"2016 - 2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 346 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2016 жылғы 28 қазандағы № 69 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 2 қарашада № 5119 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 8-бабының 2-тармағына, 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 8 қазандағы № 579 "2016-2018 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 8 желтоқсандағы № 972 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" қаулысына сәйкес Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 346 "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4667 тіркелген, 2016 жылғы 16, 18 қаңтарда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1- тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер -
"126 746 518,5" деген цифрлар "132 989 566,3" деген цифрлармен ауыстырылсын, оның ішінде:
салықтық емес түсімдер бойынша -
"3 758 815" деген цифрлар "3 623 290,8" деген цифрлармен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша -
"90 722 276,5" деген цифрлар "97 100 848,5" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар -
"128 218 867,8" деген цифрлар "133 925 102,6" деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредит беру -
"11 048 998,1" деген цифрлар "10 601 771,3" деген цифрлармен ауыстырылсын, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер -
"14 173 271" деген цифрлар "13 936 872" деген цифрлармен ауыстырылсын;
бюджеттік кредиттерді өтеу -
"3 124 272,9" деген цифрлар "3 335 100,7" деген цифрлармен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо -
"123 603" деген цифрлар "542 634" деген цифрлармен ауыстырылсын, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу -
"123 603" деген цифрлар "542 634" деген цифрлармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы -
"- 12 644 950,4" деген цифрлар "- 12 079 941,6" деген цифрлармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру -
"12 644 950,4" деген цифрлар "12 079 941,6" деген цифрлармен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 11 декабря 2015 года № 346 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Актюбинской области от 28 октября 2016 года № 69. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 2 ноября 2016 года № 5119. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 октября 2016 года № 579 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2015 года № 972 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2016-2018 годы" Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 11 декабря 2015 года № 346 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы", (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4667, опубликованное 16, 18 января 2016 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник") следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы -
цифры "126 746 518,5" заменить цифрами "132 989 566,3", в том числе по:
неналоговым поступлениям -
цифры "3 758 815" заменить цифрами "3 623 290,8";
поступлениям трансфертов -
цифры "90 722 276,5" заменить цифрами "97 100 848,5";
в подпункте 2):
затраты -
цифры " 128 218 867,8" заменить цифрами "133 925 102,6";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование -
цифры "11 048 998,1" заменить цифрами "10 601 771,3", в том числе:
бюджетные кредиты -
цифры "14 173 271" заменить цифрами "13 936 872";
погашение бюджетных кредитов -
цифры "3 124 272,9" заменить цифрами "3 335 100,7";
в подпункте 4):
сальдо по операциям с финансовыми активами -
цифры "123 603" заменить цифрами "542 634", в том числе:
приобретение финансовых активов -
цифры "123 603" заменить цифрами "542 634";
в подпункте 5):
дефицит бюджета -
цифры "- 12 644 950,4" заменить цифрами "- 12 079 941,6";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета -
цифры "12 644 950,4" заменить цифрами "12 079 941,6";

7 251 378,9
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде, психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
3 183 127,9
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
309 255
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
334 047
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
266 048
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ, ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
386 936
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
327 797
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 215 180
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
39 303
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
1 189 685
4
Емханалар
16 106 376
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
16 106 376
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
1 193 813
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
227 111
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
14 202 596
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
482 856
05
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
949 605
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
949 605
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
902 391
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
47 214
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
2 172 010
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 172 010
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
89 854
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру

7 251 378,9
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе, связанные с употреблением психоактивных веществ
3 183 127,9
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
309 255
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
334 047
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
266 048
05
253
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а, также, больных после трансплантации органов
386 936
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
327 797
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 215 180
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
39 303
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 189 685
4
Поликлиники
16 106 376
253
Управление здравоохранения области
16 106 376
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1 193 813
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
227 111
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
14 202 596
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
482 856
5
Другие виды медицинской помощи
949 605
253
Управление здравоохранения области
949 605
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением, оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
902 391
029
Областные базы спецмедснабжения
47 214
9
Прочие услуги в области здравоохранения
2 172 010
253
Управление здравоохранения области
2 172 010
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
89 854
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан

169 196
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
137 079
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
23 751
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
57 116
030
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 816
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
1 693 198
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 743 597
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
967 353
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
613 929
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
262 809
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
330 136
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
20 984
06
261
Облыстың білім басқармасы
353 424
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
306 104
037
Әлеуметтік сауықтандыру
47 320
2
Әлеуметтiк көмек
269 998
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
269 998
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
269 998
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
506 246
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
423 164
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
102 775
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 058
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
22 962
018
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
76 609
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
4 799
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
157 709
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету

