"2016 - 2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 346 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2016 жылғы 17 тамыздағы № 48 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 29 тамызда № 5040 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 8-бабының 2-тармағына, 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 29 шілдедегі № 447 "2016-2018 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 8 желтоқсандағы № 972 қаулысына өзгерістер енгізу туралы"" қаулысына сәйкес Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 346 "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4667 тіркелген, 2016 жылғы 16, 18 қаңтарда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер -
"124 385 513,5" деген цифрлар "126 746 518,5" деген цифрлармен ауыстырылсын, оның ішінде:
салықтық емес түсімдер бойынша -
"2 758 815" деген цифрлар "3 758 815" деген цифрлармен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша -
"89 361 271,5" деген цифрлар "90 722 276,5" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар -
"125 931 465,8" деген цифрлар "128 218 867,8" деген цифрлармен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо -
"50 000" деген цифрлар "123 603" деген цифрлармен ауыстырылсын, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу -
"50 000" деген цифрлар "123 603" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) 5-1 - тармағында:
"18 618 112" деген цифрлар "19 979 117" деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) 14 - тармақта:
екінші абзацтың бөлігінде:
"166 863" деген цифрлар "113 118" деген цифрлармен ауыстырылсын;
үшінші абзацтың бөлігінде:
"51 474" деген цифрлар "55 727" деген цифрлармен ауыстырылсын;
төртінші абзацтың бөлігінде:
"2 000" деген цифрлар "67 377" деген цифрлармен ауыстырылсын;
бесінші абзацтың бөлігінде:
"1 725 376" деген цифрлар "1 766 188" деген цифрлармен ауыстырылсын;
алтыншы абзацтың бөлігінде:
"175 723" деген цифрлар "301 029" деген цифрлармен ауыстырылсын;
жетінші абзацтың бөлігінде:

О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 11 декабря 2015 года № 346 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Актюбинской области от 17 августа 2016 года № 48. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 29 августа 2016 года № 5040. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 июля 2016 года № 447 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2015 года № 972 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2016-2018 годы"" Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 11 декабря 2015 года № 346 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы", (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4667, опубликованное 16, 18 января 2016 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник") следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы -
цифры "124 385 513,5" заменить цифрами "126 746 518,5",
в том числе по:
неналоговым поступлениям -
цифры "2 758 815" заменить цифрами "3 758 815";
поступлениям трансфертов -
цифры "89 361 271,5" заменить цифрами "90 722 276,5";
в подпункте 2):
затраты -
цифры "125 931 465,8" заменить цифрами "128 218 867,8";
в подпункте 4):
сальдо по операциям с финансовыми активами -
цифры "50 000" заменить цифрами "123 603", в том числе:
приобретение финансовых активов -
цифры "50 000" заменить цифрами "123 603";
2) в пункте 5-1:
цифры "18 618 112" заменить цифрами "19 979 117";
3) в пункте 14:
в части второго абзаца:
цифры "166 863" заменить цифрами "113 118";
в части третьего абзаца:
цифры "51 474" заменить цифрами "55 727";
в части четвертого абзаца:
цифры "2 000" заменить цифрами "67 377";
в части пятого абзаца:
цифры "1 725 376" заменить цифрами "1 766 188";
в части шестого абзаца:
цифры "175 723" заменить цифрами "301 029";
в части седьмого абзаца:

3 246 227,9
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
253 609
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
334 047
05
3
253
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
336 746
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ, ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
319 315
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
334 073
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 215 180
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
19 911
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
1 189 685
4
Емханалар
15 821 191
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
15 821 191
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
1 008 813
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
227 111
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
14 118 133
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
467 134
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
947 206
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
947 206
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
899 992
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
47 214
05
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
1 958 992
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 958 992
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
92 876
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
168 562
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
137 079
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету

