Азаматтарға емделу үшін елді мекен шегінен тысқары жерлерге бюджет қаражаты есебінен тегін жол жүруді ұсыну туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2016 жылғы 17 тамыздағы № 54 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 қыркүйекте № 5073 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облыстық мәслихатының 2021 жылғы 17 мамырдағы № 38 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облыстық мәслихатының 17.05.2021 № 38 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 18 қыркүйектегі Кодексінің 9-бабының 1-тармағының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе облысында тұратын азаматтарға емделу үшін елді мекен шегінен тысқары жерлерге бюджет қаражаты есебінен тегін жол жүру ұсынылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың сессия төрағасы С. ІЗІМБЕТОВ
Облыстық мәслихаттың хатшысы С. ҚАЛДЫҒҰЛОВА

О предоставлении бесплатного проезда гражданам за пределы населенного пункта на лечение за счет бюджетных средств
Решение маслихата Актюбинской области от 17 августа 2016 года № 54. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 15 сентября 2016 года № 5073. Утратило силу решением маслихата Актюбинской области от 17 мая 2021 года № 38
Сноска. Утратило силу решением маслихата Актюбинской области от 17.05.2021 № 38 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 9 Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и системе здравоохранения", подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить бесплатный проезд гражданам, проживающим в Актюбинской области, за пределы населенного пункта на лечение за счет бюджетных средств.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии областного маслихата С. ИЗИМБЕТОВ
Секретарь областного маслихата С. КАЛДЫГУЛОВА