Бурабай аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылуы туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 6С-9/5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 22 желтоқсанда № 5627 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 46 бабына сәйкес, Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Бурабай аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
ІХ (кезектен тыс) сессияның
Төрайымы
Қ.Өміртаева
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Ө.Бейсенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бурабай ауданының
әкімі
Т.Ташмағамбетов
9 желтоқсан 2016 жыл
Бурабай аудандық мәслихаттың
2016 жылғы 9 желтоқсандағы
№ 6С-9/5 шешіміне
қосымша
Бурабай аудандық мәслихаттың күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Ақмола облысы Бурабай ауданы Бурабай кентінің жергілікті қоғамдастықтың жиынына қатысу үшін бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидасын және тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" Бурабай аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 25 қыркүйектегі № 5С-34/6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4419 болып тіркелген, 2014 жылғы 30 қазанда аудандық "Бурабай" және "Луч" газеттерінде жарияланған) шешімі.
2. "Бурабай ауданы Щучинск қаласының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидасын бекіту туралы" Бурабай аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 19 қарашадағы № 5С-36/3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4518 болып тіркелген, 2014 жылғы 25 желтоқсанда аудандық "Бурабай" және "Луч" газеттерінде жарияланған) шешімі.
3. "Бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін Бурабай ауданы Абылайхан ауылдық округінің ауыл тұрғындары өкілдерінің санын айқындау қағидасын бекіту туралы" Бурабай аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 19 қарашадағы № 5С-36/4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4521 болып тіркелген, 2015 жылғы 15 қаңтарда аудандық "Бурабай" және "Луч" газеттерінде жарияланған) шешімі.
4. "Бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін Бурабай ауданы Атамекен ауылдық округінің ауыл тұрғындары өкілдерінің санын айқындау қағидасын бекіту туралы" Бурабай аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 19 қарашадағы № 5С-36/5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4519 болып тіркелген, 2015 жылғы 15 қаңтарда аудандық "Бурабай" және "Луч" газеттерінде жарияланған) шешімі.

О признании утратившими силу некоторых решений Бурабайского районного маслихата
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 9 декабря 2016 года № 6С-9/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 22 декабря 2016 года № 5627
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Бурабайского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель
IX (внеочередной) сессии
районного маслихата
К.Умуртаева
Секретарь
районного маслихата
У.Бейсенов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Бурабайского
района
Т.Ташмагамбетов
9 декабря 2016 года
Приложение
к решению Бурабайского
районного маслихата
от 9 декабря 2016 года
№ 6С-9/5
Перечень некоторых решений Бурабайского районного маслихата признанных утратившими силу
1. Решение Бурабайского районного маслихата от 25 сентября 2014 года № 5С-34/6 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей для участия в сходе местного сообщества поселка Бурабай Бурабайского района Акмолинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4419, опубликовано 30 октября 2014 года в районных газетах "Бурабай" и "Луч").
2. Решение Бурабайского районного маслихата от 19 ноября 2014 года № 5С-36/3 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества города Щучинска Бурабайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4518, опубликовано 25 декабря 2014 года в районных газетах "Бурабай" и "Луч").
3. Решение Бурабайского районного маслихата от 19 ноября 2014 года № 5С-36/4 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей сел Абылайханского сельского округа Бурабайского района для участия в сходе местного сообщества" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4521, опубликовано 15 января 2015 года в районных газетах "Бурабай" и "Луч").
4. Решение Бурабайского районного маслихата от 19 ноября 2014 года № 5С-36/5 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей сел сельского округа Атамекен Бурабайского района для участия в сходе местного сообщества" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4519, опубликовано 15 января 2015 года в районных газетах "Бурабай" и "Луч").

5. "Бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін Бурабай ауданы Веденов ауылдық округінің ауыл тұрғындары өкілдерінің санын айқындау қағидасын бекіту туралы" Бурабай аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 19 қарашадағы № 5С-36/6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4528 болып тіркелген, 2015 жылғы 15 қаңтарда аудандық "Бурабай" және "Луч" газеттерінде жарияланған) шешімі.
6. "Бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін Бурабай ауданы Зеленобор ауылдық округінің ауыл тұрғындары өкілдерінің санын айқындау қағидасын бекіту туралы" Бурабай аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 19 қарашадағы № 5С-36/7 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4524 болып тіркелген, 2015 жылғы 22 қаңтарда аудандық "Бурабай" және "Луч" газеттерінде жарияланған) шешімі.
7. "Бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін Бурабай ауданы Златополье ауылдық округінің ауыл тұрғындары өкілдерінің санын айқындау қағидасын бекіту туралы" Бурабай аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 19 қарашадағы № 5С-36/8 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4527 болып тіркелген, 2015 жылғы 15 қаңтарда аудандық "Бурабай" және "Луч" газеттерінде жарияланған) шешімі.
8. "Бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін Бурабай ауданы Қатаркөл ауылдық округінің ауыл тұрғындары өкілдерінің санын айқындау қағидасын бекіту туралы" Бурабай аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 19 қарашадағы № 5С-36/9 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4525 болып тіркелген, 2015 жылғы 22 қаңтарда аудандық "Бурабай" және "Луч" газеттерінде жарияланған) шешімі.
9. "Бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін Бурабай ауданы Кенесары ауылдық округінің ауыл тұрғындары өкілдерінің санын айқындау қағидасын бекіту туралы" Бурабай аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 19 қарашадағы № 5С-36/10 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4520 болып тіркелген, 2015 жылғы 15 қаңтарда аудандық "Бурабай" және "Луч" газеттерінде жарияланған) шешімі.
10. "Бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін Бурабай ауданы Наурызбай батыр ауылының тұрғындары өкілдерінің санын айқындау қағидасын бекіту туралы" Бурабай аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 19 қарашадағы № 5С-36/11 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4523 болып тіркелген, 2015 жылғы 22 қаңтарда аудандық "Бурабай" және "Луч" газеттерінде жарияланған) шешімі.