3 246 227,9
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
253 609
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
334 047
05
253
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
336 746
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а, также, больных после трансплантации органов
319 315
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
334 073
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 215 180
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
19 911
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 189 685
4
Поликлиники
15 821 191
253
Управление здравоохранения области
15 821 191
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1 008 813
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
227 111
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
14 118 133
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
467 134
5
Другие виды медицинской помощи
947 206
253
Управление здравоохранения области
947 206
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением, оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
899 992
029
Областные базы спецмедснабжения
47 214
05
9
Прочие услуги в области здравоохранения
1 958 992
253
Управление здравоохранения области
1 958 992
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
92 876
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
168 562
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
137 079
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение

23 751
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
57 116
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
1 479 608
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 768 529
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
982 624
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
617 977
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
262 809
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
331 772
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
23 396
261
Облыстың білім басқармасы
364 647
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
317 327
037
Әлеуметтік сауықтандыру
47 320
2
Әлеуметтiк көмек
281 921
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
281 921
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
281 921
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
503 984
06
9
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
420 902
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
100 392
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 794
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
22 962
018
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
82 494
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
4 799
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
157 709
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
39 700
067
Ведомствалық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
10 052
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы

23 751
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
57 116
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 479 608
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 768 529
1
Социальное обеспечение
982 624
256
Управление координации занятости и социальных программ области
617 977
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
262 809
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
331 772
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
23 396
261
Управление образования области
364 647
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
317 327
037
Социальная реабилитация
47 320
2
Социальная помощь
281 921
256
Управление координации занятости и социальных программ области
281 921
003
Социальная поддержка инвалидов
281 921
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
503 984
06
9
256
Управление координации занятости и социальных программ области
420 902
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
100 392
007
Капитальные расходы государственного органа
2 794
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов оказания специальных социальных услуг
22 962
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
82 494
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
4 799
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
157 709
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
39 700
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
10 052
263
Управление внутренней политики области

21 475
077
Қазақстан Республикасында Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
21 475
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
8 536
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8 536
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
53 071
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53 071
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
10 243 906,5
1
Тұрғын үй шаруашылығы
7 791 660,6
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
34 685
047
"Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" бағдарламасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
34 685
261
Облыстың білім басқармасы
198 895
07
1
261
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" бағдарламасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
190 758
064
"Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" бағдарламасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
8 137
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
29 545
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
29 545
273
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
31 685
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" бағдарламасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
31 009
016
"Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
676
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
17 128
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
17 128
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
22 474
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" бағдарламасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

21 475
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
21 475
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
8 536
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
8 536
270
Управление по инспекции труда области
53 071
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
53 071
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
10 243 906,5
1
Жилищное хозяйство
7 791 660,6
253
Управление здравоохранения области
34 685
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по программе "Дорожная карта занятости 2020"
34 685
261
Управление образования области
198 895
07
1
261
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках программы "Дорожная карта занятости 2020"
190 758
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по программе "Дорожная карта занятости 2020"
8 137
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
29 545
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках "Дорожной карты занятости 2020"
29 545
273
Управление культуры, архивов и документации области
31 685
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках программы "Дорожная карта занятости 2020"
31 009
016
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по "Дорожной карте занятости 2020"
676
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
17 128
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках "Дорожной карты занятости 2020"
17 128
285
Управление физической культуры и спорта области
22 474
009
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках программы "Дорожная карта занятости 2020"

22 474
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
7 457 248,6
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
326 084
07
1
288
034
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
7 131 164,6
2
Коммуналдық шаруашылық
2 449 829,9
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 302 852,9
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
71 258
004
Елдi мекендердi газдандыру
463 232,7
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
295
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы даму трансферттері
477 480,8
030
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
128 799
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
95 868
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 065 919,4
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
146 977
025
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне қалалар мен елді мекендерді абаттандыруды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
117 738
030
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
29 239
3
Елді-мекендерді көркейту
2 416
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 416
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ, инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда) берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 416
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
6 657 212,8
1
Мәдениет саласындағы қызмет
1 373 462
273
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
1 096 800
005
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
172 244
006
Мемлекет қайраткерлерін мәңгі есте сақтау
9 000
007
Тарихи-мәдени мұраны сақтауды және оған қолжетімділікті қамтамасыз ету
296 202
008
Театр және музыка өнерін қолдау
619 354
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы

