғы 14 қазандағы № 59/7-6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 26 қазанда № 5585 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 344/50-5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5214 болып тіркелген, 2016 жылғы 26 қаңтарда "Вести Акмола", "Ақмол ақпараты" аудандық газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 163 343,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 472 068,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 22 836,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 474 364,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 194 075,2 мың теңге;
2) шығындар – 10 293 835 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 220 378,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 234 511,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 14 133,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 76 821,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 76 821,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 427 690,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 427 690,8 мың теңге:
қарыздар түсімі – 222 705,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 14 133,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 219 118,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 8 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық
мәслихаты сессиясының
төрағасы
А.Тиманов
Целиноград аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Жанбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Целиноград ауданының әкімі М.Тәткеев
14.10.2016
"Целиноград ауданының
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
А.Ыбраева
14.10.2016
Целиноград аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение Целиноградского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 344/50-5 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 14 октября 2016 года № 59/7-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 26 октября 2016 года № 5585
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Целиноградского районного маслихата "О районном бюджете на 2016-2018 годы" от 24 декабря 2015 года № 344/50-5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5214, опубликовано 26 января 2016 года в районных газетах "Вести Акмола", "Ақмол ақпараты") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 163 343,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 472 068,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 22 836,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 474 364,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 194 075,2 тысяч тенге;
2) затраты – 10 293 835,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 220 378,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 234 511,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 14 133,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 76 821,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 76 821,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 427 690,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 427 690,8 тысяч тенге:
поступление займов – 222 705,0 тысяч тенге;
погашение займов – 14 133,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 219 118,8 тысяч тенге.";
приложения 1, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
Целиноградского районного
маслихата
А.Тиманов
Секретарь Целиноградского
районного маслихата
Б.Жанбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Целиноградского района М.Таткеев
14.10.2016
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
Целиноградского района"
А.Ибраева
14.10.2016
Приложение 1
к решению Целиноградского
районного маслихата

040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
52222,3
кестенің жалғасы:
Целиноград ауданы Мәншүк ауылдық округі әкімінің аппараты
Целиноград ауданының Талапкер ауылдық округі әкімінің аппараты
Целиноград ауданы Приречный ауылдық округі әкімінің аппараты
Целиноград ауданы Қараөткел ауылдық округі әкімінің аппараты
Целиноград ауданының Родина ауылдық округі әкімінің аппараты
Целиноград ауданы Новоишимка ауылдық округі әкімінің аппараты

040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
52222,3
продолжение таблицы:
Аппарат акима Маншукского сельского округа Целиноградского района
Аппарат акима Талапкерского сельского округа Целиноградского района
Аппарат акима Приреченского сельского округа Целиноградского района
Аппарат акима Караоткельского сельского округа Целиноградского района
Аппарат акима сельского округа Родина Целиноградского района
Аппарат акима Новоишимского сельского округа Целиноградского района