Целиноград аудандық мәслихатының 2014 жылғы 14 наурыздағы № 196/27-5 "Целиноград аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 қарашадағы № 71/8-6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 13 желтоқсанда № 5616 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Целиноград аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" Целиноград аудандық мәслихатының 2014 жылғы 14 наурыздағы № 196/27-5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4106 болып тіркелген, 2014 жылғы 25 сәуірде "Вести Акмола", "Ақмол ақпараты" аудандық газеттерінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық
мәслихаты сессиясының
төрағасы
А.Тиманов
Целиноград аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Жанбаев

О признании утратившим силу решения Целиноградского районного маслихата от 14 марта 2014 года № 196/27-5 "Об утверждении регламента Целиноградского районного маслихата"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 23 ноября 2016 года № 71/8-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 13 декабря 2016 года № 5616
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Целиноградского районного маслихата от 14 марта 2014 года № 196/27-5 "Об утверждении регламента Целиноградского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4106, опубликовано 25 апреля 2014 года в районных газетах "Вести Акмола", "Ақмол ақпараты").
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Целиноградского
районного маслихата
А. Тиманов
Секретарь Целиноградского
районного маслихата
Б.Жанбаев