5. Решение Бурабайского районного маслихата от 19 ноября 2014 года № 5С-36/6 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей сел Веденовского сельского округа Бурабайского района для участия в сходе местного сообщества" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4528, опубликовано 15 января 2015 года в районных газетах "Бурабай" и "Луч").
6. Решение Бурабайского районного маслихата от 19 ноября 2014 года № 5С-36/7 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей сел Зеленоборского сельского округа Бурабайского района для участия в сходе местного сообщества" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4524, опубликовано 22 января 2015 года в районных газетах "Бурабай" и "Луч").
7. Решение Бурабайского районного маслихата от 19 ноября 2014 года № 5С-36/8 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей сел Златопольского сельского округа Бурабайского района для участия в сходе местного сообщества" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4527, опубликовано 15 января 2015 года в районных газетах "Бурабай" и "Луч").
8. Решение Бурабайского районного маслихата от 19 ноября 2014 года № 5С-36/9 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей сел Катаркольского сельского округа Бурабайского района для участия в сходе местного сообщества" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4525, опубликовано 22 января 2015 года в районных газетах "Бурабай" и "Луч").
9. Решение Бурабайского районного маслихата от 19 ноября 2014 года № 5С-36/10 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей сел Кенесаринского сельского округа Бурабайского района для участия в сходе местного сообщества" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4520, опубликовано 15 января 2015 года в районных газетах "Бурабай" и "Луч").
10. Решение Бурабайского районного маслихата от 19 ноября 2014 года № 5С-36/11 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села Наурызбай батыра Бурабайского района для участия в сходе местного сообщества" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4523, опубликовано 22 января 2015 года в районных газетах "Бурабай" и "Луч").

11. "Бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін Бурабай ауданы Ұрымқай ауылдық округінің ауыл тұрғындары өкілдерінің санын айқындау қағидасын бекіту туралы" Бурабай аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 19 қарашадағы № 5С-36/12 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4526 болып тіркелген, 2015 жылғы 22 қаңтарда аудандық "Бурабай" және "Луч" газеттерінде жарияланған) шешімі.
12. "Бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін Бурабай ауданы Успеноюрьев ауылдық округінің ауыл тұрғындары өкілдерінің санын айқындау қағидасын бекіту туралы" Бурабай аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 19 қарашадағы № 5С-36/13 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4522 болып тіркелген, 2015 жылғы 15 қаңтарда аудандық "Бурабай" және "Луч" газеттерінде жарияланған) шешімі.
13. "Бурабай аудандық мәслихаттың кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Бурабай аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 11 маусымдағы № 5С-43/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4867 болып тіркелген, 2015 жылғы 30 шілдеде аудандық "Бурабай" және "Луч" газеттерінде жарияланған) шешімінде:
аталған шешімнің қосымшасындағы 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 тармақтардың күші жойылды деп танылсын.

11. Решение Бурабайского районного маслихата от 19 ноября 2014 года № 5С-36/12 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей сел Урумкайского сельского округа Бурабайского района для участия в сходе местного сообщества" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4526, опубликовано 22 января 2015 года в районных газетах "Бурабай" и "Луч").
12. Решение Бурабайского районного маслихата от 19 ноября 2014 года № 5С-36/13 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей сел Успеноюрьевского сельского округа Бурабайского района для участия в сходе местного сообщества" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4522, опубликовано 15 января 2015 года в районных газетах "Бурабай" и "Луч").
13. В решении Бурабайского районного маслихата от 11 июня 2015 года № 5С-43/2 "О внесении изменений в некоторые решения Бурабайского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4867, опубликовано 30 июля 2015 года в районных газетах "Бурабай" и "Луч"):
в приложении указанного решения признать утратившим силу пункты 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11.