169 196
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
137 079
05
253
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
23 751
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
57 116
030
Капитальные расходы государственного органа
1 816
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 693 198
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 743 597
1
Социальное обеспечение
967 353
256
Управление координации занятости и социальных программ области
613 929
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
262 809
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
330 136
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
20 984
261
Управление образования области
353 424
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
306 104
037
Социальная реабилитация
47 320
2
Социальная помощь
269 998
256
Управление координации занятости и социальных программ области
269 998
003
Социальная поддержка инвалидов
269 998
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
506 246
256
Управление координации занятости и социальных программ области
423 164
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
102 775
007
Капитальные расходы государственного органа
4 058
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов оказания специальных социальных услуг
22 962
06
256
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
76 609
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
4 799
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
157 709
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам

39 700
067
Ведомствалық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
10 052
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 500
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
21 475
077
Қазақстан Республикасында Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
21 475
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
8 536
06
9
268
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8 536
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
53 071
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53 071
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
13 025 822,8
1
Тұрғын үй шаруашылығы
10 628 295
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
78 696,8
047
"Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" бағдарламасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
78 696,8
261
Облыстың білім басқармасы
299 087,5
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" бағдарламасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
291 198,5
064
"Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" бағдарламасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
7 889
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
157 186
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
157 186
273
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
61 874,4
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" бағдарламасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
61 198,4
016
"Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
676
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
19 592
07
279
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

39 700
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
10 052
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
4 500
263
Управление внутренней политики области
21 475
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
21 475
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
8 536
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
8 536
270
Управление по инспекции труда области
53 071
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
53 071
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
13 025 822,8
1
Жилищное хозяйство
10 628 295
253
Управление здравоохранения области
78 696,8
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по программе "Дорожная карта занятости 2020"
78 696,8
261
Управление образования области
299 087,5
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках программы "Дорожная карта занятости 2020"
291 198,5
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по программе "Дорожная карта занятости 2020"
7 889
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
157 186
07
1
268
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках "Дорожной карты занятости 2020"
157 186
273
Управление культуры, архивов и документации области
61 874,4
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках программы "Дорожная карта занятости 2020"
61 198,4
016
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по "Дорожной карте занятости 2020"
676
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
19 592
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках "Дорожной карты занятости 2020"

19 592
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
49 185,5
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" бағдарламасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
38 434,5
010
"Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
10 751
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
9 962 672,8
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
299 188,2
034
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
9 663 484,6
2
Коммуналдық шаруашылық
2 395 111,8
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 232 206,8
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
69 305
004
Елдi мекендердi газдандыру
532 322,7
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 795
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы даму трансферттері
382 178,5
030
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
132 211,2
07
2
279
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
93 880
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 020 514,4
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
162 905
025
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне қалалар мен елді мекендерді абаттандыруды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
108 547
030
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
54 358
3
Елді-мекендерді көркейту
2 416
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 416
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ, инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда) берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 416
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк

19 592
285
Управление физической культуры и спорта области
49 185,5
009
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках программы "Дорожная карта занятости 2020"
38 434,5
010
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по "Дорожной карте занятости 2020"
10 751
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
9 962 672,8
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
299 188,2
034
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
9 663 484,6
2
Коммунальное хозяйство
2 395 111,8
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 232 206,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
69 305
004
Газификация населенных пунктов
532 322,7
005
Капитальные расходы государственного органа
1 795
07
279
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
382 178,5
030
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
132 211,2
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
93 880
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 020 514,4
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
162 905
025
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие благоустройства городов и населенных пунктов
108 547
030
Развитие коммунального хозяйства
54 358
3
Благоустройство населенных пунктов
2 416
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 416
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)
2 416
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство

1 600
13
Басқалар
22 003 773,5
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
3 519 604,5
275
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
1 382 302
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41 516
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 919
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
24 000
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
3 360
008
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 130 650
015
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
180 857
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
2 137 302,5
051
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
2 137 302,5
9
Басқалар
18 484 169
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
50 978
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
50 978
257
Облыстың қаржы басқармасы
18 141 046,1
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
242 877,1
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
838 517
13
9
257
055
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар, оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
12 140 497
056
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 919 155
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
183 670,9
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
183 670,9
261
Облыстың білім басқармасы
11 489
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау

1 600
13
Прочие
22 003 773,5
13
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
3 519 604,5
275
Управление предпринимательства области
1 382 302
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
41 516
003
Капитальные расходы государственного органа
1 919
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
24 000
006
Поддержка предпринимательской деятельности
3 360
008
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
1 130 650
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
180 857
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
2 137 302,5
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
2 137 302,5
9
Прочие
18 484 169
253
Управление здравоохранения области
50 978
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
50 978
257
Управление финансов области
18 141 046,1
012
Резерв местного исполнительного органа области
242 877,1
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
838 517
055
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
12 140 497
056
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов
4 919 155
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
183 670,9
13
258
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
183 670,9
261
Управление образования области
11 489
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства