"Ақтөбе облысының Қобда ауданының аумағын аймақтарға бөлу туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің 2016 жылғы 19 мамырдағы № 201 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысының әкімдігінің 2016 жылғы 29 қарашадағы № 496 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 14 желтоқсанда № 5159 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27, 37-баптарына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Ақтөбе облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтөбе облысы әкімдігінің 2016 жылғы 19 мамырдағы № 201 "Ақтөбе облысының Қобда ауданының аумағын аймақтарға бөлу туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4963 тіркелген, 2016 жылғы 28-29 маусымда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. "Ақтөбе облысының ветеринария басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыны мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе облысы әкімінің орынбасары М.С.Жұмағазиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе облысының әкімі Б.Сапарбаев

О признании утратившим силу постановления акимата Актюбинской области от 19 мая 2016 года № 201 "О делении территории Кобдинского района Актюбинской области на зоны"
Постановление акимата Актюбинской области от 29 ноября 2016 года № 496. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 14 декабря 2016 года № 5159
В соответствии со статьями 27, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Актюбинской области от 19 мая 2016 года № 201 "О делении территории Кобдинского района Актюбинской области на зоны" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4963, опубликованное 28-29 июня 2016 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник").
2. Государственному учреждению "Управление ветеринарии Актюбинской области" обеспечить направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе "Әділет".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Актюбинской области Джумагазиева М.С.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Актюбинской области Б.Сапарбаев