Шортанды аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № С-44/2 "2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2016 жылғы 24 қарашадағы № С-9/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 29 қарашада № 5603 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109, 111 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақмола облыстық мәслихатының 2016 жылғы 4 қарашадағы № 6С-6-2 "Ақмола облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 5С-43-2 "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі негізінде Шортанды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шортанды аудандық мәслихатының "2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № С-44/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5183 тіркелген, 2016 жылдың 23 қаңтарында аудандық "Вести" газетінде және 2016 жылдың 23 қаңтарында аудандық "Өрлеу" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 930 943,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 745 610 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9 035,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 55 244 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 121 054,3 мың теңге;
2) шығындар – 2 938 000,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 82 686,2 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 104 984,9 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 22 298,7 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -89 743,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 89 743,1 мың теңге.";
4 тармақтың 8) тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:
"8) Шортанды кентінде жүзу хауызының құрылысына 150 013,1 мың теңге сомасында;";
4 тармақтың 12) тармақшасы алынсын;
5 тармақтың 3), 5), 6), 7), 8), 10) тармақшалары жаңа редакцияда баяндалсын:
"3) "Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге 6 414,1 мың теңге сомасында;

О внесении изменений и дополнений в решение Шортандинского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № С-44/2 "О бюджете района на 2016-2018 годы"
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 24 ноября 2016 года № С-9/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 29 ноября 2016 года № 5603
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109, 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании решения Акмолинского областного маслихата от 4 ноября 2016 года № 6С-6-2 "О внесении изменений в решение Акмолинского областного маслихата от 14 декабря 2015 года № 5С-43-2 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" Шортандинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шортандинского районного маслихата "О бюджете района на 2016-2018 годы" от 24 декабря 2015 года № С-44/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5183, опубликовано 23 января 2016 года в районной газете "Вести" и 23 января 2016 года в районной газете "Өрлеу") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2016-2018 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 930 943,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 745 610 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9 035,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 55 244 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 121 054,3 тысяч тенге;
2) затраты – 2 938 000,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 82 686,2 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 104 984,9 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 22 298,7 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -89 743,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 89 743,1 тысяч тенге.";
подпункт 8) пункта 4 изложить в новой редакции:
"8) на строительство плавательного бассейна в поселке Шортанды в сумме 150 013,1 тысяч тенге;";
подпункт 12) пункта 4 исключить;
подпункты 3), 5), 6), 7), 8), 10) пункта 5 изложить в новой редакции:
"3) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу" в сумме 6 414,1 тысяч тенге;

5) мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын көбейтуге 3 593 мың теңге сомасында;
6) мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің еңбек ақы төлеу деңгейін арттыруға 53 611 мың теңге сомасында;
7) азаматтық хал актілерін тіркеу бойынша жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын ұстауға 1 728 мың теңге сомасында;
8) ветеринария саласындағы жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын көбейтуге 6 500 мың теңге сомасында;
10) үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға 6 478,5 мың теңге сомасында;";
5 тармақ келесі мазмұндағы 11-1) тармақшамен толықтырылсын:
"11-1) цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға 6 944 мың теңге сомасында.";
7 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"7. 2016 жылға арналған аудан бюджетінде мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру үшін бөлінген бюджеттік кредиттер бойынша негізгі қарызды өтеуге 17 997 мың теңге сомасында есепке алынсын.";
келесі мазмұндағы 7-1 тармағымен толықтырылсын:
"7-1. 2016 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттерді мерзімінен бұрын өтеуге 4 301,7 мың теңге сомасында есепке алынсын.";
8 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"8. 2016 жылға арналған аудан бюджетінде мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру үшін республикалық бюджеттен бюджеттік кредиттер бойынша сыйақы төлемдері 28,3 мың теңге сомасында есепке алынсын.";
10 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"10. 2016 жылға арналған аудан бюджетінде жергілікті өзін-өзі басқару органдарының трансферттері 15 129 мың теңге сомасында есепке алынсын.";
шешімнің 1, 2, 3, 5, 8 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы
А.Хабовский
Аудандық
мәслихаттың хатшысы
Д.Отаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Шортанды ауданының әкімі Г.Сәдуақасова
"24" 11 2016 ж.
Шортанды аудандық
мәслихатының
2016 жылғы 24 қарашадағы

5) на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами в сумме 3 593 тысяч тенге;
6) на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих в сумме 53 611 тысяч тенге;
7) на содержание штатной численности местных исполнительных органов по регистрации актов гражданского состояния в сумме 1 728 тысяч тенге;
8) на увеличение штатной численности местных исполнительных органов в области ветеринарии в сумме 6 500 тысяч тенге;
10) на размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе в сумме 6 478,5 тысяч тенге;";
пункт 5 дополнить подпунктом 11-1) следующего содержания:
"11-1) на создание цифровой образовательной инфраструктуры в сумме 6 944 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Учесть в бюджете района на 2016 год погашение основного долга по бюджетным кредитам, выделенных для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 17 997 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 7-1 следующего содержания:
"7-1. Учесть в бюджете района на 2016 год досрочное погашение бюджетных кредитов, выделенных из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 4 301,7 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Учесть в бюджете района на 2016 год выплату вознаграждения по бюджетным кредитам из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 28,3 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Учесть в бюджете района на 2016 год трансферты органам местного самоуправления в сумме 15 129 тысяч тенге.";
приложения 1, 2, 3, 5, 8 к решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 настоящего решения.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
районного маслихата
А.Хабовский
Секретарь
районного маслихата
Д.Отаров
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Шортандинского
района
Г.Садвокасова
"24" 11 2016 г.
Приложение 1
к решению Шортандинского
районного маслихата