Бурабай аудандық мәслихаттың кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 12 мамырдағы № 6С-2/10 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 13 маусымда № 5416 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 ақпандағы № 6С-56/3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 25.02.2020 № 6С-56/3 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26 бабына сәйкес, Бурабай аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бурабай аудандық мәслихаттың кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізілсін:
1) Күші жойылды – Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 14.02.2017 № 6С-12/3 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2) "Бурабай аудандық мәслихаттың кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Бурабай аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 11 маусымдағы № 5С-43/2 шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4867 болып тіркелген, 2015 жылғы 30 маусымда аудандық "Бурабай" және "Луч" газеттерінде жарияланған):
кіріспеде "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21 бабына" сөздері "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26 бабына" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
ІI сессиясының төрағасы
Р.Махаев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Ө.Бейсенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бурабай ауданының
әкімі
Т.Ташмағамбетов

О внесении изменений в некоторые решения Бурабайского районного маслихата
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 12 мая 2016 года № 6С-2/10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 13 июня 2016 года № 5416. Утратило силу решением Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 25 февраля 2020 года № 6С-56/3
Сноска. Утратило силу решением Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 25.02.2020 № 6С-56/3 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести изменения в некоторые решения Бурабайского районного маслихата:
1) Утратило силу решением Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 14.02.2017 № 6С-12/3 (вводится в действие со дня официального опубликования).
2) в решении Бурабайского районного маслихата "О внесении изменений в некоторые решения Бурабайского районного маслихата" от 11 июня 2015 года № 5С-43/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4867, опубликовано 30 июля 2015 года в районных газетах "Бурабай" и "Луч"):
в преамбуле слова "статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" заменить словами "статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель
ІI сессии
районного маслихата
Р.Махаев
Секретарь
районного маслихата
У.Бейсенов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Бурабайского
района
Т.Ташмагамбетов