22 474
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
7 457 248,6
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
326 084
07
1
288
034
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
7 131 164,6
2
Коммунальное хозяйство
2 449 829,9
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 302 852,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
71 258
004
Газификация населенных пунктов
463 232,7
005
Капитальные расходы государственного органа
295
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
477 480,8
030
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
128 799
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
95 868
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 065 919,4
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
146 977
025
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие благоустройства городов и населенных пунктов
117 738
030
Развитие коммунального хозяйства
29 239
3
Благоустройство населенных пунктов
2 416
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 416
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)
2 416
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
6 657 212,8
1
Деятельность в области культуры
1 373 462
273
Управление культуры, архивов и документации области
1 096 800
005
Поддержка культурно-досуговой работы
172 244
006
Увековечение памяти деятелей государства
9 000
007
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
296 202
008
Поддержка театрального и музыкального искусства
619 354
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области

10 817
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
744 623
1
Отын және энергетика
556 496
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
556 496
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
556 496
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
188 127
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
188 127
071
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
188 127
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
8 864 711,2
1
Ауыл шаруашылығы
8 067 862
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
7 661 944,7
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
103 677,3
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
82 403
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
12 142
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
1 900
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
825 435
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
30 000
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
192 813
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
20 306,6
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алу және тіркеу
1 292,8
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
37 315
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
45 000
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
2 049 345
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
3 977 878
10
1
255
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
8 325
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау

10 817
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
744 623
1
Топливо и энергетика
556 496
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
556 496
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
556 496
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
188 127
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
188 127
071
Развитие газотранспортной системы
188 127
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
8 864 711,2
1
Сельское хозяйство
8 067 862
255
Управление сельского хозяйства области
7 661 944,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
103 677,3
002
Поддержка семеноводства
82 403
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
12 142
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
1 900
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
825 435
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
30 000
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
192 813
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
20 306,6
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
1 292,8
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
37 315
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
45 000
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса при инвестиционных вложениях
2 049 345
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
3 977 878
10
1
255
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
8 325
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса

180 857
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
2 130 901,5
051
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
2 130 901,5
9
Басқалар
19 548 524,4
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
50 978
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
50 978
257
Облыстың қаржы басқармасы
18 560 424,7
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
549 897,7
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
945 209
055
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар, оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
12 142 163
056
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 919 155
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
255 252,7
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
255 252,7
13
9
275
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
2 909
004
Индустриалдық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру
2 909
280
Облыстың индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
70 583
001
Жергілікті деңгейде индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
52 983
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200
005
Индустриалдық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру
17 400
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
608 377
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
608 377
15
Трансферттер
15 859 554,3
1
Трансферттер
15 859 554,3
257
Облыстың қаржы басқармасы
15 859 554,3
007
Субвенциялар
15 609 699
011
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
29 778,7
017
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару

180 857
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
2 130 901,5
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
2 130 901,5
9
Прочие
19 548 524,4
253
Управление здравоохранения области
50 978
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
50 978
257
Управление финансов области
18 560 424,7
012
Резерв местного исполнительного органа области
549 897,7
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
945 209
055
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
12 146 163
056
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов
4 919 155
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
255 252,7
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
255 252,7
13
9
275
Управление предпринимательства области
2 909
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
2 909
280
Управление индустриально-инновационного развития области
70 583
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития индустриально-инновационной деятельности
52 983
003
Капитальные расходы государственного органа
200
005
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
17 400
285
Управление физической культуры и спорта области
608 377
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
608 377
15
Трансферты
15 859 554,3
1
Трансферты
15 859 554,3
257
Управление финансов области
15 859 554,3
007
Субвенции
15 609 699
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
29 778,7
017
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов