"Ақтөбе облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 466 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысының әкімдігінің 2016 жылғы 7 желтоқсандағы № 508 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 26 желтоқсанда № 5178 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27, 37-баптарына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Ақтөбе облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтөбе облысы әкімдігінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 466 "Ақтөбе облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4734 тіркелген, 2016 жылғы 15-16 ақпанда "Актюбинский вестник" және "Ақтөбе" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. "Ақтөбе облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесіосы қаулыны мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе облысы әкімінің орынбасары А.Т. Шерияздановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе облысының әкімі Б.Сапарбаев

О признании утратившим силу постановления акимата Актюбинской области от 28 декабря 2015 года № 466 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Управление здравоохранения Актюбинской области"
Постановление акимата Актюбинской области от 7 декабря 2016 года № 508. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 26 декабря 2016 года № 5178
В соответствии со статьями 27, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Актюбинской области от 28 декабря 2015 года № 466 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Управление здравоохранения Актюбинской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4734, опубликованное 15-16 февраля 2016 года в газетах "Актюбинский вестник" и "Ақтөбе").
2. Государственному учреждению "Управление здравоохранения Актюбинской области" обеспечить направление настоящего постановления на официальное опубликованиев периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе "Әділет".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Актюбинской области Шериязданова А.Т.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Актюбинской области Б.Сапарбаев